Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » » 2020 » Liepos » 11

Liaudies receptai nuo Karpų. Apsieisime be rupūžių!

Pabandykime gydytis karpas liaudies medicinos priemonėmis, be rupūžių! Liaudies receptai nuo karpų!

Senas geras česnakas nuo karpų

Aš labai mėgstu česnaką ir manau, kad tai yra vaistas nuo daugybės ligų: ir nuo peršalimo gydo, ir apetitą pagerina, ir nuo aterosklerozės padeda. Be to, česnakas - puiki priemonė nuo karpų. Pasigaminti vaistą labai paprasta: reikia 1-os vidutinio dydžio česnako galvos, ją nulupti ir skilteles smulkiai sutarkuoti ir išspausti. Iš česnako masės išspausti suptis ir į jas įpilti 1 arbat. šaukštelį vyno acto. Viską gerai išmaišyti, tirpalą laikyti šaldytuve. Šia priemone kiekvieną dieną patepti karpas ir palaikyti 10-15 minučių. Karpos išnyks po 7 - 10 dienų. Iš pradžių jausis šioks toks deginimas, tačiau reikia pakentėti. Po procedūros mišinio likučius reikia gerai nuplauti šaltu vandeniu (paranormal.lt naujienos - https://paranormal.lt/).

Nevalgykite šermukšnių!

Šermukšnio uogos tikrai naudingos. Mano vyras mėgsta jas užpilti degtine ir tai paruošti ne tik skanią, tačiau ir vertingą trauktinę. O aš šermukšniui dėkinga už tai, kad išgydė karpą ant kaklo, kuri mane kankino ne vienerius metus. Kiek kartų ją pašalindavo kosmetikos kabinete, tačiau po mėnesio toje pačioje vietoje atsirasdavo nauja karpa. O gydžiausi štai taip: 1 raudoną šviežią šermukšnio uogą sutrindavau arbatiniame šaukštelyje, sultingą masę dėdavau ant karpos, užklijuodavau pleistru ir taip laikydavau per naktį. Pakako 5 procedūrų. Dabar jau greitai bus 3 metai, kai daugiau karpa neatsinaujina.

Geltonos sultys nuo karpų

Apie tai, kad ugniažolė gerai padeda nuo karpų (moksliškai - papilomų), ko gero visi žino. Tačiau aš nesiūlau gaminti visokių sudėtingų priemonių užpilų, tepalų ir kt.

Siūlau vartoti augalą natūraliai. Kiekvieną vasaros rytą reikia nuskinti jauną ugniažolės stiebelį, nuplauti virintu vandeniu ir atsargiai geltonas sultis išspausti ant karpų. Palaikyti, koI sultys išdžiūs. Vakare procedūrą pakartoti. Paprastai pakanka 2 savaičių, kad išnyktų vidutinio dydžio karpos.

Rugiagėlė nuo karpų

Tikriausiai daugelis skaitytojų-moterų lauko gėles mėgsta labiau, nei augintas soduose. Kiekvieną pavasarį savo sklype pasisodinu nemažai ramunėlių, apskritalapių katilėlių ir raudonųjų dobilų. Mano sodas atrodo tarsi pieva viduryje miško. Tačiau laukų gėlės yra pakankamai vertingos. Paprasčiausia mėlynoji rugiagėlė puikiai padeda gydyti karpas. Norint kartą ir visiems laikams pašalinti karpas reikia sutrinti 2 arbat. šaukštelius rugiagėlių sėklų, užpilti jas šiltu vandeniu, kad vos semtų. Laikyti, kol sėklos išbrinksta. Tada masę dėti ant karpos ir palaikyti 10 minučių. Taip gydytis savaitę laiko.

Karpos? Ieškokite ražienų

Mano senelė buvo tvirtai įsitikinusi, kad karpos išnyks tik tada, jeigu prie jų pridėti ir palaikyti jauną rupūžę. Kai aš buvau paauglys ir vasaromis lankydavausi pas senelę, ji norėjo taip ir gydyti mano karpas, tačiau aš atkakliai nesutikau su tokiu gydymo metodu. Tada senelė rado kitą, tačiau ne mažiau keistą senovinį gydymo būdą. Reikia su šaknimis išrauti ražieną, likusią po javų kūlimo, aštriu šiaudu kelis kartus pabadyti karpą ir ražieną tuojau pat užkasti į drėgną žemę šaknimis į viršų. Karpos išnyksta po kelių dienų, kai ražiena supūna. Mane irgi taip išgydė - jau 50 metų, kai daugiau neatsiranda jokių karpų. Tad jums irgi patariu - nekankinkite vargšių rupūžių!

