Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Konspirologija, Gandai » 2020 » Kovo » 31

Kaukes ir karantiną užsakė veido atpažinimo sistema?

Garsiausia visame pasaulyje COVID-19 pandemijos naujovė tapo plačiai paplitę miestuose, taip dar vadinami „kosmonautai“ – tai yra žmonės, tarsi be veidų, nes po kostiumo apsauga gali slėptis bet kas.

Tuo tarpu konspirologams netgi atsirado versija, kad COVI-19 yra tam tikra operacija užmaskuoti ateivių nusileidimą. Kažkas į šią hipotezę žiūri labai rimtai, kažkas ją vertina, kaip pokštas ir spėliones, vis dėlto ši tema privertė daugelį žmonių įtemti smegenis ir susimąstyti, kas vyksta. O tie, kurie galvoja, šiandiena rašo:

... Aš pradėjau galvoti apie pasekmes to, kad visas pasaulis dabar nešioja kaukes, dėl abejotinos apsaugos nuo viruso, bet aš į visa tai žiūrėjau ne tipiško pasauliečio, o, kaip dirbtinio intelekto (DI) akimis. T.y., kaip į tai žiūri Dirbtinis Intelektas?

Viena vertus, tai gali būti programinės įrangos testas, kurio metu DI apsunkino užduotį, priversdami atpažinti žmones tik matant viršutinę veido dalį ir analizuojant jų eiseną. Tokiu atveju, dėvint bendrai visiems kaukes, atpažinimo sistema tampa geresnė ir protingesnė.

Kita vertus, kaip parodė tie patys protestai Honkonge, apsauginių kaukių nešiojimas – painus dalykas algoritmams. Todėl, naudodamiesi įvairių rūšių karantinu, kovotojai gali naudoti kaukes, kaip priedanga savo judėjimui nustatyti...

Taigi, be ateivių invazijos, egzistuoja ir visiškai normalus „hibridinio karo“ ar revoliucijų rengimo variantas. Įvedę visur esančius karantinus, galima iš tikrųjų, bet kokius reikalus prastumti.

Pavyzdžiui, jei kažkas bando sukelti kažkur riaušes ar kokį teroristinį išpuolį, įvežti kovotojus į vieną, ar kitą miestą ar padėti bombą, kažkur rūsyje – būtų sunku, judantiems žmonėms su ginklais per miestą, tikriausiai teisėsaugos pareigūnams kiltų daug klausymų.

Bet, jei kovotojus aprengiate, kaip astronautus, o į reagentų dezinfekavimo statines sukrautume sprogmenis, niekas to net nepastebės. Todėl, „karantinas“ gali būti suplanuotas pasaulio užkulisių planai panardinti pasaulį į chaosą. Dabar tikrieji astronautai kovoja su virusu, o kita dalis galimai rengia visur pasaulinę revoliuciją ir ji prasidės įsakymų, beje – visur iškarto.

Dirbtinio intelekto teorija, taip pat gana įdomi, visų pirma, 2020 m. kovo 30 d. BBC (Oro pajėgos) rašo sekančiai:

Artimiausiomis dienomis Maskvos valdžia ketina įvesti specialius leidimus (jau tai vyksta), be kurių nebus galima palikti namus. Tai paskelbė meras Sergejus Sobianinas, paskelbdamas dieną prieš įvedant visų maskviečių saviizoliacijos režimą. Ši idėja gali būti įgyvendinta QR-kodu, rašo žiniasklaida.

Dieną prieš paskelbdamas namų izoliacijos rėžimo įvedimą visiems Maskvos gyventojams, neatsižvelgiant į jų amžių. Sobianinas teigė, kad artimiausiomis dienomis po „techninių ir organizacinių priemonių“ jie galės palikti namus tik su „specialiu leidimu, išduotu Maskvos vyriausybės nustatyta tvarka“.

Maskvos meras tai pavadino protinga, piliečių judėjimui, nustatyta, taisyklių kontrolės sistema, kuri turėtų veikti kitoje savaitėje. „Palaipsniui, bet stabiliai sugriežtinsime būtiną šioje situacijoje kontrolę“,- sako pranešime Sobianinas.

Tai, kad pasaulis juda skaitmeninės valdymo sistemos link, yra aišku visiems. Apie tai, kad COVI-19 panaudotas, sugriežtinti šią kontrolę, jau užsiminė Billas Gatesas, aiškindamas, kad, bet kokioms kelionėms reikia turėti vakcinacijos pažymėjimus.

Ir dabar, kaip paaiškėja, maskviečius iš namų planuojama išleisti tik su specialiais elektriniais leidimais. Jie bus uždėti ant rankos ar kaktos, ponas Sobianinas nepatikslina, tačiau viskas eina į tą pusę.

Todėl, atsižvelgiant į tokius pranešimus, visas šis karnavalų žaidimas su antsnukiais gali būti DI treniruotė, kad galėtų pasitreniruoti su veidais ir sudarytų konkrečią duomenų bazę. Šios bazės gali prireikti tais atvejais, kai kaukės dėl tam tiktų priežasčių taps privalomos. Taip pat šios bazės gali prireikti Honkongo situacijos pavyzdžiu, kada žmonės eidami į protestus, dėvi kaukes, kad jų nebūtų galima atpažinti nuotoliniu būdu.

