Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » » 2017 » Balandžio » 14

Kaip energetiškai išvalyti sukauptą neigiamą energiją papuošaluose

Visi turime mielų širdžiai daiktų. Vienus padovanojo artimi žmonės, kitus įsigijome patys. Tačiau sakoma, kad daiktai kaupia energiją, tad pasipuošę senelės nešiota sage, perimame ir jos energiją. O kartais įsigyjame vertingą senovinį papuošalą, kurio istorijos net nežinome.

Ar daiktai tikrai perduoda ankstesnio šeimininko energiją ir ar visuomet ji tik teigiama? Kaip mes turėtume elgtis su tokiais daiktais? Atsakyti į šiuos klausimus portalo tv3.lt skaitytojams sutiko jauniausia Lietuvos ragana Neringa Saladžė.

Kaip energetiškai išvalyti sukauptą neigiamą energiją papuošaluose

„Ar daiktai perduoda energiją? Tikrai perduoda. Visi daiktai kaupia ir perduoda energiją – tiek pirkti „iš antrų rankų“, tiek paveldėti. Nesvarbu, kad jūs galvojate, jog senelis ar prosenelis buvo labai geras. Mes jį pažinojome, jis mums buvo geras… Bet tai mūsų subjektyvi nuomonė. Mes nežinome, koks jis iš tikrųjų buvo žmogus, kas vyko jo gyvenime. Nežinome, kas vyko su tuo daiktu, kurį paveldėjome. Gal senelis jį naudojo apsaugai? Tokiu atveju jis bus lyg energetiniai vartai tarp dviejų pasaulių – gėrio ir blogio“, – sako jauniausia Lietuvos ragana.

Pasak N. Saladžės, neigiamos energijos sukaupia ir vestuviniai žiedai.

„Mes juos nešiojame ir tada, kai mums gera, ir tada, kai dėl ko nors pykstamės, o dar blogiau – koliojamės ar verkiame. Ir jie viską sugeria“, – sako ji.

Dažniausiai žmonės vienus daiktus labai mėgsta nešioti, kitus nelabai. Tai susiję su energetika? „Vieni daiktai iš tikrųjų traukia, tarsi prilimpa prie mūsų, kiti ne. Paprastai žmonės labai mėgsta nešioti tuos daiktus, apie kuriuos sako, kad jie traukia. Sako „jis man patinka, aš jį nešiosiu“. Arba – „man nepatinka, aš nenešiosiu“. Tačiau dauguma žmonių nesusimąsto, kad ir tuo mielus daiktus periodiškai reikia valyti. Ir tuos, kuriuos ką tik įsigijome, taip pat“, – atsako Neringa.

Kaip energetiškai išvalyti papuošalus, klausiame jos.

„Tarkime, turime brangių papuošalų – auksinių ar sidabrinių. Nesvarbu, ar jie naudoti, ar nauji, ar brangūs, ar pigūs. Juk mes nežinome, kas prieš mus juos matavosi, kas juos turėjo. Ir aš matuodamasi palikau ant jų savo energijos. Todėl įsigijus daiktą, jį būtinai reikia išvalyti.“, – atsako N. Saladžė.

„Vienas iš paprasčiausių būdų – nuplauti papuošalus po tekančiu vandeniu su druska. Labai svarbu, kad druska, kurią naudojame bet kokiam valymui, būtų nauja – tai turi būti naujas, anksčiau nenaudotas pakelis. Dalį tos druskos sunaudosime valymui. Likusią druską kai kuriais atvejais galima naudoti buityje, bet geriausia ją išnešti į lauką. Bet ne išmesti į šiukšlyną, o sugrąžinti į žemę, pavyzdžiui, užkasti“, – pataria jauniausia Lietuvos ragana.

Papuošalus ir kitus smulkius daiktus, kuriems nekenkia vanduo, Neringa pataria valyti saulėtomis dienomis ir per Mėnulio pilnatį.

„Tris paras laikau daiktą pašventintame vandenyje, atsineštame iš 3-jų maldos namų (cerkvių ar bažnyčių). Į taurę įpilu po truputį to vandens, sudedu į jį savo papuošalus – nesvarbu, paveldėtus ar pirktus, ir laikau. Laikyti reikia 3 naktis Mėnulio pilnaties šviesoje ir 3 dienas saulės šviesoje. Labai svarbu, kad juos apšviestų ši šviesa. Ypač gerai tai išvalo auksą. Pavyzdžiui, jei vyras su žmona labai barasi ar artėja prie skyrybų, galima pamerkti į šį vandenį savo žiedus ir nuplauti jų sukauptą neigiamą energiją. Kaip namus periodiškai valome, taip ir juos reikia išvalyti“, – pasakoja Neringa.

