Mėnesio TOP 6
Pagrindinis » Kategorija: Burtai, Magija » Peržiūrų: (2.9K) Komentarų: (0) (23.02.2017 - 22:05)

Žurnalas "Priekavos"

10 dalykų, kuriuos reikia žinoti prieš apsilankant pas būrėjus

Norite ginčikitės, norite – ne: ateities spėjimas yra labiau menas, nei mokslas. Tačiau kartais žmogus gali atsidurti tokioje padėtyje, kai niekas daugiau negali padėti tik ekstrasensai, būrėjai ir mediumai. Štai keletas dalykų, į kuriuos reikėtų atsižvelgti, ruošiantis vizitui pas neįprastų galių turinčius asmenis.

10 dalykų, kuriuos reikia žinoti apie būrėjus

1.  Parapsichologo, taralogo ar mediumo biolaukai turi sutapti su jūsų. Prieš lankantis pas ypatingų gebėjimų turintį specialistą atlikite nedidelį tyrimą ir išsiaiškinkite viską apie jį. Paskaitykite atsiliepimus apie jį internete, pasidomėkite, ką apie jį mano kiti žmonės, kurie naudojosi jo paslaugomis. Apsilankymas pas parapsichologus visada labai asmeniškas, todėl labai svarbu, kad sutaptų jūsų biolaukai.

2. Paprašyti rekomendacijų. Gavę kelias rekomendacijas iš patikimų draugų ar kolegų, paieškokite daugiau informacijos apie juos internete, panaršykite jų asmeninėje internetinėje svetainėje ir įsitikinkite, kad konkretus žmogus tinka arba ne.

3. Ieškoti žmogaus, kuris specializuojasi tam tikroje srityje. Ar tas žmogus, į kurį planuojate kreiptis, specializuojasi toje srityje, kuri jus domina? Pavyzdžiui, jei kamuoja klausimai dėl meilės ir santykių, reikėtų ieškoti žmogaus, kuris turi patirtį, spręsdamas tokius klausimus. O gal norite susisiekti su iš šio pasaulio išėjusiu žmogumi? Tada jums reikėtų kreiptis į mediumą.

4. Suprasti ateities spėjimų ribotumą. Pas parapsichologus žmonės dažniausiai lankosi, norėdami išspręsti santykių, pašaukimo, sveikatos, laiko ir finansų problemas. Specialistas padės išsiaiškinti tiesą apie dominantį klausimą ir pateiks įžvalgų apie ateitį, tačiau reikėtų suprasti, kad tos pranašystės yra riboti. Svarbu nepamiršti, kad žmogaus ateitis priklauso nuo asmeninių pasirinkimų ir ji gali keistis. Štai kodėl pranašystės ne visada išsipildo. Vien tik išgirdus apie tai, kas laukia ateityje, nieko nepakeis.

5. Nebūtina iš karto pradėti veikti. Viskas priklauso nuo pranašystės. Kartais tiesiog reikia palaukti ir leisti gyvenimui tekėti savo vaga. Kartais skubėjimas kažką daryti gali dar labiau pabloginti situaciją.

6. Būti plačių pažiūrų. Parapsichologų klientai turėtų būti pasiruošę išgirsti ką nors netikėto ir galbūt ne visada malonaus.

7. Būti kantriems. Gali būti, kad vizito pas ypatingų gebėjimų turintį asmenį reikės gerokai palaukti, nes geriems specialistams darbo netrūksta ir jie būna labai užimti. Į susitikimą reikėtų nevėluoti ir atvykti pasiruošus klausimus, kuriuos norite užduoti (kad nepamirštumėte, galite užsirašyti ant popieriaus lapo). Prieš atvykdami pasiteiraukite, ar reikia pasiimti nuotraukų ar daiktų, kurie priklausė asmeniui, apie kurį norima daugiau sužinoti.

8. Neturėti nerealių lūkesčių. Kai kurie žmonės iš būrėjų tikisi per daug. Nereikėtų manyti, kad jie žino viską. Taip, jie mato daugiau nei eiliniai žmonės, bet nereikėtų pradėti žaisti žaidimo: „Atspėk, kas mirė“. Nereikėtų tikėtis, kad būrėjas atskleis visą informaciją, jei su juo nebendradarbiausite.

