Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » » 2020 » Kovo » 25

Hantavirusas Kinijoje Smogė Iš Pasalų. Ar Galima Nauja Pandemijos Pradžia?

Kinijoje pranešus, kad nuo graužikų platinamo hantaviruso, mirė žmogus, internete kilo panika, kad tai gali būti naujos pandemijos pradžia, praneša „Global news“.

„Žmogus iš Junano provincijos mirė autobusu važiuodamas atgal į darbą Šandongo provincijoje. Patvirtinta, kad jis sirgo hantavirusu. Kiti 32 žmonės, važiavę autobusu, taip pat buvo ištirti“, – pirmadienį vakare valstybės kontroliuojamas Kinijos laikraštis „The Global Times“ paskelbė tviteryje.

Hantavirusas yra labai retas ir žmonės juo užsikrėsti gali per dulkes, kurios užkrėstos graužikų seilėmis, šlapimu ar išmatomis. Šis virusas sukelia gana bjaurią ligą, kuri nužudo nuo 36 iki 40 proc. pacientų. Tačiau šio viruso neplatina žmonės, todėl jis negali tapti pandeminiu.

Hantavirusas, Virusai, Kinija, virusas, Mirtis, Panika, Pandemijos

Apie šio viruso sukeliamą ligą Šiaurės Amerikoje žinoma nuo 1993 metų. JAV užfiksuojama apie 35 hantaviruso atvejai per metus. Europoje ir Azijoje virusas žinomas nuo šeštojo dešimtmečio.

„Užsikrėsti šiuo virusu yra labai sunku, – teigia Kanados visuomenės sveikatos agentūros atstovas. – Tai yra paprasčiausia panika. Apie virusą mes žinome jau seniai ir jo neplatina žmonės“.

Publikuoja: lrytas.lt

Hantavirusas, Virusai, Kinija, virusas, Mirtis, Panika, Pandemijos

Komentaras: Kaip teigiama, tai netgali tapti nauja pandemija. tačiau, teko truputi pasidomėti, šiandiena šis Hantavirusas tapo internete tikrai populiariausiu. Galimai, žmonės ieško naujos informacijos ir bando išsiaiškinti patys kas vyksta šioje šalyje. Bet mes žinome Kinija tuo reikalu uždara šalis.

Įdomiausia, gali nutikti taip, kaip buvo pranašaujama, pastebėjote pasaulio elitas, kažkur pradingo, slepiasi, serga koronavirusu (galite paskaityti):

Tačiau prieš tai Kinijoje bus paleistas dar vienas paukščių gripas H5N1, o tai nutiks šią savaitę. Apskritai, sveiki atvykę į Naująją pasaulio tvarką.

Na, tai ne paukščių gripas H5N1, bet gal tapo gudresni... Nebus ko apkaltinti. Žinoma, visa užsienio spauda rašo, pvz. USA TODAY, kad panikuoti nereikia. Tad laukime naujų žinių apie šį seną, naują virusą.

Įvertink šį straipsnį Norėdami tobulėti, suteikiame jums galimybę įvertinti skaitomą PARANORMAL turinį. Parašyk savo nuomone komentaruose.

Visi svetainės pateikti straipsniai, sveikatos patarimai yra pramoginio pobūdžio iš interneto platybių. Prieš naudodami patarimus, pasitarkite su tos srities specialistu. Svetainė neatsako už duomenų tikslumą. Visos teisės apsaugotos.
Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais.
avatar
TAIP PAT SKAITYKITE:
01.04.2020 laikas 17:37 M6.5 Žėmės Drebėjimas Aidahe. Kitas gali būti Jeloustounas arba Reinyras

Naktį iš kovo 31 d. į balandžio 1 d. (2020-03-31 23:52:31 (UTC)) JAV, Aidahe, įvyko M6.5 žemės drebėjimas. Seisminio įvykio epicentras buvo 10 km gylyje

Skaityti daugiau

01.04.2020 laikas 15:56 Šokiruojantis Vaizdas Iš Niujorko: Niekas Nežino, Kaip Tai Paaiškinti

2020 m. Kovo 31 d. tinkle buvo paskelbtas vaizdo įrašas, padarytas pasak autoriaus Lenox Hill ligoninėje, esančioje 76-ojoje gatvėje ir Park Ave, Manhatano centre, Niujorke.

Skaityti daugiau

01.04.2020 laikas 13:21 Kaukė Vietoje Botokso Namuose
Jūs manote, kad laikas išbandyti botoksą? Ištrinkite iš galvos šią mintį, nes ši nuostabi kaukė pašalins jūsų raukšles ir sustandins jūsų odą geriau nei botoksas. Beje nepamirškite ir apie naudojamas visas kenksmingas medžiagas....

Skaityti daugiau

01.04.2020 laikas 11:47 Visame Izraelyje Iš Dangaus Krenta Dideli Pulkai Šikšnosparnių
Didžiuliai šikšnosparnių pulkai tiesiog miršta danguje ir krenta ant žemės. Ant žemės nukritę šikšnosparniai neturi jokių išorinių sužalojimo požymių, jie tiesiog miršta ore. Tokie baisūs įvykiai pastebimi visame Izraelyje, todėl žmonės baiminasi dėl pasaulio pabaigos ženklų....

Skaityti daugiau

01.04.2020 laikas 10:02 Vyriausiasis Izraelio Rabinas Liepė Paruošti Iškilmingus Rūbus Mesijo (Messiah) Sutikimui
Šofaras – žydų ritualinis muzikos instrumentas, kurio naudojimo tradicijos siekia Mozės laikus. Anot, Vikipedijos, jis pučiamas per pamaldas per Roš Hašana / Jom hatrua (Žydų naujus metus), Jom Kipur (Teismo diena arba Atpirkimo dieną – dvasinio apsivalymo ir vilties diena) ir daugelyje kitų išskirt...

Skaityti daugiau

01.04.2020 laikas 07:48 Breli Pond (Braley Pond) Anomalinė Zona
Nedidelė turistų stovykla“Braley Pond Campground“ prie nedidelio gražaus Breli tvenkinio Virdžinijos valstijos Ogasto apygardoje jau kelis dešimtmečius laikoma viena iš pačių anomaliausių vietų JAV. Šis nedidelis sausumos gabalėlis su keliomis laužavietėmis ir vietomis palapinėmis it magnetas trauki...

Skaityti daugiau