Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » » 2020 » Kovo » 25

Kada pasirodys naujas virusas, daug baisesnis nei ankstesnis?

2020 m. kovo 24 d. oficialus Kinijos leidinys Globat Times pranešė, kad Yunnan provincijoje kelionės metu autobuse žuvo žmogus, užsikrėtęs šiek tiek naujuoju patogenu – vadinamu hantavirusas. Truputi apie tai mes jau rašėme.

Istoriškai tariant ši liga dar vadinama „Korėjietišku hemoraginiu karščiavimu arba karštlige“, nes Korėjos karo metu 1950-1953 m. su šio viruso atitinkamais simptomais krito tūkstančiai kareivių. Tuo metu nebuvo įmanoma išskirti patogeno, tačiau 1970 metais jau buvo rastas, ištirtas, po to ji rasdavo visur.

Taigi, pats hantavirusas – nėra problema, nes jie ilgą laiką jau „cirkuliuoja“ populiacijoje ir nuo jų niekas nemirė. Vadinasi, galima manyti, kad pasakojimas apie tai, kad Kinijoje dabar atsirado kažkoks hantavirusas – tik dar viena laikraščio siaubo istorija. Tačiau iš tikrųjų vis tai gali būti ne taip.

Turbūt, skaitytojai, kurie domisi šiais dalykai, prisimins, kad koronavirusas interneto platybėse ir spaudoje pasirodė 2019 m. gruodžio pabaigoje, ir tai buvo, kaip spauda rašė nežinomas pneumonijos protrūkis. Kam nežinomas žodis pneumonija, tai trumpai tariant plaučių uždegimas, uždegiminė infekcinė plaučių liga (na, ar kažkas panašaus), o apie hantovirusinės infekcijos požymius galite paskaityti, aukščiau pateiktoje nuorodoje.

Gerai būtų, kad paskaitytumėte, kas iš viso – hantavirusas, kad toliau suprastumėte su kokiu virusu, galimai galima susidurti netrukus, nes manau greitu laiku apie šį virusą rašys visi leidiniai ir straipsniai.

Taigi, nepaisant to, jau sausio 2d. buvo keistos žinios, kad kažkas vyksta Kinijoje ir valdžia bando užgožti informacija. Todėl, atsižvelgiant į COVID-19 istoriją, reikėtų atidžiai stebėti pranešimus apie hantavirusą, taip pat pranešimus apie kitus naujus patogenus.

Reikalas yra tame, kad hantavirusas yra tik žodis, pasakytas Global Times, o kas ten įvyko mes tikrai nežinome. Galime tik spėti, kad miręs žmogus sirgo hemoraginiu karščiavimu – tai yra kraujas tekėjo iš akių, burnos ir ausų, o mirė jis dėl kraujo išsiliejimo vidaus organuose. Panašiai taip žudo Ebola, o kartu su ja ir kiti virusai, turintys panašų mechanizmą. Todėl galimai tai galėjo būti ir hantavirusas, o gal kas kitas – įskaitant modifikuotą COVID-19, kuris šiek tiek pasikeitė, mutavo.

Taip pat nepamirškime, kad COVID-19 gali būti oficiali priedanga kažkam kitam – viruso, kuris turi daug didesnę grėsmę, nuo kurio visi miršta, tačiau viskas nurašoma koronavirusui. Ir nors, tai tik sąmokslo teorijos – ši teorija gerai paaiškina neįtikėtinai mestas priemones, kad sulaikyti visame pasaulyje šią nekontroliuojama epidemiją.

Todėl, remiantis šia teorija, galima manyti, kad COVID-19 negali susitvarkyti su šia priedangą ir pagalbai buvo skirtas ir hantavirusas.

Dabar pusė pacientų tariamai mirs nuo koronaviruso, o antroji pusė – lyg nuo hantaviruso, rezultate kiekvieno atskiro patogeno mirtingumas bus mažas. O jei hantavirusas nesusidoros su galimai dar stipresniu virusu, kuris slepiamas – tai sugalvos trečiąjį.

