Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » » 2017 » Vasario » 21

Neįtikėtinai veiksmingas vaistas didinantis imunitetą, nuo vėžio!

Šis vaistas yra dažnai rekomenduojamas gydytojų, pacientams su silpna imunine sistema. Jame gausu aktyviųjų ingredientų, kurie padeda organizmui kovoti su sunkiomis ligomis. Šį vaistą gali vartoti ir visiškai sveiki žmonės.

Jo pagaminimui, jums reikės šių ingredientų:

 • 1 kg citrinų;
 • 1 kilogramas medaus;
 • 250 gramų migdolų;
 • 250 gramų graikinių riešutų;
 • 250 gramų lazdyno riešutų;
 • 250 gramų sezamo sėklų;
 • 10 gramų malto cinamono arba 10 gramų malto muskato;
 • 30 ml propolio.

Pastaba: atkreipkite dėmesį, dėl esamų ingredientų, galbūt jūsų organizmas netoleruoja jų.

Paruošimas: išspauskite sultis iš citrinų, jeigu medus kristalizuojasi, būtina jį sušildyti. Tada sumalkite migdolus, graikinius riešutus, lazdynų riešutus ir sezamo sėklas su kavos malūnėliu. Tada sumaišykite visus ingredientus.

Šis vaistas duoda puikų rezultatą. Pacientai turintys vėžinius auglius pradžioje reiktų vartoti didelę dozę: 4 šaukštus. Vartojimo grafikas yra toks:

 1. Pirmas šaukštas ryte ant tuščio šaukšto.
 2. Antras šaukštas po 2 valandų po pusryčių.
 3. Trečias šaukštas praėjus 2 valandoms po pietų.
 4. Ketvirtas šaukštas pieš miegą.

Kai žmogus bus įsitikinęs, kad jo yra gera imuninė sistema, dozė mažinama perpus, vartokite po 4 arbatinius šaukštelius per dieną tuo pačiu režimu. Tokią pačią sumažintą dozę taikoma ir sveikiems žmonėms, norint išlaikyti sveiką imuninę sistemą.

Visa pateikta informacija, negali būti taikoma be privalomos konsultacijos su gydytoju. O jei ši informacija jums pasirodė naudinga, pasidalinkite su kitais savo šeimos nariais ir draugais. Sveikata - didžiausias turtas.

Įvertink šį straipsnį. Prieš tai pakomentuodami, arba parašykite patys! Norėdami tobulėti, suteikiame jums galimybę įvertinti skaitomą PARANORMAL turinį.

Visi svetainės pateikti straipsniai, sveikatos patarimai yra pramoginio pobūdžio iš interneto platybių. Prieš naudodami patarimus, pasitarkite su tos srities specialistu. Svetainė neatsako už duomenų tikslumą. Visos teisės apsaugotos.
Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Galima rašyti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
TAIP PAT SKAITYKITE:
06.04.2020 laikas 19:56 Veido Valymas Procedūrą Namuose
Pabandykime veidą valyti namuose, neišėjus iš namų. Tik keli ingredintai ir jūsų veidas, bus daug šveisensi ir grąžesnis. Šią kaukę išbandė visos mano draugės, aš taip pat! Mes sužavėtos, rekomenduojame ir jums.

Skaityti daugiau

06.04.2020 laikas 18:17 KoronaVirusas. Kieno Tai Darbas? - Epideminė Grėsmė 1 Laida

Labai įdomu pažvelgti, kokios priemonės naudojamas, prieš koronavirusą ir iš kur jis iš viso atsirado, ir dėl ko visa tai buvo daroma. Jūs turite savo versija, o aš papasakosiu kitą versiją. Taigi...

Skaityti daugiau

06.04.2020 laikas 13:36 COVID-19: jei karantino žaidimai nesibaigs, tai žemė arba sudegs, arba apsivers
Kaip praneša Indijos žiniasklaidos, vieno rajono Indijos gyventojai 2020 m. balandžio mėn. atsibudę ryte susidūrė su reiškiniu, kurio dar niekada nebuvo matę savo gyvenime: dideliu atstumu, šimtais kilometrų, jie galėjo pamatyti Himalajų kalnagūbrius....

Skaityti daugiau

06.04.2020 laikas 11:23 COVID-19: Nepaisant Ekspertų Nuomonės, Pandemija Pasiekė Ir Rusiją
Remiantis balandžio 5 d., didžiosios Britanijos ministras pirmininkas Borisas Johnosnas buvo skubiai paguldytas į ligoninę apžiūrai, nes jis ir toliau kenčia nuo nuolatinių CIVD-19 simptomų. Tuo tarpu COVID-19 ir toliau žygiuoja po pasaulį ir visose šalyse dabartinės ir būsimos pandemijos aukos kasą...

Skaityti daugiau

05.04.2020 laikas 17:14 Atėjo Laikas Kaupti Vandens Atsargas

Vienas iš nedaugelio vertingiausių planetos rezervatų, kurį stebi UNESCO, yra skaitomas Igvasu nacionalinis parkas, esantis Brazilijos ir Argentinos teritorijose

Skaityti daugiau

05.04.2020 laikas 11:18 Kieno Didžiuliai Laivai Buvo Pastebėti Mėnulio Fone?
Viena iš daugiausiai pasirodymo NSO vietų yra Mėnulis ir aplink jį dangaus sritis. Astronomai šimtmečius stebėjo, ten keistas šviesas, o prasidėjus XXI amžiui, kai žmonėms tapo prieinami ne tik teleskopai, bet ir vaizdo įrašymo priemonės, kai atsirado galimybė pasidalinti savo stebėjimais su visuome...

Skaityti daugiau