Pagrindinis » Kategorija: Ligos, mutacijos » Peržiūrų: (709) Komentarų: (0) (21.05.2018 - 17:49)

Nufilmuotas kiaulės lavonas su žmogaus pirštais

Internete pasirodė vaizdo įrašas, kuriame galbūt užfiksuota kiaulė mutantė, kurios priekinės galūnės panašios į žmogaus rankas. Pas mirusį gyvūną galime aiškiai pamatyti penkis pirštus.

kiaulė mutantė, mutantas, liga, mutacija, kiaulė

Kur tiksliai nufilmuotas vaizdo įrašas nėra žinoma, tačiau tikinama, kad JAV. Žmogus pamatęs negyvą gyvūną plaukiojančia vandenyje pradėjo jį apžiūrinėti, buvo nustebintas jos kojomis. Bet traukti iš vandens lavoną žmogus nesiryžo.

Pagal matoma vaizdą lavonas vandenyje prabuvo ilgą laiką. Kai kas iš komentatorių teigia, kad tai kiaulė mutantė. Kiti yra įsitikinę, kad tai padirbta.

kiaulė mutantė, mutantas, liga, mutacija, kiaulė

Dar kiti sako, kad tai ne kiaulė, o šuo, matoma uodega, o šunys gali turėti ilgus pirštus. Ketvirti, prieštarauja, padaro nosis, kaip kiaulės, galbūt tai genetinis hibridas.

"Pas ją kiaulės nosis, šuns uodega ir žmogaus rankos. Atrodo, kad tai eksperimentas, kuris pabėgo iš laboratorijos", - rašo komentatorius.

Kažkas kitas parašė, kad tai yra paprasta kiaulė, o jos kanopos atsidalino į pirštus. Nors kiaulių pirštai atrodo šiek tiek kitaip, o vaizdo įraše jie labai panašūs į žmogų. O, apskritai, tai paslaptis.

Nufilmuotas kiaulės lavonas su žmogaus pirštais

Paranormal.lt naujienos

Patogiausias būdas SUŽINOTI DAUGIAU – sekti naujienas mūsų „Facebook“ „Twitter“ paskyroje!

Paranormal.lt medžiagos citavimas negavus išankstinio paranormal.lt sutikimo neleidžiamas. Išimtinių teisių pažeidimas užtraukia baudžiamąją atsakomybę.


// Susiję straipsniai »

Komentarai: (0) Komentuoti gali tik registruoti vartotojai!
avatar