Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » » 2017 » Liepos » 30

Apie inkstų akmenligę ir natūralius gydymo būdus

Dažniausia inkstų akmenligės priežastis - sutrikusi medžiagų apykaita žmogaus organizme. Iš pradžių inkstuose susidaro iki 3 mm dydžio akmenukai, kuriuos vadiname smėliu. Jei laiku šio smėlio neišplausite iš inkstų, gali susidaryti stambesni akmenys, kuriuos teks skaidyti ir iš organizmo šalinti įvairiomis natūraliomis priemonėmis.

Kodėl inkstuose susidaro akmenys?

Sveikas organizmas druskas iš organizmo pašalina su šlapimu. Jei organizme sutrinka medžiagų apykaita, mineralinių medžiagų kristalai pradeda sulipti tarpusavyje ir sudaryti įvairių formų ir dydžių junginius.

Stambiais vadinami didesni nei 5 mm akmenys.

• Kol akmenys inkstuose nejuda, jų nejaučiame. Kai akmenys inkstuose pradeda judėti, atsiranda ūmūs ir aštrūs skausmai.

Inkstų akmenligės priežastys

• Akmenys inkstuose atsiranda dėl įvairių priežasčių:

• vitaminų balanso sutrikimų, ultravioletinių saulės spindulių trūkumo, netinkamos mitybos;

• organizme sutrikusi kalcio apykaita;

• karšto oro poveikyje, kai organizme trūksta skysčių, kai gausiai vartojate kieto vandens;

• dėl įvairių šlapimo pūslės ir šlapimtakių patologijų įgimtų anomalijų, kurių poveikyje susiaurėja šlapimtakiai, todėl pablogėja šlapimo išsiskyrimas;

• dėl įvairių inkstų ligų, šlapimo pūslės uždegimo, prostatos adenomos, prostatito;

• dėl sėdimo darbo.

Dažniausi akmenys inkstuose

Dažniausiai akmenis inkstuose sudaro kalcis. Kalcio akmenys inkstuose būna oksalatiniai ir fosfatiniai.

Oksalatiniai kalcio akmenys

• Oksalatiniai kalcio akmenys inkstuose yra tamsiai pilki. Judėdami inkstuose jie sukelia stiprius skausmus, nes jų paviršius yra aštriai dantytas. Oksalatiniai akmenys pažeidžia gleivinę, todėl šlapime atsiranda kraujo. Dažniausiai oksalatinius akmenis tenka šalinti chirurginės operacijos metu, nes kitaip gydant iš inkstų galima išplauti tik oksalatinį smėlį.

• Oksalatiniai akmenys inkstuose dažnai susidaro, kai su maistu į organizmą patenka rūgštynių rūgštis.

• Oksalatiniai akmenys gali susidaryti pernelyg gausiai vartojant sulčių, morkų, burokėlių ir vitamino C.

Fosfatiniai kalcio akmenys

Fosfatiniai akmenys yra pilki. Jie minkštesni nei oksalatiniai akmenys. Šių akmenų paviršius yra lygus.

Fosfatiniai akmenys inkstuose atsiranda dėl sutrikusios medžiagų apykaitos, kai organizme padaugėja šarminių medžiagų. Tokiais atvejais šlapime pasirodo dribsnių formos apnašų.

• Kai inkstuose susidaro fosfatiniai akmenys, reikia gerti rūgščių sulčių, pavyzdžiui, spanguolių ar bruknių.

Uratiniai akmenys

Uratinių akmenų inkstuose neįmanoma nustatyti rentgeno nuotraukomis. Juos padeda nustatyti tik šlapimo analizės.

• Uratinius akmenis sudaro šlapimo rūgštis, jų paviršius yra lygus.

• Dažniausios uratinių akmenų susidarymo inkstuose priežastys - podagra ir skysčių trūkumas organizme. Tokiais atvejais patariama gerti daugiau skysčių ir kurį laiką laikytis dietos, kad šlapimas taptų labiau rūgštinis.

Kitų rūšių akmenys

Inkstuose akmenis gali sudaryti ir karbamidą perdirbančios bakterijos. Tokiais atvejais šlapime gali atsirasti kristalėlių, kuriuose yra magnio. Tokie akmenys inkstuose dažniau susidaro moterims. Tokius akmenis dažniausiai tenka skaldyti ultragarsu arba šalinti chirurginės operacijos metu.

