Mėnesio TOP 6
Pagrindinis » Kategorija: Istorijos paslaptys » Peržiūrų: (1.3K) Komentarų: (0) (12.05.2017 - 06:09) Spausdinti

Prakeiktos žinios

Ne vieną tūkstantmetį kažkas labai stengiasi, kad žmonija prarastų sukauptas žinias, ir naikina viską, kas nors ir netiesiogiai gali žmonėms parodyti tikrojo vystymosi kelią - tą kelią, kurį galima nueiti, tik tobulinant savo jėgas ir sąmonę, tačiau jokiu būdu ne techninio progreso priemonėmis.

Teroristinis aktas Aleksandrijoje

Kad ir kaip tai banaliai skamba, tačiau žinių šaltiniu visais laikais buvo knygos. Būtent knygos, ypač vertingiausi egzemplioriai, buvo tikslingai naikinamos. Ir šis liūdinantis procesas prasidėjo dar labai seniai.

Kai Cezaris atvyko į Aleksandriją, garsiojoje bibliotekoje tuo metu buvo ne mažiau 700 tūkstančių rankraščių. Kai kuriuose jų buvo tokia informacija, kuri užkariautojams kėlė baimę. Pavyzdžiui, Babilono žynio Beroso, pabėgusio į Graikiją, literatūrinis palikimas. Berosas buvo istorikas, astrologas ir astronomas. Jis išrado pusiau apvalų saulės ciferblatą ir sukūrė Saulės ir Mėnulio spindulių sudėties teoriją ir taip numatė dabartinių laikų darbus šviesos interferencijos srityje. Autorius savo darbuose taip pat buvo aprašęs susitikimus su... ateiviais -paslaptingaisiais Apkalusais, būtybėmis, primenančiomis žuvis. Jos gyveno skafandruose ir žmonėms perdavė pirmąsias mokslo žinias, kurias rūpestingai užrašė Babilono žynys.

Beroso „Pasaulio istorija", kurioje jis aprašė pirmuosius savo kontaktus su ateiviais, prarasta amžiams. Išliko vos keletas rankraščio fragmentų.

Toje pačioje bibliotekoje buvo saugomi ir ugnyje sudegė Demetrijaus Faleriečio veikalai, iš kurių vienas buvo keistu pavadinimu: „Apie šviesos gumulą danguje". Tai buvo pirmasis rašytinis šaltinis apie skraidančiąsias lėkštes.

Aleksandrijos bibliotekoje buvo saugomi ir finikiečių istoriko Mokuso, kuris, kaip manoma, sukūrė atomų teoriją, darbai.

Yra manoma, kad bibliotekoje galėjo būti saugoma ir garsioji „Toto knyga". Kaip pasakojama senovinėse legendose, Totas sukūrė raštą ir buvo visų dievų rinkinių metraštininkas. Knyga buvo parašyta ant 78 auksinių plokštelių, jos autoriais buvo laikomi Atlantidos gyventojai.

„Toto knyga" atskleidė įvairių pasaulių valdymo paslaptis. Joje buvo žinios, kurias pritaikius buvo galima valdyti žemę, vandenynus ir dangaus kūnus. Pasinaudojant knygoje esančiomis žiniomis buvo galima atgaivinti mirusiuosius, per atstumą paveikti kitus žmones, išmokti valdyti mums nežinomas mūsų pačių kūno funkcijas.

Toto knyga

Sudeginus biblioteką išnyko visi išvardinti veikalai, tarp jų ir auksinės „Toto knygos" plokštelės. Ant papiruso padarytas kopijas tikslingai naikino žyniai, o vėliau - inkvizicija.

Džono Di dvasios

Persikelkime į vėlesnius laikus. XV ir XVI amžių sandūroje abatas Tritemijus parašė veikalą „Steganografija". Knygos įžangoje rašoma: „Aš papasakosiu apie būdus, kuriais galiu tiksliai ir patikimai perduoti savo valią bet kuriam žmogui, kuris supras mano mokymo esmę, kad ir kaip toli jis nuo manęs būtų - tegul ir už šimto varstų. Savo mintis galiu perduoti netgi kaliniui, įkalintam giliame požemyje ir saugomam niekada akių nesumerkiančios sargybos".

Kokį atradimą padarė abatas - nežinia, tačiau 1616-ais metais rankraštis buvo viešai sudegintas.

