Mėnesio TOP 6
Pagrindinis » Kategorija: Burtai, Magija » Peržiūrų: (2.7K) Komentarų: (0) (14.04.2017 - 07:55) Spausdinti

Kaip energetiškai išvalyti sukauptą neigiamą energiją papuošaluose

Visi turime mielų širdžiai daiktų. Vienus padovanojo artimi žmonės, kitus įsigijome patys. Tačiau sakoma, kad daiktai kaupia energiją, tad pasipuošę senelės nešiota sage, perimame ir jos energiją. O kartais įsigyjame vertingą senovinį papuošalą, kurio istorijos net nežinome.

Ar daiktai tikrai perduoda ankstesnio šeimininko energiją ir ar visuomet ji tik teigiama? Kaip mes turėtume elgtis su tokiais daiktais? Atsakyti į šiuos klausimus portalo tv3.lt skaitytojams sutiko jauniausia Lietuvos ragana Neringa Saladžė.

Kaip energetiškai išvalyti sukauptą neigiamą energiją papuošaluose

„Ar daiktai perduoda energiją? Tikrai perduoda. Visi daiktai kaupia ir perduoda energiją – tiek pirkti „iš antrų rankų“, tiek paveldėti. Nesvarbu, kad jūs galvojate, jog senelis ar prosenelis buvo labai geras. Mes jį pažinojome, jis mums buvo geras… Bet tai mūsų subjektyvi nuomonė. Mes nežinome, koks jis iš tikrųjų buvo žmogus, kas vyko jo gyvenime. Nežinome, kas vyko su tuo daiktu, kurį paveldėjome. Gal senelis jį naudojo apsaugai? Tokiu atveju jis bus lyg energetiniai vartai tarp dviejų pasaulių – gėrio ir blogio“, – sako jauniausia Lietuvos ragana.

Pasak N. Saladžės, neigiamos energijos sukaupia ir vestuviniai žiedai.

„Mes juos nešiojame ir tada, kai mums gera, ir tada, kai dėl ko nors pykstamės, o dar blogiau – koliojamės ar verkiame. Ir jie viską sugeria“, – sako ji.

Dažniausiai žmonės vienus daiktus labai mėgsta nešioti, kitus nelabai. Tai susiję su energetika? „Vieni daiktai iš tikrųjų traukia, tarsi prilimpa prie mūsų, kiti ne. Paprastai žmonės labai mėgsta nešioti tuos daiktus, apie kuriuos sako, kad jie traukia. Sako „jis man patinka, aš jį nešiosiu“. Arba – „man nepatinka, aš nenešiosiu“. Tačiau dauguma žmonių nesusimąsto, kad ir tuo mielus daiktus periodiškai reikia valyti. Ir tuos, kuriuos ką tik įsigijome, taip pat“, – atsako Neringa.

Kaip energetiškai išvalyti papuošalus, klausiame jos.

„Tarkime, turime brangių papuošalų – auksinių ar sidabrinių. Nesvarbu, ar jie naudoti, ar nauji, ar brangūs, ar pigūs. Juk mes nežinome, kas prieš mus juos matavosi, kas juos turėjo. Ir aš matuodamasi palikau ant jų savo energijos. Todėl įsigijus daiktą, jį būtinai reikia išvalyti.“, – atsako N. Saladžė.

„Vienas iš paprasčiausių būdų – nuplauti papuošalus po tekančiu vandeniu su druska. Labai svarbu, kad druska, kurią naudojame bet kokiam valymui, būtų nauja – tai turi būti naujas, anksčiau nenaudotas pakelis. Dalį tos druskos sunaudosime valymui. Likusią druską kai kuriais atvejais galima naudoti buityje, bet geriausia ją išnešti į lauką. Bet ne išmesti į šiukšlyną, o sugrąžinti į žemę, pavyzdžiui, užkasti“, – pataria jauniausia Lietuvos ragana.

Papuošalus ir kitus smulkius daiktus, kuriems nekenkia vanduo, Neringa pataria valyti saulėtomis dienomis ir per Mėnulio pilnatį.

„Tris paras laikau daiktą pašventintame vandenyje, atsineštame iš 3-jų maldos namų (cerkvių ar bažnyčių). Į taurę įpilu po truputį to vandens, sudedu į jį savo papuošalus – nesvarbu, paveldėtus ar pirktus, ir laikau. Laikyti reikia 3 naktis Mėnulio pilnaties šviesoje ir 3 dienas saulės šviesoje. Labai svarbu, kad juos apšviestų ši šviesa. Ypač gerai tai išvalo auksą. Pavyzdžiui, jei vyras su žmona labai barasi ar artėja prie skyrybų, galima pamerkti į šį vandenį savo žiedus ir nuplauti jų sukauptą neigiamą energiją. Kaip namus periodiškai valome, taip ir juos reikia išvalyti“, – pasakoja Neringa.

