Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » » 2020 » Lapkričio » 22

JAV strateginiai bombonešiai pradėjo vykti į Vidurinius Rytus. Ar kažkas ruošiama?

Jungtinės Valstijos pasiuntė karines oro pajėgas į Vidurinius Rytus. Ar kažkas ruošiama?

Kaip tik praneša CENTCOM, „2020 m. Lapkričio 21 d.  B-52H Stratofortress  JAV oro pajėgų įgulos, paskirtos Mainoto oro pajėgų bazės 5 bombonešio sparnui, Šiaurės Dakotoje, atliko trumpo nuotolio misiją Viduriniuose Rytuose, kad sulaikytų agresiją ir nuraminti JAV partnerius bei sąjungininkus regione“.

Kiek lėktuvų atvyko, iš kur ir kur CENTCOM nenurodo, tačiau, pasak viešųjų interneto tinklalapių, bent vienas lėktuvas atvyko iš Portugalijos, o susirinko bombonešiai į Jordaniją:

trečiasis pasaulis, karas, Viduriniai Rytai, konspirologija

Pirmą kartą nuo 2020 metų pradžios JAV pasiuntė savo oro karines pajėgas į Vidurinius Rytus - į šį regioną buvo dislokuoti bombonešiai B-52H. Naujienos padarė pasaulį įtemptą: ar kas nors ruošiama?

Jungtinių Valstijų oro pajėgų centrinės vadovybės atstovai paskelbė apie saugų strateginių bombonešių „B-52H Stratofortress“ perkėlimą į Vidurinius Rytus.

Remiantis oficialaus pareiškimo tekstu, tai yra kovos mašinos, pritvirtintos prie 5-osios bombonešio sparno Mainoto oro pajėgų bazėje, Šiaurės Dakotoje. Pervedimas buvo atliktas lapkričio 21 dieną „per trumpą laiką“.

Kaip pabrėžta Jungtinių Valstijų oro pajėgų vadovybėje, perkėlimo tikslas yra „sulaikyti agresiją“, taip pat „nuraminti JAV partnerius ir sąjungininkus palaikyti“.

Ekspertai pažymi, kad valstybės tokių operacijų neatliko nuo šių metų pradžios.

Primename, kad šiandien, lapkričio 22 d., JAV pagaliau pasitraukė iš Atviro dangaus sutarties. Vašingtonas teigė, kad susitarimas nebeatitinka geopolitinių JAV interesų. Be JAV, sutartis vienija 33 šalis. Susitarimas galioja nuo 1992 m.

Kiek galima suprasti iš gana menkos oficialios informacijos, skrydžio tikslas buvo ne tik jėgos demonstravimas, bet ir koordinavimo su kitomis JAV oro pajėgų pajėgomis ir sąjungininkais regione plėtra, apie kurią tiesiogiai rašo CENTCOM:

Misijos metu bombonešių įgulos integravosi su oro operacijų centrais ir kitomis priemonėmis AFCENT, pavyzdžiui, „F-15E Strike Eagles“, „F-16 Fighting Falcons“, „KC-10 Extenders“ ir „KC-135 Stratotankers“. CENTCOM yra įsipareigojusi išlaikyti ir apsaugoti laivybos laisvę ir laisvą prekybos srautą visame regione. Jungtinės Valstijos nesiekia konfliktų, tačiau išlieka aktyvios ir pasirengusios reaguoti į bet kokius nenumatytus atvejus visame pasaulyje.

Gali būti, kad dabar stebime JAV pasiruošimo taktika, kurią sugalvojo Pentagonas smogti Iranui, eigą. Taigi, kadangi visi vadai tradiciškai ruošiasi seniai planuojamam karui, tai, atakos prieš Iraną išvakarėse visi laukia B-52 armados, kurią Pentagonas galimai greitu laiku dislokuos Irake. Tačiau pats Pentagonas apie tai rašo:

„Nuolatinė misija rodo JAV kariuomenės sugebėjimą greitai dislokuoti kovinius lėktuvus, bet kurioje pasaulio vietoje ir integruotis į CENTCOM operacijas, kad padėtų išlaikyti regiono stabilumą ir saugumą. Bombonešių užduočių misijos pabrėžia galingus ir įvairius JAV oro pajėgų pajėgumus, kuriuos galima greitai panaudoti CENTCOM atsakomybės srityje. Gebėjimas greitai dislokuoti karius į teatrą, išlaikant ir pasinaudojant iniciatyvą yra raktas į galimą agresiją “.

