Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Civilizacijos Paslaptys » 2020 » Vasario » 20

Kaukolės trepanacija naudinga sveikatai?

1975-ais m. Paryžiuje įvyko Tarptautinis plastinės chirurgijos kongresas. Jame pirmą kartą pranešta apie kaukolių operacijas, kurias atlikdavo didžiosios inkų imperijos gydytojai. Peru mokslininkas Z. Apiani ištyrė 150 preparuotų kaukolių iš Kusko ir Limos antropologijos muziejų ir nustatė, kad senovės chirurgai mokėjo pakeisti pažeistas kaukolės dalis organinėmis arba auksinėmis plokštelėmis. Apie 70% tokių operacijų būdavo sėkmingos!

Radikali idėja

Pasirodo, kad mūsų senieji protėviai atlikdavo kaukolės trepanaciją demonams išvaryti! Šiuo metu medikai tokią operaciją laiko vienu iš būdų silpnaprotystei gydyti. Vienas iš pirmųjų tokių operacijų šalininkų buvo rusų neurofi-ziologas Jurijus Moskalenka.

XX-o a. 7-o dešimtmečio pradžioje, tada dar būdamas jaunas mokslininkas, J.Moskalenka išvyko į Angliją pagal specialistų mainų programą. Toliau mokydamasis ir dirbdamas Anglijoje, Moskalenka su bendraautoriais išspausdino straipsnį prestižiniame mokslo
žurnale “Nature”. Straipsnis vadinosi “Kraujo ir deguonies, patenkančių į žmogaus smegenis, kitimo variacijos”. Šiame straipsnyje buvo pirmą kartą pasiūlyta radikali idėja gydyti kaukolės ir smegenų patologiją trepanacijos būdu.

Alzheimerio liga

Nuo šio straipsnio pasirodymo buvo praėję 3 dešimtmečiai. J.Moskalenka jau buvo Sečenovo evoliucinės fiziologijos ir biochemijos instituto, esančio Sankt-Peterburge, direktoriumi. Mokslininkas vėl išvyko į Angliją, kur toliau tęsė savo tyrinėjimus kartu su mokslinio fondo specialistais Oksforde.

Tuo metu J.Moskalenka išreiškė mintį, kad kaukolės trepanacijos metodu gali būti gydoma Alzheimerio liga. Ir dar daugiau - anot mokslininko, ši operacija gali sustabdyti arba net “atsukti atgal” procesus, kurie vyksta žmonių sugebėjime suvokti ir kurie vyksta, žmogui senstant.

Alzheimerio liga yra labiausiai paplitusi silpnaprotystės formą. Šiuo metu Anglijoje ja serga 700 tūkst. gyventojų, o JAV ši liga pripažinta beveik 5 milijonams amerikiečių! Be to, kas penktas vyresnis nei 75 m. amžiaus amerikietis turi problemų su įsiminimo procesais. Vidutinė žmonių gyvenimo trukmė pasaulyje ilgėja, tad šie skaičiai ateityje tik padidės.

Kraujo cirkuliacijos svarba

Medikai mažai žino apie silpnaprotystės atsiradimo priežastis, o dar mažiau - apie jos gydymo būdus. Ši liga gali atsirasti dėl daugelio priežasčių, o paskutiniu metu vis labiau linkstama prie nuomonės, kad tai yra susiję su kraujo cirkuliavimo smegenyse susilpnėjimu. Kaip jau rašyta, senovėje kaukolėje būdavo išgręžiamos skylės, per kurias turėjo iš kūno išeiti demonai, sukeliantys šizofreniją ir migreną.

Kaip pasirodo, 4 kvadratinių centimetrų skylė, išgręžta kaukolėje, kraujo tekėjimą smegenyse sustiprina 8-10 procentų! Tai sudaro 8 ml kraujo, papildomai patenkančio į smegenis su kiekvienu širdies tvinksniu. Kraujo srautas ne tik aprūpina deguonimi smegenų ląsteles, bet ir padeda cirkuliuoti ir atsinaujinti smegenų skysčiui.