Toks pat likimas ištiko ir anglų matematiko, geografo ir astronomo Džono Di (1527-1609 metai) darbus. Išliko tik maža dalis jo darbų, kuri pavadinta „Tikras ir tikslus pranešimas apie tai, kas daugelį metų vyko tarp daktaro Džono Di ir kai kurių dvasių". Mokslininkas dvasiomis vadino nežemiškąsias protingas būtybes, su kuriomis, kaip teigia, ne kartą turėjo kontaktų.

Knygoje buvo pateiktos matematinės žinios, kurių lygis labai smarkiai aplenkė Džono Di gyvenamojo laikotarpio žinias. Veikale dar buvo pasakojama, kad Žemė sudaryta iš daugybės viena ant kitos uždėtų sferų, išdėstytų pagal kitą matavimą. Tarp šių sferų yra taškai, o tiksliau - sąlyčio paviršiai.

Didžiąją rankraščio dalį sudegino nežinomi žmonės, kurie apiplėšė Džono Di archyvą jau po mokslininko mirties.

Neįkainojami senoviniai rankraščiai buvo naikinami ir Paryžiaus komunos laikais, ir per Antrąjį pasaulinį karą. Daugybė relikvijų sudegė Sarajevo Nacionalinėje bibliotekoje XX amžiaus paskutinio dešimtmečio pradžioje. Žinių naikinimo procesas tęsiasi.

Turite naujienų, nutikimų, mistinių istorijų, sveikatos patarimų, receptų, pasveikimo istorijų? Pasidalinkite su skaitytojais... Rašykite blog‛e! Kaip galite tai padaryti.

reklama
ŽYMĖS: biblioteka, prakeitos žinios, Toto knyga

Jei radote tekste klaidų, išskirkite ją ir paspauskite Ctrl + Enter Sistema Orphus

Griežtai draudžiama PARANORMAL paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu, be (gyvos) nuorodos su logotipu į PARANORMAL.LT šaltinį.

Facebook komentarai

reklama

Komentarai: (0) Komentuoti gali tik registruoti vartotojai!
avatar

//Nemokami skelbimai » Paranormal skelbimai...

Konditeriniai gaminiai
Used Cooking Vegetable Oil...

Mes esame augalinio aliejaus gamintojai ir gaminame įvairių rūšių rafinuotą augalinį aliejų ...

Konditeriniai gaminiai
Rafinuotas cukrinių runkelių cukrus ICUMSA 45...

Mes runkelių cukraus gamintojai, tai yra kristalai ir kubiniai. Mes turime rafinuotą baltąjį...//Medicina, Ligos, Mutacijos, Liaudies medicina » Liaudies medicinos naujienos


Sveikatos patarimai / Liaudies medicina
Gerkite citrinų vandenį vietoj tablečių...

Gerkite citrinų vandenį vietoje tablečių, jai jūs susidūrėte su viena iš 13 sveikatos problemų. Šilto vandens stiklinė su citrin...
Sveikatos patarimai / Liaudies medicina
Šampūnas nuo pleiskanų ir plaukų slinkimo...

Eteriniai aliejai tapo gana įprastas dalykas, šiais laikais. Jie gali pilnai realizuoti savo potencialą pastaraisiais metais....

Sveikatos patarimai / Liaudies medicina
Šis sirupas 10 kartų galingesnis nei penicilinas...

Šis sirupas 10 kartų galingesnis nei penicilinas - žudo bet kokią infekciją ir bakterijas mūsų kūne! Dabar jokia infekcija ma...

Ligos, mutacijos
Indijoje gyvena vyras su 28 pirštais...

43 metų Indijos pilietis Devendra Sutharas gimė su 28 pirštais. Pas vyrą yra po 7 pirštus ant rankų ir kojų, kuris yra įrašyt...


Sveikatos patarimai / Liaudies medicinos receptai
Arbata nuo tonzilito (lakišius, liepžiedžiai, kietis)...
Sveikatos patarimai / Liaudies medicinos receptai
Arbata nuo laringito (šalavijas, ramunėlė, pipirmėtė)...
Sveikatos patarimai / Liaudies medicinos receptai
Arbata nuo laringito (ramunėlė, juoduogio šeivamedis, liepži...
Sveikatos patarimai / Liaudies medicinos receptai
Arbata nuo laringito (šalavijas, ramunės žiedai)...
Sveikatos patarimai / Liaudies medicinos receptai
Morkos su medumi laringitui gydyti...
Užsienio spauda / Paranormal news
Rogue planet could bring end of days this weekend, numerolog...