Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Ginklai » 2018 » Lapkričio » 1

Nutekėjo būsimo Rusijos supergreito sraigtasparnio vaizdai

Iš Kamovo dizaino biuro nutekėjo vaizdai, kuriuose matoma, kaip galimai atrodys būsimas supergreitas sraigtasparnis, kuriamas Rusijos federacijos Karinėms pajėgoms.

Rusijos socialiniuose tinkluose buvo paskelbtos nuotraukos, rodančios kad nauja orlaivio koncepcija leis padidinti greitį ir sumažinti trauką.

Iliustracijose matyti fiksuotas „delta“ sparnas, bendraašė rotorių sistema, lygiagrečiai išdėstytos pilotų vietos ir gale esantys stumiantieji varikliai – panašiai kaip „Sikorsky S-97 Raider“ ir “ Bell V-280 Valor” modeliuose. Bendraašius rotorius suks du varikliai.

Technologijos, ginklai, Rusija, sraigtasparniai, aviacija

©Airbase.ru nuotr.

Iš vizualizacijos ekspertai taip pat teigia matantys, kad sraigtasparnis bandys naudoti „nematomumo“ technologijas ir sprendimus – tokius, kaip infraraudonojo spektro karščio slopinimo sistemas ir įvairias fliuzeliažo kontūro sprendimus – kaip kad vidiniai ginkluotės skyriai.

Technologijos, ginklai, Rusija, sraigtasparniai, aviacija

©Airbase.ru nuotr.

Pasak prezentacijos, Kamovo dizaineriai tiki, kad naujos technologijos leis efektyviau panaudoti kurą, skristi greičiau ir toliau. Tikimasi, kad naujasis sraigtasparnis galės pasiekti iki 700 km/h greitį – t. y. tris kartus didesnį, nei tradiciniai sraigtasparniai.

Technologijos, ginklai, Rusija, sraigtasparniai, aviacija

©Airbase.ru nuotr.

Projektą pristatinėjo Kamovo dizaino biuro Vyriausiasis dizaineris Sergėjus Michejevas – akademikas, tyrėjas ir sraigtasparnių kūrėjas. Biurui jis vadovauja nuo 1987 m.

Parengta pagal „Defence Blog“ ir lrytas.lt

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas. Čia, niekas jūsų neseka! Būkite laisvi. Nepykite komentatoriai, bet komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
31.01.2023 laikas 20:16 Kodėl esu toks vargšas, jei esu toks protingas?

Kai užslėptas pripažinimo troškimas, visų pirma slepiamas nuo savęs, yra svarbesnis už naudingumo idėją - tai neuždirba pinigų.

Skaityti daugiau

30.01.2023 laikas 22:33 Billas Gatesas investavo į dirbtinius kiaušinius prieš paslaptingą kiaušinių trūkumą ir kainų kilimą

Globalistas milijardierius Billas Gatesas, kuriam būdinga neįtikėtinai įžvalgios investicijos prieš pat pasaulį ištikusią nelaimę, investavo į dirbtinius kiaušinius prieš kiaušinių kainų šuolį.

Skaityti daugiau

30.01.2023 laikas 20:51 Neatidėliotina pankreatito priežiūra namuose
Kasą galima gydyti liaudiškomis priemonėmis, pavyzdžiui, gerai žinomais krapais arba jų sėklomis. Vieną arbatinį šaukštelį susmulkintos žaliavos (krapų arba jų sėklų) užpilkite stikline verdančio vandens, palaikykite vieną valandą, perkoškite. Išgerk...

Skaityti daugiau

Nemokami skelbimai

31.01.2023 laikas 22:46 Receptai | Patiekalai "Svečiai buvo nustebę, kad jį taip lengva pagaminti": švelnus varškės pyragas arbatai (skanesnis už bet kokį tortą)
Skanus, kvapnus ir toks švelnus, kad tirpsta burnoje! Varškės pyragas gaminamas paprastai, greitai ir iš dažniausiai naudojamų ingredientų. Jis toks pat skanus kaip ir pyragas!

Skaityti daugiau

31.01.2023 laikas 22:12 Receptai | Patiekalai "Iš stiklinės kefyro pagaminau kalną skanėstų": pusryčiai visai šeimai (be miltų ir paruošti per 5 minutes)
Paimkite paprasčiausius produktus ir tiesiogine prasme per 5 minutes pagaminkite skanius pusryčius! Šiuos skanius pusryčius su kefyru galite pasigaminti be jokių miltų ar vargo. Išbandykite - jums patiks. Dalinuosi šiuo receptu su...

Skaityti daugiau

30.01.2023 laikas 23:37 Receptai | Patiekalai «Toks švelnus, kad norisi jį gaminti vėl ir vėl»: kvapnus arbatos pyragas (lengva pagaminti, lengva įsiminti)

Ir vėl aromatas pasklido po visus namus! Šiandien "skubėdama" gaminu subtilų keksiuką arbatai. Tai visai nesudėtinga pagaminti, o skonis neįtikėtinas! Šis receptas yra vienas iš mano mėgstamiausių.

...

Skaityti daugiau