Pagrindinis » Kategorija: Sveikatos patarimai / Liaudies medicina » Peržiūrų: (2.1K) Komentarų: (0) (25.05.2017 - 18:55)

Tik 1 ingredientas ir kaukė nuo plaukų slinkimo paruošta!

Būtinai išbandykite! Ši rusų priemonė sustiprins ir atstatys plaukus!

Šis rusiškas vaistas nustebino visas moteris ir vyrus, kurie turi plaukų slinkimo ir lūžinėjimo problemų.

Ši kaukė atstato plaukų šaknų struktūrą ir apsaugo nuo plaukų slinkimo. Galite išbandyti ją iš karto, nes jums reikia tik vieno ingrediento - morkų.

Morkos yra žinomos visiems, tai puikus beta-karotino ir vitamino A šaltinis, tai turi teigiamą poveikį plaukų sveikatai. Be to, morkos padeda detoksikuoti visą kūną, padeda naujų sveikų ląstelių regeneracijai.

Tik 1 ingredientas ir kaukė nuo plaukų slinkimo paruošta!

Jums reikės:

  • Morkos.

Paruošimas ir naudojimas:

Smulkiai sutarkuokite šviežias morkas ir įtrinkite jas į plaukų šaknis. Palikite kaukę 15 minučių, tada nuplaukite plaukus įprastu būdu.

Iš pradžių kaukę darykite dažnai, bent 5 kartus iš eilės, kai plaukai yra plaunami. Kai plaukai sustiprės, galėsite daryti kartą per mėnesį.

Patiko straipsnis? Pasidalinkite su draugais tinkluose!


ŽYMĖS: gydymas, grožis, Vitaminai, ODA, sveikatos patarimai, morkų kaukė, morkė plaukų plaukams, grožio patarimai
Svetainėje sukaupta daugiau nei 1000 sveikatos patarimų. Ieškokite patarimų apie:

Leidžiamas medžiagos citavimas negavus išankstinio paranormal.lt sutikimo su sąlyga, kad tekste bus patalpinta privaloma nuoroda į paranormal.lt - Pasaulio naujienos kitaip. Interneto leidiniams privaloma tiesioginė, paieškos sistemoms atvira hipernuoroda į cituojamus straipsnius ne žemiau, kaip antroje teksto pastraipoje. Išimtinių teisių pažeidimas užtraukia baudžiamąją atsakomybę


// Susiję straipsniai »


//Taip pat skaitykite »

Komentarai: (0) Komentuoti gali tik registruoti vartotojai!
avatar