Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » » 2019 » Rugsėjo » 28

Neįtikėtinos istorijos apie šių laikų inkubų puldinėjimus

Dažniausiai kalbos apie sukubus ir inkubus sukelia dviprasmiškas pašaipas, nes asocijuojasi su kažkokiais draudžiamais, gašliais seksualiaisiais žaidimais. Bet ne viskas yra taip paprasta.

Inkubai ir sukubai – tai demoniškos vyriškos ir moteriškos lyties būtybės, kurios maitinasi seksualine žmogaus energija, užmegzdamos su juo lytinį kontaktą.

Paprastai jie ateina, kai žmogus beveik snaudžia, ir galutinai paralyžiuoja jo kūną bei valią. Lytinio akto metu užpuolimo auka jaučia didžiausią malonumą, bet kartu ir baimę bei pasimetimą (mistika - paranormal.lt).

Demonų ataka

Kai Kroatijoje gyvenančiai Lanai buvo vos šešeri, aplink ją jau trynėsi daugybė demoniškų esybių. Ji puikiai prisimena, kaip jos ateidavo naktimis ir “apdovanodavo” košmarais ar bauginančiais vaizdiniais. Kartais košmarai būdavo tokie siaubingi, kad mergaitė prabusdavo verkdama iš baimės.

“Jos būna įvairių formų”, - pasakoja Lana, kuriai dabar jau virš dvidešimties. - “Kai kurios esybės atrodo kaip įprastas žmogus, išskyrus akis. Jos skleidžia kažkokią keistą energiją. Kai kurios esybės turi juodus sparnus, kitos mėlyną odą ir žydrus sparnus - tos ypač šlykščios, o kai kurios sudarytos ir pačios tamsiausios tamsos”.

inkubai, sukubai, mistika, Mistinės būtybės, istorijos, patanormal.lt

Kuo vyresnė darėsi Lana, tuo baisesni demonai ją lankė. “Mačiau savo gyvenime daugiau demonų, negu jūs galite įsivaizduoti. Nenuostabu, kad netrukus pas mane ėmė ateiti ir inkubas”. Inkubas kilęs iš lotyniško žodžio, kuris reiškia “gulintis ant viršaus”. Tai pasileidęs vyriškos lyties demonas, ieškantis seksualinių ryšių su moterimis. Dažniausiai jis apibūdinamas kaip baisi būtybė, primenanti ožį, bet kartais tai gali būti ir patrauklus jaunuolis ar vyras pačiame jėgų žydėjime.

Su Lana viskas prasidėjo tada, kai ji savo kambaryje rengėsi prieš miegą. Staiga jos sąmonėje ėmė rodytis įvairios intymaus pobūdžio scenos. Paskui mergina pajuto, kad ją kažkas stebi, todėl greit nusirengė ir atsigulė į lovą.

Bet įkyrūs gašlūs vaizdiniai niekur nedingo. “Aš galvoju, kad demonas taip bandė suvilioti mane, siųsdamas tuos šlykščius paveikslus. Ir aš greitai įsijungiau į jo žaidimą, nors ir jaučiau, kad visa tai labai negerai”.

Kitą akimirką kažkokia nematoma jėga nusviedė merginą ant lovos, prispaudė, ir paskui ji pajuto, kad tas kažkas prasiskverbė į vidų.

“Mane tiesiog išprievartavo mano pačios lovoje, labai smarkiai ir stipriai, ir aš nemačiau, kas tai buvo, bet jaučiau demono buvimą. Paskui jis vėl užsipuolė mane ir padarė tai antrą kartą. Buvo baisu ir buvo labai keista, jaučiau visą jo valdžią, jis valdė mano protą ir kūną”.

Mokslinis paaiškinimas

Psichologų nuomone, moterims tokios patirtys nutinka greito miego stadijoje, jas lydi įvairūs judesiai ir susimaišo su vaizdiniais iš miego. Visa tai kartu yra specifinis sutrikimas, vadinamas parasomnija. Tokiais atvejais galimi pokalbiai miegant, rankų ir kojų judesiai, taip pat ir seksualinės prievartos išgyvenimai.

