Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » » 2018 » Rugpjūčio » 13

Gimimo laikas atskleidžia, koks bus kūdikis

Nekantriai mažylio atėjimo į šį pasaulį laukiantys šeimos nariai spėlioja – koks jis bus? Domina ne tik išvaizda, bet ir būdo bruožai, pomėgiai, gabumai. Net ir gimus vaikeliui, tiesa paaiškėja ne iš karto, nes mažylio būdo bruožai atsiskleidžia jam augant. Norint geriau pažinti mažąjį šeimos narį, verta pasidomėti, ką lemia jo gimimo laikas.

vaikai, gimimo laikas, astrologija

Metų laikas ir charakteris

Pavasarį gimę mažyliai nesunkiai prisitaiko prie įvairių situacijų ir žmonių. Jie mėgsta dėmesį ir rodomą meilę. Ilgiau palikti vieni ir negaudami dėmesio, nerimauja, liūdi. Tokie vaikai lengvai mokosi naujų dalykų ir greitai reaguoja į besikeičiančias aplinkybes. Kai ūgteli, gali atsiskleisti jų dviveidiškumas. Tai noro įtikti, o ne apgauti ženklas. Jiems svarbu būti pripažintiems ir giriamiems. Išgirdę kritišką pastabą, reaguoja jautriai, nes jiems trūksta pasitikėjimo savimi. Šie mažyliai dažniausiai užauga draugiškais, šiltais ir geranoriškais žmonėmis.

Vasarą pasaulį išvydę vaikai būna labai energingi, stiprūs ir pasitikintys savo jėgomis. Juos sunku suvaldyti, nes jie padarys bet ką, kad tik atsidurtų dėmesio centre. Jeigu tėvai nepaiso jų poreikių, bus bėdos. Šie mažyliai tikri karštakošiai ir, jeigu situacija klostosi ne taip, kaip jie nori, užsiplieskia ir nebevaldo emocijų. Ūgtelėję elgiasi panašiai, dažnai priima rizikingus sprendimus ir elgiasi neapgalvotai. Blogiausia, kad jie nesugeba arba nenori mokytis iš savo klaidų. Vasarą gimę vaikai yra draugiški ir populiarūs tarp bendraamžių, nes visada turi originalių idėjų, kaip smagiai praleisti laiką.

Rudens vaikai gerokai ramesnės prigimties nei gimusieji šiltuoju metų laiku. Jie nebijo būti vieni, be reikalo neverkia, netriukšmauja. Naujų dalykų mokosi lėtai, bet įsimena ilgam. Naujovės juos gąsdina, todėl tėvai turėtų pasistengti, kad rudenį pasaulį išvydęs mažylis gyventų pagal aiškią dienotvarkę, kuri kuo rečiau keistųsi. Ūgtelėję mieliau žaidžia vieni negu būryje vaikų. Su bendraamžiais pažindinasi atsargiai ir droviai. Jų bendravimo įgūdžiai nėra blogi, tiesiog šiems mažyliams reikia laiko, kad pradėtų pasitikėti nauju žmogumi ir parodytų jam tikrąjį savo veidą.

Žiemą gimę mažyliai atrodo rimti nuo pat pirmųjų dienų. Jiems nebūdingas vaikiškas naivumas. Labai užsispyrę ir visada elgiasi taip, kaip patiems atrodo geriau. Mokosi tik iš savo klaidų. Jie uždaro būdo, be reikalo nedemonstruojantys emocijų. Keista, tačiau šiems vaikams įdomiau ne žaisti, o mokytis naujų dalykų ir tyrinėti pasaulį. Atrodo, kad jie nuo pat mažens stengiasi visą laiką išnaudoti produktyviai. Jiems įdomiau bendrauti ne su bendraamžiais, o su vyresniais žmonėmis.

