Mėnesio TOP 6
Pagrindinis » Kategorija: Sąmokslo teorijos, Gandai » Peržiūrų: (2.2K) Komentarų: (0) (13.10.2016 - 12:40)

parengė: Remigijus Sinkevičius

Medikamentų skandalas drebina Prancūzijos farmacininkus

Tai primena 1961 metų Contergano skandalą. (Medikamentas vartotas ankstyvoje nėštumo stadijoje, nuo rytinio pykinimo, turėjo fatališką poveikį vaisiui. Vaikai didžiąja dalimi gimdavo su neišsivysčiusiomis galūnėmis)

Medikamentų skandalas sudrebino Prancūziją! Epilepsijos gydymui skirto medikamento „Depakine“ poveikis toks, jog, jeigu jį vartoja nėščios moterys, – kas dešimtas vaikas gimsta su apsigimimais. Egzistuoja 40 procentų tikimybė, kad gimę vaikai turės fizinių ar psichinių sutrikimų, tačiau, kaip atskleidė nauji ligonių kasų ir medikamentų saugos agentūros tyrimai, tabletės vis tiek buvo išrašomos 2007 – 2014 metų laikotarpyje 10 tūkstančių besilaukiančių moterų. Medikamentai buvo skiriami, nors jau nuo 90 -ųjų metų yra žinomas jų šalutinis poveikis gimusiems vaikams. Informaciniame pakuotės lapelyje šalutinis poveikis nebuvo nurodytas.

Depakine

Anot Le Canard Enchaine weekly, Prancūzijos sveikatos ministras tyrimų duomenis nuslėpė, kai buvo nustatyta, jog preparatas per 2007-2014 metų laikotarpį buvo paskirtas 10 000 nėščių moterų, nors potenciali jų keliama rizika dar negimusiems vaikams jau buvo žinoma. „Depakine“ – tai medikamentas, kuris dažniausiai vartojamas nuo epilepsijos. Jis rinkoje pasirodė 1960 -iaisiais metais. Tačiau ši priemonė yra ginčytina.

Vokietijos ligonių kasos (Krankenkassen in Deutschland) praneša, kad Prancūzijos valdžia „ginčytino medikamento nuo epilepsijos“ aukoms išmokės kompensacijas. „Tai pirmoji pergalė“, sako aukoms atstovaujanti veteranė Marine Martin po tyrimo pristatymo 2016 metų rugpjūčio 24 dieną, kuriame buvo kalbama apie medikamento „Depakine“ pavojus besilaukiančioms moterims.

Iki 2016 metų pabaigos parlamentas turi priimti sprendimą apie kompensaciją. Tačiau iki šiol ne visai aišku, kiek tiksliai vaikų nukentėjo nuo šio medikamento. Tyrimai nustatė, kad moterys pagimdė apie 8700 vaikų. Šis medikamentas Prancūzijoje pardavinėjamas nuo 1967 metų. Medikamentas naujagimiams galėjo sukelti apsigimimus, padidinti riziką autizmui ir protines ar fizines negalias. Šis medikamentas naudojamas kaip prieš epilepsiją, taip ir prieš bipolinius sutrikimus (maniakinė depresija).

Axell su sūnais Matteo nuotrauka 2016 metų, rugsėjo 26 dieną tinklalapis lest-eclair.fr paviešino keletą įvykių, viename iš jų Matteo, Axelle sūnus, mažutė medikamento „Depakine“ auka. Būdamas 9 metų, Axelle sūnus iki šiol negali nei rašyti, nei skaityti. Kai pastojo Axelle buvo dvidešimties. Iš pradžių vaikas nerodė jokių ligos simptomų, tačiau jam augant tie simptomai ėmė vis labiau ryškėti. Tik 2014 metais Axelle paaiškėjo, kad jos sūnaus negalią galėjo sukelti „Depakine“ vartojimas. Iš tiesų, jau daugelį metų medicininėje visuomenėje yra paviešinta visa eilė nerimą keliančių tyrimų, kurie atkreipia dėmesį, kad Valproat (Depokine aktyvi molekulė) turi pavojingą poveikį besivystančiam vaisiui. (die Gefahr von Valproat (das aktive Molekül Depakine) für die Entwicklung des Fötus).