Apskritai, šių kaukių padėtis yra tokia keista, kaip ir šarvuoti automobiliai, užsienyje aplink miestus. Šarvuoti automobiliai neapsaugo nuo viruso, tačiau jie išvaromi iš garažų. Apsauga nuo viruso dėvint kaukę taip pat, kelia dideles abejotines, nes jis prasiskverbia pro, bet kurias gleivines – tačiau, kaukes vis tiek privesta dėvėti.

Visa tai atrodo labai keista ir verčia susimąstyti, kad globalistai kažkam ruošiasi, kad karantinai, šarvuoti automobiliai ir kaukės yra tik spektaklio pradžia, atnešanti į sceną pagrindinį rekvizitą. Po to įvyks koks nors pagrindinis žaidimo veiksmas, taigi mes stebime įvykių raidą.

COVID-19, konspirologija, dirbtinis intelektas

Beje, noriu pabrėžti, tai yra mano asmeninė nuomonė, o tie kurie skaito, gali ją priimti, o gali ir ne. Ši nuomonė, gali kitiems kelti juoką, kiti gal ir susimąstys... ne veltui mūsų miestų valdžios atstovoms reikia, nereikia pristato visuose pakampiuose vaizdo stebėjimo kamerų... Nemąsto globaliai. Priežastys, geriau mums... o gal jiems... ateis laikas, kai nebereiks nei tos policijos, viskuo bus atsakingas ID, o mes turėsime savo elektorinį multipasą.

Pasaulio naujienos kitaip paranormal.lt

Naujausias Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
22.05.2022 laikas 13:57 ECDC bomba: "Beždžionių raupų protrūkis, atrodo, nutekėjo iš Ukrainos laboratorijos

Dabartinis beždžionių raupų protrūkis kilo iš biologinio ginklo laboratorijos Ukrainoje, pranešė Europos ligų kontrolės centro šaltinis.

Skaityti daugiau

22.05.2022 laikas 13:29 Popiežius Viganò: Pasaulinės sveikatos organizacijos sutartis yra išpuolis prieš nacionalinį suverenitetą, "pasaulinio perversmo" dalis

Pasaulinis sveikatos valdymas yra vienas iš pagrindinių naujosios pasaulio tvarkos elementų, todėl jį reikia atmesti ir jam priešintis.

Skaityti daugiau

22.05.2022 laikas 12:28 Pasaulio sveikatos organizacijos pandemijos sutartis reiškia demokratijos pražūtį?

Sekmadienį, gegužės 22 d., Ženevoje (Šveicarija) prasidėjus savaitės trukmės susitikimui, Pasaulio sveikatos organizacija (PSO) ir Pasaulio ekonomikos forumas (WEF) tęsia išpuolį prieš demokratiją.

Skaityti daugiau

22.05.2022 laikas 08:37 Buvęs policininkas, kurį nužudė Buffalo šaulys, buvo ką tik išradęs ‘vandeniu varomą variklį’

Buvęs policijos apsaugos darbuotojas, kurį šeštadienį nužudė Bafalo prekybos centro šaulys, neseniai kalbėjo apie "naujai atrastą energijos šaltinį" ir užpatentavo sistemą, leidžiančią transporto priemonėms važiuoti ne benzinu, o vandeniu.

...

Skaityti daugiau

21.05.2022 laikas 20:50 PSO šaukia skubų posėdį, nes beždžionių raupų virusas išplito visame pasaulyje

Pasaulio sveikatos organizacija šaukia svarbiausių ekspertų grupę į skubų susitikimą dėl tebesitęsiančio beždžionių raupų protrūkio.

Skaityti daugiau

20.05.2022 laikas 08:06 Receptai | Patiekalai Sluoksniuotos tešlos pyragėliai su pievagrybiais (video)

Į įkaitintą keptuvę pilkite aliejų ir dėkite sviestą. Suberkite pusžiedžiais pjaustytus svogūnus ir apkepkite 5 minutes. Suberkite cukrų, žiupsnį druskos ir kepkite dar 15 minučių, kol svogūnai susikaramelizuos. Atidėkite į šalį.

...

Skaityti daugiau

18.05.2022 laikas 22:12 Receptai | Patiekalai Konservuotų žirnelių sriuba su mėsos kukuliais
Galima sakyti, kad niekada į mėsos faršą aš nededu šviežio česnako. Iš anksto neapdorotas termiškai, po to kepant arba troškinant patiekalą, jis suteikia (bent jau mano asmenine nuomone) nelabai kokį skonį.

Skaityti daugiau

18.05.2022 laikas 22:05 Receptai | Patiekalai Keptas maskarponės sūrio pyragas su sausainiais ir kondensuotu pienu
Šį keptą maskarponės sūrio pyragą su kondensuotu tikrai pagamins net virtuvėje tik pradedantys naujokai. Šaldytuve atvėsintam desertui dar daugiau gaivos suteiks šviežios uogos - visi smaližiai garantuotai paprašys dar vieno gabaliuko....

Skaityti daugiau