Svetainėje sukaupta daugiau nei 1000 sveikatos patarimų. Ieškokite patarimų ir ne tik:

Pagrindinis » Kategorija: Sveikatos patarimai | Liaudies medicina » Peržiūrų: (528) Komentarų: (0) (03.11.2018 - 20:25)

Kaip išgydyti stiprų kosulį pas vaiką?

Vaiką išgydė nuo stipraus kosulio - bronchito, jis tiesiog duso.

Išvirti 4 vidutines bulves su lupenomis, sutrinti su žievele, įdėkite 3 šaukštelius sodos, medaus (galima ir be jo).  Gerai sumaišyti masę ir suminkyti du paplotėlius. Apvyniokite gautus paplotėlius švaria medžiaga ir padėti ant nugaros tarp pečių ir krūtinės (paranormal.lt).

kosulys, bronchitas, vaikų kosulys, gydymas, receptas, sveikata

Paplotėliai neturėtu deginti, bet turėtu būti šilti. Pacientą apkamšyti. Kai paplotėliai vės, bet vis dar bus šilti, nuimkite. Nušluostyti kūną sausai ir paguldyti miegoti. Galima išgydyti per vieną procedūrą.

Turint katarą ar bronchitą

Išvirkite bulves su lupenomis, dar karštas sutraiškyti, įdėti 1 šaukštą augalinio aliejaus, 2-3 lašus jodo. Gerai sumaišykite. Sudėkite į audinį, padėkite ant krūtinės iki gerklės, šiltai apdenkite. Dėkite šį kompresą nakčiai. Kai tik atvės - nuimkite.

Bronchito gydymas

Išvirkite 4-5 bulves su lupenomis, vandenį nupilti. Bulves sutraiškyti. Įdėkite 1 šaukštą medaus ir 5-7 lašus jodo, padarykite paplotėlį. Paplotėlį įvyniokite į medžiagą ar rankšluostį ir uždėkite ant krūtinės visai nakčiai. Patartina laikyti iki ryto ir neiti visą dieną į lauką.

Patiko straipsnis? Pasidalinkite su draugais tinkluose! Prisijunkite prie mūsų paskyroje, kad nepraleistumėte įdomių dalykų!


ŽYMĖS: sveikata, receptas, kosulys, bronchitas, gydymas, vaikų kosulys

Paranormal.lt medžiagos citavimas negavus išankstinio paranormal.lt sutikimo neleidžiamas. Išimtinių teisių pažeidimas užtraukia baudžiamąją atsakomybę.


// Susiję straipsniai »

Komentarai: (0) Komentuoti gali tik registruoti vartotojai!
avatar