Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » » 2017 » Kovo » 29

Per ilgas sėdėjimas neša mirtį

Pasak vieno tyrimo, sėdėjimas ilgiau kaip 3 valandas per dieną (o artai nėra beveik kiekvieno iš mūsų kasdienybė?) yra beveik 3,8 proc. visų mirties atvejų priežastis.

Perpus trumpesnis sėdėjimas sumažina mirties riziką iki 2,3 proc. Pasak tyrėjų iš San Paulo universiteto (Universidade de Sao Paulo) medicinos mokyklos Brazilijoje, kiekvienas žingsnis, kurį atliekame norėdami sumažinti sėdėjimo laiką, gali duoti naudos sveikatai. Mokslininkai atkreipė dėmesį į žalą, kokią sveikatai daro sėdėjimas, ir patikrino tai 54 šalyse.

Padaryta išvada, kad vidutiniškai per dieną 60 proc. asmenų sėdi po 4,7 valandos, tačiau mirties rizika, kokią kelia ilgas sėdėjimas, įvairiose šalyse skiriasi. Didžiausia ji yra Libane, kur su per ilgu sėdėjimu susiję 11,6 proc. mirties atvejų. Rečiausiai žmonės dėl ilgo sėdėjimo miršta Meksikoje - vos 0,6 proc. netenka gyvybės dėl reiškinio, kurį tyrėjai pavadino „kėdės efektu".

Šaltiniai: American Journal of Preventive Medicine  

Mes grojame Jums 90s-eurodance RADIO NR. 1 LietuvojeKlausyk internetu visą parą ir bendrauk ...
Įvertink šį straipsnį Norėdami tobulėti, suteikiame jums galimybę įvertinti skaitomą PARANORMAL turinį.

Čia galite rašyti savo paranormalų nutikimą, pranešimą spaudai, reklaminį straipsnį, istorijas, pamąstymus, sveikatos patarimą, receptą... Prisijunkite ir rašykite!
Niekas neišdrįso palikti komentarą.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomone su kitais.
avatar