Metų laikas ir sveikata

Pavasarį gimę vaikai dažniau serga peršalimo ir įvairiomis infekcinėmis ligomis. Jiems dažniau diagnozuojama kokia nors alergija. Svarbu nuo pat pirmųjų dienų grūdinti mažylio organizmą ir stiprinti jo imuninę sistemą. Užaugę tokie žmonės dažniau kenčia nuo valgymo sutrikimų, ypač anoreksijos.

Vasaros globotiniai veržlūs ir energingi, todėl nieko keisto, kad traumos yra jų kasdienybė. Mažai tikėtina, kad šiuo metų laiku gimęs vaikas užaugs nepasitempęs raiščių, nesusilaužęs kojos, neprasiskėlęs kaktos ar bent „nepasipuošęs“ išraiškingu randu. Šiems vaikams dažniau nei kitiems sutrinka regėjimas. Užaugę neretai pakliūva į priklausomybių liūną.

Rudenį gimę mažieji gali pasigirti puikia fizine sveikata, todėl serga rečiau nei kiti vaikai. Deja, lengvai pažeidžiama jų nervų sistema ir psichika, todėl jie dažnokia kenčia dėl emocinių traumų ir psichologinių ligų. Mokslininkai pastebi, kad šie mažyliai dažniau serga astma.

Žiemą pasaulį išvydę vaikai taip pat dažnai serga psichinėmis ligomis. Užaugusiems jiems gali išsivystyti depresija, senatvėje – šizofrenija. Jie linkę į alergiją maistui. Jeigu nuo mažų dienų neįpranta sveikai gyventi, vėliau serga širdies ir kraujagyslių ligomis.

Ką lemia paros laikas

Rytą gimę vaikai negali nustygti vietoje ir nuolat turi aibes užsiėmimų. Jie turi talentą vienu metu užsiimti keliais darbais ne tik žaisdami, bet ir mokydamiesi. Apskritai šie mažyliai atsakingi ir į užduotis žiūri rimtai. Jeigu kas nors nepasiseka, labai nerimauja ir rūpinasi, kaip išspręsti kilusius nesusipratimus.

Dieną pasaulį išvydę mažieji yra energingos, drąsios ir savimi pasitikinčios asmenybės. Nuo mažų dienų jie tvirtai žino, ko nori, ir bet kokia kaina to siekia. Jie geba puikiai planuoti ir visada veikia nuosekliai. Užsispyrimu nugali net suaugusiuosius.

Vakaro globotiniai yra vidutinybės, neišsiskiriančios iš minios. Jie nėra nei labai gražūs, nei labai protingi, nei labai veiklūs. Nepaisant to, gyvenime jiems labai sekasi. Atrodo, kad nuo pat vaikystės jie atsiduria ten, kur reikia. Tikėtina, kad už tai reikėtų dėkoti puikiai intuicijai.

Naktį gimę mažyliai būna užsisklendę, ramūs ir paslaptingi. Juos sunku perprasti net tėvams. Jie valandų valandas gali tyliai žaisti vienui vieni, ir tai jiems nekels jokio nuobodulio. Jie netriukšmauja net būdami nepatenkinti ar įskaudinti. Tokių mažylių siela labai jautri ir gili. Jie dažnai turi menininko gyslelę.

Savaitės dienos teikiama informacija

Pirmadienį gimsta ramūs, disciplinuoti vaikai. Jie gali ilgam susikoncentruoti į vieną veiklą ir daug laiko leisti vieni. Puikiai sutaria su bendraamžiais, tačiau daugiau klausosi nei kalba. Mėgsta monotoniją, todėl bet kokie pokyčiai kelia stresą, kartais net paniką. Geriausiai jaučiasi gyvendami pagal kitų sukurtas griežtas taisykles. Apskritai vengia prisiimti atsakomybę. Jeigu kas nors nesiseka, slepia, nes nėra linkę demonstruoti jausmų.

