Svetainėje sukaupta daugiau nei 1000 sveikatos patarimų. Ieškokite patarimų ir ne tik:

Pagrindinis » Kategorija: Sveikatos patarimai | Liaudies medicina » Peržiūrų: (3.6K) Komentarų: (0) (21.02.2017 - 21:56)

Žurnalas "Paranormal.lt"

Neįtikėtinai veiksmingas vaistas didinantis imunitetą, nuo vėžio!

Šis vaistas yra dažnai rekomenduojamas gydytojų, pacientams su silpna imunine sistema. Jame gausu aktyviųjų ingredientų, kurie padeda organizmui kovoti su sunkiomis ligomis. Šį vaistą gali vartoti ir visiškai sveiki žmonės.

Jo pagaminimui, jums reikės šių ingredientų:

 • 1 kg citrinų;
 • 1 kilogramas medaus;
 • 250 gramų migdolų;
 • 250 gramų graikinių riešutų;
 • 250 gramų lazdyno riešutų;
 • 250 gramų sezamo sėklų;
 • 10 gramų malto cinamono arba 10 gramų malto muskato;
 • 30 ml propolio.

Pastaba: atkreipkite dėmesį, dėl esamų ingredientų, galbūt jūsų organizmas netoleruoja jų.

Paruošimas: išspauskite sultis iš citrinų, jeigu medus kristalizuojasi, būtina jį sušildyti. Tada sumalkite migdolus, graikinius riešutus, lazdynų riešutus ir sezamo sėklas su kavos malūnėliu. Tada sumaišykite visus ingredientus.

Šis vaistas duoda puikų rezultatą. Pacientai turintys vėžinius auglius pradžioje reiktų vartoti didelę dozę: 4 šaukštus. Vartojimo grafikas yra toks:

 1. Pirmas šaukštas ryte ant tuščio šaukšto.
 2. Antras šaukštas po 2 valandų po pusryčių.
 3. Trečias šaukštas praėjus 2 valandoms po pietų.
 4. Ketvirtas šaukštas pieš miegą.

Kai žmogus bus įsitikinęs, kad jo yra gera imuninė sistema, dozė mažinama perpus, vartokite po 4 arbatinius šaukštelius per dieną tuo pačiu režimu. Tokią pačią sumažintą dozę taikoma ir sveikiems žmonėms, norint išlaikyti sveiką imuninę sistemą.

Visa pateikta informacija, negali būti taikoma be privalomos konsultacijos su gydytoju. O jei ši informacija jums pasirodė naudinga, pasidalinkite su kitais savo šeimos nariais ir draugais. Sveikata - didžiausias turtas.

Paruošta pagal: http://www.weeklyhealthylife.com/this-medicine-gives-excellent-results-for-people-with-low-immune-system-and-against-cancer/

Patiko straipsnis? Pasidalinkite su draugais tinkluose! Prisijunkite prie mūsų paskyroje, kad nepraleistumėte įdomių dalykų!


ŽYMĖS: receptas nuo vėžio, Vėžys, imuniteto palaikymas, vėžio gydymas, vėžio gydymas naudojant natūralius , gydymas, imunitetas, sveikata

Paranormal.lt medžiagos citavimas negavus išankstinio paranormal.lt sutikimo neleidžiamas. Išimtinių teisių pažeidimas užtraukia baudžiamąją atsakomybę.


// Susiję straipsniai »


//Taip pat skaitykite »

Komentarai: (0) Komentuoti gali tik registruoti vartotojai!
avatar