Kita vertus, negalima atmesti galimybės, kad pasaulis yra ties kažkokios naujos epidemijos riba ir galbūt šią naują epidemiją sukels pats hantavirusas. Dar 2003 metais buvo paskelbtos leidiniuose 92 metų moters Ana Ivanova Abobkova pranašystes:

Ši moteris likus trims dienoms iki Antrojo pasaulinio karo pabaigos numatė karo pabaigos datą. Jos žodžiai: „Po trijų dienų karas pasibaigs, Dievo Motina pasakė“, - tada, taip pat buvo priimta juokais: O, Ana pranašautoja!..“. Bet prognozės išsipildė. Ji išpranašavo žemės drebėjimą Armėnijoje ir niekas tuo taip pat nepatikėjo, kol jos žodžiai neišsipildė.

Tiems žmonėms, kurie ją lankydavo, liepė informuoti žmones, kad netrukus mūsų laukia maro, choleros ir gripo epidemija. Tai jai pasakė pati Dievo motina. Kažkodėl, Dievo motina gripą pavadino „dvyliktuoju“. Anai buvo pasakyta: „Eina dvyliktasis gripas. Tai baisi liga, ir nuo jos išsigelbėjimo nebus. Nuo maro ir choleros priemonių, lėšų jūs turite, o nuo šio gripo ne.

Tegul niekas nekalti kitų, kaltinkime save. Tai yra Dievo sūnaus rūstybė, už jūsų nuodėmes, dėl to, kad nesikeičiate“. Kelis kartus ji liūdnai kartodavo: „Nėra gyvenime pakitimų“. Dangaus karalienė sakė: „Veltui, tai bus bandoma sutvarkyti. Niekas nepadės, tai Dievo sūnaus rūstybė“.

Ir tokių pranašysčių yra nemažai. Kodėl gripas ir kodėl 12-asis, tai klausymas ne man, bet apskritai apokaliptinių epidemijų laikotarpiu skirtingų religijų pranašai kalba, bent apie dvi bangas (maksimalus skaičius yra penki), kurių palaipsniui pus daug destruktyvesnė už ankstesnę. Cituojame ištrauka breakingisraelnews.com paskelbtą 2020 m. kovo 25d.:

Vienoje paskaitoje, kuri vyko praėjusiam mėnesį rabinas Yaakovas Yagenas (Yaakov Yagen) kalbėjo Zohar (Zoar) knygoje paminėtą pandemiją, kuri pasaulį ištiks Paskutinę Dieną. Kad ir kaip baisiai tai skambėtų, Zohar sako, kad pradinę ligą lydės kita, panaši į pirmąją, bet kur kas mirtingesnė. Remdamiesi Zohar, 172:b, rabinas sako:

„Dienų pabaigoje, kai ateis laikas Mesijui, pirmiausia pasirodys virusas, kurį žmonės kontroliuos. Tačiau, kai šis virusas plis į pasaulio šalis, pasirodys dar vienas virusas, kuris bus blogesnis nei pirmasis. Ir tai bus Dievo kelias apvalyti pasaulį, kad galėtų ateiti Mesijas“.

Be to nepamirškime, kad ne taip senai, pat Izraelio ministras pareiškė: iki balandžio 16 d. koronaviruso pandemija sustabdys Messiahas

Apskritai, ką aš norėjau pasakyti apie tai. Aš neturiu medicininio išsilavinimo, ir negaliu turėti tiek medicinos žinių, tačiau kartais taip atrodo, kad tie žmonės kurie turi gautas, kažkur Afrikos institutuose medicinines žinias pasakojimai apie pandemijos atsiradimą, man taip ir lieka nesuprantama. Aš labiau tikiu mistikai ir okultistais, eschatalogais, ir teoretikais, kadangi, šie žmonės vieningai sako, kad COVID-19 – tai tik pirmoji banga, vadinasi taip ir yra. Iki šios dienos pranašų žodžiai pasitvirtino, o pareigūnų žodžiai buvo ir yra tuščios kalbos, todėl laukiame pranašysčių išsipildymo ir stebėkime įvykių raidą. Čia pateikta mano nuomonė, remiantis įvairiais šaltiniais, dėl kurių daugelis gali ir nesutikti.

paranormal.lt

Įvertink šį straipsnį Norėdami tobulėti, suteikiame jums galimybę įvertinti skaitomą PARANORMAL turinį. Parašyk savo nuomone komentaruose.

