Svetainėje sukaupta daugiau nei 1000 sveikatos patarimų. Ieškokite patarimų ir ne tik:

Pagrindinis » Kategorija: Sveikatos patarimai | Liaudies medicina » Peržiūrų: (16.5K) Komentarų: (0) (18.05.2017 - 18:57)

Patikrinkite ir pašalinkite neigiamą energiją savo namuose!

Būtinai išbandykite šį triuką!

Ar kada nors lankėte tokias vietas, kai pasijuntate, kažkaip negerai, lyg su jumis kažkas darytųsi?

Vadinkite tai intuicija arba bloga namų energetika. Laikui bėgant, jūs savo namuose, galite pradėti jaustis nemaloniai, bauginantis jausmas, dėl kurių gali atsirasti stresas, ligos ir pan. geros naujienos yra tokios, kad galite lengvai pašalinti šią namuose esančią neigiamą energiją ir atkurti komfortą.

Patikrinkite ir pašalinkite neigiamą energija savo namuose!

Norint ištaisyti energiją savo namuose, jums reikės: stiklinį indą ar stiklo ąsotį, vandens, druskos ir baltojo acto. Tiesiog įpilkite šiek tiek gryno vandens į stiklinę (ne užpilkite iki viršaus!). Tada įberkite druskos, po to įpilkite acto. Padėkite šį mišinį į tokią vietą, kur nebus matomas, tačiau pageidautina į tą kambarį, kur jūs priimate svečius.

Po kelių valandų stebėkite mišinį. Sumažėjo ar padidėjo vandens lygis? Ar vanduo atrodo drumstas?

Dienos pabaigoje, pažiūrėkite, kokia buvo energetika šiame kambaryje. Jei neigiama, tai vandens lygis stiklinėje turėtų pakilti. Jei tai atsitiko, išpilkite vandenį, kruopščiai išplaukite ir pakartokite procesą dar kartą su šviežiu mišiniu.

Patikrinkite ir pašalinkite neigiamą energija savo namuose!

Visi šie ingredientai naudojami, turi gilią istoriją naudojant fiziniame ir dvasiniame valyme. Daugelyje rytų tradicijų, druska naudojama neigiamos energijos aptikimui. Kai kuriose pagoniškose tradicijose, indas balto acto padeda pašalinti neigiamą energiją iš namų. Ir druska, ir actas skleidžia neigiamus jonus, kurie padeda atgaivinti ir išvalyti orą.

Tačiau, tai ne vienintelės priemonės kurios gali išvalyti namus nuo neigiamos energijos. Vieni namai iš karto reaguoja į druską, actą ir vandenį, bet kitiems prireikia papildomos pagalbos. Jei vis dar manote, kad jūsų namai "pakibo" neigiama energetika, apsvarstykite galimybę naudoti valančias žoleles. Tai ir baltą šalaviją, rozmariną ar citriną. Valomąsias žoleles galima įsigyti ir džiovinto mišinio pavidalu.

Paprasčiausias būdas jas panaudojant - sudeginimas, ant atsparios plokštės. Kai žolelės dega, dūmai pasklis po kambarį. Dūmai išsklaidys neigiamą energiją, o eteriniai aliejai žolėse, nužudys virusus ir bakterijas, atgaivins orą.

Laikui bėgant, neigiamą energija auga, o su ja reikia kovoti. Namuose, kuriuose jūs jaučiatės nuliūdę ar įsitempę, turi būti valomi. Jei manote, kad namuose atsirado daugiau streso, nerimo ar suvaržymų, nei įprasta, jūs turite išvalyti savo erdvę. Šiuo patarimu, jūs galite padaryti savo namus laimingesnius ir su didesnę teigiama energiją.


Taip pat skaitykite:

Patiko straipsnis? Pasidalinkite su draugais tinkluose! Prisijunkite prie mūsų paskyroje, kad nepraleistumėte įdomių dalykų!


Paranormal.lt medžiagos citavimas negavus išankstinio paranormal.lt sutikimo neleidžiamas. Išimtinių teisių pažeidimas užtraukia baudžiamąją atsakomybę.


// Susiję straipsniai »

Komentarai: (0) Komentuoti gali tik registruoti vartotojai!
avatar