Tokiu būdu, smūgis Iranui, jei toks yra planuojamas, atrodytų, stipriai panašus į 47 Roninų istoriją. Tai garsi japonų legenda, pagal kurią 47 samurajai, kurių lyderį nužudė blogi žmonės, per metus, sutartą dieną ir valandą, sutiko netikėtai susirinkti prie daimjo žudiko pilies ir visus ten išskersti – kas ir buvo puikiai padaryta. Todėl galima pagalvoti, kad amerikiečiai panaudos neįkainojamą Japonijos karinę patirtį.

Iš Irano žvalgybos priemonių reikia tikėtis geresnių rezultatų, tačiau, jei gali padėti tik Kinija ir Rusija, kurie turi palydovus ir priemones kontroliuojančias oro erdvės regione ir už jo ribų. Kaip, ten bebūtų, amerikiečiai negali slapta kažko perkelti, jei net norėtų - per dieną, daugiausiai, apie tai sužinos Maskva ir Pekinas. Todėl patikimiausias variantas pulti - surinkti Izraelyje ar Jordanijoje reikiamą skaičių bombonešių, ištrauktų iš skirtingų vietų, užpildyti degalus, paskirti grupėms ir išsiųsti juos bombarduoti.

Žinoma, nėra faktas, kad JAV operacija prieš Iraną prasidės rytoj, bet kažkaip taip keista sutapo, kad JAV valstybės sekretorius Mike'as Pompeo tik vakar lankėsi Izraelyje. Tuo pačiu metu paskutinį kartą B-52 į Vidurinius Rytus skrido tik prieš metus, o ir tada - porą vienetų, todėl stebime įvykių eigą.

Įvertink šį straipsnį. Prieš tai pakomentuodami, arba parašykite patys! Norėdami tobulėti, suteikiame jums galimybę įvertinti skaitomą PARANORMAL turinį. Norite sužinoti daugiau, sutikite gauti naujienas arba pasidalinkite spausdami .
Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Galima rašyti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
TAIP PAT SKAITYKITE:
17.01.2021 laikas 19:00 Šiaurės Dakotoje Pasirodė Į Saulę Panašus NSO

2021 m. sausio 16 d. MUFON svetainėje buvo paskelbtas sensacingas vaizdo įrašas, nufilmuotas Fargo mieste, Šiaurės Dakotoje, sausio 9-osios vakarą. Vaizdo įrašo autorius grįžo namo automobiliu, kai pamatė priekyje ryškią šviesą, panašią į saulę.

...

Skaityti daugiau

17.01.2021 laikas 17:21 Kodėl Joe Baidenui globalistai pradėjo paišyti aureolę?
Kaip pastebėjo daugelis amerikiečių konspirologų ir net ufologų, paskutiniu metu, pasaulinio lygio spaudos, antraštėse, aplink Joe Baideno galvą atsirado kažkas panašaus į aureolę:

Skaityti daugiau

17.01.2021 laikas 15:11 Receptų rinkinys nuo gūžio, anemijos, sklerozės, tireotoksikozės, hipotirerozės, ūžesius ausyse
Man yra sutrikusi medžiagų apykaita. Sena močiutė man patarė prieš valgį suvalgyti truputį šviežio svogūno arba 3 kartus per dieną išgerti po 1 arbat. šaukštelį išspaustų sulčių.

Skaityti daugiau

17.01.2021 laikas 20:45 D.C. Turns Into Baghdad for Inauguration; Red Zone, Military Checkpoints, Bridges Closed

Just days before the Biden inauguration, the nation’s capitol has been transofmred into a military zone like Baghdad.

Skaityti daugiau

17.01.2021 laikas 20:33 Biden Vows to Push Transgender Bathroom & Locker Room Laws ‘From Day One’
Joe Biden promises to aggressively push pro-transgender laws for schools, sports, and bathrooms “on his first day in office.”

Skaityti daugiau

17.01.2021 laikas 13:09 Major events show CNN complicit in Capitol raid
After infiltrating the Capitol on Jan. 6 while dressed as a “Trump supporter,” far-left extremist John Sullivan was interviewed by CNN‘s Anderson Cooper, who promoted Sullivan’s “work” and referred to him as a “journalist,” despite lacking any credentials....

Skaityti daugiau