Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » » 2018 » Kovo » 19

Patyręs mėsininkas pripažįsta: «Kai mes kiaulienoje pamatome vėžį, mes tiesiog jį išpjauname ir parduodame likusią mėsą klientams»!

To ir reikėjo tikėtis!

veganai, vegetarai, mėsa, organizmas, kiauliena, mėsininkas, vėžys

Mėsininkas šokiravo pasaulį, sakydamas, kada jis susidūręs kiaulienoje esančiu vėžiu; jis ir daugelis kitų mėsininkų paprastai išpjauna ją, o likusią mėsą ir toliau parduoda klientams.

Kai perkate mėsą, jūs tikitės, kad perkate geriausios kokybės mėsą nei prekybos centruose, bet iš tiesų taip nėra.

Šis mėsininkas buvo sąžiningas dėl to, kad mėsa ši mėsa "nueina" iki pardavimo. Manau, būtų beprotybė, jei mėsininkas išmetu visą skerdieną, tik todėl, kad buvo problema su viena dalimi.

Mėsininkams nėra jokios teisinės pareigos teigti informacijos apie mėsoje esantį vėžį klientams.

Žmonės, kurie susilaiko nuo mėsos, dažniausiai mano ir atrodo, kad tai «turi prasmę», ir išgirdę tokias naujienas kiti žmonės, galbūt susimąstys ir prisijungs prie jų.

Vienintelis būdas garantuoja gerą maisto kokybę - auginti patiems. Žinoma, geriausias būdas atsisakyti mėsos. Yra daug puikių mėsos alternatyvų, tad jums niekada nereikės nerimauti dėl valgančios kiaulienos mėsos su vėžiu.

Kaip manote, ar pagalvojote, ar Lietuvoje tokie dalykai vyksta ir kokia yra kontrolė? Ar mes žinome, ką valgome? Ir kokia jūsų nuomonė ar valgydami kiauliena užsikrėtusiu vėžiu, žmogus gali užsikrėsti onkologinėmis ligomis? Įdomu būtų išgirsti jūsų nuomone...

Patyręs mėsininkas pripažįsta


Niekas neišdrįso palikti komentarą.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomone su kitais.
avatar