Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » » 2020 » Kovo » 31

Kaukes ir karantiną užsakė veido atpažinimo sistema?

Garsiausia visame pasaulyje COVID-19 pandemijos naujovė tapo plačiai paplitę miestuose, taip dar vadinami „kosmonautai“ – tai yra žmonės, tarsi be veidų, nes po kostiumo apsauga gali slėptis bet kas.

Tuo tarpu konspirologams netgi atsirado versija, kad COVI-19 yra tam tikra operacija užmaskuoti ateivių nusileidimą. Kažkas į šią hipotezę žiūri labai rimtai, kažkas ją vertina, kaip pokštas ir spėliones, vis dėlto ši tema privertė daugelį žmonių įtemti smegenis ir susimąstyti, kas vyksta. O tie, kurie galvoja, šiandiena rašo:

... Aš pradėjau galvoti apie pasekmes to, kad visas pasaulis dabar nešioja kaukes, dėl abejotinos apsaugos nuo viruso, bet aš į visa tai žiūrėjau ne tipiško pasauliečio, o, kaip dirbtinio intelekto (DI) akimis. T.y., kaip į tai žiūri Dirbtinis Intelektas?

Viena vertus, tai gali būti programinės įrangos testas, kurio metu DI apsunkino užduotį, priversdami atpažinti žmones tik matant viršutinę veido dalį ir analizuojant jų eiseną. Tokiu atveju, dėvint bendrai visiems kaukes, atpažinimo sistema tampa geresnė ir protingesnė.

Kita vertus, kaip parodė tie patys protestai Honkonge, apsauginių kaukių nešiojimas – painus dalykas algoritmams. Todėl, naudodamiesi įvairių rūšių karantinu, kovotojai gali naudoti kaukes, kaip priedanga savo judėjimui nustatyti...

Taigi, be ateivių invazijos, egzistuoja ir visiškai normalus „hibridinio karo“ ar revoliucijų rengimo variantas. Įvedę visur esančius karantinus, galima iš tikrųjų, bet kokius reikalus prastumti.

Pavyzdžiui, jei kažkas bando sukelti kažkur riaušes ar kokį teroristinį išpuolį, įvežti kovotojus į vieną, ar kitą miestą ar padėti bombą, kažkur rūsyje – būtų sunku, judantiems žmonėms su ginklais per miestą, tikriausiai teisėsaugos pareigūnams kiltų daug klausymų.

Bet, jei kovotojus aprengiate, kaip astronautus, o į reagentų dezinfekavimo statines sukrautume sprogmenis, niekas to net nepastebės. Todėl, „karantinas“ gali būti suplanuotas pasaulio užkulisių planai panardinti pasaulį į chaosą. Dabar tikrieji astronautai kovoja su virusu, o kita dalis galimai rengia visur pasaulinę revoliuciją ir ji prasidės įsakymų, beje – visur iškarto.

Dirbtinio intelekto teorija, taip pat gana įdomi, visų pirma, 2020 m. kovo 30 d. BBC (Oro pajėgos) rašo sekančiai:

Artimiausiomis dienomis Maskvos valdžia ketina įvesti specialius leidimus (jau tai vyksta), be kurių nebus galima palikti namus. Tai paskelbė meras Sergejus Sobianinas, paskelbdamas dieną prieš įvedant visų maskviečių saviizoliacijos režimą. Ši idėja gali būti įgyvendinta QR-kodu, rašo žiniasklaida.

Dieną prieš paskelbdamas namų izoliacijos rėžimo įvedimą visiems Maskvos gyventojams, neatsižvelgiant į jų amžių. Sobianinas teigė, kad artimiausiomis dienomis po „techninių ir organizacinių priemonių“ jie galės palikti namus tik su „specialiu leidimu, išduotu Maskvos vyriausybės nustatyta tvarka“.

Maskvos meras tai pavadino protinga, piliečių judėjimui, nustatyta, taisyklių kontrolės sistema, kuri turėtų veikti kitoje savaitėje. „Palaipsniui, bet stabiliai sugriežtinsime būtiną šioje situacijoje kontrolę“,- sako pranešime Sobianinas.

Tai, kad pasaulis juda skaitmeninės valdymo sistemos link, yra aišku visiems. Apie tai, kad COVI-19 panaudotas, sugriežtinti šią kontrolę, jau užsiminė Billas Gatesas, aiškindamas, kad, bet kokioms kelionėms reikia turėti vakcinacijos pažymėjimus.

Ir dabar, kaip paaiškėja, maskviečius iš namų planuojama išleisti tik su specialiais elektriniais leidimais. Jie bus uždėti ant rankos ar kaktos, ponas Sobianinas nepatikslina, tačiau viskas eina į tą pusę.

