Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » » 2020 » Kovo » 30

Maitėdų Ordos Šliaužia Iš Visų Savo Skylių. Ko Jie Laukia?

Prasidėjus COVID-19 epidemijai, vienas dažniausių Yhane (Kinija) pranešimų buvo, apie pasirodančius gyvūnų, paukščių, žuvų ir net vabzdžių elgesius.

Taigi varnos ir žvirbliai pradėjo kauptis į tokias minias, kad primena debesis, net dangus nebuvo matomas, žuvys iššokdavo iš vandens, šernai klaidžiojo po miestus, o pastatai buvo padengti „kilimais“ neįprastos rūšies uodais. Kinijos vyriausybė dabar praneša apie pergalę, tačiau vabzdžiai taip nemano:

Taigi epidemija išplitusi visame pasaulyje, tas pats vaizdas buvo stebimas ir JAV:

Iš naujojo Orleane ateina dar šokiruojančios žinios – miestą užpuolė žiurkių minios:

„Aš pasuku už kampo, žiūriu į gatvę – ten, viduryje kelio, apie 30 žiurkių sėdi ir kažką valgo:, - pasakoja CBS News, vienas iš vietinių restoranų savininkų.

Kadangi žmonės senai į tai atkreipė dėmesį pradėjo sklisti kalbos, kad artėja, koks nors maro virusas, kurį jaučia paukščiai ir žiurkės, vietiniai akademikai pradėjo „lįsti“ į televiziją, kad visus nuraminti ir pasakyti, kad dėl karantino žiurkėms tiesiog nėra ko valgyti, ir jos lipa į viršų iš kanalizacijų.

Kadangi paaiškinimas yra gana logiškas, meksikietės namų šeimininkės šiek tiek nusiramino, tačiau iš tikrųjų pareigūnų paaiškinimas kelią abejones.

Gatvių eismas, žiurkėms maistą tiekia tik tada, kai jose lankosi minios kinų turistų. Jie paprastai meta maisto atliekas ten, kur papuola ir stovi, ar tai būtų nebaigtas mėsainis, ar picos gabaliukas. Bet apskritai, JAV mietų gatvės yra švarios ir šiukšlės išmeta tik kokie garsūs Harlemo krepšininkai. Todėl pagrindinis miesto žiurkių maisto šaltinis yra maisto atliekų koncentracijos vietos. O ten jau jų pilna.

Tačiau, kaip karantinas veikai sąvartynus? Jis jokios įtakos neturi tam. Žinoma, šiukšlių srautas iš užeigų ir restoranų sumažėjo, tačiau žmonės nesustojo valgyti mažiau. T. y., toks pat maisto kiekis sunaudojamas gyvenamojoje vietoje ir toks pats maisto atliekų kiekis išmetamas į šiukšliadėžes. Todėl žiurkės į paviršių ne badas, o kažkas kitas. Kas?

„Vilkų, kažkaip padaugėjo, nei aš paprastai pastebėdavau – šiandien jų buvo šimtas. Paprastai juos matau ne daugiau, kaip 10-15 vienu metu: jie susirenka į pilką ir kaukia apie 20 minučių, lyg išprotėję. Ir štai tokia gauja, ne šiaip kaukia – o tiesiogine, ta žodžio prasme draskosi. Ir ne dvidešimt minučių, o ryte ir iki šiol. Kažkas atsitiks“, - rašo 2020 m. kovo 9 d., Kanados gyventojas.

Ir mes matėme daugybę tokių pranešimų nuo vasario pabaigos – tai yra, prieš paskelbiant kažkokį karantiną. Tai rodo, kad gyvūnai kažką jaučia. Tuo pat metu jautrūs žmonės taip pat jaučia „tą kažką“.

„Aš ką tik grįžau iš pamainos ir atsiguliau ant lovos, įsijungiau „dėžę“ ir pradėjau klausytis D.Trumpo spaudos konferencijos. Staiga aš užsnūdau, beje – tik kelioms minutės. Nepaisant to, aš pamačiau labai aiškų ir keistą sapną: aš stovėjau tuščiame baltame kambaryje, kur abi sienos, grindys ir net lubos buvo padengtos didelėmis juodomis musėmis...“, - rašo kitas žmogus 2020 m. kovo 27 d., ir tokių pranešimų, pasakojimų yra labai daug, kur sapnai nusako ne žmonių svajones, o savotiškas pasaulio įžvalgas.

