Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Burtai, Magija » 2017 » Balandžio » 14

Kaip energetiškai išvalyti sukauptą neigiamą energiją papuošaluose

Visi turime mielų širdžiai daiktų. Vienus padovanojo artimi žmonės, kitus įsigijome patys. Tačiau sakoma, kad daiktai kaupia energiją, tad pasipuošę senelės nešiota sage, perimame ir jos energiją. O kartais įsigyjame vertingą senovinį papuošalą, kurio istorijos net nežinome.

Ar daiktai tikrai perduoda ankstesnio šeimininko energiją ir ar visuomet ji tik teigiama? Kaip mes turėtume elgtis su tokiais daiktais? Atsakyti į šiuos klausimus portalo tv3.lt skaitytojams sutiko jauniausia Lietuvos ragana Neringa Saladžė.

Kaip energetiškai išvalyti sukauptą neigiamą energiją papuošaluose

„Ar daiktai perduoda energiją? Tikrai perduoda. Visi daiktai kaupia ir perduoda energiją – tiek pirkti „iš antrų rankų“, tiek paveldėti. Nesvarbu, kad jūs galvojate, jog senelis ar prosenelis buvo labai geras. Mes jį pažinojome, jis mums buvo geras… Bet tai mūsų subjektyvi nuomonė. Mes nežinome, koks jis iš tikrųjų buvo žmogus, kas vyko jo gyvenime. Nežinome, kas vyko su tuo daiktu, kurį paveldėjome. Gal senelis jį naudojo apsaugai? Tokiu atveju jis bus lyg energetiniai vartai tarp dviejų pasaulių – gėrio ir blogio“, – sako jauniausia Lietuvos ragana.

Pasak N. Saladžės, neigiamos energijos sukaupia ir vestuviniai žiedai.

„Mes juos nešiojame ir tada, kai mums gera, ir tada, kai dėl ko nors pykstamės, o dar blogiau – koliojamės ar verkiame. Ir jie viską sugeria“, – sako ji.

Dažniausiai žmonės vienus daiktus labai mėgsta nešioti, kitus nelabai. Tai susiję su energetika? „Vieni daiktai iš tikrųjų traukia, tarsi prilimpa prie mūsų, kiti ne. Paprastai žmonės labai mėgsta nešioti tuos daiktus, apie kuriuos sako, kad jie traukia. Sako „jis man patinka, aš jį nešiosiu“. Arba – „man nepatinka, aš nenešiosiu“. Tačiau dauguma žmonių nesusimąsto, kad ir tuo mielus daiktus periodiškai reikia valyti. Ir tuos, kuriuos ką tik įsigijome, taip pat“, – atsako Neringa.

Kaip energetiškai išvalyti papuošalus, klausiame jos.

„Tarkime, turime brangių papuošalų – auksinių ar sidabrinių. Nesvarbu, ar jie naudoti, ar nauji, ar brangūs, ar pigūs. Juk mes nežinome, kas prieš mus juos matavosi, kas juos turėjo. Ir aš matuodamasi palikau ant jų savo energijos. Todėl įsigijus daiktą, jį būtinai reikia išvalyti.“, – atsako N. Saladžė.

„Vienas iš paprasčiausių būdų – nuplauti papuošalus po tekančiu vandeniu su druska. Labai svarbu, kad druska, kurią naudojame bet kokiam valymui, būtų nauja – tai turi būti naujas, anksčiau nenaudotas pakelis. Dalį tos druskos sunaudosime valymui. Likusią druską kai kuriais atvejais galima naudoti buityje, bet geriausia ją išnešti į lauką. Bet ne išmesti į šiukšlyną, o sugrąžinti į žemę, pavyzdžiui, užkasti“, – pataria jauniausia Lietuvos ragana.

Papuošalus ir kitus smulkius daiktus, kuriems nekenkia vanduo, Neringa pataria valyti saulėtomis dienomis ir per Mėnulio pilnatį.

„Tris paras laikau daiktą pašventintame vandenyje, atsineštame iš 3-jų maldos namų (cerkvių ar bažnyčių). Į taurę įpilu po truputį to vandens, sudedu į jį savo papuošalus – nesvarbu, paveldėtus ar pirktus, ir laikau. Laikyti reikia 3 naktis Mėnulio pilnaties šviesoje ir 3 dienas saulės šviesoje. Labai svarbu, kad juos apšviestų ši šviesa. Ypač gerai tai išvalo auksą. Pavyzdžiui, jei vyras su žmona labai barasi ar artėja prie skyrybų, galima pamerkti į šį vandenį savo žiedus ir nuplauti jų sukauptą neigiamą energiją. Kaip namus periodiškai valome, taip ir juos reikia išvalyti“, – pasakoja Neringa.

