Pagrindinis » Kategorija: Sveikatos patarimai | Liaudies medicina » Peržiūrų: (5.5K) Komentarų: (0) (23.06.2017 - 19:26)

Trys receptai nuo venų varikozės!

Šie 3 būdai tikrai išgelbės jus nuo išsiplėtusių venų! Yra du tipai varikozės: paviršiniai ir gilūs.

Paviršiniai yra po oda, jūs lengvai galite pamatyti storus griovelius ar mazgus. Gilūs, nėra matomi, nes jie yra tarp kaulų ir raumenų.

Jeigu laiku nepradėsite gydymą, tai gali sukelti komplikacijų bei sumažinti jūsų gebėjimą dirbti! Štai 3 natūralūs produktai kovoti su venų varikozę.

Trys receptai nuo venų varikozės!

Receptas 1 - vidaus vartojimui.

Ingredientai:

  • 1 puodelis česnakų.
  • 15 citrinų su žieve.

Nulupkite česnako skilteles, sumaišykite juos maišytuvu ir supilkite į dubenį. Tą patį padarykite su citrinomis. Gerai išmaišykite. Laikykite mišinį šaldytuve, stikliniame inde, neuždarykite dangteliu, naudokite marlę.

Paimkite vieną šaukštelį ir ištirpinkite puodelyje šilto vandens. Gerkite ryte nevalgius. Vartokite vaistą kiekvieną dieną.

Receptas 2 - išoriniam naudojimui.

Ingredientai:

  • ½ puodelio susmulkintų morkų.
  • 3 šaukštus alijošiaus gelio.
  • ½ puodelio obuolių acto.

Sudėkite visus ingredientus į maišytuvą ir gerai išmaišykite, kol mišinys taps pasta. Jeigu jūsų pažeista vieta yra labai didelė, proporcingai padidinkite visų ingredientų kiekį.

Šis mišinys naudojamas išorei, kaip tepalas. Švelniai įtrinkite tepalu odą ir gerai pažeistą vietą apviniokite tvarsčiu. Leiskite tepalui veikti 30 minučių, tada nuplaukite šiltu vandeniu.

Geresnis rezultatas pasiekiamas, jei kojas laikote pakeltas apie 30 minučių.

Šis gydymas turi būti kartojamas kas dieną, kol pamatysite pagerėjimą, po to galima ir kas antrą dieną.

Receptas 3 - išoriniam naudojimui.

Ingredientai:

  • 1 stiklinė avies pieno.
  • 1 vaikiškas muilas.

Ištirpinkite muilą šiltu arba šaltu pienu ir gerai viską išmaišykite.

Įtrinkite odą sergančia varikozę iš apačios į viršų 3 kartus per dieną. Svarbu prisiminti, kad įtrinkite pažeistą odą širdies kryptimi, nuo kojų į viršų.

Trys receptai nuo venų varikozės!

Patiko straipsnis? Pasidalinkite su draugais tinkluose! Prisijunkite prie mūsų paskyroje, kad nepraleistumėte įdomių dalykų!

Paranormal.lt medžiagos citavimas negavus išankstinio paranormal.lt sutikimo neleidžiamas. Išimtinių teisių pažeidimas užtraukia baudžiamąją atsakomybę.


// Susiję straipsniai »

Komentarai: (0) Komentuoti gali tik registruoti vartotojai!
avatar