Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Medicinos Naujienos » 2017 » Kovo » 30

Teroras medicinoje

Dr. Robertas Verkerkas, nevyriausybinės organizacijos Alliance for Natural Health International vadovas ir mokslinis direktorius. Tai vartotojų sąjunga, kuri gina vartotojų teises į natūralią sveikatos priežiūrą ir natūralų maistą. Daugiau informacijos galima rasti internete www.anh-europe.org arba apsilankius ANH profilyje socialiniuose tinkluose „Facebook" ir „Twitter" (www.facebook.com/ANH-lnternational ir www. twitter. com/anhcampaign).

Pasaulyje alternatyviosios medicinos šalininkai nuolat patiria puolimus.

Per pastarąsias 6 savaites esu susitikęs su specialistais Melburne ir Londone, kurie vėžiui gydyti taiko ketogeninę dietą ir kurie pajuto tiek profesinį, tiek asmeninį spaudimą. Susitikau su šeimomis Kalifornijoje, planuojančiomis palikti šią JAV valstiją, nes nenori skiepyti savo vaikų, vis dėlto pageidauja leisti juos į mokyklą. Taip pat susitikau su gydytojais Australijoje ir JAV, kurie rizikuoja netekti savo gydytojo licencijos, nes atleido nuo vakcinavimo vaikus, kuriems skiepas gali sukelti pavojingų pasekmių.

Medical terrorism

Vėžio gydymas ir vakcinavimas - tai temos, kuriomis vyksta pačios karščiausios diskusijos tarp vyraujančios ir alternatyviosios medicinos atstovų, o tai yra keista, nes pirmai nepavyko pasiekti nepralenkiamų laimėjimų gydant vėžį ir ji nesugebėjo apsaugoti žmonių nuo susirgimo tomis ligomis, nuo kurių skiepijama. Ir tol, kol prieinami duomenys nėra nei įtikinami, nei patikimi (su keliomis išimtimis, kai mokslininkai bando juos apibendrinti per tyrimus, kurie yra nepriklausomi nuo vaistų gamintojų, ir publikuoti rezultatus moksliškai recenzuojamuose žurnaluose), tokia status quo ir išliks.

Sidnėjaus onkologų parengtoje apžvalgoje, kurioje analizuoti visi prieinami tyrimai, atlikti Australijoje ir JAV laikotarpiu nuo 1998 iki 2004 metų, paaiškėjo, kad chemoterapija kaip papildoma terapija kartu su kitais metodais (daugiausia radioterapija ir chirurgija) padidina pacientų tikimybę likti gyviems dar 5 metus atitinkamai tik 2,3 ir 2,1 proc.

Iš tikrųjų tokią status quo garantuoja tik pinigai. Vėžio gydymas ir vakcinos atstovauja verslui, kuris yra gana stambus ir todėl svarbus tiek šalių vyriausybėms, tiek ekonomikai. Visame pasaulyje vėžiui gydyti išleidžiama apie 200 mlrd. JAV dolerių. Tarptautinė skiepų rinka mažesnė - 60 mlrd. JAV dolerių, bet reikia

Intelektualinės nuosavybės teisė, konkrečiai - žinios apie tai, kaip gydymui tūkstančius metų taikyti augalai, iš vietos gyventojų pereis į biotechnologijų bei farmacijos įmonių rankas.

turėti omenyje tai, kaip greitai vyksta vakcinavimas. Tai juk viena akimirka. Kalbant apie investicijų grąžą, vakcinavimas yra labai pelninga melžiama karvė.

Australų filmų kūrėjas ir režisierius Tomas Meadmore'as, gyvenantis Didžiojoje Britanijoje, savo naujausiame filme „Vėžio konfliktas" (Cancer Conflict) nori parodyti, su kokia dilema susiduria vėžiu sergantys pacientai (cancerconflictmovie.com). Deja, kaip kiekvienas filmas, kurio siužetas kelia pavojų, kad yla išlįs iš maišo, taip ir šis turėjo būti statomas iš piniginių aukų. Tomas, taip pat kaip kiti žmonės, bandantys pasakyti visuomenei ką nors svarbaus, yra nustumtas į pakraštį.