Antradienį gimsta fortūnos numylėtiniai. Net be didelių pastangų jiems viskas lengvai sekasi. Nepaisant to, jie atsakingi ir nelinkę visko palikti likimo valiai. Nuo pat mažens viską planuoja, organizuoja ir stengiasi, kad pasiektu rezultatu būtų patenkinti ir patys, ir aplinkiniai. Jie kantrūs ir darbštūs, todėl nepavargdami gali valandų valandas vykdyti nuobodžią užduotį. Už tai laukia paskatinimo, geriausia materialios dovanos. Tinka ir širdį salti verčiančios pagyros, nes jie mėgsta būti liaupsinami.

Trečiadienį pasaulį išvysta narsūs ir prie įvairių gyvenimo sąlygų gebantys prisitaikyti vaikai. Jie nėra prieraišūs, todėl puikiai jaučiasi net ir atskirti nuo tėvų, būdami tarp nepažįstamų žmonių. Kad ir kas nutiktų, šie vaikai nenuliūsta, nes tiki, kad viskas baigsis gerai. Kartais koją pakiša nesugebėjimas susikaupti. Jie intelektualūs, tinkamai auklėjami gali daug pasiekti.

Ketvirtadienį į pasaulį ateina lyderiai. Dar nemokėdami dorai šnekėti, šie mažyliai jau vadovauja būriui bičiulių. Juos auklėti nelengva, nes jie užsispyrę ir laiko save lygiais su suaugusiaisiais. Jų negąsdina nei bausmės, nei tėvų šauksmai. Nepakenčia kritikos, į ją reaguoja labai skaudžiai. Nuliūdinti gali svaidytis žaibais arba kaip tik ilgam užsisklęsti savyje. Jiems reikia išmokti būti vaikais ir atsakomybę perleisti suaugusiesiems.

Penktadienį gimsta tvirto charakterio, ryžtingi, logiškai mąstantys vaikai. Ir berniukai, ir mergaitės nėra emocionalūs. Įskaudinti ne lieja ašaras ar rodo kaprizus, o stengiasi rasti atsakymą, kodėl taip įvyko ir ką reikėtų daryti, kad tai nepasikartotų. Jiems apskritai labai įdomu mokytis ir pažinti pasaulį. Visame kame jie ieško ryšio ir paaiškinimo, kodėl viskas veikia taip, o ne kitaip. Atsakinėdami į šių gudročių klausimus tėveliai turi rimtai pasukti galvą.

Šeštadienį gimsta labai kruopštūs, kantrūs, pareigingi ir atsakingi vaikai. Jie tikri perfekcionistai, stengiantys viską atlikti idealiai ir tapti pavyzdžiu kitiems. Jeigu kas nors nepasiseka, jaučiasi labai sugniuždyti ir sutrikę. Tėvų užduotis – išmokyti jus atsipalaiduoti ir ramiau žiūrėti į nesėkmes. Svarbu surasti vieną sritį, kurioje mažylis galėtų reikštis. Antraip jis norės sublizgėti visur, bet tai jam bus per sunku.

Sekmadienį dienos šviesą išvysta intravertai. Jie nemėgsta bendrauti, bijo naujovių ir iššūkių. Saugiai jaučiasi tik tarp pačių artimiausių žmonių. Nesirenka aktyvių žaidimų, verčiau skaito knygą, piešia ar žiūri animacinį filmą. Perprasti juos sunku, nes jie nerodo savo jausmų, slepia tikruosius savo norus. Tėvams svarbu išlikti švelniems, nes bet koks aštresnis žodis šiuos vaikus verčia dar labiau užsisklęsti savyje.

Ką prognozuoja oras

Saulėtą dieną gimę vaikai yra energingi ir optimistiški. Jie puikiai sutaria su įvairiais žmonėmis, yra draugiški ir taikūs. Juos sunku išmušti iš pusiausvyros, supykdyti ar nuliūdinti. Net ir pradėję lieti graudžias ašaras, greitai pamiršta, dėl ko verkia, ir jų veidus vėl nušviečia šypsena. Tiesa, jeigu pavyksta juos supykdyti, emocijos liejasi per kraštus.