Mes nežinome, kas mums pranešama, bet žemės informaciniu lauku, greičiausiai pradėjo tekėti labai bloga energija, ar bangos, pranašaujanti, greičiausiai masines žmonių žūtis. Todėl į tai jau reaguoja įvairaus tipo maitėdai, prieš tai išlipę iš savo urvų, kad galėtų pasimėgauti liekanomis. Kada ši mentalinė banga pasieks realybę, mes, kaip ir visi kiti žinome, tačiau, mes ir toliau stebėsime įvykių raidą.

Mistika su paranormal.lt

Įvertink šį straipsnį. Prieš tai pakomentuodami, arba parašykite patys! Norėdami tobulėti, suteikiame jums galimybę įvertinti skaitomą PARANORMAL turinį.
Visi svetainės pateikti straipsniai, sveikatos patarimai yra pramoginio pobūdžio iš interneto platybių. Prieš naudodami patarimus, pasitarkite su tos srities specialistu. Svetainė neatsako už duomenų tikslumą. Visos teisės apsaugotos.
Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Galima rašyti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
TAIP PAT SKAITYKITE:
01.06.2020 laikas 20:10 Šie natūralūs vaistai padės organizmui savarankiškai susidoroti su liga pradiniame etape
Šie natūralūs vaistai padės organizmui savarankiškai susidoroti su liga pradiniame etape, nepakenkdami jūsų sveikatai!

Skaityti daugiau

01.06.2020 laikas 17:55 Šermukšnių nauda organizmui

Paprastasis šermukšnis (lot. Sorbus aucuparia) - visiems gerai pažįstamas ir dažnas krūmas arba medis visoje Lietuvoje, įprastas reginys - greta namų augantys šermukšniai, natūrali kiemo puošmena, ypač rudenį.

...

Skaityti daugiau

01.06.2020 laikas 09:16 6 intriguojančios CŽV paslaptys

2017 metų pradžioje JAV Centrinė žvalgybos valdyba (CŽV) internete išplatino apie 13 mln. puslapių įvairių dokumentų, susijusių su pačiais įvairiausiais 1940–1990 m. projektais ir įvykiais. Tarp jų būta iš tiesų intriguojančių paslapčių, susijusių ne tik su karine žvalgyba, bet netgi a...

Skaityti daugiau

01.06.2020 laikas 08:47 Alberto Einšteino laiškas dukrai apie galingiausią Visatos jėgą

1879 m. kovo 14 d. gimė Albertas Einšteinas – mokslininkas-legenda, sukėlęs mokslo perversmą, sukurdamas garsiąją reliatyvumo teoriją, daugybės kitų teorinės fizikos atradimų autorius, Nobelio premijos laureatas ir nepalenkiamas pacifistas, kurio paslaptinga biografija.

...

Skaityti daugiau

31.05.2020 laikas 22:40 Kodėl negalime užmigti be antklodės?

Tikriausiai pastebėjote, kai naktį negalite užmigti ir patogiai įsitaisyti, vienintelis dalykas, kuris jums padeda, yra antklodė. Atrodo, kad ji turi magišką galią ir apsisupę ja užmiegame greičiau. Jos neišsižadame net karščiausiomis naktimis. Yra keletas priežasčių, kodėl mes esame taip prie jų...

Skaityti daugiau

31.05.2020 laikas 22:12 Paskutinės Adolfo Hitlerio dienos

1945 m. balandžio 30 d., pirmadienį, apie 15 val. 15 min. sovietų kariuomenės apgultame Berlyne, požeminiame Reicho kanceliarijos bunkeryje, nuaidėjo šūvis. Ant sofos kruvina galva rastas sėdinčio Adolfo Hitlerio kūnas. Šalia gulėjo jo mylimoji Eva Braun. Abu kūnai buvo išnešti į kiemą, paguldyti...

Skaityti daugiau