Mėnesio TOP 6
Pagrindinis » Kategorija: Ligos, mutacijos » Peržiūrų: (257) Komentarų: (0) (21.05.2018 - 17:49)

Nufilmuotas kiaulės lavonas su žmogaus pirštais

Internete pasirodė vaizdo įrašas, kuriame galbūt užfiksuota kiaulė mutantė, kurios priekinės galūnės panašios į žmogaus rankas. Pas mirusį gyvūną galime aiškiai pamatyti penkis pirštus.

kiaulė mutantė, mutantas, liga, mutacija, kiaulė

Kur tiksliai nufilmuotas vaizdo įrašas nėra žinoma, tačiau tikinama, kad JAV. Žmogus pamatęs negyvą gyvūną plaukiojančia vandenyje pradėjo jį apžiūrinėti, buvo nustebintas jos kojomis. Bet traukti iš vandens lavoną žmogus nesiryžo.

Pagal matoma vaizdą lavonas vandenyje prabuvo ilgą laiką. Kai kas iš komentatorių teigia, kad tai kiaulė mutantė. Kiti yra įsitikinę, kad tai padirbta.

kiaulė mutantė, mutantas, liga, mutacija, kiaulė

Dar kiti sako, kad tai ne kiaulė, o šuo, matoma uodega, o šunys gali turėti ilgus pirštus. Ketvirti, prieštarauja, padaro nosis, kaip kiaulės, galbūt tai genetinis hibridas.

"Pas ją kiaulės nosis, šuns uodega ir žmogaus rankos. Atrodo, kad tai eksperimentas, kuris pabėgo iš laboratorijos", - rašo komentatorius.

Kažkas kitas parašė, kad tai yra paprasta kiaulė, o jos kanopos atsidalino į pirštus. Nors kiaulių pirštai atrodo šiek tiek kitaip, o vaizdo įraše jie labai panašūs į žmogų. O, apskritai, tai paslaptis.

Nufilmuotas kiaulės lavonas su žmogaus pirštais

Patiko straipsnis? Pasidalinkite su draugais tinkluose!

ŽYMĖS: Liga, kiaulė mutantė, kiaulė, mutantas, mutacija
Svetainėje sukaupta daugiau nei 1000 sveikatos patarimų. Ieškokite patarimų apie:

Griežtai draudžiama PARANORMAL paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu, be (gyvos) nuorodos su logotipu į PARANORMAL.LT šaltinį.

Komentarai: (0) Komentuoti gali tik registruoti vartotojai!
avatar

//Taip pat skaitykite »

Ligos, mutacijos
Neįprastai atrodantis naujagimis – du straubliukai viet...

Peru gimė berniukas, kuris sugebėtų nustebinti net visko mačiusius gydytojus. Vietoje nosies jis turi du vamzdelius primenanč...

Sveikatos patarimai / Liaudies medicina
Delfinų terapija... tiesiog namuose!...

Taip, taip! Šis labai brangus, sunkiai prieinamas ir itin veiksmingas gydymo būdas tapo įmanomas fantastiško rusų mokslininkų...

Medicinos naujienos
Susirgęs vėžiu vyras patyrė, kas yra klinikinė mirtis...

Stasys Jonikas patyrė, kas yra klinikinė mirtis. Kaip pats sako, gerai, kad tada buvo ligoninėje ir nemirė, kol vežė iš penkt...

Sveikatos patarimai / Liaudies medicina
Kaip išvalyti plaučius per 3 dienas...

Ar rūkote ar ne, mūsų plaučiai turi būti reguliariai valomi, net dūmų įkvėpimas, pramoninių ir automobilių tarša gali pakenkt...