Mėnesio TOP 6
Pagrindinis » Kategorija: Burtai, Magija » Peržiūrų: (2.8K) Komentarų: (0) (23.02.2017 - 22:05) Spausdinti

Žurnalas "Priekavos"

10 dalykų, kuriuos reikia žinoti prieš apsilankant pas būrėjus

Norite ginčikitės, norite – ne: ateities spėjimas yra labiau menas, nei mokslas. Tačiau kartais žmogus gali atsidurti tokioje padėtyje, kai niekas daugiau negali padėti tik ekstrasensai, būrėjai ir mediumai. Štai keletas dalykų, į kuriuos reikėtų atsižvelgti, ruošiantis vizitui pas neįprastų galių turinčius asmenis.

10 dalykų, kuriuos reikia žinoti apie būrėjus

1.  Parapsichologo, taralogo ar mediumo biolaukai turi sutapti su jūsų. Prieš lankantis pas ypatingų gebėjimų turintį specialistą atlikite nedidelį tyrimą ir išsiaiškinkite viską apie jį. Paskaitykite atsiliepimus apie jį internete, pasidomėkite, ką apie jį mano kiti žmonės, kurie naudojosi jo paslaugomis. Apsilankymas pas parapsichologus visada labai asmeniškas, todėl labai svarbu, kad sutaptų jūsų biolaukai.

2. Paprašyti rekomendacijų. Gavę kelias rekomendacijas iš patikimų draugų ar kolegų, paieškokite daugiau informacijos apie juos internete, panaršykite jų asmeninėje internetinėje svetainėje ir įsitikinkite, kad konkretus žmogus tinka arba ne.

3. Ieškoti žmogaus, kuris specializuojasi tam tikroje srityje. Ar tas žmogus, į kurį planuojate kreiptis, specializuojasi toje srityje, kuri jus domina? Pavyzdžiui, jei kamuoja klausimai dėl meilės ir santykių, reikėtų ieškoti žmogaus, kuris turi patirtį, spręsdamas tokius klausimus. O gal norite susisiekti su iš šio pasaulio išėjusiu žmogumi? Tada jums reikėtų kreiptis į mediumą.

4. Suprasti ateities spėjimų ribotumą. Pas parapsichologus žmonės dažniausiai lankosi, norėdami išspręsti santykių, pašaukimo, sveikatos, laiko ir finansų problemas. Specialistas padės išsiaiškinti tiesą apie dominantį klausimą ir pateiks įžvalgų apie ateitį, tačiau reikėtų suprasti, kad tos pranašystės yra riboti. Svarbu nepamiršti, kad žmogaus ateitis priklauso nuo asmeninių pasirinkimų ir ji gali keistis. Štai kodėl pranašystės ne visada išsipildo. Vien tik išgirdus apie tai, kas laukia ateityje, nieko nepakeis.

5. Nebūtina iš karto pradėti veikti. Viskas priklauso nuo pranašystės. Kartais tiesiog reikia palaukti ir leisti gyvenimui tekėti savo vaga. Kartais skubėjimas kažką daryti gali dar labiau pabloginti situaciją.

6. Būti plačių pažiūrų. Parapsichologų klientai turėtų būti pasiruošę išgirsti ką nors netikėto ir galbūt ne visada malonaus.

7. Būti kantriems. Gali būti, kad vizito pas ypatingų gebėjimų turintį asmenį reikės gerokai palaukti, nes geriems specialistams darbo netrūksta ir jie būna labai užimti. Į susitikimą reikėtų nevėluoti ir atvykti pasiruošus klausimus, kuriuos norite užduoti (kad nepamirštumėte, galite užsirašyti ant popieriaus lapo). Prieš atvykdami pasiteiraukite, ar reikia pasiimti nuotraukų ar daiktų, kurie priklausė asmeniui, apie kurį norima daugiau sužinoti.

