Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » » 2018 » Rugsėjo » 20

Sėkmę lemia bioenergetinis laukas?

Tikriausiai kiekvienas esame pastebėję vietas, kuriose nesiseka verslas. Užkandinė po pusmečio bankrutuoja, jos vietoj atsidariusi drabužių parduotuvė taip pat greitai užveria duris. Ir ne kiekvienuose namuose jauku bei gera būti. Kas lemia patalpų bioenergetinį lauką, kalbamės su bioenergetiku, parapsichologu, mokslų daktaru Jonu Algimantu Dainausku.

bioenergetika, Bioritmai, Jonas Algimantas Dainauskas,parapsichologija

Iš kur sėmėtės bioenergetikos, parapsichologijos žinių?

Bioenergetika, parapsichologija pradėjau domėtis 1991 m., kai pasirodė pirmieji literatūros šaltiniai šia tematika. Šios sritys domino ir anksčiau, tačiau literatūra tuo metu buvo draudžiama, slapta. Daugiausia žinių gavau iš literatūros šaltinių, konferencijų, kurių naudingiausios – tarptautinės. Vėliau teorines žinias pradėjau taikyti praktiškai.

Kas jus paskatino domėtis šiomis sritimis?

Visą gyvenimą domėjausi įvairiomis sistemomis, o labiausiai – žmogaus sistema. Daug metų dirbau tuometiniame Kauno politechnikos institute Kūno kultūros katedroje. Tai mane paskatino domėtis žmogaus organizmo reakcija į fizinį krūvį. Ieškojau atsakymų, bet jų neradau. Tada pradėjau tyrinėti nematomas žmogaus struktūras.

Remiatės ne tik teorinėmis žiniomis, bet ir vidine nuojauta?

Taip, padeda ir vidinė nuojauta. Tačiau labai svarbu yra pažinti žmogaus struktūrines savybes, suprasti, kaip jos sąveikauja, taip pat – numatyti galimus pažeidimus. Nustatyti sutrikimus įmanoma tik labai gerai pažįstant žmogų.

Kita mano darbo sritis – korekcija. Jos metu mintimis gebu veikti žmogaus struktūrą. Turiu išsiaiškinti, kodėl vienam ar kitam žmogui nesiseka, kodėl šeimos nesusilaukia vaikų ir pan.

Kodėl kai kuriose vietose įmonės klesti, o kitose – bankrutuoja? Tam įtakos turi tik vieta ar ir žmonės, gyvenantys ar gyvenę joje?

Bioenergetinis laukas priklauso ir nuo žmonių, ir nuo vietos. Jeigu bioenergetinė vieta užteršta, o geopatogeninė zona – neigiama, tai žmonės bus blogai veikiami. Tokios patalpos dažnai būna įrengtos virš požeminių vandens gyslų. Jose įsikūrusiems žmonėms gali pradėti nesisekti, jie gali tapti dirglūs, jautrūs, nepakantūs, kaprizingi. Dažnai atsiranda net vampyrizmo bruožų – jų paveikti žmonės įžeidžia, skaudina kitus. Neigiama aplinka nustumia sėkmę.

Kas sukuria neigiamą bioenergetinį lauką? Per kiek laiko jis susiformuoja?

Neigiamą bioenergetinį lauką lemia daug priežasčių. Geopatogeninės zonos būna gamtos vietose, kurias veikia požeminės vandens gyslos, tektoniniai lūžiai, įvairūs struktūros tinklai, vadinami globaliniais energetiniais tinklais, ir kiti reiškiniai. Tai yra nematomos struktūros, kurios neigiamai veikia ne tik žmogų, bet ir augalus, pastatus.

Dažniausiai geopatogenines zonas sukuria gamta, tačiau kartais – namie laikomi daiktai. Pavyzdžiui, neigiamą bioenergetinį lauką gali sukurti namie laikomi seni antikvariniai daiktai, kurie anksčiau yra buvę geopatogeninėje zonoje, taip pat gyvūnų ragai.

Neigiamos įtakos gali turėti patalpoje pakabintas paveikslas, jeigu jį tapė žmogus, būdamas blogos emocinės būsenos, arba jeigu paveikslas kelia neigiamas emocijas. Neigiamą namų lauką sukuria kažkada juose vykę prievartos veiksmai, savižudybės. Tokiu atveju aplinka yra stipriai užteršiama.

Geopatogeninės zonos gali susikurti žaibiškai. Todėl ruošiantis statyti namą reikia išsirinkti tinkamą vietą. Apsigyvenus neigiamos bioenergetikos namuose žmogus pradedamas veikti iš karto.

Kodėl kai kurie namai jaukūs, o kituose nemalonu būti?

Tai lemia bioenergetika. Jaukūs tie namai, kurių bioenergetika neutrali. Teigiama bioenergetika retai pasitaiko, apie ją žinome mažai. Namų jaukumą lemia ir jų architektūra, dizainas, spalvos. Kai kas mano, kad įrengiant namus padeda fengšui. Tačiau aš tuo abejoju, nes ši metodika atėjo iš Kinijos, kuri yra kitoje klimato zonoje ir turi kitokias tradicijas.

Kaip neigiamas bioenergetinis laukas veikia žmogų?

Toks laukas slopina. Žmogus tampa apatiškas, jam sunku susikoncentruoti, priimti sprendimus, trūksta energijos. Jeigu neigiamoje zonoje žmogus gyvena ilgai, tarkime, 15 metų, tai jis nesijaučia sveikas, gali susirgti sunkia liga. Ilgai būti tokioje vietoje yra labai pavojinga.

Ar gali žmogus pats pajusti, kad jo namai – geopatogeninėje zonoje?

