Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » » 2018 » Balandžio » 11

Išvirkite arbūzo sėklas, o tada suvartokite jas, poveikis atims žadą!

Arbūzas yra natūralus diuretikas, dėl jame esančio didelio kiekio skysčio ir malonaus skonio.

Tačiau daugelis žmonių išmeta arbūzo sėklas, naudoja tik pačia skaniausia arbūzo dalį, nežinodami, kad sėklos yra naudingos žmogaus sveikatai.

arbūzo sėklų arbata

Sužinokite, kodėl verta valgyti arbūzo sėklas.

Arbūzas turi citrulina-A (Citrulinas atpalaiduoja kraujagysles ir didina seksualinį potraukį bei ištvermingumą) medžiaga, kuri veikia, kaip antioksidantas. Ši medžiaga taip pat teikiamai veikia į vyrų erekcijos sutrikimus, kraujagysles.

Jei jūs gaminate ir geriate arbūzų sėklų arbatą, galite išsigydyti, bet kokią inkstų ligos tipą, net atsikratyti inkstų akmenis ir smėlį.

Kaip pasigaminti nuostabią arbūzų sėklų arbatą?

1. Turite turėti apie 20-30 arbūzų sėklų ir jas sumalti, iki dulkių. Gautas dulkes užpilkite 2 litrais vandens, laukite kol užvirs, leiskite virti apie 15 minučių. Po to, kai atvės, galite vandenį gerkite 2 dienas iš eilės. Būtinai darykite pertrauką 3 dieną.

Šis procesas galite kartoti keletą savaičių, tačiau svarbu daryti pertrauką kas dvi dienas, nes tai laikas, kai organizmas turi būtinai pašalinti toksinus, tokiu būdu, išvengsite skysčių susilaikymo.

2. 5 stiklines maltų arbūzų sėklų užpilkite litru šalto vandens. Užvirkite ir ant silpnos ugnies virinkite 45 minutes. Nuovirą gerkite tris kartus per dieną po stiklinę. Šis nuoviras veikia kaip diuretikas, tad naudojamas norint sulieknėti. Taip pat prostatito profilaktikai. Be to, gelbsti, jei norite sureguliuoti per aukštą kraujospūdį.

3. O jei norite pasigaminti efektyvių vaistų nuo kirmėlių, kurios galbūt veisiasi jūsų žarnyne, išdžiovinkite arbūzų sėklas, sumalkite kavamale ir sumaišykite su neriebiu pienu, santykiu 1:10. Tris paras šį mišinį reikėtų gerti du kartus per dieną prieš maistą.

Atminkite, kad ši priemonė yra padėti atrasti natūralų sprendimą būdą ir informuoti jus....

Išvirkite arbūzo sėklas, o tada suvartokite jas, poveikis atims žadą!


Niekas neišdrįso palikti komentarą.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomone su kitais.
avatar