Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » » 2018 » Kovo » 19

Patyręs mėsininkas pripažįsta: «Kai mes kiaulienoje pamatome vėžį, mes tiesiog jį išpjauname ir parduodame likusią mėsą klientams»!

To ir reikėjo tikėtis!

veganai, vegetarai, mėsa, organizmas, kiauliena, mėsininkas, vėžys

Mėsininkas šokiravo pasaulį, sakydamas, kada jis susidūręs kiaulienoje esančiu vėžiu; jis ir daugelis kitų mėsininkų paprastai išpjauna ją, o likusią mėsą ir toliau parduoda klientams.

Kai perkate mėsą, jūs tikitės, kad perkate geriausios kokybės mėsą nei prekybos centruose, bet iš tiesų taip nėra.

Šis mėsininkas buvo sąžiningas dėl to, kad mėsa ši mėsa "nueina" iki pardavimo. Manau, būtų beprotybė, jei mėsininkas išmetu visą skerdieną, tik todėl, kad buvo problema su viena dalimi.

Mėsininkams nėra jokios teisinės pareigos teigti informacijos apie mėsoje esantį vėžį klientams.

Žmonės, kurie susilaiko nuo mėsos, dažniausiai mano ir atrodo, kad tai «turi prasmę», ir išgirdę tokias naujienas kiti žmonės, galbūt susimąstys ir prisijungs prie jų.

Vienintelis būdas garantuoja gerą maisto kokybę - auginti patiems. Žinoma, geriausias būdas atsisakyti mėsos. Yra daug puikių mėsos alternatyvų, tad jums niekada nereikės nerimauti dėl valgančios kiaulienos mėsos su vėžiu.

Kaip manote, ar pagalvojote, ar Lietuvoje tokie dalykai vyksta ir kokia yra kontrolė? Ar mes žinome, ką valgome? Ir kokia jūsų nuomonė ar valgydami kiauliena užsikrėtusiu vėžiu, žmogus gali užsikrėsti onkologinėmis ligomis? Įdomu būtų išgirsti jūsų nuomone...

Patyręs mėsininkas pripažįsta

Įvertink šį straipsnį. Prieš tai pakomentuodami, arba parašykite patys! Norėdami tobulėti, suteikiame jums galimybę įvertinti skaitomą PARANORMAL turinį.

Visi svetainės pateikti straipsniai, sveikatos patarimai yra pramoginio pobūdžio iš interneto platybių. Prieš naudodami patarimus, pasitarkite su tos srities specialistu. Svetainė neatsako už duomenų tikslumą. Visos teisės apsaugotos.
Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Galima rašyti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
TAIP PAT SKAITYKITE:
10.04.2020 laikas 14:01 Vakar Kurį Laiką Dingo Žemės Magnetinis Laukas

Visi turbūt skaitytojai supranta, kas yra magnetosfera – tai erdvė, kurioje kosminio kūno magnetinis laukas kontroliuoja kosminių elektringųjų dalelių judėjimą, sulaiko į Žemę sklindančias kosmines daleles.

...

Skaityti daugiau

10.04.2020 laikas 12:28 Penkios Priežastys Prieš Miegą Suvalgyti Šaukštą Medaus

Saldumynus nakčiai valgyti kenksminga, o balto cukraus geriau nevartoti išvis niekada. Tačiau medus yra išimtis. Jis kaip vaistas, mažomis dozėmis turi gydomąjį poveikį organizmui.

Skaityti daugiau

09.04.2020 laikas 21:06 Kaip galima atsikratyti bet kokio danties skausmo per kelias sekundes
Tokią priemonę nuo skausmo galima lengvai ir greitai pasigaminti namuose. Bet koks danties šaknies pažeidimas sukelia nepakeliamą skausmą. Yra daug papildomo nervų pažeidimo priežasčių.

Skaityti daugiau

09.04.2020 laikas 19:39 David Icke – Visa Tiesa Apie Koronavirusą

Ką šis medikas rašo trumpai laiške. Tiesiog jis teigia, kad atliekami testai yra tiesiog koronavirusui, bet ne COVID-19. Tokių testu tiek USA neatlieka. Jus suprantate iš kur tokie dideli skaičiai. O, kaip mes žinome koronavirusa yra elementarus gripas, kuri turi kiekvienas žmogus. Kai tik jus su...

Skaityti daugiau

09.04.2020 laikas 16:25 Kas Ir Kodėl Pradėjo Skleisti Ultragarsus Miestuose?

Viena iš gana paplitusių sąmokslo teorijų, pasirodžiusi kartu su COVD-19 pandemija, yra tam tikras garso skleidimas, kurio veikimas sukelia ligos simptomus.

Skaityti daugiau

09.04.2020 laikas 13:01 Šnekama, Žmonės Iš Uhano Krosnių Girdėjo Riksmą

Radio Free Asia (RFA) praneša, kad Uhano gyventojai, kur prasidėjo koronaviruso pandemija, girdėjo riksmus, sklindančius iš krematoriumo krosnių. Kai kurie ligoninėse gydyti žmonės tvirtina, kad jie matė, kaip darbuotojai, dar gyvus koronaviruso pacientus dėjo į palaikams skirtus maišus.

...

Skaityti daugiau