Pasak jos, jei papuošalai menkaverčiai, ir žinome, kad šiandien įsigijome, nes jie atitiko nuotaiką, jų valyti neverta, nes neilgai trukus juos išmesime. Tačiau jei turime net ir pigų daiktelį, kuris mums brangus, jei tik vanduo jam nekenkia, reikia valyti.

„Tie daiktai taip pat sugeria energiją, todėl juos reikia periodiškai valyti, tvarkyti, prižiūrėti – ne tik nuo fizinio, bet ir nuo energetinio purvo. Jei to daikto negalima pamerkti į vandenį, juos galima valyti kitais būdais. Pavyzdžiui, yra senovinė spinta, kuri perduodama iš kartos į kartą.

Aš nežinau, kas su ja vyko, kokie daiktai joje buvo laikyti. Todėl valykime ją skudurėliu, pamirkytu šventintame pasūdytame vandenyje. Jei vandens turite nedaug, galite jo padauginti – įpilkite į kibirą bent po lašelį (vanduo taip pat turi būti iš 3 vietų), ir visas vanduo kibire bus pašventintas.

Taip man kunigai paaiškino – lygiai kaip visas vanduo, o ne jo dalis, virto vynu, taip nuo šlakelio šventinto vandens visas vanduo tame inde tampa pašventintas. O tada į vandenį įdėkite druskos“, – siūlo Neringa.

Jauniausia Lietuvos ragana primena: druskos paprastai reikia dėti arba 3 šaukštus, arba 3 žiupsnius, arba 3 gabaliukus. „Ir tuo pasūdytu vandeniu daiktą valome su skuduru“, – sako ji.

Jei manai, kad ši informacija buvo naudinga, pasidalink, prenumeruok ir padėkok...

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
02.12.2021 laikas 19:38 Tamsios dėmės ant kaklo: 5 natūralios priemonės, padedančios jų atsikratyti
Nors tamsios dėmės ant kaklo nekelia pavojaus sveikatai, jos gali traukti akį ir dėl jų kaklo oda gali tapti šiurkšti.

Skaityti daugiau

02.12.2021 laikas 19:30 Kodėl man miegant tirpsta rankos?
Kai naktį ramiai miegame, ilgai būname toje pačioje padėtyje. Tai gali sukelti rankos (plaštakos, riešo) tirpimą. Tačiau mėšlungis ir tirpimas gali atsirasti ir dėl kitų priežasčių. Kai kurie iš jų yra gana rimti. Pavyzdžiui, tunelinis sindromas arba riešo kanalo sindromas....

Skaityti daugiau

02.12.2021 laikas 19:16 Šios bitės – tikras siaubas: turi dantis ir ėda mėsą
Menkai pažįstamos tropinių bičių rūšys išsivystė papildomą dantį, skirtą mėsai kąsti, bei žarnyną, kuris labiau panašus į grifų, nei kitų bičių.

Skaityti daugiau

02.12.2021 laikas 18:04 Aiškiaregis Krzysztofas Jackowskis žada evakuaciją, užkrėtimą ir karantiną
2021 m. gruodžio pradžioje pasaulyje palaipsniui išryškėjo ir susiformavo kelios labai rimtos problemos, kurių kiekviena kelia didelį susirūpinimą stebėtojams, kurie stebi būtent šią problemą.

Skaityti daugiau

02.12.2021 laikas 17:22 Kopūstiniai augalai ir jų naudingosios savybės
Visos kopūstinių augalų rūšys yra labai naudingos. Kopūstiniuose augaluose yra vitamino C, augalinių baltymų, skaidulų, kalio, kalcio, fosforo ir įvairių biologiškai aktyvių medžiagų. Tiesa, vienuose kopūstiniuose augaluose naudingųjų medžiagų yra daugiau, kituose - mažiau....

Skaityti daugiau

Žiedinių kopūstų apkepas su malta mėsa ir sūriu (video)
02.12.2021 laikas 15:37 Receptai | Patiekalai Žiedinių kopūstų apkepas su malta mėsa ir sūriu (video)

Paranormal Virtuve šiandiena jums siūlo pasigaminti patiekalą pagal receptą: Žiedinių kopūstų apkepas su malta mėsa ir sūriu (video). Skanaus!

Skaityti daugiau

29.11.2021 laikas 16:41 Receptai | Patiekalai Kalėdiniai sausainiai - tirpstantys seniai besmegeniai
Šiems sausainiams "seniams besmegeniams" galite naudoti tiek pirktinį meduolių prieskonių mišinį, tiek pasigaminti patys, sumaišę tarpusavyje šiuos ingredientus

Skaityti daugiau

29.11.2021 laikas 14:01 Receptai | Patiekalai Rosettes (rozetės) - traškūs ir saldūs sausainiai
Tai tarsi tikras skonis sugrįžęs iš vaikystės… Labai gerai pamenu, kaip dar mano mama man kepdavo šiuos traškius, burnoje tirpstančius saldžius sausainius.

Skaityti daugiau