Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » » 2019 » Sausio » 31

Nematomi piktadariai

1876 metų gegužės mėnesį Kinijoje, Nankino mieste kilo panika: mieste atsirado nematomų piktadarių, kurie gatvėse žmonėms nupjaudavo tradicines kaseles! Panika išplito į Šanchajų, vėliau ir į kitus miestus. Šie neramumai truko tris metus.

Nematomi piktadariai, paslaptys

Ne tik Kinijoje

Žinutės Europos šalių laikraščiuose apie šiuos įvykius skaitytojams sukėlė tik pašaipias šypsenas. Tačiau šypsenos nuo veidų dingo, kai panašūs įvykiai 1922 metais prasidėjo Anglijoje! Jaunas merginas Londone sugriebdavo kažkieno nematoma ranka, nupjaudavo plaukus ir paslaptingai dingdavo! (paranormal.lt)

1931 m. gruodžio 8 d. laikraštyje „The New York Times“ vieno vokiečių garlaivio kapitonas papasakojo dar keistesnį atvejį. Jo akyse štormo metu visiškai nesuprantamu būdu buvo sužeistas vienas žmogus. Jo galvoje atsirado 10 cm ilgio žaizda, po to vyras susmuko be sąmonės! 1922 m. balandžio 23 d. Anglijoje leidžiamas laikraštis „People“ išspausdino žinutę, jog prieš savaitę į Charing Cross ligoninę buvo pristatytas pacientas su peiliu padaryta žaizda kakle. Jis papasakojo, jog pasisuko iš Koventrio gatvės ir iš karto buvo sužeistas bei nuvirto ant šaligatvio. Po kelių valandų į ligoninę buvo pristatytas dar vienas nukentėjęs vyras, kuris buvo sužeistas tokiomis pačiomis aplinkybėmis. Tą pačią dieną toje pačioje sankryžoje buvo sužeistas ir trečias žmogus!

1890 metais viename žurnale buvo rašoma apie Japonijoje kilusią paniką. Liudininkai tvirtino, jog šalies teritorijoje atsirado nematomi nusikaltėliai, kurie žaloja žmones, kakle palikdami 2,5 cm ilgio žaizdą!

Džimio de Bruino atvejis

Apie šį įvykį papasakojo Frenkas Edvardsas 1962 metais išleistoje knygoje „Keisčiausi dalykai“. Džimis de Bruinas dirbo Datuno fermoje Pietų Afrikoje. Aplinkiniams atrodė, jog vaikinas pateko į nelabosios jėgos poveikio zoną.

Visa tai nutiko 1960 metų rugpjūčio mėnesį, kai vaikinas buvo apklausiamas vienoje byloje kaip liudininkas. Apklausoje be de Bruino dar buvo policijos komisaras Džonas Veselsas ir trys konstebliai. Netikėtai dvidešimtmetis Džimis suvaitojo iš skausmo. Jis buvo apsirengęs šortais, todėl visi pamatė, kad vaikino kojose atsirado žaizdos. Kitą dieną, apklausoje dalyvaujant dviem policijos pareigūnams, Džimio krūtinėje atsirado gilus pjūvis, nors marškinėliai liko visiškai sveiki. Žaizdos vaikino kūne atsirasdavo keletą dienų paeiliui. Jos buvo labai tvarkingos, tarsi padarytos skutimosi peiliuku ar skalpeliu. Šis faktas atkreipė ufologų dėmesį, kurie jau seniai žinojo apie tokius pačius pjūvius mįslingu būdu sužalotų gyvūnų kūnuose.

Kaip liudija šalia buvę žmonės, pats vaikinas sau tokių žaizdų tikrai negalėjo padaryti. Žinomas anomalių reiškinių tyrinėtojas Čarlzas Fortas iškėlė prielaidą, jei galima teleportuoti daiktus, tai į kitų žmonių kūnus galima perkelti ir žaizdas. Visais atvejais, kai nematomi piktadariai žalodavo žmones, žaizdos atsirasdavo po rūbais, ant jų pačių nepaliekant jokių pjūvio ar dūrio pėdsakų!

