Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Sveikatos Patarimai | Liaudies Medicina » 2021 » Balandžio » 19

Lauro lapų paslaptis ir panaudojimo būdai

Lauriuko laukia vienas kelias: į sriubą arba į antrą patiekalą; taip galvoja daugelis iš mūsų. Tačiau taip manome dėl nežinojimo. Lauro lapai turi daug magiškų ir gydomųjų savybių, žinomų nuo seniausių laikų.

Gamtinis akumuliatorius

Lauro lapus ar jo šakeles gerai išdėlioti įvairiose kambariuose. Jos pasižymi stipria energetika, pakrauna žmogų teigiama energija ir sugeria tą negatyvą, kuris kenkia žmogui. Taip lauras labiau harmonizuoja santykius, suteikia komforto ir jaukumo. Be to, anot prietarų, jis saugo namus nuo nuskurdinimo, gaisrų, piktų kėslų, nekviestų svečių.

Ruošiant įvairius patiekalus su lauro lapais, šie suteikia patiekalams ne tik įprastą pikantišką skonį ir savotišką aromatą, bet ir energetiškai apvalo paruoštą patiekalą.

Lauro lapai, liaudies medicina, liaudies receptai, prieskoniai

Patalpų smilkymas

1. Išvėdinkite kambarį ir ant nedegaus paviršiaus 5-10 minučių uždekite lauro lapus ar šakeles. Būtinai leiskite jiems sudegti. Kambarį pripildys pikantiškas aromatas, puikiai stimuliuojantis protinę veiklą ir kūrybinį procesą.

2. Išvėdintame kambaryje ant nedegaus paviršiaus 10-15 minučių padeginkitę lauro lapus ar šakeles. Paskui atsigulkite ir atsipalaiduokite 20 minučių.

Ši procedūra padeda šalinti įkyrias, niūrias mintis. Tokį smilkymą galima daryti 1 kartą per savaitę.

3. Patalpų smilkymas pasižymi ir antivirusiniu poveikiu. Uždekite tiek lapelių, kad dūmai pasklistų visoje patalpoje, kurią ruošiatės dezinfekuoti. Išeikite ir uždarykite duris į kambarį. Po 10 minučių sugrįžkite ir, jei lapai sudegė, gerai išvėdinkite, o susidariusius pelenus nuplaukite po tekančiu vandeniu, laikydami plaunamą paviršių nuo savęs. Kartu su pelenais nuplaunami visi negalavimai.

Išgelbės nuo daugybės negalavimų

Naudoti išoriškai

Į 200 g degtinės įpilkite 3 valgomuosius šaukštus smulkintų lauro lapų, laikykite 5-6 dienas kambario temperatūroje. Paruoštu nuoviru 2-3 kartus per savaitę valykite veido odą, kad atsikratytumėte inkštirų ir naikintumėte pigmentines dėmes.

Dėmesio! Lauro lapų antpilą su degtine vartoti į vidų kategoriškai draudžiama, nes jis sukelia stiprų apsinuodijimą su sunkiomis pasekmėmis.

Nuo sąnarių skausmų, sergant reumatizmu, ir sumušimų dėti aliejinį kompresą, laikyti 20-25 minutes arba 1 kartą per dieną įtrinti lauro lapų aliejų į skaudamą vietą. Aliejus slopina skausmą, pasižymi šildančiu poveikiu. Namų sąlygomis visai paprastai galima paruošti aliejų: į 200 g saulėgrąžų aliejaus įpilkite 4 valgomuosius šaukštus (be kaupo) gerai 

susmulkintų lauro lapų, neuždengtą palaikykite savaitę šiltoje vietoje, paskui nukoškite. Laikykite vėsioje vietoje.

Lapus susmulkinkite į miltelius. Jie naudojami kaip antiseptinė priemonė, sergant odos ligomis, bėrimais, egzema. Kompresą ruoškite taip: miltelius praskieskite filtruotu ar virintu vandeniu, kad susidarytų tiršta masė, lygiu sluoksniu tepkite ant kompresų popieriaus, dėkite ant skaudamos vietos, laikykite 30-40 minučių. Popierių kaip nors pritvirtinkite. Nuėmus kompresą, skaudamos vietos nuplauti nereikia. Naudoti pagal poreikį.