Akmenys, kuriuose gausu baltymų

Šie akmenys inkstuose susidaro sutrikus medžiagų apykaitai. Kai inkstuose yra šių akmenų, šlapime nuolat gausu cistino. Tokie akmenys yra lygūs, plokšti ir minkšti. Jie inkstuose susidaro palyginti retai.

Įvertink šį straipsnį. Prieš tai pakomentuodami, arba parašykite patys! Norėdami tobulėti, suteikiame jums galimybę įvertinti skaitomą PARANORMAL turinį.
Nutiko kažkas, ko negalite paaiškinti? Persekioja paranormalūs reiškiniai? Žinote liaudies receptą ir ne tik? Pasidalinkite savo istorija - rašykite patys. Nemokamai! Laukiame Jūsų straipsnių, naujienų, apžvalgų ar istorijų.
Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Galima rašyti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
TAIP PAT SKAITYKITE:
03.08.2020 laikas 12:41 Prieš maždaug 720 milijonų metų Žemė užšalo į ledo gniužulą: kas sukėlė didžiausią ledynmetį Žemėje?
Žemę per jos gyvenimą nuolatos daužė įvairaus dydžio meteoroidai. Kai kurie krateriai matomi ir šiandien, bet tektoninis bei vulkaninis aktyvumas, atmosferiniai, biologiniai ir hidrologiniai procesai juos laikui bėgant užlygina. Tad nustatyti, kaip dažnai meteoritai krisdavo ant Žemės tolimoje praei...

Skaityti daugiau

03.08.2020 laikas 12:01 Ar sapnai gali kelti pavojų?

Galima drąsiai sakyti, kad ne, tačiau yra viena išimtis. Tai sąmoningo sapnavimo praktika, kuri atveria neįtikėtinų galimybių išnaudoti pasąmonės galias. Tačiau sakoma, kad tai – slidus kelias, vedantis beprotybės link. Ar pasinėrus į sąmoningus sapnus galima prarasti ryšį su realybe?

...

Skaityti daugiau

02.08.2020 laikas 20:51 Q žinios: Teisingumas yra išties saldus
Q naujienos: Faučis atmeta Trampo kaltinimus; Pasakoja kaip jo vakcinos keis DNR; Sorošas perpumpavo dar ketvirtį milijardo BLM; Qanon paskyros grįžo į Twitter ir t.t

Skaityti daugiau

02.08.2020 laikas 15:43 Žemė pakeliui į asteroidų debesį?

Prasidėjus tikram pasauliniam karui dėl Sirijos, per pastarąjį dešimtmetį, visi, kas galėjo, kam reikėjo ir kam nereikėjo pradėjo siųsti ten savo žmones, armijas. Sąmokslo teorijos bendruomenėje dažnai kyla įtarimų, kad visi ten kažko ieško, su siaubinga jėga, net kovos vyksta. Ko ieško ten, nėra...

Skaityti daugiau

02.08.2020 laikas 10:01 Karantinas-2 prasidės rugpjūčio 30 d. ir truks ŠEŠIS mėnesius

Liepos 31 d. vokiečių svetainė liebeisstleben.de praneša, kad po mėnesį, nuo 2020 m. rugpjūčio 30 d., Vokietijoje prasidės pakartotinis karantinas su uždarymu namuose, kuris truks nuo TRIJŲ iki ŠEŠIŲ mėnesių. Tai yra, iki 2021 m. kovo 1d.

...

Skaityti daugiau

01.08.2020 laikas 13:11 Kiaulpienių Nauda Sveikatai. Ar Kiaulpienės Ir Pienės Gydo Praktiškai Viską?

Kiaulpienės padeda gydyti kepenų ligas, diabetą, šlapimo takų infekcijas, aknę, geltą, vėžį ir anemiją. Jos stiprina kaulus, gražina odą, lieknina. Kiaulpienė gydo hepatitą, kepenis, inkstus, skrandžio negalavimus ir net vėžį. Padeda menopauzės metu. Kiaulpienių nauda sveikatai: gydo od...

Skaityti daugiau