Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Sveikatos Patarimai | Liaudies Medicina » 2017 » Gegužės » 12

Aliejaus čiulpimas - efektyvus gydymas nuo daugelio ligų

Gydymas aliejumi. Šio metodo esmę sudaro tai, kad virškinimo procesas prasideda jau burnos ertmėje. Žmogaus burnos ertmėje yra seilių ir daug kitokių liaukų. Vienas iš seilių liaukų ypatumų yra tai, kad jos išskiria produktų apykaitos elementus, esančius kraujuje. Čiulpimo ar žiaumojimo metu per seilių liaukas prateka 6 kartus daugiau kraujo. Vyksta tarsi visos žmogaus energijos ir viso kraujo pravarymas per tokį savotišką filtrą, tuo pačiu jį valant.

Tai yra ir profilaktinis gydymosi būdas. Kai kurių ligų gydymui užtenka trumpo laiko tarpo, pvz., žarnyno skausmą galima išsigydyti per 5 dienas, o norint atsikratyti įsisenėjusių chroniškų ligų reikės žymiai daugiau laiko, kartais iki pusmečio. Čiulpimo procedūrų kiekį galima padidinti iki 4 kartų per dieną.

Pasitaiko atvejų, kad žmonės nesutinka su tokio gydymo paprastumu, tuo tarpu kai šis gydymo metodas daro stebuklus. Žmogus išgyvena tik pusę savo amžiaus, o faktiškai turėtų gyventi 140-150 metų. Naudoti šį metodą tol, kol organizme atsiras žvalumas, jėga, ramus miegas. Atsibudus žmogui neturi nieko skaudėti, jis turi jaustis gerai pailsėjęs. Minimu metodu galima gydytis net turint temperatūros.

Taikant šį gydymo metodą, vaistų naudoti negalima.

Saulėgrąžų ar arachisų aliejus turi savybę sugerti nereikalingas ir kenksmingas žmogaus organizmui medžiagas. Aliejaus čiulpimas atstato normalų ląstelių darbą, pagerina medžiagų apykaitą, padidina organizmo apsaugines funkcijas, padeda iširti  susiformavusiems augliams, išgydo širdies ligas, tromboflebitą, radikulitą, kraujo, žarnyno, skrandžio, inkstų, plaučių, visas peršalimo ir ginekologines ligas, galvos ir dantų skausmą. Čiulpiant saulėgrąžų aliejų, pradeda irti seni paslėpti ligų židiniai, todėl gali pasireikšti laikinas ligos paaktyvėjimas. Reikia nenutraukti gydymo proceso, paskui bus staigus savijautos ir nuotaikos pagerėjimas. Ligos pradės dingti viena po kitos. Pirmiausia išsivalo ir išgyja skydliaukė.

Gydymas saulėgrąžų aliejumi

Gydymo būdas

Imame  vieną valgomąjį šaukštą saulėgrąžų aliejaus (nerafinuoto, pirmo spaudimo), stengiamės jį laikyti priekinėje burnos ertmės dalyje. Jokiu būdu aliejaus nenuryti. Aliejus kramtomas ir čiulpiamas kaip saldainis. Šis procesas apie 25 minutes. Iš pradžių aliejus pasidaro tirštas, po to suskystėja kaip vanduo. Jei skystis geltonas, tai reiškia, kad čiulpimo procesas neatliktas iki galo. Reikia tęsti čiulpimą iki kol skystis pasidarys baltas. Galima procedūrą pakartoti. Balta spalva reiškia, kad nuodai iš organizmo absorbuoti ir neutralizuoti. Gautas skystis yra kaip nuodai. Tokią procedūrą geriausia atlikti 2 kartus dienoje: ryte būtinai prieš valgį ir vakare, esant tuščiam skrandžiui. Čiulpimo metu organizmas atsipalaiduoja nuo toksinų, bakterijų, virusų, druskų, gleivių, aktyviau vyksta medžiagų apykaita.
Pirmas 12 minučių mintyse reikia galvoti apie ligos, nuo kurios norite atsilaisvinti irimą. Kitą likusį laiką galima nieko negalvoti, leisti sau užsiimti kokiu nors paraleliu darbu. Po čiulpimo rekomenduojama praskalauti burną.

