Mėnesio TOP 6
Pagrindinis » Kategorija: Sveikatos patarimai / Liaudies medicina » Peržiūrų: (692) Komentarų: (0) (15.05.2017 - 08:46)

Vitamino C perteklius

Sunkiai šiandien surastumėte žmogų, kuris šiandien vengtų vitamino C (askorbo rūgšties) pertekliaus. Ar tikrai jis toks jau nekaltas? Ar tikrai teisus buvo L. Polingas, teigdamas, kad vitamino C padidinti kiekiai padės išvengti baisių ligų? Beje, jis ir jo žmona, abu mirė nuo vėžio. Ar gali C vitaminas sukelti hipervitaminozę?

Ant maisto pakuočių vitamino C pavadinimas gal būti pakeičiamas šiais kodais:

E300 L-Askorbo rūgštis
E301 Natrio L-askorbatas
E302  Kalcio L-askorbatas
E303  Kalio L-askorbatas
E304  Askorbilo palmitatas, askorbilo stearatas
E315 Eritorbinė rūgštis
E300 - E304 gali būti pagaminti naudojant genetiškai modifikuotus organizmus. E304 gali būti gyvulinės kilmės.

Neigiamas vitamino C pertekliaus poveikis tampriai susijęs su vitamino C vaidmeniu fiziologiniame vystymesi. Jis organizmui, skirtingai nuo kitų vitaminų, yra plataus apsauginio spektro medžiaga. Nuo C vitamino priklauso daugelio fermentų aktyvumas organizme: jis tiesiogiai įtakoja kolageno – baltymo, kuris sudaro didesnę dalį organizmo baltymų, sintezę, baltyminės kilmės hormonų gamybą, nukleininių rūgščių gamybą.

Vitamino C perteklius Normaliai, kiek beįvedinėtume į organizmą vitamino C, net ir labai dideles dozes, jo koncentracija audiniuose bus optimali tam audiniui. Vitamino C perteklius suardomas ir išmetamas iš organizmo. Tačiau, po persitvarkymo vitamino C pertekliaus išmetimui, organizmas po to ne iš karto atstato normalią šio vitamino apykaitą. Kurį tai laiką padidintas vitamino C ardymas ir išmetimas organizme iš inercijos vis dar vyksta ir taip sumažėja optimalus jo kiekis visuose audiniuose.

C vitamino hipervitaminozė, pereina į hipovitaminozę, kurios pasekmė – organizme greitai besivystantys patologiniai sutrikimai.

Hipervitaminozė C gali būti lydima nemigos, padidinto jaudrumo, nerimo, tankesnio širdies plakimo.

Jei žmogus vartoja barbitūratus kartu su vitamino C 0,5 gramo doze, organizme pasireiškia karščio bangos, galvos skausmas, nemiga, nervinis jaudinimas, šlapias prakaitas.

Nustatyta, kad vitamino C perteklius pablogina širdies aprūpinimą energetinėmis ir plastinėmis medžiagomis; kolageno perteklius (šiuo atveju jo sintetinama daug daugiau) skatina kraujagyslių ligų progresavimą. Vitamino C perdozavimas sutrikdo angliavandenių apykaitą, ypatingai nuo to kenčia sergantys diabetu, nes diabetas dažnai turi ir angiopatijos problemą.

Kaip pasirodė, vitaminas C neigiamai veikia ir į DNR. Kasdien papildomai suvartojant 0,5 gramo vitamino C sutrinka paveldimumas ir net kyla onkologinio susirgimo grėsmė. Vitamino C vartojimas mineralinių papildų sudėtyje (o tokių vaistinėse kiek nori), ypač jei jis papilde pakliūna kartu su geležimi, tolygus nuodo vartojimui. Trivalentės geležies jonų aplinkoje vitaminas C sugeba generuoti (Fentono reakcija) laisvuosius hidroksilinius radikalus (o juk vitaminas vartojamas, kad sumažinti juos), kurių padidintas kiekis stimuliuoja mutageninius efektus.