8. Neturėti nerealių lūkesčių. Kai kurie žmonės iš būrėjų tikisi per daug. Nereikėtų manyti, kad jie žino viską. Taip, jie mato daugiau nei eiliniai žmonės, bet nereikėtų pradėti žaisti žaidimo: „Atspėk, kas mirė“. Nereikėtų tikėtis, kad būrėjas atskleis visą informaciją, jei su juo nebendradarbiausite.

9. Lankymasis pas būrėjus neturėtų tapti įpročiu. Neretai žmonės tampa priklausomi nuo parapsichologų, būrėjų ir kitų dvasinius reikalus padedančių spręsti specialistų. Reikėtų pasikliauti ne tik jais, bet ir savo vidiniu balsu.

10. Būti šiek tiek atsargiems. Yra daug apsišaukėlių, todėl nereikėtų leistis būti įbauginamiems. Apsišaukėlius galima atpažinti iš jų naudojamų taktikų. Jeigu jie sako, kad esate prakeikti ir reikia nuimti prakeikimą ar būtinai atlikti kokių nors ritualų už pinigus, laikykitės nuo jų atokiau.

Šaltinis

Turite naujienų, nutikimų, mistinių istorijų, sveikatos patarimų, receptų, pasveikimo istorijų? Pasidalinkite su skaitytojais... Rašykite blog‛e! Kaip galite tai padaryti.

reklama
ŽYMĖS: biolaukai, pranašystės, magija, bureja, burtai

Jei radote tekste klaidų, išskirkite ją ir paspauskite Ctrl + Enter Sistema Orphus

Griežtai draudžiama PARANORMAL paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu, be (gyvos) nuorodos su logotipu į PARANORMAL.LT šaltinį.

Facebook komentarai

reklama

Komentarai: (0) Komentuoti gali tik registruoti vartotojai!
avatar

//Nemokami skelbimai » Paranormal skelbimai...

Konditeriniai gaminiai
Used Cooking Vegetable Oil...

Mes esame augalinio aliejaus gamintojai ir gaminame įvairių rūšių rafinuotą augalinį aliejų ...

Konditeriniai gaminiai
Rafinuotas cukrinių runkelių cukrus ICUMSA 45...

Mes runkelių cukraus gamintojai, tai yra kristalai ir kubiniai. Mes turime rafinuotą baltąjį...//Medicina, Ligos, Mutacijos, Liaudies medicina » Liaudies medicinos naujienos


Ligos, mutacijos
Šešios mokslu patvirtintos rekomendacijos, kaip išvengt...

Jei manote, kad vėžys yra liga, kuri atsiranda iš niekur ir savo elgesiu jos kontroliuoti negalite – labai klystate. Da...

Ligos, mutacijos
Indijoje mergaitei iš ausies pašalinta 1 000 didžiųjų s...

Šiai 12 metų mergaitei iš Indijos gydytojai iš ausų ištraukė daugiau kaip 1 tūkst. didžiųjų skruzdžių – šios klausos kanaluose j...
Ligos, mutacijos
Paskelbtas draudžiamų injekcinių vaistų sąrašas Ukraino...

Valstybinė narkotikų kontrolės tarnyba Ukrainoje paskelbė, kurie laikinai uždrausti vaistai, susijus su vaiko mirtimi Sumai mies...
Sveikatos patarimai / Liaudies medicina
Šis receptas atnaujina kelio ir sąnarių veikimą!...

Gydytojai šoke: šis receptas atnaujina kelio ir sąnarių veikimą! Šis receptas gerina kaulų struktūrą ir atstato normalų sąnar...


Užsienio spauda / Paranormal news
Rogue planet could bring end of days this weekend, numerolog...
Užsienio spauda / Paranormal news
Does Astronaut’s Visor Reflection Shows A Mysterious Figure ...
Sveikatos patarimai / Liaudies medicinos receptai
Česnakas – baisiausias vėžio priešas...
Sveikatos patarimai / Liaudies medicinos receptai
Svogūnas laringitui gydyti...
Sveikatos patarimai / Liaudies medicinos receptai
Česnakas su pienu gydo laringitą...
Sveikatos patarimai / Liaudies medicinos receptai
Arbata nuo kosulio (alavijas, beržas, liepa)...