Plaučių švarinimas

Žmogaus organizmas stengiasi kaip įmanoma daugiau nešvarumų pašalinti per viršutinius savo organus - burną, akis, liežuvį, nosį, ausis ir labiausiai per plaučius. Jeigu pajautėte, kad jūsų organizmas jau pakankamai švarus, aliejus nebepasidaro baltas ir išspjaunamas be pakitimų, tai jūs pasiruošę plaučių išvalymui. Tam reikia taip pat imti į burną 1 valgomąjį šaukštą aliejaus, bet šiuo atveju ne čiulpti, o kontroliuoti kvėpavimo procesą, kuris turi vykti tokia tvarka:

1. Įkvėpti tik per nosį (burna uždaryta).
2. Sulaikyti kvėpavimą, tada aliejus prasiskverbia į kraują, sugeria į save visus toksinus ir išveda juos lauk.

  • Įkvėpimas per nosį - 7 sekundės.
  • Kvėpavimo sulaikymas - 5 sekundės.
  • Iškvėpimas per burną - 10 sekundžių.

Siekiant sustiprinti plaučių išsivalymą, iškvėpimo per burną metu mintyse 12 min. kartoti "plaučiai valosi, valosi, valosi". Aliejų po plaučių valymo išspjauti.

Šį pratimą patartina atlikti ryte prieš valgį. Teisingai ir sveikai maitinantis (kuo daugiau gyvo maisto, tai yra vaisių ir daržovių), paraleliai valant plaučius, jūs prailginsite savo gyvenimą. Žmogus su sveikais plaučiais gali kūrybiškai galvoti, būti optimistiškai nusiteikęs. Sveiki plaučiai sąlygoja odos rausvumą ir lygumą, plaukų elastingumą, blizgesį. Plaučius blogai veikia liūdesys ir nuobodulys. Liūdesys netgi gali sukelti tuberkuliozę.

Vandenį reikia gerti su druska?

V. Stonkus kritikuoja visoje Europoje vykdomą kampaniją prieš druską, kuri netgi vadinama „baltąja mirtimi". Mat su padidėjusiu druskos vartojimu siejamas aukštas žmonių kraujospūdis bei širdies ir kraujagyslių ligų plitimas.

V. Stonkus tikina, kad kraujospūdis kyla kaip tik dėl druskos trūkumo, o ne pertekliaus. „Prieš kiekvieną operaciją ir po jos žmogui lašinamas didelės koncentracijos fiziologinis druskos tirpalas. Per ilgą savo praktiką nė karto nemačiau, kad kam nors pakiltų spaudimas. Natris – pagrindinis elementas, nuo kurio priklauso maistinių medžiagų patekimas į ląstelę ir pašalinimas. Tik reikia naudoti ne rafinuotą, o jūros arba paprastą pilkąją druską.

Beje, kol virškinimo trakte vanduo netaps 9 proc. druskos tirpalu, nei vienas lašas nepateks į kraujotaką. Anot senovės kinų, jei žmogus prieš valgį ir po valgio pavartoja truputį druskos, jis neserga 72 ligomis, tarp kurių ir Alzhaimeris. Kad druska mums reikalinga, įrodo ir naujausi moksliniai tyrimai", - tikino pašnekovas.

Anot V. Stonkaus, tokį druskos tirpalą nesudėtinga pasidaryti ir namuose. Galima gerti ir mineralinį vandenį, tačiau reikėtų rinktis šarminį, kuris mažintų mūsų organizmo rūgštingumą, susidarantį dėl neteisingos mitybos ir streso. Žinoma, visada reikia nepamiršti saiko.