Pasak jos, jei papuošalai menkaverčiai, ir žinome, kad šiandien įsigijome, nes jie atitiko nuotaiką, jų valyti neverta, nes neilgai trukus juos išmesime. Tačiau jei turime net ir pigų daiktelį, kuris mums brangus, jei tik vanduo jam nekenkia, reikia valyti.

„Tie daiktai taip pat sugeria energiją, todėl juos reikia periodiškai valyti, tvarkyti, prižiūrėti – ne tik nuo fizinio, bet ir nuo energetinio purvo. Jei to daikto negalima pamerkti į vandenį, juos galima valyti kitais būdais. Pavyzdžiui, yra senovinė spinta, kuri perduodama iš kartos į kartą.

Aš nežinau, kas su ja vyko, kokie daiktai joje buvo laikyti. Todėl valykime ją skudurėliu, pamirkytu šventintame pasūdytame vandenyje. Jei vandens turite nedaug, galite jo padauginti – įpilkite į kibirą bent po lašelį (vanduo taip pat turi būti iš 3 vietų), ir visas vanduo kibire bus pašventintas.

Taip man kunigai paaiškino – lygiai kaip visas vanduo, o ne jo dalis, virto vynu, taip nuo šlakelio šventinto vandens visas vanduo tame inde tampa pašventintas. O tada į vandenį įdėkite druskos“, – siūlo Neringa.

Jauniausia Lietuvos ragana primena: druskos paprastai reikia dėti arba 3 šaukštus, arba 3 žiupsnius, arba 3 gabaliukus. „Ir tuo pasūdytu vandeniu daiktą valome su skuduru“, – sako ji.

Įvertink šį straipsnį. Prieš tai pakomentuodami, arba parašykite patys! Norėdami tobulėti, suteikiame jums galimybę įvertinti skaitomą PARANORMAL turinį.
Nutiko kažkas, ko negalite paaiškinti? Persekioja paranormalūs reiškiniai? Žinote liaudies receptą ir ne tik? Pasidalinkite savo istorija - rašykite patys. Nemokamai! Laukiame Jūsų straipsnių, naujienų, apžvalgų ar istorijų.
Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Galima rašyti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
TAIP PAT SKAITYKITE:
14.07.2020 laikas 20:49 Kaip galima nuraminti nervus?
Šiais laikais sunku rasti žmonių, kuriems pavyksta išvengti nervinių sukrėtimų, stresų. Vieni tokioje situacijoje traukia iš kišenės cigaretes, kiti atsidaro barą su alkoholiniais gėrimais.

Skaityti daugiau

14.07.2020 laikas 20:27 Kai skauda galva po sunkios darbo dienos
Noriu papasakoti, kaip mane kolegė išmokė susitvarkyti su varginančiu galvos skausmu. Toks skausmas man dažnai prasideda po ilgalaikės įtampos, dažniausiai po sunkios darbo dienos. Kartą buvo labai daug darbo, kurį reikėjo skubiai padaryti. Man, kaip dažniausiai tokiais atvejais būdavo, pradėjo skau...

Skaityti daugiau

14.07.2020 laikas 20:06 Kompresas iš košės nuo kosulio
Niekada neužmiršiu kaip mane vaikystėje gydė močiutė. Pakakdavo mažiausio peršalimo ir imdavau labai stipriai kosėti. Niekas negalėjo įveikti kosulio. Tačiau močiutė man padėjo.

Skaityti daugiau

14.07.2020 laikas 19:50 5 lašai jodo padės nuo slogos
Kad ir kas būtų sakoma, tačiau pati įkyriausia liga, kuria serga visi be išimties, yra sloga. Nors dabar per televiziją, spaudoje reklamuoja daugybę vaistų nuo slogos, tačiau jų poveikis mažai efektyvus.

Skaityti daugiau

14.07.2020 laikas 18:20 Banako šmėklos

Taip jau kartais nutinka, kad žmonės palieka gyventas vietas. Tada vietoje kažkada klestėjusio miestelio ar miesto lieka apleista, truputį paslaptinga ir baugoka vieta. Miestas vaiduoklis...

Skaityti daugiau

14.07.2020 laikas 09:18 Mūsų fizinė sveikata priklauso nuo minčių
Senovės išminčiai mokė, kad mūsų fizinė sveikata tiesiogiai priklauso nuo psichinės būsenos. Kad atsikratytume ligos, reikia atsikratyti neigiamų minčių, baimės, nerimo, įvesti tvarką savo galvoje.

Skaityti daugiau