Svetainėje sukaupta daugiau nei 1000 sveikatos patarimų. Ieškokite patarimų ir ne tik:

Pagrindinis » Kategorija: Sveikatos patarimai | Liaudies medicina » Peržiūrų: (5.9K) Komentarų: (0) (04.02.2017 - 20:28)

Žurnalas "Paranormal.lt"

Greitas ir natūralus akių konjunktyvito gydymas

Veiksmingas receptas!

Akių infekciją gali lydėti niežėjimu, paraudimu, akių patinimu. Kai organizmai, pavyzdžiui, bakterijos ar virusai užkrečia akis, jos parausta ir pabrinksta.

Ką jūs galite padaryti? Akių infekcijos gydymas gali skirtis priklausomai nuo jos priežasties.

Dažniausiai pasitaikanti akių infekcija yra konjunktyvitas! Tai akių junginės uždegimas. Akių junginė – plona, skaidri jungiamojo audinio plėvelė, kuri iškloja viršutinio ir apatinio akies vokų vidinius paviršius ir jungia vokus su akies obuoliu. Konjunktyvitas dažniausiai paveikia abi akis iškart, tačiau kartais jis gali prasidėti vienoje akyje ir po dienos ar dviejų išplisti į kitą akį. Jis gali būti nesimetriškas, pažeisti vieną akį daugiau nei kitą.

Greitas ir natūralus akių konjunktyvito gydymas

Kaip taisyklė, kai turite šią infekcija, linkę į:

    - akių skausmą;
    - akių niežėjimą;
    - akių paraudimą;
    - svetimkūnio pojūtį akyje;
    - išskyros iš akių;
    - ašarojimą;
    - vokų patinimą.

Konjunktyvitą gali sukelti bakterijos arba virusinę infekciją, dėl alergijos, pavyzdžiui, žiedadulkių ar dulkių erkučių, sąlytis su kažkuo.

Yra 5 konjunktyvito rūšys, kurių kiekvieną sukelia tam tikra priežastis:

  • Bakterinis konjunktyvitas. Tai yra infekcija, sukelta bakterijų, pvz.: stafilokokų, streptokokų ar hemofilų. Šie organizmai į akis gali patekti nuo paciento odos ar iš viršutinių kvėpavimo takų, taip pat jie gali patekti ir nuo konjunktyvitu sergančio žmogaus.
  • Virusinis konjunktyvitas. Jis yra dažnai susijęs su sloga. Konjunktyvitas, sukeltas adenoviruso, gali greitai plisti tarp žmonių ir sukelti konjunktyvito epidemiją.
  • Chlamidijų sukeltas konjunktyvitas. Šį konjunktyvito tipą sukelia mikroorganizmas Chlamydia trachomatis, kuris gali pažeisti ir kitas kūno vietas, sukelti lytiškai plintančią ligą – chlamidiozę.
  • Alerginis konjunktyvitas gana dažnas tarp alerginėmis ligomis (šienlige, astma, egzema) sergančiųjų. Jis yra dažnai sukeliamas tokių antigenų, kaip žiedadulkės, namų dulkių erkės, kosmetika.
  • Reakcinis konjunktyvitas – chemikalų ar dirgiklių sukeltas konjunktyvitas. Kai kurie žmonės yra labai jautrūs chemikalams, dūmams ir tai gali sukelti junginės sudirginimą, paraudimą, ašarojimą.

Konjunktyvitas dažniausiai išnyksta pats, per porą savaičių. Jūsų gydytojas, taip pat gali skirti lašų su antibiotikais (jeigu atsiranda dėl infekcijos) arba anti-alerginių vaistų (jeigu sukėlėjas alergiją).

Bet, jei norite atsikratyti konjunktyvito natūraliu būdu, siūlomas puikus receptas!

Akių praplovimas vaistinės svilarožės nuoviru. Nuoviro paruošimas: į 1 puodelio virinto vandens (šalto) įdedame 3-4 šaukštus maltos šaknies ir paliekame nusistovėti 8 valandas. Suvilgykite vatos tamponą arba diską ir uždėkite ant akies vokų. Laikykite 15-20 minučių. Jei naudojate karštą vandenį, tada supilkite į vandenį 2 šaukštus svilarožės lapų ar žiedų. Nuoviras laikomas 30 minučių.

Svarbiausia laikytis asmens higienos: neliesti akių rankomis, nesinaudoti bendru rankšluosčiu, muilu, nosine. Dažnai plauti rankas, ypač prieš liečiant akis. Gonorėjinio konjunktyvito profilaktikai, ką tik gimusiems naujagimiams į abi akis sulašinama Natrio sulfacilio tirpalo arba antibiotikų.
 
Sergant konjunktyvitu, būtina dažnai plautis rankas, neliesti pirštais akių. Jei susergama konjunktyvitu, negalima nešioti kontaktinių lęšių, todėl būtina koreguoti ir nešioti akinius. Kol yra išskyrų, reikia kasdien keisti patalynę, rankšluosčius, nosines. Negalima užrišti akių, nes junginėje susikaupia daug pūlių, pažeidžiama ragena. Būtina vengti viešų vietų, kol baigia išsiskirti sekretas (apie 7-10 dienų), ypač sergant virusiniu konjunktyvitu.

Jei turite rimtų sveikatos problemų ar stiprų skausmą, rekomenduojame pasikonsultuoti su gydytoju. Savigyda gali būti pavojinga jūsų sveikatai.

Paruošta pagal: https://draxe.com/pink-eye-symptoms/

Patiko straipsnis? Pasidalinkite su draugais tinkluose! Prisijunkite prie mūsų paskyroje, kad nepraleistumėte įdomių dalykų!


ŽYMĖS: svilarožė, konjunktyvitas, liaudies receptas, akių infekcijos gydymas, akių infekcija, sveikatos patarimai

Paranormal.lt medžiagos citavimas negavus išankstinio paranormal.lt sutikimo neleidžiamas. Išimtinių teisių pažeidimas užtraukia baudžiamąją atsakomybę.


// Susiję straipsniai »

Komentarai: (0) Komentuoti gali tik registruoti vartotojai!
avatar