Svetainėje sukaupta daugiau nei 1000 sveikatos patarimų. Ieškokite patarimų ir ne tik:

Pagrindinis » Kategorija: Stichinės nelaimės » Peržiūrų: (140) Komentarų: (0) (27.11.2018 - 23:31)

Keturi vandens viesulai Tailande!

Pietinėje Tailando dalyje esančiame Koh Lipe paplūdimyje buvę žmonės neteko amo, kuomet nuo audringų debesų aptemusiame danguje staiga pasirodė net keturi vandens viesulai.

Kadangi sala yra vandenyne, todėl orai čia yra permainingi ir gali nustebinti įvairiais reiškiniais.

fenomenas, orai, paplūdimys, Tailandas, tornadas, turistai

Dauguma žmonių pirmą kartą gyvenime matė tokį fenomeną. Ką jau kalbėti apie vieną vandens viesulą – tai ir reta galimybė pamatyti, o čia jų buvo net keturi.

Dažniausiai vandens viesulai gyvuoja vos keletą minučių iki kol susiduria su sausuma. Jeigu jie būna pakankamai dideli ir galingi, tuomet savo įsiurbtą vandenį liūtinio lietaus pavidalu tiesiog išmeta patekę į sausumą.

Būna taip, jog su šiuo vandeniu „iš dangaus“ pabyra ir tam tikri smulkesni vandenų gyvūnai, kuriuos viesulas spėja įsiurbti su vandeniu.

Vandens viesulai yra viena iš tornadų rūšių. Jie susifomuoja virš įšilusių vandenų, tad tropiniuose kraštuose juos galima išvysti dažniau.

Beje, tokį fenomeną šią vasarą, rugpjūčio mėnesį, buvo galima stebėti ir Lietuvos pajūryje.

Patiko straipsnis? Pasidalinkite su draugais tinkluose! Prisijunkite prie mūsų paskyroje, kad nepraleistumėte įdomių dalykų!


ŽYMĖS: Paplūdimys, Tailandas, turistai, fenomenas, orai, vandens viesulas, tornadas, Natural catastrophe

Paranormal.lt medžiagos citavimas negavus išankstinio paranormal.lt sutikimo neleidžiamas. Išimtinių teisių pažeidimas užtraukia baudžiamąją atsakomybę.


// Susiję straipsniai »

Komentarai: (0) Komentuoti gali tik registruoti vartotojai!
avatar