Šis skystis skalauja smegenis ir taip juos aprūpina maistinėmis medžiagomis bei pašalina nereikalingas medžiagas.

Specialus biologinis mechanizmas apsaugo nuo kraujospūdžio padidėjimo po kiekvieno širdies tvinksnio. Kai žmogus sensta, smegenyse esantys baltymų junginiai kietėja ir taip trukdo normaliai kraujo indų veiklai. J.Moskalenkos teigimu, šie negalavimai pas žmones atsiranda, kai jie sulaukia 40-50 metų.

Kaukolės Trepanacija, Kaukolės, Trepanacija, Alzheimerio liga

Trepanacija

Skylutė kaukolėje veikia kaip apsauginis vožtuvas, reguliuojantis kraujo ir smegenų skysčio cirkuliaciją. Esant silpnai cirkuliacijai, atsiranda pavojus kilti silpnaprotystei, todėl nedelsiant reikia atlikti operaciją.

Trepanacija prasideda nuo galvos odos pašalinimo, kad būtų priėjimas prie kaukolės. Po to pragręžiama 2 cm skersmens skylutė, kuri vėliau uždengiama gerai priglundančia membrana. Taip apsaugomas smegenų skystis, kad jis negalėtų ištekėti iš smegenų.

J.Moskalenka ištyrė 15 pacientų, kuriems buvo atlikta tokia operacija galvos skausmams pašalinti, ir aptiko, kad šių pacientų kaukolės kaulų lankstumas buvo 20% didesnis, nei vidutiniškai jų amžiaus žmonėms. Mokslininko nuomone šie duomenys rodo, kad galima efektyviai gydyti šiandien dar nepagydomą Alzheimerio ligą! Savo darbuose neurofiziologas teigia, kad ši operacija “žymiai pagerina vyresnių nei 50 m. žmonių smegenų veiklą, kai sumažėja kaukolės kaulų lankstumas”.

Nugaros smegenys tildo kritikus!

Specialistų nuostabai, pagrindiniai kritiški teiginiai, nukreipti prieš naują smegenų patologijos gydymo metodą, susiję ne su pačia šio metodo esme, o nepakankamu medicininės visuomenės informavimu apie tai. Nieko keisto, kad yra išsakoma ir pakankamai keistų teiginių. Pvz., Stanfordo medicinos mokyklos (Kalifornija, JAV) mokslinis darbuotojas Džeraldas Silverbergas teigia, kad per kaukolėje padarytą skylę gali iš smegenų ištekėti skystis ir toksinai, kurie koncentruojasi šiame gyvybiškai svarbiame organe.

“Metabolinis valymas arba tiksliau pasakius - jo trūkumas, yra svarbus faktorius atsirasti senatvinei silpnaprotystei, - tvirtina Dž.Silverbergas. Šie trūkumai pašalinami adatomis, kurios įduriamos į nugaros smegenis ir kuriomis pašalinamas smegenų skystis. Tai žymiai pagerina protines galimybes žmonių, kuriems buvo atlikta tokia operacija”.

Aktyvūs prancūzų gyddytojai

Olivjė Beildentas, Amjeno (Prancūzija) Universitetinės ligoninės neurofiziologas, pritaria Silverbergo nuomonei apie ypač svarbią smegenų skysčio reikšmę smegenų patologijoms atsirasti. Prancūzų mokslininkas atliko specialius tyrimus, kurie parodė, jog žmonėms, kuriems truputį susilpnėja smegenų veikla, sumažėja smegenų srities, vadinamos “choroid plexus” ir kurioje vyksta smegenų skysčio gamyba, aktyvumas.

O.Beildento manymu, šis procesas sutrinka ir prasideda vadinama reabsorcija, t.y. atgalinis smegenų skysčio įsiurbimas. Šis procesas padeda atsirasti toksinams, kurių kenksminga veikla galėjo bent dalinai būti neutralizuota. Tokį efektą suteikia kaukolės trepanacija.