Slyvų produktai nuo karpų

Iš slyvų galima išvirti kvapnios uogienės, kuri labai tinka pyragams kepti, pasiruošti skanaus kompoto. Tačiau mažai kas žino, kad šis kaulavaisis puikiai susitvarko su tokiu nemaloniu skauduliu, kaip karpa. Mūsų šeimoje šis gydymo būdas naudojamas iš kartos į kartą, dabar su juo pasidalinsiu su kitais skaitytojais. Reikia 10 g druskos ištirpinti 50 ml šilto vandens, į tirpalą sudėti 2-jų vidutinio dydžio slyvų minkštimą ir palaikyti parą laiko. Po to vandenį nupilti, slyvų minkštimą sugrūsti, įpilti 15 ml paprasto maistinio acto, košelę uždėti ant karpos ir palaikyti 24 valandas. Paprastai padeda jau po pirmos procedūros.

paranormal.lt naujienos

Įvertink šį straipsnį. Prieš tai pakomentuodami, arba parašykite patys! Norėdami tobulėti, suteikiame jums galimybę įvertinti skaitomą PARANORMAL turinį.
Nutiko kažkas, ko negalite paaiškinti? Persekioja paranormalūs reiškiniai? Žinote liaudies receptą ir ne tik? Pasidalinkite savo istorija - rašykite patys. Nemokamai! Laukiame Jūsų straipsnių, naujienų, apžvalgų ar istorijų.
Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Galima rašyti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
TAIP PAT SKAITYKITE:
11.08.2020 laikas 20:03 Augalinis vaistas nuo dantų ir dantenų ligų
Dantų skausmas yra pažįstamas visiems. Jis atsiranda staiga, apsunkindamas gyvenimą. Gerai, jei jūs galite iškart apsilankyti pas gydytoją. O jei dantį skauda naktį arba, dar blogiau, kai išvažiavote į sodą? Tokiu atveju gali padėti liaudies medicina. Esant danties skausmui, burną skalaukite vaistin...

Skaityti daugiau

11.08.2020 laikas 19:30 Paslaptingasis Irem Ubaras
Pirmame tūkstantmetyje prieš mūsų erą pati galingiausia valstybė Pietų Arabijoje buvo Sabos karalystė. Klestėjimo laikotarpiu ji užėmė teritoriją nuo Raudonosios jūros iki Hadhramauto ir nuo centrinės Arabijos iki Indijos vandenyno. Per karalystę ėjo didieji prekybiniai keliai iš Viduržemio regiono ...

Skaityti daugiau

11.08.2020 laikas 18:23 Skrandžiui padeda šaltalankiai
Su opa “susipažinau” seniai. Pirmas priepuolis nutiko, kai man buvo 21 metai. Nuo to laiko gyvenu su šia liga. Problemų buvo nemažai: ir dideli skausmai, ir ligoninėje teko pagulėti, ir begales visokių tyrimų iškęsti. Net prisiminti nesinori....

Skaityti daugiau

11.08.2020 laikas 17:52 Kopūstai ir aitrusis pipiras prieš sąnarių skausmus
Daugelis, ko gero, žino, ką reiškia skausmas, sergant reumatizmu ar artritu - maudžiantis, įkyrus, varginantis. Norėčiau pasidalinti su žurnalo skaitytojais keliais receptais, kuriuos išbandžiau pati.

Skaityti daugiau

11.08.2020 laikas 09:52 Kaip tinkamai laikyti česnakus, kad šie negestų
Laikykite česnakus druskoje. Dėkite sausas česnakų galvutes į druską ir nepamirškite indo su druska laikyti sausoje vietoje.

Skaityti daugiau

11.08.2020 laikas 08:16 Natūrali pagalba sveikatai ir kvėpavimo takams

Štai keletas natūralių profilaktinių priemonių imunitetui, bendrai žmogaus sveikatai pagerinti, kurias reikėtų vartoti nuolatos – vienas ar du kartai vargu ar bus veiksmingi.

Skaityti daugiau