Kažkas nekenčia vaikų

Ryšys su reiškiniais, priskiriamais nelabajai jėgai, ypač akivaizdžiai pasireiškė Felpso atveju. Visa tai vyko 1850 metais Stratforde, Konektikuto valstija (JAV). Šių įvykių sūkuryje atsidūrė dvylikametis Haris Felpsas. Tyrinėtojas Serstonas savo knygoje „Vaiduokliai ir nelaboji jėga“ pasakoja apie įvykius, kurie atrodo tarsi piktybiniai veiksmai prieš niekuo dėtą berniuką: ant jo krisdavo akmenys, galinga nematoma ranka pakeldavo jį į orą ir trenkdavo galvą į lubas! Kartą ši ranka įmetė berniuką į cisterną su
vandeniu! Vieną dieną apstulbusių liudininkų akyse nematoma jėga pakabino berniuką ant medžio šakos ir po to ėmė draskyti jo rūbus!

Nematomos būtybės, kaip galima spręsti iš liudininkų pasakojimų, ypač nekenčia vaikų. Toks įspūdis susidaro, skaitant istoriją apie misterio Ričardo Džailo vaikus, kurią 1860 metais parašė Durbinas. Kartą nematomi piktadariai vieno vaiko veide paliko dantų žymes! Kitą kartą liudininkai pamatė siaubingą reginį: nematoma ranka smaugė mergaitę! Kiti Džailo vaikai būdavo stumdomi, tampomi, jie patirdavo skausmingus smūgius. Vieną vakarą net penki liudininkai pamatė, kad kažkas nematomas kandžioja vaikams rankas. Apžiūrint įkandimo vietas buvo aptikta 20-ies dantų palikti pėdsakai. Žaizdų paviršius buvo seilėtas, kas rodė, jog vaikų rankas kandžiojo kažkokios būtybės burna.

Negailestingi snaiperiai

Yra išlikę nemažai liudijimų apie nematomus snaiperius, kurių kulkos savo aukų kūnuose palieka tik žaizdas. Jau minėtas Čarlzas Fortas pasakoja apie tris nužudymo atvejus, kuriuos tirdami policijos pareigūnai padarė prielaidą, jog aukos buvo perrengtos. Kitokiu būdu negalima paaiškinti to fakto, kad aukų kūnuose buvo šautinės žaizdos, tačiau visiškai nepažeisti rūbai.

Pats seniausias toks aprašytas įvykis įvyko 1875 m. spalio 2 d. netoliese Berlyno. Kaip rašoma žurnale „Popular Science“, vienas žmogus išgirdo švilpimą, nors šalia esantys žmonės nieko negirdėjo, ir staiga pajuto skausmą dešinėje rankoje, kurioje atsirado žaizda, tarsi padaryta kiaurai išlėkusios kulkos. Šio įvykio priežastis liko neišaiškinta.

Pats žiauriausias įvykis įvyko 1761 metais, kai penkios moterys, gyvenančios Ventimilijoje (Italijos šiaurinė dalis) grįžo namo su žabų ryšuliais. Netikėjai viena moteris sukliko ir krito negyva. Pribėgusias prie jos pakeleives apėmė neapsakomas siaubas: nužudytosios moters avalynė buvo sudraskyta į smulkius skutus ir išmėtyta aplink kūną 2-3 m spinduliu. Nužudytosios galvoje žiojėjo žaizdos, pro kai kurias jų matėsi kaukolė. Dešinio šono audiniai buvo sudraskyti, pro angas į lauką buvo išvirtusios žarnos. Nelaimingosios moters kryžkaulis buvo sutraiškytas, dauguma vidaus organų buvo sumaitoti ir be kraujo. Ant pilvo matėsi daug lygiagrečių pjūvių. Audiniai nuo vieno klubo buvo visiškai nuplėšti, apnuogindami vieną mažojo dubens kaulą, tarsi išrautą iš savo vietos. Apie šį siaubingą įvykį Prancūzijos mokslų akademijai pranešė akademikas M. Moranas.