Žmogus labai dažnai pajunta, kad patalpoje nemalonu būti, apima tingulys, snaudulys, krinta kraujospūdis. Nejaukiuose namuose gali būti sunku išsimiegoti.

Ar daug tokių „nesėkmingų“ vietų yra Lietuvoje?

Lietuvoje yra daug ežerų, upių, šaltinių, kurie turi požeminių gyslų, tad natūralu, kad tokių vietų mūsų šalyje nemažai. Tai yra gamtos dalis. Neigiamą energetiką gali lemti susiliejančios kelios požeminės upės. Dar blogiau, kai tokie reiškiniai susidaro keliuose, sankryžose – tuomet nutinka daug eismo nelaimių. Geopatogeninės zonos gali būti visame rajone, kuriame gyvena daug nelaimingų žmonių.

Kaip išvalyti tokias vietas? Ar žmonės gali ką nors padaryti patys, ar reikia specialisto?

Galima transformuoti linijas, tam naudojami įvairūs generatoriai, kurie pakeičia neigiamą energetiką į teigiamą, kitaip sakant – neutralizuoja ją. Tikrai ne visi žino, kaip išvalyti tokias vietas, manau, tai gali padaryti tik specialistas įvertindamas patalpos energetiką. Žmogus, mokantis naudotis švytuokle, virbule, taip pat gali nustatyti geopatogenines zonas.

Ar dažnai į jus kreipiasi žmonės prašydami išvalyti neigiamą bioenergetinį lauką?

Dažniausiai kreipiasi žmonės, prašydami neutralizuoti neigiamą bioenergetinį lauką, kurį lėmė gamtos struktūros. Kad to nereikėtų daryti, prieš statant namą reikia išsiaiškinti, ar pasirinkta tinkama vieta. Į mane kreipiasi nemažai žmonių, turinčių sveikatos, egzistencijos problemų.

Žmogaus prašau įsivaizduoti, kad jis miega vienas savo lovoje. Jo, mintimis persikėlusio į savo lovą, struktūros – čakros akimirksniu reaguoja: sumažėja arba lieka nepakitusios. Jeigu sumažėja, vadinasi, žmogus miega geopatogeninėje zonoje. Tuomet tokio žmogaus prašau atnešti savo namų planą ir, turėdamas jį, galiu nustatyti, kaip panaikinti neigiamą lauką. Kartais užtenka perstumti lovą į kitą vietą, o kartais reikia energetiką neutralizuojančio generatoriaus.

Į ką reikėtų atkreipti dėmesį renkantis būstą?

Reikia pasiklausinėti kaimynų, ar namuose, kuriuos ketinate įsigyti, nėra buvę smurto atvejų. Galima pasikviesti ir specialistą, kuris įvertins, ar būste nėra geopatogeninių zonų (tokių būstų, turiu pasakyti, yra daug). Gyvendami tokioje aplinkoje dažnai sergame, negaluojame, turime įvairių problemų.

Šaltinis: Prie kavos

Įvertink šį straipsnį. Prieš tai pakomentuodami, arba parašykite patys! Norėdami tobulėti, suteikiame jums galimybę įvertinti skaitomą PARANORMAL turinį.
Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Galima rašyti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
TAIP PAT SKAITYKITE:
27.09.2020 laikas 16:33 Vaistažolės: ramunėlės – nuo daugelio negalavimų

Ramunėlės – vienos populiariausių ir mėgstamiausių vaistažolių, jų yra kone kiekvienos šeimos namų vaistinėlėje. Jų arbatos griebiamės ir sutrikus virškinimui, ir peršalę, ir tiesiog todėl, kad skanu.

...

Skaityti daugiau

27.09.2020 laikas 15:27 Kokį nežemišką reiškinį aprašė egiptiečiai papiruse?
Senovės egiptiečiai po savęs paliko daugybę įrašų ir piešinių šventyklose. Ypatingai vertingi yra papirusai, pasakojantys apie praeities įvykius. Tuli papirusą ufologai laiko tikra brangenybe, nes jis gali papasakoti apie stebėtus NSO....

Skaityti daugiau

27.09.2020 laikas 14:51 Orakulas: Lovelocko Siaubo Istorijos

XXI amžiaus pabaigoje Žemė virs pragaru. Dabar klestintys miestai pasidarys panašūs į gaisravietes. Temperatūra tropikuose pakils keliais laipsniais, dirva bus nebetinkama žemės darbams, upės ir ežerai išdžius, išnyks daug salų ir pakrančių teritorijų. Žus daugybė gyvūnų. Ir tik Kanados, Rusijos ...

Skaityti daugiau

27.09.2020 laikas 10:10 Kaip išsirinkti sau naudingą aromatą ir vaistą?
Natūralūs eteriniai augalų aliejai padeda išsaugoti sveikatą ir grožį, pailginti gyvenimą ir, o tai svarbiausia, atgauti dvasinę pusiausvyrą. Todėl taip naudinga išmokti surasti savo aromatą.

Skaityti daugiau

27.09.2020 laikas 09:16 Fiziniai pratimai nuo vidurių užkietėjimo

Žinoma, mitybos pamiršti nereikėtų. Racione būtinai turėtų būti morkų, kopūstų, burokėlių su augaliniu aliejumi. Ryte tuščiu skrandžiu išgerkite stiklinę šalto vandens ir imkitės fizinių pratimų.

Skaityti daugiau

26.09.2020 laikas 21:45 Patarimai, kaip nugalėti vilko apetitą
Nutukimas - šiuolaikinės visuomenės rykštė ne tik mūsų šalyje, bet ir visame pasaulyje. Žmonių su sutrikusia riebalų apykaita skaičius toliau auga ir dabar apima beveik trečdalį mūsų šalies gyventojų.

Skaityti daugiau