Pagrindinis » Kategorija: Sveikatos patarimai | Liaudies medicina » Peržiūrų: (139) Komentarų: (0) (05.02.2019 - 08:51)

Ekologiško banano nauda sveikatai

Sveikas maistas ne visada yra skanus, tačiau kalbant apie ekologiškus bananus, malonu žinoti, kad jie yra ne tik skanūs, bet ir turi daug naudos sveikatai.

„Bright side“ pateikė įrodymų, kodėl valgydami du bananus per dieną rimtai pagerinsite savo sveikatą.

sveikata, stresas, virškinimas, bananas, naudingumas, mažakraujystė

Mažina svorį

Bananuose yra krakmolo, kuris sumažina apetitą ir sustabdo svorio padidėjimą. Jis sumažina cukraus kiekį kraujyje ir padidina organizmo jautrumą insulinui. Jei jūsų kūno ląstelės nejaučia insulino, jos negali absorbuoti gliukozės. Jei insulino kiekis per mažas, organizmas kaupia riebalus.

Gerėja virškinimas

Bananai yra lengvai virškinami ir neerzina virškinimo trakto. Bananus galima valgyti, kai žmogui yra gastritas ir rėmuo, šie atkuria prarastus mineralus, kai žmogus kenčia nuo viduriavimo.

Mažina mažakraujystės atsiradimo riziką

Mažakraujystė sukelia blyškumą, nuovargį ir dusulį. Tai yra dėl sumažėjusių raudonųjų kraujo kūnelių ir hemoglobino kiekio kraujyje.

Bananuose yra daug geležies, kuri skatina raudonųjų kraujo kūnelių gamybą. Bananuose taip pat yra vitamino B6, kuris reguliuoja gliukozės kiekį kraujyje ir padeda žmonėms sergantiems mažakraujyste.

Taip pat skaitykite:

Bananų sąmokslas. Po didinamuoju stiklu mėgstamiausias vaisius - bananas. Tačiau - ar jie vertingi?

Bananų privalumai ir trūkumai

Sumažėja stresas

Bananai pagerina jūsų nuotaiką. Juose yra triptofanas, kurio reikalauja mūsų kūnai, kad gautų serotoniną („laimės hormoną“).

Vidutiniškai kiekviename banane yra apie 27 miligramų magnio. Šis mineralas yra atsakingas už gerą nuotaiką ir sveiką miegą.

Paranormal.lt naujienos

Patogiausias būdas SUŽINOTI DAUGIAU – sekti naujienas mūsų „Facebook“ „Twitter“ paskyroje!

Paranormal.lt medžiagos citavimas negavus išankstinio paranormal.lt sutikimo neleidžiamas. Išimtinių teisių pažeidimas užtraukia baudžiamąją atsakomybę.


// Susiję straipsniai »

Komentarai: (0) Komentuoti gali tik registruoti vartotojai!
avatar