Pagrindinis » Kategorija: Sveikatos patarimai | Liaudies medicina » Peržiūrų: (1.5K) Komentarų: (0) (10.05.2018 - 15:11)

Onkologinių ligų požymiai

Jei rūpinatės savo sveikata, privalote susipažinti su šiais požymiais. Dažniausiai ankstyvosios stadijos vėžio simptomų beveik niekas nejaučia. Dažniausiai vėžio simptomai pajuntami palyginti vėlyvoje šios ligos stadijoje, kai gydyti šią ligą sunku, o kartais ir neįmanoma.

Onkologija, vėžys, vėžio požymiai, liga

Šiame straipsnyje aprašyti labiausiai paplitę ankstyvųjų vėžio stadijų simptomai, į kuriuos būtina atkreipti dėmesį ir pradėti laiku gydytis.

Pirmasis požymis: poodiniai mazgeliai

Ypač pavojinga, kai poodiniai mazgeliai susidaro moterų krūtyse, pažastyse; kirkšnyse, gerklėje, pilve ir kituose minkštuose audiniuose. Jei liesdami minkštuosius audinius pajusite kažką neįprasto, tuoj pat kreipkitės į gydytojus. Jei reguliariai apžiūrėsite ir čiupinėsite įvairias savo kūno vietas, galėsite pastebėti pirmuosius onkologinių ligų požymius, kol jie dar neperėjo į vėlyvąsias ligos stadijas.

Antrasis požymis: žarnyno darbo pokyčiai

Bet kurie išmatų pokyčiai: kraujas jose, tamsesnės ar šviesesnės išmatos, dažnas vidurių užkietėjimas ar diarėja, tai - požymiai, dėl kurių verta sunerimti ir tuoj pat kreiptis į gydytoją. Nes tokie požymiai perspėja apie žarnyno vėžį.

Trečiasis požymis: apetito pablogėjimas arba sunku nuryti maistą ar skysčius

Jei pablogėjo apetitas, sunku nulyti maistą ar skysčius, nedelsdami kreipkitės į gydytojus, nes tai - požymis, jog Jūsų organizmas nesugeba pasisavinti maistinių medžiagų.

Ketvirtasis požymis: balsvos pūslės burnoje ar ant liežuvio

Balsvos pūslės burnoje, dantenose, ant liežuvio ar gerklėje perspėja, jog būtina nedelsiant kreiptis į gydytojus.

Penktasis požymis: kraujavimas

Bet kuris kraujavimas (išskyrus, menstruacijų) - svarbi priežastis sunerimti. Be to, kraujavimą iš spenelių ir gimdos būtina aptarti su gydytoju.

Šeštasis požymis: kosulys

Kosulį gali sukelti ne tik peršalimas ar gripas, bet ir onkologinės plaučių, virškinamojo trakto, gerklės ir net skrandžio ligos.

Septintasis požymis: ilgai negyjančios žaizdos

Jei įpjovos ar odos žaizdos pernelyg ilgai negyja, tai - taip pat gali būti onkologinių ligų požymiai. Tokiais atvejais imuninė sistema bando kovoti su vėžiu, todėl žaizdos užgyja labai lėtai.

Aštuntasis požymis: balso pokyčiai

Dėl gerklų vėžio dažnai pakinta balsas.

Devintasis požymis: šlapimo išsiskyrimo pokyčiai

Jei pakinta šlapimo spalva, kvapas ar dažnis, apie tai reikia papasakoti gydytojui.

Dešimtasis požymis: odos niežulys

Žmogaus organizmas su vėžinėmis ląstelėmis kovoja kaip su bakterijomis, kurias nori sunaikinti todėl kraujotaka pagreitėja vėžinių ląstelių plote. Tokios .kovos" plote oda atrodo šiltesnė, standesnė, ji parausta ir ją niežti

Būkite visada sveiki su paranormal.lt. Prisijunkite prie paskyros, kad nepraleistumėte įdomių dalykų!


Taip pat skaitykite:

Paranormal.lt naujienos

Patogiausias būdas SUŽINOTI DAUGIAU – sekti naujienas mūsų „Facebook“ „Twitter“ paskyroje!

Paranormal.lt medžiagos citavimas negavus išankstinio paranormal.lt sutikimo neleidžiamas. Išimtinių teisių pažeidimas užtraukia baudžiamąją atsakomybę.


// Susiję straipsniai »

Komentarai: (0) Komentuoti gali tik registruoti vartotojai!
avatar