Todėl, atsižvelgiant į tokius pranešimus, visas šis karnavalų žaidimas su antsnukiais gali būti DI treniruotė, kad galėtų pasitreniruoti su veidais ir sudarytų konkrečią duomenų bazę. Šios bazės gali prireikti tais atvejais, kai kaukės dėl tam tiktų priežasčių taps privalomos. Taip pat šios bazės gali prireikti Honkongo situacijos pavyzdžiu, kada žmonės eidami į protestus, dėvi kaukes, kad jų nebūtų galima atpažinti nuotoliniu būdu.

Apskritai, šių kaukių padėtis yra tokia keista, kaip ir šarvuoti automobiliai, užsienyje aplink miestus. Šarvuoti automobiliai neapsaugo nuo viruso, tačiau jie išvaromi iš garažų. Apsauga nuo viruso dėvint kaukę taip pat, kelia dideles abejotines, nes jis prasiskverbia pro, bet kurias gleivines – tačiau, kaukes vis tiek privesta dėvėti.

Visa tai atrodo labai keista ir verčia susimąstyti, kad globalistai kažkam ruošiasi, kad karantinai, šarvuoti automobiliai ir kaukės yra tik spektaklio pradžia, atnešanti į sceną pagrindinį rekvizitą. Po to įvyks koks nors pagrindinis žaidimo veiksmas, taigi mes stebime įvykių raidą.

COVID-19, konspirologija, dirbtinis intelektas

Beje, noriu pabrėžti, tai yra mano asmeninė nuomonė, o tie kurie skaito, gali ją priimti, o gali ir ne. Ši nuomonė, gali kitiems kelti juoką, kiti gal ir susimąstys... ne veltui mūsų miestų valdžios atstovoms reikia, nereikia pristato visuose pakampiuose vaizdo stebėjimo kamerų... Nemąsto globaliai. Priežastys, geriau mums... o gal jiems... ateis laikas, kai nebereiks nei tos policijos, viskuo bus atsakingas ID, o mes turėsime savo elektorinį multipasą.

Pasaulio naujienos kitaip paranormal.lt

Įvertink šį straipsnį. Prieš tai pakomentuodami, arba parašykite patys! Norėdami tobulėti, suteikiame jums galimybę įvertinti skaitomą PARANORMAL turinį.
Visi svetainės pateikti straipsniai, sveikatos patarimai yra pramoginio pobūdžio iš interneto platybių. Prieš naudodami patarimus, pasitarkite su tos srities specialistu. Svetainė neatsako už duomenų tikslumą. Visos teisės apsaugotos.
Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Galima rašyti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
TAIP PAT SKAITYKITE:
27.05.2020 laikas 07:58 Šiame kaime nėra vietos senukams - kaip primityvios bendruomenės atsisveikindavo su gyvais senoliais?
Kartais anekdotuose ar net senose pasakose minimas keistas ir net šiek tiek žiaurus motyvas – šeimos senoliai yra nuvelkami į mišką ir ten paliekami mirti, kad nebūtų našta šeimai. Bet ar žinojote, kad kadaise įvairiuose pasaulio kraštuose tai buvo tikra tradicija, turėjusi gilią prasmę ir gana žiau...

Skaityti daugiau

27.05.2020 laikas 07:48 Netikro draugo požymiai: kaip atpažinti, kad jums slapta pavydi?
Laikykitės atokiau nuo netikro draugo. Kad vėliau susirgę neliktumėte stepėje ir nemelstumėte pagalbos – tai beprasmiška. Geriau su tokiu žmogumi nekeliauti nei per stepę, nei per gyvenimą…

Skaityti daugiau

27.05.2020 laikas 07:15 Iš kur atsiranda sapnai ir ką jie reiškia?
Kas tie sapnai? Ar verta į juos kreipti dėmesį, o gal tiesiog pamiršti kaip bereikšmius nakties vaizdinius? Nieko nėra labiau pažeidžiamo nei mokslinė teorija, kuri tėra trumpalaikis bandymas paaiškinti faktus, o ne pačią amžinąją tiesą....

Skaityti daugiau

26.05.2020 laikas 22:31 Dvi gvazdikėlio galvutės per dieną padarys stebuklus!
Stebuklingai dings skausmas paėmus dvi gvazdikėlio galvutes, sutrynus jas pirštų galais ir įtrynus gautus miltelius vieton, kur pas jus mėlynė arba kažką skauda.

Skaityti daugiau

26.05.2020 laikas 22:07 Kodėl svarbu kišenėje nešioti šio augalo lapus

Senovės gydytojai amžių amžius naudojo įvairiausius augalus, kad pagerintų atmosferą namuose. Šiai dienai daug žmonių apimti depresijos ir nuovargio, prasismelkiančio į visus plyšius. Kai mes dienų dienas žiūrime į ekranus, protas tampa miglotas, o nuotaika blogėja.

...

Skaityti daugiau

26.05.2020 laikas 20:39 Nuostabus sąnarių receptas
Nulupkite 300-400 gramų česnako, sumalkite mėsmale, suberkite į vieno litro indelį ir užpilkite gero nerafinuoto augalinio aliejaus.

Skaityti daugiau