Debesuotą dieną į šį pasaulį atėję vaikai yra egocentriški ir reiklūs. Jie nelaukia, jeigu ko nors užsimano, turi tuojau pat gauti. Neįvykdę mažųjų tironų reikalavimų, tėvai turės dangstytis ausis nuo sireną primenančio verksmo. Jį gali lydėti įniršusių mažų kumštelių dūžiai į žemę ar bet ką, kas pasitaiko šalia. Šie vaikai – tikri manipuliacijos meistrai, todėl gali išsireikalauti, ko nori, gudriai ir taikiai.

Lyjant gimsta emocingi ir jautrūs mažyliai. Jie gležni ir nesavarankiški. Net ūgtelėjusiais jais tenka rūpintis it mažais vaikais. Jiems patinka jausti globą ir net autoritetą. Jie noriai klauso nurodymų, net jeigu vadovauja ne vyresnis žmogus, o toks pat pyplys.

Sningant pasaulį išvysta savarankiški, savimi pasitikintys, drąsūs ir veiklūs vaikai. Jie nelaukia suaugusiųjų pagalbos ir patys siekia užsibrėžtų tikslų. Kartais toks atkaklus būdas gali tapti kliūtimi, nes šie mažieji sunkiai pasiduoda auklėjami ir yra labai užsispyrę.

Per rūką gimsta dvasingi ir kiek paslaptingi vaikai. Jų turtingas vidinis pasaulis, laki vaizduotė ir aštrus protas, tačiau jie vengia atskleisti savo talentus. Gana drovūs, mėgsta atsiskyrėlišką gyvenimą. Nors puikiai perpranta naujai sutiktus žmones ir jų ketinimus, su nepažįstamaisiais elgiasi atsargiai, vengia juos prisileisti artyn. Susidraugauti su šiuo mažyliu reikės laiko ir kantrybės.

Per audrą arba pūgą į pasaulį atkeliauja itin temperamentingos asmenybės. Šie vaikai tikrins tėvelių kantrybę karštakošiškumu, isterijomis ir nesibaigiančiais reikalavimais. Tikslų siekia iki galo ir pasiduoda tik tada, kai mato, kad tikrai nepavyks pasiekti savo. Geroji jų savybė – empatija. Jie visada gina silpnesnius už save.

Pašaukimas pagal gimimo valandas

00.50–2.49 val. Gimsta žmonės, kuriems gyvenime skirta rūpintis šeima, o ne siekti karjeros.

2.50–4.49 val. Lemta tapti lyderiais. Geriausiai atsiskleistų dirbdami finansų srityje.

4.50–6.49 val. Lemta nuveikti ką nors prasmingo visos žmonijos labui.

6.50–8.49 val. Turi talentą perprasti kitus žmones, todėl gali tapti gerais psichologais. Gali būti visuomenės pripažįstami menininkai.

8.50–10.49 val. Lemta tapti visuomenės veikėjais: artistais, politikais, garsiais filantropais.

10.50–12.49 val. Negali įsivaizduoti dienos be bendravimo, todėl jiems geriausia rinktis profesiją, susijusią su komunikacija.

12.50–14.49 val. Domina viskas. Tokios asmenybės negali ramiai nustygti vietoje ir dažnai išbando dešimtis skirtingų veiklų, neapsispręsdami, kas jiems iš tiesų geriausia.

14.50–16.49 val. Mėgsta iššūkius ir nuotykius, todėl gali tapti keliautojais.

16.50–18.49 val. Šiems žmonėms patinka, kai jais kas nors žavisi, mėgsta atsidurti dėmesio centre, todėl dažnai tampa dainininkais arba aktoriais.

18.50–20.49 val. Mąstytojai, susikoncentravę į vidinį pasaulį. Jiems lemta tapti filosofais ar dvasininkais.

20.50–22.49 val. Darbštūs, kantrūs ir išmintingi. Jiems tinka įvairios veiklos sritys, nes siekia geriausių rezultatų.

