Svetainėje sukaupta daugiau nei 1000 sveikatos patarimų. Ieškokite patarimų ir ne tik:

Pagrindinis » Kategorija: Burtai, Magija » Peržiūrų: (207) Komentarų: (0) (23.11.2018 - 10:53)

Nuotraukos ir prietarai

Nuotraukos – tai ne vien tik atvaizdai. Iki šiol yra žmonių, tikinčių, kad fotografijos atima žmogaus sielą, ir dalinai toks prietaras nėra iš piršto laužtas. Jose fiksuojamas mūsų energetinis laukas, todėl nuotraukos pagalba galima užmegzti nematomus ryšius su jumis, jūsų energetiniu lauku.

Tokiu būdu, turint nepažįstamo žmogaus nuotrauką, galima burti kortomis ar kitomis mantinėmis sistemomis per atstumą, taip pat per atstumą žmogų nužiūrėti, prakeikti ar kitaip jam energetiškai pakenkti. Tikriausiai dėl to fotografuoti žmones be jų sutikimo, visų pirma, yra neetiška.

burtai, nuotraukos, prietarai, nužiūrėjimas

Norint apsisaugoti nuo nužiūrėjimo ar prakeikimo, būtina akylai saugoti savo nuotraukas. Nemėtykite jų kur papuolė, laikykite sudėtas į albumus, nedovanokite, nedalinkite nepažįstamiems ar mažai pažįstamiems žmonėms. Nepalikite, neatiduokite, o jei taip įvyko, susigrąžinkite nuotraukas iš buvusių partnerių, sutuoktinių ir pan. Jei pats žmogus ir nelinkės jums nieko pikta, tai už jo būsimus ir būsimas draugus/es, mylimuosius/ias niekas negali atsakyti. Kas žino, kas dėsis jų galvose…

Žinoma, šiuolaikinių technologijų amžiuje būtų naivu tikėtis, kad, jei kam prireiktų, niekas neras jūsų nuotraukos. Ras. Tereikės paieškoti internete. Tokiu atveju reikėtų nuotrauką „apsaugoti“. Photoshop’o ar kitos redagavimo programos pagalba uždėkite kad ir mažą, visiškai nepastebimą filtrą, kuris gal šiek tiek pakeis nuotraukos atspalvį ar foną, tačiau gerokai iškraipys energetinį lauką.

Nors tai visiškai nepanaikins rizikos (vis vien galima bus pakenkti), tačiau šiek tiek sumažinsite efektą, nukreipsite nuo savęs. Taip pat apsaugoti fotografiją galima, jei fotografavimo metu sukryžiuosite rankas ir kojas, taip užblokuodami savo energetinį lauką. Namuose esančias nuotraukas (savo ir artimųjų) nuo nužiūrėjimo geriausiai apsaugoti bet kokiu užrašu ant priekinės pusės. Tai nebūtinai turi būti aiškiai matomas užrašas, tačiau jis taip pat iškreips energetinį lauką ir nuotrauka jau bus ne taip pažeidžiama. Padeda ir dėmesį nukreipiantys, blizgantys, veidrodiniai rėmeliai, tačiau rezultatas negarantuotas - patyrusi ragana puikiausiai galės atlikti savo darbą.

Nukritusi nuotrauka, sudužęs nuotraukos rėmelio stiklas pranašauja nelaimę, įspėja nuotraukoje esantį žmogų apie artėjančią grėsmę. Jei nuotraukoje – įsimylėjėliai, gresia skyrybos. Tačiau jei nuotrauka nukrito ir nebuvo pažeista nei ji, nei rėmelis, nei stiklas – jokios nelaimės negresia.

Ant to paties asmens keliose nuotraukose atsiradusios dėmės įspėja apie ligas. Jeigu dėmės ar dryžiai atsirado tik ant vienos nuotraukos – jokios mistikos nėra, tiesiog nuotrauka nekokybiška. Dėmės aplink žmogų įspėja apie grėsmes iš aplinkos.

Patamsėjusi nuotrauka, kurioje vaizduojamas žmogus su tuo, kuris jau miręs, įspėja gyvą asmenį, kad reikia būti atsargesniam. Tačiau ir tokiu atveju reikia turėti omenyje, kad nuotraukos gali būti tiesiog nekokybiškos.

Mylimam žmogui negalima duoti savo nuotraukos ir neprašykite jų iš jo. Nuotraukoje, kurioje yra vienas žmogus, yra tik jo energija. Todėl kitas asmuo į ją žiūrėdamas ilgainiui pradeda žiūrėti į mylimąjį ne kaip į partnerį, bet kaip į individualų asmenį. Jeigu norite turėti mylimojo nuotrauką, imkite tokią, kurioje jūs esate dviese.

Dar keli svarbūs patarimai:

- Nuotraukų negalima plėšyti. Šis prietaras atsirado tada, kai nuotraukos pradėtos naudoti juodojoje magijoje.
- Nuotraukų negalima laikyti viešai. Nuotraukų nerodyti tiems asmenims, su kuriais nesutariate, kuriais nepasitikite.
- Nefotografuokite tose vietose, kuriose juntama neigiama energija.
- Nepublikuokite ir nedovanokite mažų vaikų nuotraukų.
- Nesifotografuokite prieš vestuves.
- Nesifotografuokite nėštumo metu.
- Neryški nuotrauka įspėja apie ligą.
- Nesifotografuokite su žmogumi, kuris ruošiasi išvykti į tolimą ir ilgą kelionę – gali nebegrįžti.


Taip pat skaitykite:

Patiko straipsnis? Pasidalinkite su draugais tinkluose! Prisijunkite prie mūsų paskyroje, kad nepraleistumėte įdomių dalykų!


ŽYMĖS: nuotraukos, burtai, prietarai, nužiūrėjimas

Paranormal.lt medžiagos citavimas negavus išankstinio paranormal.lt sutikimo neleidžiamas. Išimtinių teisių pažeidimas užtraukia baudžiamąją atsakomybę.


// Susiję straipsniai »

Komentarai: (0) Komentuoti gali tik registruoti vartotojai!
avatar