Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » » 2018 » Lapkričio » 3

Kaip išgydyti stiprų kosulį pas vaiką?

Vaiką išgydė nuo stipraus kosulio - bronchito, jis tiesiog duso.

Išvirti 4 vidutines bulves su lupenomis, sutrinti su žievele, įdėkite 3 šaukštelius sodos, medaus (galima ir be jo).  Gerai sumaišyti masę ir suminkyti du paplotėlius. Apvyniokite gautus paplotėlius švaria medžiaga ir padėti ant nugaros tarp pečių ir krūtinės (paranormal.lt).

kosulys, bronchitas, vaikų kosulys, gydymas, receptas, sveikata

Paplotėliai neturėtu deginti, bet turėtu būti šilti. Pacientą apkamšyti. Kai paplotėliai vės, bet vis dar bus šilti, nuimkite. Nušluostyti kūną sausai ir paguldyti miegoti. Galima išgydyti per vieną procedūrą.

Turint katarą ar bronchitą

Išvirkite bulves su lupenomis, dar karštas sutraiškyti, įdėti 1 šaukštą augalinio aliejaus, 2-3 lašus jodo. Gerai sumaišykite. Sudėkite į audinį, padėkite ant krūtinės iki gerklės, šiltai apdenkite. Dėkite šį kompresą nakčiai. Kai tik atvės - nuimkite.

Bronchito gydymas

Išvirkite 4-5 bulves su lupenomis, vandenį nupilti. Bulves sutraiškyti. Įdėkite 1 šaukštą medaus ir 5-7 lašus jodo, padarykite paplotėlį. Paplotėlį įvyniokite į medžiagą ar rankšluostį ir uždėkite ant krūtinės visai nakčiai. Patartina laikyti iki ryto ir neiti visą dieną į lauką.

Įvertink šį straipsnį. Prieš tai pakomentuodami, arba parašykite patys! Norėdami tobulėti, suteikiame jums galimybę įvertinti skaitomą PARANORMAL turinį.
Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Galima rašyti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
TAIP PAT SKAITYKITE:
27.09.2020 laikas 16:33 Vaistažolės: ramunėlės – nuo daugelio negalavimų

Ramunėlės – vienos populiariausių ir mėgstamiausių vaistažolių, jų yra kone kiekvienos šeimos namų vaistinėlėje. Jų arbatos griebiamės ir sutrikus virškinimui, ir peršalę, ir tiesiog todėl, kad skanu.

...

Skaityti daugiau

27.09.2020 laikas 15:27 Kokį nežemišką reiškinį aprašė egiptiečiai papiruse?
Senovės egiptiečiai po savęs paliko daugybę įrašų ir piešinių šventyklose. Ypatingai vertingi yra papirusai, pasakojantys apie praeities įvykius. Tuli papirusą ufologai laiko tikra brangenybe, nes jis gali papasakoti apie stebėtus NSO....

Skaityti daugiau

27.09.2020 laikas 14:51 Orakulas: Lovelocko Siaubo Istorijos

XXI amžiaus pabaigoje Žemė virs pragaru. Dabar klestintys miestai pasidarys panašūs į gaisravietes. Temperatūra tropikuose pakils keliais laipsniais, dirva bus nebetinkama žemės darbams, upės ir ežerai išdžius, išnyks daug salų ir pakrančių teritorijų. Žus daugybė gyvūnų. Ir tik Kanados, Rusijos ...

Skaityti daugiau

27.09.2020 laikas 10:10 Kaip išsirinkti sau naudingą aromatą ir vaistą?
Natūralūs eteriniai augalų aliejai padeda išsaugoti sveikatą ir grožį, pailginti gyvenimą ir, o tai svarbiausia, atgauti dvasinę pusiausvyrą. Todėl taip naudinga išmokti surasti savo aromatą.

Skaityti daugiau

27.09.2020 laikas 09:16 Fiziniai pratimai nuo vidurių užkietėjimo

Žinoma, mitybos pamiršti nereikėtų. Racione būtinai turėtų būti morkų, kopūstų, burokėlių su augaliniu aliejumi. Ryte tuščiu skrandžiu išgerkite stiklinę šalto vandens ir imkitės fizinių pratimų.

Skaityti daugiau

26.09.2020 laikas 21:45 Patarimai, kaip nugalėti vilko apetitą
Nutukimas - šiuolaikinės visuomenės rykštė ne tik mūsų šalyje, bet ir visame pasaulyje. Žmonių su sutrikusia riebalų apykaita skaičius toliau auga ir dabar apima beveik trečdalį mūsų šalies gyventojų.

Skaityti daugiau