Daugiau kaip 12 tūkstančių vaikų Prancūzijoje kenčia nuo „Depakine“ poveikio pasekmių, praneša Epidemiologe Catherine Hill . Jų apskaičiavimai remiasi parduotų medikamentų kiekiu nėščioms moterims, tuo metu besigydžiusioms. Anot organizacijos Apesac, kuri jau nuo 2011 metų perspėja apie Valproat rūgšties pavojus, negaluojančių vaikų skaičius gali siekti 50 tūkstančių, kai kurie jau yra mirę arba suluošinti. Vasario mėnesį Socialinių reikalų generalinė inspekcija (IGAS) paviešino raštą, kuriame buvo kritikuojami farmacijos koncernas Sanofi ir narkotikų agentūra ANSM, kad iš jų pusės nebuvo pateikta išsami informacija apie žinomas šio medikamento rizikas pacientų sveikatai. 2016 metų rugpjūčio pabaigoje Sveikatos ministerija patvirtino, jog daugiau kaip 14 tūkstančių besilaukiančių moterų, laikotarpyje tarp 2007 ir 2014 metų, tapo šio medikamento aukomis ir paskelbė kompensacijų reguliavimo tvarką šioms aukoms (für die Opfer eine Entschädigungsregelung ).

Matteo motina, kartu su kitomis šeimomis, kovoja už tai, kad jai būtų pripažintas medikamento aukos statusas.

Nuotraukoje viena iš Contergan aukų Nuotraukoje viena iš Contergan aukų Šiuos kančių kelius jau yra praėjusios „Contergan“ skandalo aukos. Tai buvo vienas iš sensacingiausių skandalų, susijusių su medikamentais, kuris po 50 metų mums vis dar išlieka atmintyje. Nors „Contergan“ medikamento suluošinti žmonės jau atšventė savo 50-čio jubiliejų, tačiau iki šiol vis dar tiksliai neaišku, kaip „Contergan“ medžiaga Thalidomid sutrikdo embriono vystymąsi. Faktas yra toks: motinos nėštumo metu vartojo raminamuosius „Contergan“. Su siaubingomis pasekmėmis savo vaikams. Išvada po 50 metų: farmacijos firma vis dar kovoja už kiekvieną centą, kurį jai reikia mokėti, nežiūrint į tai, kokios fatališkos buvo ir bus tos klaidos.

Ir jeigu kas pagalvojo, kad iš „Contergan“ skandalo kažkas pasimokė, tai iš mūsų rašyto straipsnio: „Contergano skandalas vyksta toliau – Brazilijoje nauji „Contergan“ vaikai“ (Contergan-Skandal geht weiter – Brasiliens neue Contergan-Kinder ), matome, kad viskas liko po senovei. Mokslininkų tyrimai užsakyti BBC atskleidžia, kad „Thalidomid“ medžiaga šiandieninėje Brazilijoje vis dar sukelia išsigimimus. Žmonėms, susirgusiems lėpra, šiuo vaistu buvo sušvelninami simptomai. Kai kurios moterys vartojusios juos, nežinojo apie rizikas, kurios joms grėsė nėštumo metu. Vien tik per 2005-2010 metų laikotarpį visoje Brazilijoje buvo išdalinta 5,8 milijonų „Thalidomido“ tablečių.

Farmacijos industrijos galybė. Apie tai mes irgi rašėme. Ir šiuo atveju kalba eina eina apie didelį farmacijos koncerną. Pacientų advokatai kaltina valstybę ir „Sanofi“ gamintoją, kad medikamento šalutiniai poveikiai buvo sąmoningai nutylėti. Jie reikalauja aukoms kompensacijų išmokų. Farmacijos koncernas į skandalą dar nereaguoja, iš sveikatos ministerijos pusės jau pranešama, kad priežiūros personalas aukoms jau yra paskirtas.

Tarp kitko, medikamentą galimą įsigyti ir kitose šalyse, tokiose kaip Austrija ir Vokietija. Apie tai informacijos galima rasti čia:

sanego.de ist ein Onlineportal für Arzt-Bewertungen.