Tas pats vyksta su tais filmų režisieriais, kurie imasi vakcinavimo temos. Prisiminkime, koks spaudimas pernai gegužę buvo daromas Andrew Wakefieldui dėl jo filmo „Vakcinuoti: nuo sukčiavimo iki katastrofos"

('Vaxxed: From Cover-up to Catastrophe). Robertas de Niro tai patyrė, kai jį bandė priversti atsisakyti rodyti filmą festivalyje „Tribeca", tačiau jis liko ištikimas savo pozicijai. Aktorius pats turi autizmu sergantį vaiką, todėl žino, kad standartinės medicinos ir valstybės požiūris į sveikatą tikrai nėra geras.

Tokia sistema veikia visame pasaulyje, siekdama išsaugoti status quo ir apsaugoti savo finansinius interesus. Tie, kurie išdrįsta išsakyti alternatyvią nuomonę, ypač tada, jei gali pasiekti plačias žmonių mases, išstumiami, jiems taikomas spaudimas ir (arba) jie diskredituojami profesionalioje srityje. Iš gydytojų atimamos jų licencijos ar jie baudžiami teisme, laužančiame teisingumo principus, o to pakanka, kad įbaugintų jaunus ir būsimus gydytojus bei priverstų juos sutikti su kraštutinai konservatyvių gydytojų organizacijų nuomone.

Australijoje dviem pasaulyje garsiems antivakcinavimo ekspertams buvo pagrasinta mirtimi ir jie (kokia staigmena!) atšaukė savo pasirodymus - štai, kaip veikia terorizmas!

Pavojus gresia ir senovinei liaudies medicinai. Kinų liaudies medicinai ir ajurvedai pavyko šiaip ne taip išlikti medicinos sistemos kamputyje ir atlaikyti mokslinius tyrimus pagal vakarietišką stilių - stebėtinu būdu jos visai padoriai atrodo po įrodymais paremtos medicinos didinamuoju stiklu. Iš tikrųjų šių daugiau nei 4000 metų senumo gydymo mokymų veiksmingumas turi daugiau įrodymų už chemoterapiją, kuri vis dar išsaugo savo pozicijas onkologijoje. Deja, kitų, ne taip ištirtų liaudies medicinos sistemų ateitis neatrodo tokia gera, nebent jų šalininkai pajėgs efektyviai protestuoti, įskaitant mūsų kolegas iš Tradicinės ir natūralios sveikatos aljanso (Traditional Natural Health Alliance) Pietų Afrikoje, kur pirmam svarstymui parlamente bus perduotas įstatymas dėl liaudies medicinos.

Iš esmės šis įstatymas negins liaudies medicinos specialistų, kadangi tai yra valstybės sankcionuotas etnopiratizmas, kai intelektualinės nuosavybės teisė, konkrečiai - žinios apie tai, kaip gydymui tūkstančius metų taikyti augalai, iš vietos gyventojų pereis į biotechnologijų bei farmacijos įmonių rankas. Tai priežastis, dėl kurios šis procesas vadinamas apartheidu medicinoje.

Globalizacija įvyko, kova su vėžiu pralaimėta, skiepai tik iš dalies veiksmingi, o jų šalutinis poveikis dažnai nutylimas. Kas vyks toliau? Ar parduosime ateities generacijas?

wddty.com Clin Oncol (R Coll Radiol), 2004; 16:549-60

Jei manai, kad ši informacija buvo naudinga, pasidalink, prenumeruok ir padėkok...

