Svetainėje sukaupta daugiau nei 1000 sveikatos patarimų. Ieškokite patarimų ir ne tik:

Pagrindinis » Kategorija: Sveikatos patarimai | Liaudies medicina » Peržiūrų: (4.1K) Komentarų: (0) (10.02.2018 - 14:17)

Gėrimas, išvalantis plaučius kurie rūkė ar rūko

Labai naudinga!

plaučiai, plaučių valymas, ciberžolė, imbieras, liaudies medicina

Nors rūkantiems, rūkyti mes negalime uždrausti, mes galime išnaudoti gamtą, kad atstatytume organizmą.

Cigarečių dūmai sukelia rimtus ir negrįžtamus plaučių pažeidimus, todėl rekomenduojama nustoti rūkyti, nes tai padaryti yra niekada nevėlu.

Šiame sveikame gėrime yra trys pagrindiniai ingredientai: svogūnas, imbieras ir ciberžolė, kurie turtingi naudingomis medžiagomis.

Svogūnuose gausu antioksidantų, turi priešvėžinių savybių. Jis efektyviai slopina vėžinių ląstelių augimą.

Kita vertus, imbieras turi daug kitų naudingų savybių, įskaitant perteklinių gleivių pašalinimą, kurie kaupiasi plaučiuose dėl rūkymo.

Ciberžolė, dar vadinama kurkuma - populiariausias indų prieskonis, aukso spalvos, labai naudingas sveikatai. Buvo įrodyta, kad tai naudinga gydant daugiau nei 600 sveikatos problemų.

Ingredientai:

  • 2½ šaukštai ciberžolės;
  • didelio dydžio imbiero šaknis;
  • 250 g svogūno;
  • 350 g natūralaus saldiklio (medaus, stevijos, klevo sirupo, ksilitolio);
  • 1 litras vandens.

Paruošimo būdas

Saldiklį turite įpilti į vandenį ir šildyti, kol užvirs. Tada supjaustykite svogūnus ir imbierą, sudėkite į pasaldintą vandenį. Dar kartą užvirinkite, įdėkite ciberžolės ir sumažinkite ugnį, šilumą.

Jūs turite virti, kol liks tik pusė ankstesnio mišinio. Tada perkoškite ir perpilkite į stiklinį indą. Palikite mišinį, kad atvėstu iki kambario temperatūros, o po to laikykite šaldytuve.

Vartojimas:

Vartokite šią priemonę du kartus per dieną, vieną valgomą šaukštą ryte ir kitą vakare, praėjus kelioms valandoms po paskutinio valgio.

Šis gėrimas bus puiki priemonė, tiems, kurie norėtų mesti rūkyti, ir iš tikro, dar naudingiau buvusiems rūkaliams. Jūs tikrai pradėsite kvėpuoti lengviau!

Jei šie receptai jums buvo naudingi, pasidalinkite su kitais, jums vienas paspaudimas patinka, mums vienas malonumas!

Gėrimas, išvalantis plaučius kurie rūkė ar rūko

Patiko straipsnis? Pasidalinkite su draugais tinkluose! Prisijunkite prie mūsų paskyroje, kad nepraleistumėte įdomių dalykų!


Paranormal.lt medžiagos citavimas negavus išankstinio paranormal.lt sutikimo neleidžiamas. Išimtinių teisių pažeidimas užtraukia baudžiamąją atsakomybę.


// Susiję straipsniai »

Komentarai: (0) Komentuoti gali tik registruoti vartotojai!
avatar