Visos ligos kyla nuo mūsų gyvenimo būdo. Galima labai paprastai sudaryti žmogui diagnozę. Reikia paklausti: kelinta žmogus atsikelia ir eina miegoti. Jeigu jis atsikelia vėliau 4-6h ryto ir eina miegoti vėliau 9-10h, tai lygos neišvengiamos. Tai yra susiję su saulės energija. Jeigu žmogus keliasi vėliau 4-6h, jis negauna pakankamai energijos. Miegas susijęs su mėnulio energija. Jis duoda mūsų organizmui poilsį. Jeigu žmogus eina miegoti vėliau 9-10h, jis negauna pakankamai poilsio, dėl ko gali kilti įvairios ligos.

Jei manai, kad ši informacija buvo naudinga, pasidalink, prenumeruok ir padėkok...

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
02.12.2021 laikas 19:38 Tamsios dėmės ant kaklo: 5 natūralios priemonės, padedančios jų atsikratyti
Nors tamsios dėmės ant kaklo nekelia pavojaus sveikatai, jos gali traukti akį ir dėl jų kaklo oda gali tapti šiurkšti.

Skaityti daugiau

02.12.2021 laikas 19:30 Kodėl man miegant tirpsta rankos?
Kai naktį ramiai miegame, ilgai būname toje pačioje padėtyje. Tai gali sukelti rankos (plaštakos, riešo) tirpimą. Tačiau mėšlungis ir tirpimas gali atsirasti ir dėl kitų priežasčių. Kai kurie iš jų yra gana rimti. Pavyzdžiui, tunelinis sindromas arba riešo kanalo sindromas....

Skaityti daugiau

02.12.2021 laikas 19:16 Šios bitės – tikras siaubas: turi dantis ir ėda mėsą
Menkai pažįstamos tropinių bičių rūšys išsivystė papildomą dantį, skirtą mėsai kąsti, bei žarnyną, kuris labiau panašus į grifų, nei kitų bičių.

Skaityti daugiau

02.12.2021 laikas 18:04 Aiškiaregis Krzysztofas Jackowskis žada evakuaciją, užkrėtimą ir karantiną
2021 m. gruodžio pradžioje pasaulyje palaipsniui išryškėjo ir susiformavo kelios labai rimtos problemos, kurių kiekviena kelia didelį susirūpinimą stebėtojams, kurie stebi būtent šią problemą.

Skaityti daugiau

02.12.2021 laikas 17:22 Kopūstiniai augalai ir jų naudingosios savybės
Visos kopūstinių augalų rūšys yra labai naudingos. Kopūstiniuose augaluose yra vitamino C, augalinių baltymų, skaidulų, kalio, kalcio, fosforo ir įvairių biologiškai aktyvių medžiagų. Tiesa, vienuose kopūstiniuose augaluose naudingųjų medžiagų yra daugiau, kituose - mažiau....

Skaityti daugiau

Žiedinių kopūstų apkepas su malta mėsa ir sūriu (video)
02.12.2021 laikas 15:37 Receptai | Patiekalai Žiedinių kopūstų apkepas su malta mėsa ir sūriu (video)

Paranormal Virtuve šiandiena jums siūlo pasigaminti patiekalą pagal receptą: Žiedinių kopūstų apkepas su malta mėsa ir sūriu (video). Skanaus!

Skaityti daugiau

29.11.2021 laikas 16:41 Receptai | Patiekalai Kalėdiniai sausainiai - tirpstantys seniai besmegeniai
Šiems sausainiams "seniams besmegeniams" galite naudoti tiek pirktinį meduolių prieskonių mišinį, tiek pasigaminti patys, sumaišę tarpusavyje šiuos ingredientus

Skaityti daugiau

29.11.2021 laikas 14:01 Receptai | Patiekalai Rosettes (rozetės) - traškūs ir saldūs sausainiai
Tai tarsi tikras skonis sugrįžęs iš vaikystės… Labai gerai pamenu, kaip dar mano mama man kepdavo šiuos traškius, burnoje tirpstančius saldžius sausainius.

Skaityti daugiau