Vartojant „Depakine“, vartotojams buvo nustatyti tokie šalutiniai poveikiai:

nutukimas (15/32), 47%
nuovargis (14/32), 44%
negalėjimas susikaupti (8/32), 25%
plaukų slinkimas (7/32), 9%
galvos skausmai (3/32), 7%

Šalutinių poveikių parodymai remiasi sanego.de pateiktais duomenimis

„Depakine“ naudojama šioms ligoms gydyti: epilepsijai, bipoliniams sutrikimams, antsvoriui, migrenai, ciklotimijai.

Šaltinis

Turite naujienų, nutikimų, mistinių istorijų, sveikatos patarimų, receptų, pasveikimo istorijų? Pasidalinkite su skaitytojais... Rašykite blog‛e! Kaip galite tai padaryti.

reklama
ŽYMĖS: depakine, thalidomid, sąmokslo teorijos, farmacija, contergan, valproat, medikamentai, sanofi

Jei radote tekste klaidų, išskirkite ją ir paspauskite Ctrl + Enter Sistema Orphus

Griežtai draudžiama PARANORMAL paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu, be (gyvos) nuorodos su logotipu į PARANORMAL.LT šaltinį.

Facebook komentarai

reklama

Komentarai: (0) Komentuoti gali tik registruoti vartotojai!
avatar

//Nemokami skelbimai » Paranormal skelbimai...

Kiti meno ir antikvariniai dirbiniai
Помощь биоэнергетика в любой жизненной пробл...

Помогу в самых сложных и безнадежных ситуациях. Уникальные сильные заговоры помогли многим в...

Nešaldyta švieži žuvis
upėtakiai...

Dabartiniu metu parduodame vaivorykštinius upėtakius tvenkinių įžuvinimui. Turime žuvyčių nuo 1...

//Medicina, Ligos, Mutacijos, Liaudies medicina » Liaudies medicinos naujienos


Sveikatos patarimai / Liaudies medicina
Šis sirupas 10 kartų galingesnis nei penicilinas...

Šis sirupas 10 kartų galingesnis nei penicilinas - žudo bet kokią infekciją ir bakterijas mūsų kūne! Dabar jokia infekcija ma...

Ligos, mutacijos
Vaikas pasveiko be antibiotikų, ar žinote kodėl?...

Šiaulietis Gedas sutiko pasidalyti sėkmės istorija, kaip jo trejų metų sūnus pasveiko nuo ūminės viršutinių kvėpavimo takų infek...
Sveikatos patarimai / Liaudies medicina
Receptas, kurio pagalba pamiršite skausmą sąnariuose!...

Su amžiumi, daugelis iš mūsų yra linkę skųstis sveikata, įskaitant sąnarių skausmus, ypač kelių, pečių ir alkūnių. Yra daug tabl...
Sveikatos patarimai / Liaudies medicina
Sąnarių gydymas liaudies medicinos priemonėmis...

Sąnariai - labai svarbi mūsų organizmo dalis. Juk kaip sakoma, netepsi - nevažiuosi. Kaip sąnarius tausoti ir jais rūpintis, ...

Užsienio spauda / Paranormal news
This Is The Best Evidence David Icke Is Right About Reptilia...
Užsienio spauda / Paranormal news
Barack Obama will share secret files on Aliens if you suppor...
Užsienio spauda / Paranormal news
Bigfoot and a Bizarre Vanishing...
Sveikatos patarimai / Liaudies medicinos receptai
Receptai lieknėjantiems (šunobelės, mėtų)...
Sveikatos patarimai / Liaudies medicinos receptai
Žolelės vaisingumui skatinti...
Sveikatos patarimai / Liaudies medicinos receptai
Vitaminų kaukė iš varškės įvairių tipų odai...
00:01:39

Mėnulyje aptiktas ateivių laivas? Alien Ship on the Lunar Su... 0

00:03:40

Kaukazo kalnuose buvo nufilmuota milžiniška «medūza» 1

00:00:59

Kanados miške girdimi baisūs garsai 1