- 11.12.2016
- 5.0 Reitingas
- 9693 Peržiūrų
- Komentarai
Receptas: stipresnis už, bet kokius kosulio sirupus!
Daugelį metų dekstrometorfanas buvo naudojamas kaip veiklioji medžiaga nuo kosulio. Daugelis žmonių naudoja šiuos vaistus be recepto, nežinodamas, kaip pavojinga tai gali būti.
Iš tiesų, dekstrometorfanas yra toks pavojingas, kad gali sukelti mirtį. Vaistas, kuris slopina kosulį, dažniausiai veikia raminančiai, todėl jei bus perdozuojamas sukels nemigos arba motorinių įgūdžių kontrolės praradimo pasekmes. Didelėmis dozėmis vartojamas vaistas dažnai sukelia haliucinacijas, o tai daugelį jaunų žmonių ir paskatina vartojimui.
Svarbiausia, ką reikėtų žinoti apie šią medžiagą yra tai, kad daugiausiai žalos ji padaro būtent vaikams ir jauniems žmonėms. Kaip tėvai, jūs tikriausiai žinote, kad 10% vaikų neturi tinkamų fermentų, reikalingų efektyviam metabolizmui dekstrometorfano, kuris paprastai veda prie kai kurių pavojingų pasekmių.
Kūdikiams ir vaikams iki dviejų metų, niekada neturėtų būti duodama šie vaistai nuo kosulio ir peršalimo be recepto, nes gali sukelti pavojingą gyvybei šalutinį poveikį.
Be to žurnalas "Pediatrics" paskelbė 2004 metais studiją, kuriame dalyvavo 100 jaunų žmonių su viršutinių kvėpavimo takų infekcijomis. Tyrimas patvirtino, kad dekstrometorfanas ir difenhidraminas nėra veiksmingesnis už placebą, kai kalba einą apie kosulį miego metu.
Taigi, užuot naudoję gyvybei pavojingus nuo kosulio vaistus, siūlome receptą nuo plaučių uždegimo ir kosulio, kuris yra daug geresnis nei bet kuris sirupas nuo kosulio.
Jis susideda iš paprastų ingredientų, kurie tarp savęs suderinti sukuria stiprų vaistą nuo kosulio, užsikimšusią nosį ar plaučių uždegimą.
Vienas iš ingredientų yra ciberžolė. Ciberžolė gali nuraminti plaučių uždegimą dėl savo stiprių anti-uždegiminių savybių.
Imbieras, dažnai naudojamas nuo peršalimo ir gripo gydymui, dėl savo stiprių pieš-uždegiminių ir imuninių savybių. Ji gali sumažinti bronchų uždegimą, sudirginimą ar patinimą. Imbieras turi atsikosėjimo poveikį, gali labai efektyviai išvalant gleives.
Čiobreliai turi antibiotiko savybių ir eterinių aliejų. Jie malšina skausmą gerklėje. Čiobrelis gali slopinti kosulį, dėl savo atsikosėjimą skatinančiomis savybėmis. Čiobreliai gali atpalaiduoti trachėjos raumenis, bronchus ir atverti kvėpavimo takus. Vokietijoje atliktas tyrimas nustatė, kad čiobrelis gali sumažinti kosulį ir gleivių gamybą 60%.
Receptui, reikalingi ingredientai:
- 1 maišelis žaliosios arbatos arba 1 šaukštelis žalios arbatos.
- 1/2 šaukšteliai ciberžolės;
- 1/2 šaukštelio tarkuoto imbiero šaknies;
- 1/3 šaukštelio čiobrelių;
- pusės citrinos sulčių;
- 2 arbatiniai šaukšteliai medaus.
Paruošimas:
Sudėkite žolelės į verdantį vandenį, dideliame puodelyje. Ir leiskite dar kelias minutes pavirti. Perkoškite, leiskite atvėsti. Įdėkite citrinos ir medaus.
Mėgaukitės žiemos metu skania arbata ir nesirkite!
O jai ši informacija buvo naudinga, pasidalinkite ja su kitais šeimos nariais ir draugais.
...kadangi jau perskaitėte šį straipsnį iki pabaigos, prašome Jus prisidėti prie šio darbo. Skaitykite „Paranormal.lt“ ir toliau, skirdami kad ir nedidelę paramos sumą. Paremti galite Paypal arba SMS. Kaip tai padaryti? Iš anksto dėkojame už paramą! Nepamirškite pasidalinti patikusiais tekstais su savo draugais ir pažįstamais.
Susijusios naujienos:
Komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
Skaityti daugiau
Skaityti daugiau