Žinoma, kad nitritai, pakliuvę į organizmą su maistu, reaguoja su skrandžio druskos rūgštimi ir virsta į azoto rūgštį HNO2, kuri lengvai pakliūna į kraują ir išnešiojama po visą organizmą. Pakliuvusi į ląsteles, ši rūgštis reaguoja su nukleoproteinais ir sudaro jų deguonies junginius. Šalia to DNR tripletuose susidaro defektai, kurie yra nepageidaujamų mutacijų priežastis. Kad neutralizuoti šį nitritų neigiamą poveikį, į mėsos produktus imta dėti vitamino C. Šiuo atveju susidaro dehidroaskorbininė rūgštis ir, deja, nemažai tarpinių produktų, daugiausia – laisvųjų radikalų. Jie taip panašūs į vitaminą C, kad ląstelė jų neatpažįsta, praryja ir visa tai baigiasi audinio sužalojimu. To pasekmės gali būti – infarktai, onkologiniai susirgimai ir t.t.

C vitamino, nitritų ir riebalų maiste derinys skrandyje paleis cheminį mechanizmą, kuris pagamins nitrozaminus, o tai jau – kancerogenai.

Paskutinių metų tyrinėjimai rodo, kad vitamino C perteklius (virš 1000 mg) skatina akmenų susidarymą inkstuose.

Nėra gamtoje nė vienos medžiagos, kurios perteklius neveiktų organizmo. Netgi oro ar vandens perteklius organizme turi savo pasekmes. Išmintis – saike.

Gyvenimas – tai lynas, kuriuo einate jūs. Tik balansuojant galima išlikti ant jo ir vis dar eiti.

Vis dar atsiranda komentatorių, kurie šventai tiki vitamino C pertekliaus galia:

Vitamino C perteklius šalinamas iš organizmo per inkstus, tačiau norėdami atlikti šį veiksmą, inkstai C vitaminą turi sujungti su jūsų organizme esančiomis mineralinėmis medžiagomis ir tik tuomet šalinti. Jeigu jums nereikalingi organizme kalcis, magnis, cinkas, varis – vartokite kuo daugiau C vitamino.

Jeigu norite didelio tankio cholesterolio pertekliaus savo kraujagyslėse – vartokite kuo daugiau vitamino C.

Jeigu jums nereikalingas jūsų kraujyje esantis stiprus antioksidantas ceruloplazminas, gerkite kuo daugiau vitamino C. Geležies ir vario jonai skatina superoksido radikalo gamybą ir vandenilio peroksido toksiškumą. Antioksidacinės gynybos funkcija yra palaikyti minimalų laisvųjų metalų jonų kiekį. Šią funkciją atlieka svarbūs transportiniai baltymai: albuminas, transferinas, ceruloplazminas.

Jeigu norite sudarkyti savo ląstelių membranas ir pakenkti ląstelių DNR, vartokite kuo daugiau vitamino C, nes jis yra stiprus oksidantas ir gerai šį darbą atliks.

Jeigu norite, kad būtų pakenkti širdis ir kiti organai, vartokite daugiau kaip 500 mg vitamino C ir jūsų DNR grandinėje susidarys stiprus toksinas oksiadeninas, kuris jūsų pageidavimus išpildys puikiai.

Jei norite savo organizme esančią geležį transformuoti į tokias jos formas, kurios sukelia aterosklerozę ir žaloja širdį, gerkite kuo daugiau vitamino C ir Fentono reakcija jums jūsų siekį realizuos puikiai.

Jei pageidaujate laisvųjų radikalų pertekliaus savo organizme, vartokite kuo daugiau vitamino C – jo perteklius autooksiduojasi ir tampa tuo, ko taip geidėte. Tai labai gerai vyksta jei yra šalia jo geležies, mangano ar chromo.

Jei jūsų tikslas kuo greičiau pasenti ir susiardyti savo audinius, vartokite kuo daugiau vitamino C ir jo įtakoje susidaręs toksinas pentosadinas tai jūsų svajonę pavers realybe.

Jei jums pabodo jūsų baltymai organizme ir panorote juos suardyti, gerkite kuo daugiau C vitamino ir jis tai padarys nesunkiai.

Jei pasiilgote kataraktos ar diabeto, vartokite kuo daugiau vitamino C ir ilgesys nurims, nes to ko norėjote, jau turėsite.