Haris Milroudas, Kovos su Alzheimerio liga fondo valdytojo pavaduotojas, teigia, kad į kiekvieną naują metodą, tame tarpe ir J.Moskalenkos pasiūlytą gydymą, reikia žiūrėti protingai. Neurofarmakologas Deividas Smitas, atminties ir senėjimo procesų tyrimo projekto vadovas, tvirtina, kad nesant patikimų farmakologinių silpnaprotystės gydymo priemonių, chirurginis metodas turi būti vystomas toliau ir įdiegiamas į medicininę praktiką.

Civilizacijos paslaptys su paranormal.lt

Jei manai, kad ši informacija buvo naudinga, pasidalink, prenumeruok ir padėkok...

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
29.11.2021 laikas 19:53 Įžymus gydytojas įspėja, kad COVID-19 vakcinos nužudo žmones, nors jų pagrindinės ligos atrodo kaip priežastis
Žymus Pietų Afrikos gydytojas, atlikęs svarbų vaidmenį kuriant ankstyvąjį COVID-19 gydymą, sakė, kad dabartinės vakcinų kampanijos turi vieną tikslą: "kontroliuoti ir išžudyti didelę dalį mūsų gyventojų, niekam neįtariant, kad buvome apnuodyti"....

Skaityti daugiau

29.11.2021 laikas 19:09 Dešimt OMICRON "varianto" prognozių 2022 m. ir vėliau...
Žiniasklaidos isterija dėl omikrono "variantų" yra gryna fikcija. Tai ne kas kita, kaip 1984 m. Orvelo stiliaus psichologinio terorizmo operacija, sukurta siekiant išlaikyti pasaulio gyventojus pavergtus ir paklusnius, kol teroristinės vyriausybės vykdo savo pasaulines depopuliacijos / genocido prog...

Skaityti daugiau

29.11.2021 laikas 16:16 Begalvių slėnis Kanadoje
Yra Žemėje vietų, kur dėl nesuprantamų priežasčių dingsta žmonės. Viena - iš jų - Begalvių slėnis Kanadoje. Pagal blogą reputaciją jis gali varžytis su Bermudų trikampiu.

Skaityti daugiau

29.11.2021 laikas 14:14 Alternatyva prideginimui: gimdos kaklelio eroziją
Pastaruoju metu iš pacienčių moterų vis dažniau girdime apie gimdos kaklelio eroziją. Gaila, bet šia liga mūsų laikais serga ir suaugę moterys, ir visai jaunos merginos.

Skaityti daugiau

19.11.2021 laikas 19:18 "Bayer" vadovas sako, kad "covid" mRNA injekcijos yra "genų terapija", klaidingai parduodama kaip "vakcinos"
Stefanas Oelrichas (Stefan Oelrich), Bayer farmacijos padalinio prezidentas, neseniai vykusioje globalistų sveikatos konferencijoje tarptautiniams "ekspertams" prisipažino, kad abi Pfizer-BioNTech ir Moderna mRNA (angl. messenger RNA) "vakcinos" yra visai ne vakcinos, o užmaskuotos "ląstelių ir genų...

Skaityti daugiau

29.11.2021 laikas 16:41 Receptai | Patiekalai Kalėdiniai sausainiai - tirpstantys seniai besmegeniai
Šiems sausainiams "seniams besmegeniams" galite naudoti tiek pirktinį meduolių prieskonių mišinį, tiek pasigaminti patys, sumaišę tarpusavyje šiuos ingredientus

Skaityti daugiau

29.11.2021 laikas 14:01 Receptai | Patiekalai Rosettes (rozetės) - traškūs ir saldūs sausainiai
Tai tarsi tikras skonis sugrįžęs iš vaikystės… Labai gerai pamenu, kaip dar mano mama man kepdavo šiuos traškius, burnoje tirpstančius saldžius sausainius.

Skaityti daugiau

Kepta lašiša grietinėlės ir sūrio padaže (video)
18.11.2021 laikas 22:59 Receptai | Patiekalai Kepta lašiša grietinėlės ir sūrio padaže (video)

Paranormal Virtuve šiandiena jums siūlo pasigaminti patiekalą pagal receptą: Kepta lašiša grietinėlės ir sūrio padaže (video). Skanaus!

Skaityti daugiau