9. Lankymasis pas būrėjus neturėtų tapti įpročiu. Neretai žmonės tampa priklausomi nuo parapsichologų, būrėjų ir kitų dvasinius reikalus padedančių spręsti specialistų. Reikėtų pasikliauti ne tik jais, bet ir savo vidiniu balsu.

10. Būti šiek tiek atsargiems. Yra daug apsišaukėlių, todėl nereikėtų leistis būti įbauginamiems. Apsišaukėlius galima atpažinti iš jų naudojamų taktikų. Jeigu jie sako, kad esate prakeikti ir reikia nuimti prakeikimą ar būtinai atlikti kokių nors ritualų už pinigus, laikykitės nuo jų atokiau.

Šaltinis

Turite naujienų, nutikimų, mistinių istorijų, sveikatos patarimų, receptų, pasveikimo istorijų? Pasidalinkite su skaitytojais... Rašykite blog‛e! Kaip galite tai padaryti.

reklama
ŽYMĖS: biolaukai, pranašystės, magija, bureja, burtai

Jei radote tekste klaidų, išskirkite ją ir paspauskite Ctrl + Enter Sistema Orphus

Griežtai draudžiama PARANORMAL paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu, be (gyvos) nuorodos su logotipu į PARANORMAL.LT šaltinį.

Facebook komentarai

reklama

Komentarai: (0) Komentuoti gali tik registruoti vartotojai!
avatar

//Nemokami skelbimai » Paranormal skelbimai...

Kiti meno ir antikvariniai dirbiniai
Помощь биоэнергетика в любой жизненной пробл...

Помогу в самых сложных и безнадежных ситуациях. Уникальные сильные заговоры помогли многим в...

Nešaldyta švieži žuvis
upėtakiai...

Dabartiniu metu parduodame vaivorykštinius upėtakius tvenkinių įžuvinimui. Turime žuvyčių nuo 1...

//Medicina, Ligos, Mutacijos, Liaudies medicina » Liaudies medicinos naujienos


Sveikatos patarimai / Liaudies medicina
Produktai kurie organizmą šarmina ir rūgština...

Rūgščių - šarmų pusiausvyra organizme vaidina vieną iš svarbiausių vaidmenų metabolizmo procese. Šio balanso vaidmuo yra lemiant...
Sveikatos patarimai / Liaudies medicina
Kopūstai stiprina organizmą ir imunitetą...

Ruduo – kopūstų derliaus metas. Kopūstai – vienos iš pagrindinių mūsų daržovių. Jie nuo seno garsėja gydomosiomis savybėmis. Api...
Sveikatos patarimai / Liaudies medicina
Citrinų vanduo: klaidą, kurią daro milijonai žmonių kas...

Mes visi žinome apie citrinos naudą sveikatai. Daugelis iš mūsų pradėjo vartoti citriną su vandeniu ryte ant tuščio skrandžio. Š...
Sveikatos patarimai / Liaudies medicina
Šampūnas iš valgomos sodos - plaukų augimo magija!...

Mes visi žinome apie sodos privalomus, mes galime naudoti kepimui ir valymui, bet ir gydant daugelį lygų, gydomųjų savybių pagal...
Užsienio spauda / Paranormal news
Are Illuminati members human?...
Užsienio spauda / Paranormal news
Moore was one of the foremost UFO-sceptics...
Užsienio spauda / Paranormal news
Briton took a picture of a ghost of an old woman...
Užsienio spauda / Paranormal news
Photographer caught flying humanoid above plane near Cairns ...
Sveikatos patarimai / Liaudies medicinos receptai
Citrinų sultys su medumi, česnaku gydo stenokardija...
Užsienio spauda / Paranormal news
Space Agency: Alien Spacecraft Just Entered Earth’s Atmosphe...
00:01:39

Mėnulyje aptiktas ateivių laivas? Alien Ship on the Lunar Su... 0

00:03:40

Kaukazo kalnuose buvo nufilmuota milžiniška «medūza» 1

00:00:59

Kanados miške girdimi baisūs garsai 1