Jei pajutote didelį norą ištekinti savo pinigus per savo kūną į unitazą šiaip sau, vartokite daugiau kaip 180 mg vitamino C ir norai pildysis su kaupu – žarnyne kaupsis dujos ir pinigai bus liejami į unitazą lydimi žarnokų saliuto.

Pasiilgote vėžio? Godžiai griebkitės C vitamino ir jis atropos pas jus su malonumu.

ATMINKITE!

Kol vartojate C vitamino iki 180 mg, jis įsisavinamas iki 90% ir atlieka savo funkciją kaip priklauso – sveikatina jus. Viršijus šią normą, įsisavinimas krenta – išgėrus 5000mg, įsisavinami tik 24%.

Išmintis – saike ir situacijos analizėje, o ne farmacijos reklaminiuose triukuose.

Turite naujienų, nutikimų, mistinių istorijų, sveikatos patarimų, receptų, pasveikimo istorijų? Pasidalinkite su skaitytojais... Rašykite blog‛e! Kaip galite tai padaryti.

reklama
ŽYMĖS: vitaminas C, vitamino perteklius, organizmas

Jei radote tekste klaidų, išskirkite ją ir paspauskite Ctrl + Enter Sistema Orphus

Griežtai draudžiama PARANORMAL paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu, be (gyvos) nuorodos su logotipu į PARANORMAL.LT šaltinį.

Facebook komentarai

reklama

Komentarai: (0) Komentuoti gali tik registruoti vartotojai!
avatar

//Nemokami skelbimai » Paranormal skelbimai...

Kiti meno ir antikvariniai dirbiniai
Помощь биоэнергетика в любой жизненной пробл...

Помогу в самых сложных и безнадежных ситуациях. Уникальные сильные заговоры помогли многим в...

Nešaldyta švieži žuvis
upėtakiai...

Dabartiniu metu parduodame vaivorykštinius upėtakius tvenkinių įžuvinimui. Turime žuvyčių nuo 1...

//Medicina, Ligos, Mutacijos, Liaudies medicina » Liaudies medicinos naujienos


Sveikatos patarimai / Liaudies medicina
Sumažinkite cholesterolio kiekį ir išvalykite kraujagys...

Šis receptas padės išvalyti kraujagysles ir apsaugos nuo užsikimšimo. Blogasis cholesterolis dažnai gydomas tradiciniais įvai...

Sveikatos patarimai / Liaudies medicina
Natūrali kaukė, kuri atėmė plastikos chirurgų žadą!...

Atrodysite jauniau po 5 minučių: natūrali kaukė, kuri atėmė plastikos chirurgų žadą! Jums reiks tik 5 minučių, kad pasigamint...

Sveikatos patarimai / Liaudies medicina
Kaip greitai atsikratyti nuospaudų...

Sausa nuospauda ant kojų pirštų ir pado pagalvėlių - ne tik estetinė problema. Nuospaudos gali būti gana skausmingos, ypač je...

Sveikatos patarimai / Liaudies medicina
Geriausias paakių kremas: ištrina raukšles visiškai!...

Voratinklis smulkių linijų aplink akis, gali visam laikui sugadinti kiekvienos moters nuotaiką. Paakių oda labai subtilus dalyka...
Sveikatos patarimai / Liaudies medicinos receptai
Arbata su ramunėlėmis nuo peršalimo...
Health Tips
Homemade Juice That Kills Cancer Cells Without Chemotherapy...
Užsienio spauda / Paranormal news
Hunting cancer on a bird caught on video...
Sveikatos patarimai / Liaudies medicinos receptai
Žolelių nuoviro kaukė...
Užsienio spauda / Paranormal news
The Parque Forestal Humanoid Photograph - Santiago, Chile...
Sveikatos patarimai / Liaudies medicinos receptai
Tonizuojamoji medaus kaukė...
00:01:39

Mėnulyje aptiktas ateivių laivas? Alien Ship on the Lunar Su... 0

00:03:40

Kaukazo kalnuose buvo nufilmuota milžiniška «medūza» 1

00:00:59

Kanados miške girdimi baisūs garsai 1