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
16.10.2021 laikas 22:04 Sveikas 16-metis berniukas Kalifornijoje mirė gavęs antrąją "Pfizer" vakcinos nuo koronaviruso dozę
Visiškai sveikas 16 metų berniukas Kalifornijoje mirė nepraėjus nė mėnesiui po to, kai jam buvo suleista antroji Pfizer-BioNTech kompanijos Wuhan koronaviruso (COVID-19) vakcinos dozė. Paauglys antrąją "Pfizer-BioNTech" vakcinos dozę gavo balandžio 3 d., o mirė balandžio 27 d....

Skaityti daugiau

16.10.2021 laikas 20:34 Kaip nustatyti žmogaus charakterį pagal valgį?
Mums taip tik atrodo, kad mes viską žinome apie save. Kiekvienas žmogus - tai atskiras pasaulis, kurį reikia pažinti visą gyvenimą. Apie kažkokius charakterio bruožus mums papasakos artimieji ir draugai, kažką savyje mes pastebime patys, kažką nustatyti padeda įvairūs psichologiniai testai....

Skaityti daugiau

16.10.2021 laikas 19:26 Su šeivamedžiu draugausi - ligų nežinosi!
Ne daug kas žino, kad, reguliariai vartojant juodauogius šeivamedžius, galima išgydyti mastopatiją, dusulį, krūtinės karkalus, kosulį, galvos skausmus, atkurti regėjimo ryškumą ir atmintį, išvalyti organizmą ir kraują, atsikratyti vidurių užkietėjimo, sulėtinti senėjimo procesus, įveikti pavasarinę ...

Skaityti daugiau

16.10.2021 laikas 18:33 Trečiojo Reicho skraidančios lėkštės

Iš įvairių informacijos šaltinių - liudininkų pasakojimų, istorinės ir mokslo populiarinimo literatūros, Trečiojo Reicho archyvinių dokumentų - galima sužinoti, kad prieš Antrojo pasaulinio karo pradžią ir per jį vokiečių mokslininkai ir inžinieriai sukonstravo, pagamino ir išbandė disko formos s...

Skaityti daugiau

16.10.2021 laikas 17:06 1993 metų filmas "Visa griaunantis" nurodė ateitį
Keista, bet dabar šis filmas, kažkaip įgauna naują prasmę apie ateitį, ir kur dabar valdžia keliauja ir kam tai naudinga. Štai keletas pastebėjimų iš daugelio. Jei pastebėsi, labai didelė policijos kontrolė. O, kaip vykdoma kontrolė?...

Skaityti daugiau

16.10.2021 laikas 16:27 Receptai | Patiekalai Kepta žuvis: Raudės ir kuojos keptos kepimo popieriuje (orkaitėje)
Kai tik mano virtuvėje atsiduria raudžių ar kuojų, iškart bėgu kepti žuvies pagal šį receptą. Jis mūsų šeimoje labai seniai pamiltas ir mes jo niekada nekeitinėjame. Didžiausią darbą už mane atlieka orkaitė, ingredientai visai paprasti ir man tai labai patinka. Mėginam!...

Skaityti daugiau

16.10.2021 laikas 16:27 Receptai | Patiekalai Perlinis kus kus arba kuskuso kruopų salotos su avinžirniais

Kadangi pasitaruoju metu sulaukiu prašymų pasidalinti ne tik įvairiais saldžiais ar rimtais patiekalais, bet ir kuo sveikesniu nuo šiol kartas nuo karto tą ir bandysiu padaryto. Aš savo virtuvėje tikrai labai mėgstu eksperimentuoti, išmėginti ne tik naujus kepinius, bet ir kitų patiekalų receptus...

Skaityti daugiau

14.10.2021 laikas 10:49 Receptai | Patiekalai Šaltalankių arbata su imbieru - nauda ir kaip paruošti?
Pirmiausia reikėtų žinoti, kad šaltalankio uogos yra itin naudingos ir savyje turi daugy gydomųjų savybių. Juose galite rasti įvairių vitaminų, mikroelementų bei organinių rūgščių.

Skaityti daugiau