Kasmet leidžiamame leidinyje „Annual Register“ 1761 metų numeryje buvo išspausdinti tokie Morano žodžiai: šioje siaubingoje istorijoje vienas dalykas atrodo ypač keistas - moters rūbai nebuvo paliesti daikto, kuriuo buvo padarytos žaizdos. Viskas atrodė taip, tarsi moteris tapo staigaus, begarsio ir mirtino sprogimo taikiniu.

Dar galima prisiminti epizodą, nutikusį misteriui Brogreivui iš Haimelo miestelio (Anglijoje). Vieną dieną, kai buvo dar jaunas, jis važiavo dviračiu keliu ir kažkas skaudžiai jam trenkė į galvą! Jaunuolis apsisuko, tačiau nieko nepamatė. Tuo metu jis pajuto antrą smūgį, trečią! Misteris Brogreivas iš karto apsisuko ir greitai numynė atgal.

Įvertink šį straipsnį. Prieš tai pakomentuodami, arba parašykite patys! Norėdami tobulėti, suteikiame jums galimybę įvertinti skaitomą PARANORMAL turinį.
Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Galima rašyti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
TAIP PAT SKAITYKITE:
27.09.2020 laikas 16:33 Vaistažolės: ramunėlės – nuo daugelio negalavimų

Ramunėlės – vienos populiariausių ir mėgstamiausių vaistažolių, jų yra kone kiekvienos šeimos namų vaistinėlėje. Jų arbatos griebiamės ir sutrikus virškinimui, ir peršalę, ir tiesiog todėl, kad skanu.

...

Skaityti daugiau

27.09.2020 laikas 15:27 Kokį nežemišką reiškinį aprašė egiptiečiai papiruse?
Senovės egiptiečiai po savęs paliko daugybę įrašų ir piešinių šventyklose. Ypatingai vertingi yra papirusai, pasakojantys apie praeities įvykius. Tuli papirusą ufologai laiko tikra brangenybe, nes jis gali papasakoti apie stebėtus NSO....

Skaityti daugiau

27.09.2020 laikas 14:51 Orakulas: Lovelocko Siaubo Istorijos

XXI amžiaus pabaigoje Žemė virs pragaru. Dabar klestintys miestai pasidarys panašūs į gaisravietes. Temperatūra tropikuose pakils keliais laipsniais, dirva bus nebetinkama žemės darbams, upės ir ežerai išdžius, išnyks daug salų ir pakrančių teritorijų. Žus daugybė gyvūnų. Ir tik Kanados, Rusijos ...

Skaityti daugiau

27.09.2020 laikas 10:10 Kaip išsirinkti sau naudingą aromatą ir vaistą?
Natūralūs eteriniai augalų aliejai padeda išsaugoti sveikatą ir grožį, pailginti gyvenimą ir, o tai svarbiausia, atgauti dvasinę pusiausvyrą. Todėl taip naudinga išmokti surasti savo aromatą.

Skaityti daugiau

27.09.2020 laikas 09:16 Fiziniai pratimai nuo vidurių užkietėjimo

Žinoma, mitybos pamiršti nereikėtų. Racione būtinai turėtų būti morkų, kopūstų, burokėlių su augaliniu aliejumi. Ryte tuščiu skrandžiu išgerkite stiklinę šalto vandens ir imkitės fizinių pratimų.

Skaityti daugiau

26.09.2020 laikas 21:45 Patarimai, kaip nugalėti vilko apetitą
Nutukimas - šiuolaikinės visuomenės rykštė ne tik mūsų šalyje, bet ir visame pasaulyje. Žmonių su sutrikusia riebalų apykaita skaičius toliau auga ir dabar apima beveik trečdalį mūsų šalies gyventojų.

Skaityti daugiau