Užpuolimas Birmingeme

Kita istorija nutiko su Alabamos valstijos Birmingemo miesto gyventoja. 2011 metų sausio naktis, lauke švelniai krito sniegas... Moteris, vardu Cura, netikėtai prabudo pajutusi, kaip kažkas palietė ją ranka.

“Iš pradžių pamaniau, kad tai mano vyras Adrianas netikėtai užsinorėjo “trupučio malonumų” ir labai užpykau ant jo. Bet paskui prisiminiau, kad jis darbe”.

inkubai, sukubai, mistika, Mistinės būtybės, istorijos, patanormal.lt

Adrianas ir Cura susituokė prieš mėnesį, Cura jau buvo ankstyvoje nėštumo stadijoje. Į tą butą jie atsikraustė visai neseniai. Kaimynai bandė jiems pasakyti, kad tas butas negeras, bet Cura ir Adrianas nekreipė dėmesio.

Supratusi, kad vyro nėra namie, o kambaryje yra kažkas svetimas, Cura norėjo surikti, bet netikėtai įžvelgė pašaliečio vaizdą, ir riksmas įstrigo jos gerklėje. Tai net nebuvo žmogus, tai buvo kažkokia negraži vyro Adriano “parodija”.

Būtybė staiga užgriuvo ant Curos ir pradėjo ją prievartauti. Moteris net prarado sąmonę.

Po tos nakties Curai nutiko persileidimas. Moteris bandė papasakoti vyrui apie tai, kas nutiko, bet jis nepatikėjo žmona. “Jis pasakė, kad mano vizijos buvo dėl miego paralyžiaus, bet esu įsitikinusi, kad mane užpuolė inkubas”.

Švedų inkubas

Švedijos gyventoja Erika kartą prabudo naktį ir pamatė tamsų šešėlį, judantį po jos kambarį. Tai buvo 2010 metų liepos mėnesį. Apie tai Erika vėliau parašė savo internetiniame dienoraštyje.

“Netikėtai pajutau, kad visai negaliu pajudėti. Paskui kelios rankos vienu metu ėmė liesti mano kūną, ir man buvo labai nesmagu. Negalėjau sulaukti, kol visa tai baigsis. Galiausiai išsivadavau”.

Gulėdama nejudėdama ir jausdama kažkieno neaiškaus prisilietimus, Erika jautė baimę, nejaukumą, bejėgiškumą ir diskomfortą. Kai viskas baigėsi, moteris pamanė, kad tai buvo tiesiog keistai nemalonus sapnas, ir daugiau tai nebebus. Bet viskas vėl pasikartojo po metų. 2011 metų vasaros pabaigoje vieną naktį Erika per miegus pajuto sunkumą ant savo kūno, o paskui atėjo saldi sueities akimirka.

inkubai, sukubai, mistika, Mistinės būtybės, istorijos, patanormal.lt

Dar tai pasikartojo 2012 metų sausio 4 dieną. “Aiškiai pajutau ant savęs tos būtybės svorį ir prasiskverbimą į save. Iš pradžių tai atrodė labai malonu. Bet būtybė buvo tiesiog nepasotinama, tą darė visą naktį. Šlykšti buvo naktis”.

Po tos nakties moteris dieną ir naktį ėmė jausti, kad kažkas skausmingai bado įvairias kūno vietas. Erika buvo įsitikinusi, kad jaučia, kaip peilio galiukas lenda į jos kūną, tačiau jokių pėdsakų ant kūno nebuvo.

Sausio 18 dieną inkubas vėl atėjo pas ją ir atsigulė šalia. Mergina jautė jo energiją ir jo prisilietimus, o dar po kelių dienų eilinės sueities metu mergina pagaliau įžiūrėjo jo veidą. Jis buvo tamsus su neaiškiais bruožais.

Tik tada Erika iš tikrųjų išsigando. Ji prašė būtybės palikti ją ramybėje ir net bandė grasinti, šaukė ant jos, tačiau veltui. Iš nevilties mergina pradėjo garsiai kalbėti maldą, bet išgirdo juokelį, o paskui balsas jai pasakė “Nutilk”.

Kuo baigėsi Erikos istorija, nežinoma.

Reklama:
Įvertink šį straipsnį Norėdami tobulėti, suteikiame jums galimybę įvertinti skaitomą PARANORMAL turinį.

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais.
avatar