Pagrindinis » Kategorija: Sveikatos patarimai / Liaudies medicina » Peržiūrų: (1.9K) Komentarų: (0) (18.06.2017 - 14:24)

Gydomoji Bolotovo gira iš bananų žievės, panacėja

Iš bananų žievės galima pasigaminti gydomąją girą, pagal akademiko Boriso Bolotovo metodą (taip pat galima ir iš apelsino žievelės).

Gėrime esantis triptofanas skatina toksinų pasišalinimą iš organizmo. Dar daugiau, kai kurios rūšies giros gali būti naudojamos ūmių ir lėtinių ligų gydymui, pavyzdžiui, putojantis gėrimas, pagamintas iš bananų žievelės yra vėžio prevencijos priemonė. Be to, bananų gira puikiai malšina troškulį ir joje yra minimumas kalorijų, kurios yra ypač svarbu, norintiems greitai numesti svorį ir išlaikyti puikią figūrą.

Bananų gira pagal Borisą Bolotovą

Bananų girą geria vėžio prevencijai ir ankstyvosios stadijos vėžio gydymui, taip pat prisideda prie viso kūno sveikatingumui. Pasak akademiko Bolotovo, fermentacijos procesas vyksta ištraukiant iš bananų žievelės triptofaną. Triptofanas padeda organizmui apsisaugoti ir pašalinti pažeistas savo ląsteles.

Taigi, bananų giros gamybos ingredientai:

  • 3-4 prinokusius bananus;
  • 3 litrus šalto virinto vandens;
  • 1 šaukštas grietinės;
  • 1 puodelis cukraus.

Bananų giros paruošimas:

Trijų ar keturių prinokusių bananų sveikas žieveles (be tamsių dėmių) kruopščiai nuplaukite, smulkiai supjaustykite. Sudėkite į trijų litrų stiklainį bananų žieveles, supilkite vieną puodelį cukraus, užpilkite tris litrus šalto vandens (dar geriau būtu šaltinio ar negazuoto mineralinio vandens), įdėkite grietinės dėl rūgimo ir uždenkite marliu. Maišykite 1-2 kartus per dieną.

Po dviejų savaičių bananų gira bus baigta (optimali trukmė 17 dienų). Būtinai bananų girą laikykite vėsioje, tamsioje vietoje. O gerti bananų girą turite po 150 gramų, 30 minučių prieš valgį, du ar tris kartus per dieną.

Ne visiems patinka šio gėrimo skonis. Šiuo atveju galite gaminti ją papildomai įdedant apelsino žievelės ar susmulkintos sudžiūvusios ruginės duonos plutelę.

Kartas nuo karto organizmas reikalauja kažko rūgštaus, taigi veikite!

1 dalis

2 dalis

Patiko straipsnis? Pasidalinkite su draugais tinkluose!


ŽYMĖS: bananų žievelės, Bolotovo bananų gira, Vėžys, bananų gira, bananų gira nuo vėžio
Svetainėje sukaupta daugiau nei 1000 sveikatos patarimų. Ieškokite patarimų apie:

Leidžiamas medžiagos citavimas negavus išankstinio paranormal.lt sutikimo su sąlyga, kad tekste bus patalpinta privaloma nuoroda į paranormal.lt - Pasaulio naujienos kitaip. Interneto leidiniams privaloma tiesioginė, paieškos sistemoms atvira hipernuoroda į cituojamus straipsnius ne žemiau, kaip antroje teksto pastraipoje. Išimtinių teisių pažeidimas užtraukia baudžiamąją atsakomybę


// Susiję straipsniai »


//Taip pat skaitykite »

Komentarai: (0) Komentuoti gali tik registruoti vartotojai!
avatar