Svetainėje sukaupta daugiau nei 1000 sveikatos patarimų. Ieškokite patarimų ir ne tik:

Pagrindinis » Kategorija: Sveikatos patarimai | Liaudies medicina » Peržiūrų: (17.0K) Komentarų: (0) (30.08.2017 - 20:13)

Ši priemonė išgydo net nuo sausiausio kosulio!

Taip lengvai jūs dar nesigydėte!

Ši priemonė išgydo net nuo sausiausio kosulio!

Ne visada brangios ir labai reklamuojamos priemonės yra efektyviausios. Jei jus nervina sunkus kosulys, krūtinės skausmas ir sunkus kvėpavimas, neskubėkite bėgti į vaistinę - geriau pabandykite vieną iš liaudies medicinos receptų.

Medus su kopūsto lapais - senas derinys, dar močiutės mūsų tai naudojo. Mane taip gydė vaikystėje, o dabar, jei kas nors namuose serga kosuliu, darau šią procedūrą - veikia 100%. Padeda tiek vaikams, tiek suaugusiems.

Viena sąlyga: rinkitės, kad kopūstas būtų šviežias, tvirtas ir žalias ir jokiu būdu ne nušalęs!

Kaip paruošti priemonę nuo kosulio:

Imu kopūsto lapą, atidžiai nuplaunu (be muilo), įdedu jį 1-2 minutėms į verdantį vandenį, tada užtepame medaus ir dedame ant krūtinės (su stipriu kosuliu - dedami du kopūsto lapai, vieną ant krūtinės, antrą - ant nugaros).

Aptempti marškinėliai saugo lapą visą naktį. O rytą, beveik nieko iš jo nelieka. Kartu su medumi jis absorbuojasi į odą, suteikia gydomąjį poveikį.

3-5 naktys - ir kosulio, kaip nebūtą.

Ši priemonė išgydo net nuo sausiausio kosulio!

Patiko straipsnis? Pasidalinkite su draugais tinkluose! Prisijunkite prie mūsų paskyroje, kad nepraleistumėte įdomių dalykų!


ŽYMĖS: kosulys, medus, kopūstas, sveikatos patarimai

Paranormal.lt medžiagos citavimas negavus išankstinio paranormal.lt sutikimo neleidžiamas. Išimtinių teisių pažeidimas užtraukia baudžiamąją atsakomybę.


// Susiję straipsniai »

Komentarai: (0) Komentuoti gali tik registruoti vartotojai!
avatar