Mėnesio TOP 6
Pagrindinis » Kategorija: Sveikatos patarimai / Liaudies medicina » Peržiūrų: (1.1K) Komentarų: (0) (26.06.2017 - 14:30)

Žolininkė patarė, kaip atsikratyti organizme esančių parazitų

Parazitų, kurie gali veistis žmonių organizme, randama net apie 200, tačiau juos galima įveikti paprastai ir efektyviais būdais – vartojant eterinius aliejus ar vaistinius augalus. Taip LRT RADIJUI sako žolininkė Nijolė Degutienė. Anot jos, norą veistis parazitams sukelia įvairios cheminės medžiagos ir metalai, todėl patariama išsivalyti organizmą, sureguliuoti pH. 

– Kas yra parazitai?

– Tai gyviai, kurie, patekę į mūsų organizmą, minta juo ir gyvena iš mūsų. Tai dažnai vadinama kirmėlėmis, bet į parazitų sąvoką įeina ir kitokie gyviai. Svarbiausias dalykas yra tai, kad parazitai gyvena tada, kai vyrauja tarša. Įvairūs metalai, cheminės medžiagos gali sukelti norą mūsų organizme gyventi nepageidaujamiems gyviams.

Žolininkė patarė, kaip atsikratyti organizme esančių parazitų Gyvsidabris, kadmis, švinas, talis leidžia parazitams nukeliauti iki pat sąnarių. Apskritai, galime turėti įvairių rūšių parazitų dėl to, kad esame užsikrėtę metalais. Pavyzdžiui, kadmio yra skalbimo milteliuose, mėlynose granulėse.

Iš viso randama apie 200 parazitų ir jie visi gali būti mūsų kūne. Mokslas ėmė nagrinėti šią sritį. Tai įrodyta laboratorijose.

– Kaip reikia gyventi, kad šie gyviai nepatektų į mūsų organizmą?

– Pirmiausia, nekišti pirštų į burną. Kai vaikas ropinėja žeme, žaidžia su kitais, kažką valgo, jis laižo pirštus. O kažkur netoliese gal bėgiojo katės ar šunys. Taigi nekišti pirštų į burną yra vienas svarbiausių dalykų. Žinoma, reikia plauti rankas. Grįžus namo reikia atidžiai nusiplauti rankas, nes ten galinčių būti kirmėlyčių mūsų akys nemato.

Reikėtų sureguliuoti organizmo pH į šarminę pusę. Parazitams ta aplinka nepatinka, jie veisiasi rūgštinėje aplinkoje. Reikia vartoti kuo mažiau maisto su teršalais, išvalyti metalus iš organizmo – amalgamines plombas taip pat rekomenduotina pakeisti į dabartines.

– Kaip galima atsikratyti parazitų?

– Paprastas ir veiksmingas dalykas – moliūgų sėklos. Jos tam vartojamos nuo senų senovės. Reikėtų po 20–30 sėklų suvalgyti keturis kartus per dieną. Galima jas sutrinti, įdėti medaus, pasigaminti kaip saldainį.

Yra toks augalas – meškinis česnakas. Žmonės turi jo savo darželiuose, bet jis veikia tik žalias. Parazitus išvalo medetkos – galima gerti arbatą tris kartus per dieną dvi savaites.

Organizmą valo ir eteriniai aliejai. Galima patiems pasigaminti kapsulių iš aliejų. Veiksmingas tujų aliejus, bet jo vartoti galima tik vieną lašą. Paminėčiau arbatmedžių, bergamočių, ciberžolių, pipirmėčių aliejus.

Tai nagrinėjama jau seniai, nustatyta, kokios žolės išvalo net giliausiai pasislėpusius parazitus. Stipriausiai veikianti žolė yra juodasis riešutas. Taip pat pelynas ir gvazdikėliai. Šių žolių reikia prekybos centruose ieškoti tokių, kurios turi ilgiausią galiojimo laiką. Atlikus žolių vartojimo ciklą, iš organizmo gali visiškai išsivalyti parazitai.

– Vaikai parazitais užsikrečia dažniau, tačiau, norint tai išnaikinti, reikia ir kitokių priemonių.

– Taip, vaikams nepaduosi pelynų arbatos. Kai vaikai turi kirmėlyčių ir reikia jų atsikratyti, gerai vartoti česnaką. Jei tik vaikai mėgsta, reikia jo duoti su sviestu ir duona. Kasdien reikėtų suvalgyti 2–3 nedideles skilteles, tai padeda. Vaikams galima duoti ir moliūgų sėklų, melionų sulčių, granatų žievelių.

Žolininkė patarė, kaip atsikratyti organizme esančių parazitų

ŽYMĖS: Nijolė Degutienė, vaistiniai augalai, parazitai, sveikata

Griežtai draudžiama PARANORMAL paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu, be (gyvos) nuorodos su logotipu į PARANORMAL.LT šaltinį.

Komentarai: (0) Komentuoti gali tik registruoti vartotojai!
avatar

//Taip pat skaitykite »

Medicinos naujienos
Daug žadantis atradimas: vėžines ląsteles pavertė sveik...

JAV mokslininkai atrado būdą, kaip išgydyti krūties, plaučių, šlapimo pūslės ir daugelio kitų rūšių vėžį. Jiems pavyko perpro...

Ligos, mutacijos
Norvegiška lašiša – toksiškiausias maistas visame pasau...

Keleto mėnesių eigoje prancūzų žurnalistai Nikolia Danielis ir Lui de Barbeirakas tyrė žuvies industriją iš vidaus. Jie kelia...

Sveikatos patarimai / Liaudies medicina
Efektyvios dantų balinimo priemonės namuose!...

Ideali sniego baltumo šypsena - daugumos žmonių svajonė. Yra daug profesionalių dantų balinimo būdų: fotobalinimas, balinimas...

Sveikatos patarimai / Liaudies medicina
Atsisveikinkite su veido raukšlėmis!...

Rezultatai nuostabūs! Odos senėjimas ir gamtos elementai mažina savo tankį ir elastingumą. Laimei, šie du paprasti ingredient...