Nuo stomatito ir dantenų uždegimo skalaukite burną 2 kartus per dieną 1 stikline šilto laurų lapo nuoviro. Nuoviras ruošiamas taip: į puodą įberkite 1 valgomąjį šaukštą smulkintų lauro lapų, užpilkite 2,5 stiklinės vandens, pavirkite 10-15 minučių. Antpilą galima laikyti vieną dieną.

Blogam burnos kvapui šalinti skalaukite gerkle atvėsintu laurų nuoviru 3 kartus per dieną po pusę stiklinės. 1 valgomąjį šaukštą (be kaupo) smulkintų lapų užpilkite 3 stiklinėmis vandens, virkite 10 minučių. Laikykite dieną.

Vartoti į vidų

0,5 valgomojo šaukšto smulkintų lapų užpilkite 2 stiklinėmis vandens, pavirkite 5 minutes, leiskite atvėsti. Šiltą nuovirą gerkite po 1 valgomąjį šaukštą ryte ir vakare, sergant bronchitu ir kaip atsikosėjimą lengvinančią priemonę.

Sergant infekcinėmis ligomis, stipriu peršalimu, angina, gripu, galima gerti neriebius mėsos ir žuvies sultinius su lauro lapeliais. Baigiant virti 100 g mėsos, žuvies, įdėkite 2 vidutinio dydžio lauro lapus, pavirkite sultinius dar 2 minutes. Sultiniai padeda atkurti fizines jėgas, o lauro lapai - naikinti virusus žmogaus organizme.

Lauro lapai padeda įveikti ir padidėjusį nervinį dirglumą. Padėkite lauramedžio šakelę lovagalyje - tegul ji ten būna nuolat. Jums patiems nepastebint, lauro aromatas malšins stresą. Jei norite, kad lauro lapai ne tik slopintų stresą, bet ir padėtų užmigti, padėkite antrą šakelę po lova. Toks lauro lapų išdėstymas išvaduos nuo blogų sapnų ir košmarų.

Atminkite! Jei blogai toleruojate įvairius aromatus, turite alergiją, sergate lėtinėmis ligomis, lauro lapus naudokite labai atsargiai.

Gali būti, kad kai kuriems skaitytojams yra tekę atsidurti pietų kraštuose, kur auga lauramedžiai. Nepraleiskite progos pasidėti po tokiu medžiu. Pabuvę čia vos kelias minutes, pajusite, kaip jus pamažu apgaubia maloni vėsa, pranyksta jaudulys ir nerimas, atsikuria dvasinė pusiausvyra. Jūs lengvai panirsite į malonius prisiminimus ir net nepastebimai laikinai pamiršite viską, kas prieš kelias minutes jums kėlė nerimą.

Tokiais gebėjimais pasižymi ir lauramedžio šakos. Jei pasitaikytų galimybė, įsigykite jų.

Laikydami šakelę rankoje, sutelkite į ją savo žvilgsnį, atsisėskite patogiai, atsipalaiduokite, atsijunkite nuo jus supančio triukšmo. Šakelės palaipsniui naikina depresiją, ašaras, liūdesį, puikiai normalizuoja žmogaus biolauką. Tokių pačių savybių turi ir lauro lapai. Paimkite lyginį lauro lapų kiekį, padėkite juos ant kairios rankos delno, susikoncentruokite į tai, kas labai kelia nerimą, mintimis pasakokite lapams apie savo nemalonumus. Lapus galima perdėti iš vienos delno vietos į kitą. Savo ruožtu jie, išgirdę, pamažu valydami jūsų aurą ir normalizuodami biolauką, tvirtai saugo nuo visokio blogio, piktų jėgų, nepastebimai padeda atkurti džiaugsmą ir ramybę, sveikatą ir laimę.