22.50–00.49 val. Šeimos žmonės, puoselėjantys tradicijas. Gali atsiduoti vien šeimai arba tapti kitų kultūrų papročius išmanančiais specialistais.

Įdomu

  • Statistikos duomenimis, žiemą gimsta sunkesni ir didesni kūdikiai.
  • Vasarą ir rudenį gimusių mažylių galva būna mažesnė nei pasaulį išvydusių pavasarį arba žiemą.
  • Žiemos viduryje gimusieji dažniau tampa nepilnamečiais tėvais.
  • Rečiausiai serga ir ilgiausiai gyvena rudenį gimę žmonės.
  • Naktį gimusius kūdikius netikėta mirtis ištinka tris kartus dažniau negu gimusius dieną.
  • Rudens pabaigoje į pasaulį atkeliavę vaikai labiau linkę į įvairias manijas, dažniau tampa nusikaltėliais.
  • Žiemą gimsta daugiausia kairiarankių.
  • Vasaros dieną gimę mažyliai dažnai turi daugiau apgamų.
  • Dieną gimsta gražesni, švelnesnių bruožų vaikai negu naktį.

naujienos prie kavos

Įvertink šį straipsnį. Prieš tai pakomentuodami, arba parašykite patys! Norėdami tobulėti, suteikiame jums galimybę įvertinti skaitomą PARANORMAL turinį.
Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Galima rašyti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
TAIP PAT SKAITYKITE:
29.09.2020 laikas 08:23 Geriausi liaudies medicinos gydymo būdai nuo sąnarių skausmo

Sąnariai - labai svarbi mūsų organizmo dalis. Juk kaip sakoma, netepsi - nevažiuosi. Kaip sąnarius tausoti ir jais rūpintis, jeigu pradeda skaudėti, pataria liaudies medicina.

Skaityti daugiau

28.09.2020 laikas 21:38 Piratai ir lobiai „Lutine“
Ant krėslo kuriame sėdi anglų „Lloyd“ draudimo kompanijos prezidentas, išrėžtas užrašas: „Šis krėslas padarytas iš Jos Didenybės laivo „Lutine“ vairo, laivas sudužo 1799 metų spalio 9 dieną, žuvo visi laive buvę žmonės, išskyrus vieną“....

Skaityti daugiau

28.09.2020 laikas 21:02 Antpilas apsaugo nuo insulto
Šis augalas yra absoliučiai nepakeičiamas gydant ir atsigaunant po insulto, nes sumažina cholesterolio kiekį kraujyje, normalizuoja medžiagų apykaitą, tonizuoja nervų ir širdies bei kraujagyslių sistemas.

Skaityti daugiau

28.09.2020 laikas 20:01 Du NSO pastebėti danguje virš Sidnėjaus, Australija

Rugsėjo 28 dieną Sidnėjaus gyventojas danguje prie debesies pastebėjo du NSO, kurio plika akimi buvo sunku pamatyti nuo žemės.

Skaityti daugiau

28.09.2020 laikas 07:35 Vangos pasekėjai įsitikinę: „Ji pranašavo, kad korona bus tarp mūsų“

Teigiama, kad akloji mistikė Baba Vanga išprognozavo koronaviruso protrūkį 1996 m. Manoma, kad Bulgarijoje gimusi Baba numatė rugsėjo 11-osios katastrofą ir „Brexit“, o dabartinė pandemija yra viena iš jos pranašysčių.

...

Skaityti daugiau

27.09.2020 laikas 16:33 Vaistažolės: ramunėlės – nuo daugelio negalavimų

Ramunėlės – vienos populiariausių ir mėgstamiausių vaistažolių, jų yra kone kiekvienos šeimos namų vaistinėlėje. Jų arbatos griebiamės ir sutrikus virškinimui, ir peršalę, ir tiesiog todėl, kad skanu.

...

Skaityti daugiau