Visi svetainės pateikti straipsniai, sveikatos patarimai yra pramoginio pobūdžio iš interneto platybių. Prieš naudodami patarimus, pasitarkite su tos srities specialistu. Svetainė neatsako už duomenų tikslumą. Visos teisės apsaugotos.
Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais.
avatar
TAIP PAT SKAITYKITE:
01.04.2020 laikas 15:56 Šokiruojantis Vaizdas Iš Niujorko: Niekas Nežino, Kaip Tai Paaiškinti

2020 m. Kovo 31 d. tinkle buvo paskelbtas vaizdo įrašas, padarytas pasak autoriaus Lenox Hill ligoninėje, esančioje 76-ojoje gatvėje ir Park Ave, Manhatano centre, Niujorke.

Skaityti daugiau

01.04.2020 laikas 13:21 Kaukė Vietoje Botokso Namuose
Jūs manote, kad laikas išbandyti botoksą? Ištrinkite iš galvos šią mintį, nes ši nuostabi kaukė pašalins jūsų raukšles ir sustandins jūsų odą geriau nei botoksas. Beje nepamirškite ir apie naudojamas visas kenksmingas medžiagas....

Skaityti daugiau

01.04.2020 laikas 11:47 Visame Izraelyje Iš Dangaus Krenta Dideli Pulkai Šikšnosparnių
Didžiuliai šikšnosparnių pulkai tiesiog miršta danguje ir krenta ant žemės. Ant žemės nukritę šikšnosparniai neturi jokių išorinių sužalojimo požymių, jie tiesiog miršta ore. Tokie baisūs įvykiai pastebimi visame Izraelyje, todėl žmonės baiminasi dėl pasaulio pabaigos ženklų....

Skaityti daugiau

01.04.2020 laikas 10:02 Vyriausiasis Izraelio Rabinas Liepė Paruošti Iškilmingus Rūbus Mesijo (Messiah) Sutikimui
Šofaras – žydų ritualinis muzikos instrumentas, kurio naudojimo tradicijos siekia Mozės laikus. Anot, Vikipedijos, jis pučiamas per pamaldas per Roš Hašana / Jom hatrua (Žydų naujus metus), Jom Kipur (Teismo diena arba Atpirkimo dieną – dvasinio apsivalymo ir vilties diena) ir daugelyje kitų išskirt...

Skaityti daugiau

01.04.2020 laikas 07:48 Breli Pond (Braley Pond) Anomalinė Zona
Nedidelė turistų stovykla“Braley Pond Campground“ prie nedidelio gražaus Breli tvenkinio Virdžinijos valstijos Ogasto apygardoje jau kelis dešimtmečius laikoma viena iš pačių anomaliausių vietų JAV. Šis nedidelis sausumos gabalėlis su keliomis laužavietėmis ir vietomis palapinėmis it magnetas trauki...

Skaityti daugiau

01.04.2020 laikas 07:11 Kinijos Miesto Legenda “Pusiaunakčio Autobusas 375”
Tai nutiko 1995 metų lapkričio 14 dieną Pekine. Viskas prasidėjo nuo to, kad pusiaunaktį autobuso stotelėje sėdėjo du žmonės - pagyvenusi moteris ir jaunas vaikinas. Belaukdami autobuso jie susipažino ir negarsiai kalbėjosi. Pagyvenusiai moteriai labai patiko tas tylus ir mandagus jaunuolis....

Skaityti daugiau