Mėnesio TOP 6
Pagrindinis » Kategorija: Sveikatos patarimai / Liaudies medicina » Peržiūrų: (16.0K) Komentarų: (0) (18.05.2017 - 18:57)

Patikrinkite ir pašalinkite neigiamą energiją savo namuose!

Būtinai išbandykite šį triuką!

Ar kada nors lankėte tokias vietas, kai pasijuntate, kažkaip negerai, lyg su jumis kažkas darytųsi?

Vadinkite tai intuicija arba bloga namų energetika. Laikui bėgant, jūs savo namuose, galite pradėti jaustis nemaloniai, bauginantis jausmas, dėl kurių gali atsirasti stresas, ligos ir pan. geros naujienos yra tokios, kad galite lengvai pašalinti šią namuose esančią neigiamą energiją ir atkurti komfortą.

Patikrinkite ir pašalinkite neigiamą energija savo namuose!

Norint ištaisyti energiją savo namuose, jums reikės: stiklinį indą ar stiklo ąsotį, vandens, druskos ir baltojo acto. Tiesiog įpilkite šiek tiek gryno vandens į stiklinę (ne užpilkite iki viršaus!). Tada įberkite druskos, po to įpilkite acto. Padėkite šį mišinį į tokią vietą, kur nebus matomas, tačiau pageidautina į tą kambarį, kur jūs priimate svečius.

Po kelių valandų stebėkite mišinį. Sumažėjo ar padidėjo vandens lygis? Ar vanduo atrodo drumstas?

Dienos pabaigoje, pažiūrėkite, kokia buvo energetika šiame kambaryje. Jei neigiama, tai vandens lygis stiklinėje turėtų pakilti. Jei tai atsitiko, išpilkite vandenį, kruopščiai išplaukite ir pakartokite procesą dar kartą su šviežiu mišiniu.

Patikrinkite ir pašalinkite neigiamą energija savo namuose!

Visi šie ingredientai naudojami, turi gilią istoriją naudojant fiziniame ir dvasiniame valyme. Daugelyje rytų tradicijų, druska naudojama neigiamos energijos aptikimui. Kai kuriose pagoniškose tradicijose, indas balto acto padeda pašalinti neigiamą energiją iš namų. Ir druska, ir actas skleidžia neigiamus jonus, kurie padeda atgaivinti ir išvalyti orą.

Tačiau, tai ne vienintelės priemonės kurios gali išvalyti namus nuo neigiamos energijos. Vieni namai iš karto reaguoja į druską, actą ir vandenį, bet kitiems prireikia papildomos pagalbos. Jei vis dar manote, kad jūsų namai "pakibo" neigiama energetika, apsvarstykite galimybę naudoti valančias žoleles. Tai ir baltą šalaviją, rozmariną ar citriną. Valomąsias žoleles galima įsigyti ir džiovinto mišinio pavidalu.

Paprasčiausias būdas jas panaudojant - sudeginimas, ant atsparios plokštės. Kai žolelės dega, dūmai pasklis po kambarį. Dūmai išsklaidys neigiamą energiją, o eteriniai aliejai žolėse, nužudys virusus ir bakterijas, atgaivins orą.

Laikui bėgant, neigiamą energija auga, o su ja reikia kovoti. Namuose, kuriuose jūs jaučiatės nuliūdę ar įsitempę, turi būti valomi. Jei manote, kad namuose atsirado daugiau streso, nerimo ar suvaržymų, nei įprasta, jūs turite išvalyti savo erdvę. Šiuo patarimu, jūs galite padaryti savo namus laimingesnius ir su didesnę teigiama energiją.

ŽYMĖS: praktiniai patarimai, energetika, neigiamą energiją

Griežtai draudžiama PARANORMAL paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu, be (gyvos) nuorodos su logotipu į PARANORMAL.LT šaltinį.

Neradote reikiamos informacijos? Pabandykite paranormal paiešką!

Komentarai: (0) Komentuoti gali tik registruoti vartotojai!
avatar

//Taip pat skaitykite »

Sveikatos patarimai / Liaudies medicina
Tulijo Simončini: vėžys tai grybelinis susirgimas, tai ...

Kasmet nuo vėžio pasaulyje miršta aštuoni milijonai žmonių, Vien tik JAV – daugiau nei pusė milijono. Apie 2030 metus t...

Ligos, mutacijos
Kuo žalingos vienkartinės sauskelnės, kokia išeitis?...

Pirmosios sauskelnės, tokios, prie kokių mes dabar pripratę, Europoje pradėtos naudoti prieš 35 metus, o pas mus gerokai vėliau....
Sveikatos patarimai / Liaudies medicina
Bebro sruogliai: vaistas, kuris gali išgydyti arba praž...

Pastabesnių internautų dėmesį patraukė keli internetinių skelbimų portalų skelbimai, kuriuose rašoma, kad parduodami bebro sr...

Sveikatos patarimai / Liaudies medicina
Šis gėrimas kovoja su vėžiu!...

Šis stiprus gėrimas naudojamas Kinijoje, gydant plaučių vėžį ir kitas ligas. Šis gėrimas kovoja su vėžiu ir prisideda prie naujų...