Pabrėžiame, kad tai - liaudiški patarimai, neįrodyti mokslinėse laboratorijose. Tik išbandyti protėvių ir perduoti iš lūpų į lūpas ateities kartoms. Mūsų tikslas informuoti. Todėl paliekame jums teisę patiems spręsti, tikėti jais ar ne, o dar geriau pasitarkite su gydytoju, dėl galimo šalutinio poveikio.

Jei jūs žinote daugiau naudingų liaudiškų patarimų, pasidalinkite jais su mumis, prisijunkite ir rašykite bloge!

* „Paranormal.lt“ straipsniai skirti tik informaciniams ir švietimo tikslams ir nepakeičia profesionalių medicininių patarimų, diagnostikos ar gydymo. Visais klausimais apie savo sveikatos būklę visada pasitarkite su gydytoju.

paranormal.lt

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
TAIP PAT SKAITYKITE:
12.05.2021 laikas 18:07 Pastebėta Grupė NSO Danguje Virš JAV, Naujosios Meksikos Valstijos

Pastarosiomis dienomis JAV, pietvakariuose, Naujosios Meksikos valstijoje, vietiniai gyventojai stebėjo didelių NSO grupių skrydžius tiek dieną, tiek naktį. Rio Rancho - miestas JAV pietvakariuose, Sandoval apskrityje, Naujojoje Meksikoje.

...

Skaityti daugiau

12.05.2021 laikas 11:47 Nuojauta – realesnė, nei atrodo

Širdies balsas, vidinis kuždesys, šeštasis pojūtis – nuojauta vadinama įvairiais vardais. Konkrečiai apibūdinti šį neapčiuopiamą reiškinį sudėtinga, galbūt dėl to dažnai abejojama, ar ji išvis egzistuoja. Nors ir nematoma, ji reali – tuo jau neabejoja ir mokslininkai.

...

Skaityti daugiau

11.05.2021 laikas 22:25 Hipertonija ir fitoterapija. Liaudies medicina rekomenduoja
Hipertonine liga serga maždaug 10 % gyventojų, beveik pusė iš jų yra vyresni kaip 50 metų. Fitoterapija (gydymas vaistažolėmis) yra efektyviausia pradinėje susirgimo stadijoje. Laikina remisija nėra pasveikimo kriterijus, ir tik stabili būsena 3-5 mėnesius gali būti laikoma sėkme....

Skaityti daugiau

11.05.2021 laikas 21:57 Pavojingas Kosulys. Kokie Požymiai Perspėja Apie Širdies Priepuolį
Širdies priepuolis yra labai pavojingas. Neretai širdies priepuolis „slepiasi po kitais, net ir netikėtais simptomais. Pavyzdžiui, vienas širdies priepuolio simptomų - rankų, o kai kada ir pečių skausmai.

Skaityti daugiau

11.05.2021 laikas 20:13 TKS Kamera Užfiksavo NSO Laivyną Žemės Orbitoje
TKS įrengtoje kameroje užfiksuotas NSO flotilės skrydis per žemės orbitą.

Skaityti daugiau

12.05.2021 laikas 13:42 Receptai | Patiekalai Sumuštiniai su tunu ir kiaušiniais
Neįprasti sumuštiniai su tunu aliejuje, virtais kiaušiniais ir avokadais, kuriuos mano šeima labai pamėgo. Visiškai nieko sudėtingo, tačiau labai skanu.

Skaityti daugiau

11.05.2021 laikas 21:09 Medical Health VACCIDENT ALERT: Vehicle accidents caused by vaccine side effects happening all over US roads and highways
If you’ve noticed the mayhem on US roads lately, you’re not the only one. People are driving like maniacs, cutting people out of their lane, swerving, speeding, running red lights, texting while driving and causing horrible wrecks....

Skaityti daugiau

11.05.2021 laikas 10:52 Receptai | Patiekalai Kiaušinis keptas bandelėje

Pastaruoju laikotarpiu man toks kiaušinių paruošimo būdas tapo pačiais skaniausiais pusryčiais. Atsikėlusi ryte, net nedvejodama einu gaminti šitaip. Kol kas šeima nesiskundė, tad suprantu, kad ir jiems labai patiko.

...

Skaityti daugiau