Pasak jos, jei papuošalai menkaverčiai, ir žinome, kad šiandien įsigijome, nes jie atitiko nuotaiką, jų valyti neverta, nes neilgai trukus juos išmesime. Tačiau jei turime net ir pigų daiktelį, kuris mums brangus, jei tik vanduo jam nekenkia, reikia valyti.

„Tie daiktai taip pat sugeria energiją, todėl juos reikia periodiškai valyti, tvarkyti, prižiūrėti – ne tik nuo fizinio, bet ir nuo energetinio purvo. Jei to daikto negalima pamerkti į vandenį, juos galima valyti kitais būdais. Pavyzdžiui, yra senovinė spinta, kuri perduodama iš kartos į kartą.

Aš nežinau, kas su ja vyko, kokie daiktai joje buvo laikyti. Todėl valykime ją skudurėliu, pamirkytu šventintame pasūdytame vandenyje. Jei vandens turite nedaug, galite jo padauginti – įpilkite į kibirą bent po lašelį (vanduo taip pat turi būti iš 3 vietų), ir visas vanduo kibire bus pašventintas.

Taip man kunigai paaiškino – lygiai kaip visas vanduo, o ne jo dalis, virto vynu, taip nuo šlakelio šventinto vandens visas vanduo tame inde tampa pašventintas. O tada į vandenį įdėkite druskos“, – siūlo Neringa.

Jauniausia Lietuvos ragana primena: druskos paprastai reikia dėti arba 3 šaukštus, arba 3 žiupsnius, arba 3 gabaliukus. „Ir tuo pasūdytu vandeniu daiktą valome su skuduru“, – sako ji.

Turite naujienų, nutikimų, mistinių istorijų, sveikatos patarimų, receptų, pasveikimo istorijų? Pasidalinkite su skaitytojais... Rašykite blog‛e! Kaip galite tai padaryti.

reklama
ŽYMĖS: daiktų energetika, Bioenergetika, ragana neringa, neringa saladžė

Jei radote tekste klaidų, išskirkite ją ir paspauskite Ctrl + Enter Sistema Orphus

Griežtai draudžiama PARANORMAL paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu, be (gyvos) nuorodos su logotipu į PARANORMAL.LT šaltinį.

Facebook komentarai

reklama

Komentarai: (0) Komentuoti gali tik registruoti vartotojai!
avatar

//Nemokami skelbimai » Paranormal skelbimai...

Konditeriniai gaminiai
Used Cooking Vegetable Oil...

Mes esame augalinio aliejaus gamintojai ir gaminame įvairių rūšių rafinuotą augalinį aliejų ...

Konditeriniai gaminiai
Rafinuotas cukrinių runkelių cukrus ICUMSA 45...

Mes runkelių cukraus gamintojai, tai yra kristalai ir kubiniai. Mes turime rafinuotą baltąjį...//Medicina, Ligos, Mutacijos, Liaudies medicina » Liaudies medicinos naujienos


Ligos, mutacijos
Ar pagrįstai bijoma skandalingojo E621?...

Prieskonių istorija yra beveik tokio pat amžiaus kaip ir žmogaus egzistencija Žemėje. Jau akmens amžiuje sumedžiojęs žvėrį žmogu...
Sveikatos patarimai / Liaudies medicina
Gydomoji česnako tinktūra nuo 100 negalavimų...

Vynas nuo senų laikų buvo šimtamečių neatsiejama dalis. O todėl, kad šis gėrimas turi daug naudingų maistinių medžiagų, kurios t...
Sveikatos patarimai / Liaudies medicina
Osteoporozės gydymas ir kalcio trūkumas organizme...

Trūkumas kalcio organizme sukelia nemalonių pasekmių, tarkim, sumažėjęs imunitetas, dažna alergija ir trapūs kaulai. Taip net...

Sveikatos patarimai / Liaudies medicina
Imbiero sultys: degina riebalus, stiprina imuninę siste...

Imbiero sultys - nuostabus gėrimas, padeda numesti greičiau svorio ir natūraliai, nei bet kuris kitas vaistas ar dieta. Šis gėr...

Užsienio spauda / Paranormal news
Deer Hunter caught bright spheres above and beams of light b...
Užsienio spauda / Paranormal news
Alien Abductee Tells All: Inside UFO, Secret Bases On Earth,...
Užsienio spauda / Paranormal news
Mysterious UFO speeding across the Sky above Heathrow, Londo...
Sveikatos patarimai / Liaudies medicinos receptai
Arbata nuo tonzilito (lakišius, liepžiedžiai, kietis)...
Sveikatos patarimai / Liaudies medicinos receptai
Arbata nuo laringito (šalavijas, ramunėlė, pipirmėtė)...
Sveikatos patarimai / Liaudies medicinos receptai
Arbata nuo laringito (ramunėlė, juoduogio šeivamedis, liepži...