Svetainėje sukaupta daugiau nei 1000 sveikatos patarimų. Ieškokite patarimų ir ne tik:

Pagrindinis » Kategorija: Gamtos paslaptys » Peržiūrų: (206) Komentarų: (0) (27.11.2018 - 08:26)

Po lietaus nufilmuotas baisus kirminų rutulys

Po lietaus greta savo namų Hiustone (Teksase) vyriškis pastebėjo labai keistą gyvį, kuris pulsavo lyg širdis. Jis sakė: „Priėjau arčiau ir pamačiau kad jis juda ir rangosi. Neturėjau net menkiausios minties, kas tai galėtų būti, tačiau mačiau kaip aplink rangosi pavienės kirmėlės.“

Pasirodo, tai buvo tubifeksų kirmėlių kolonija (priklauso žieduotosioms kirmėlėms), kurios dažnai po lietaus randamo kanalizacijos sistemose.

gamta, gyvis, kirmėlės, lietus, tubifeksas, vanduo

Tubifeksai aptinkami dirvožemyje aplink upes ir ežerus. Anot vyro, tai buvo besirangantis, tvinkčiojantis, beformis, susipynusių kirmėlių darinys, kurio link ištisai plaukė dar daugiau kirmėlių.

gamta, gyvis, kirmėlės, lietus, tubifeksas, vanduo

Kodėl jos taip elgėsi?

Pasirodo, kad šios kirmėlės buvo tiesiog išplautos lietaus iš dirvožemio ir neturėdamos kur prisitvirtinti, jos sulipo su viena kita. Matomi susitraukimai yra širdies plakimo, šios kirmėlės tarsi susitapatina ir daro tą patį ką ir kitos, todėl tuo pat metu jų širdies ritmas sutampa, o vaizdas primena vieną didelę pulsuojančią širdį.

gamta, gyvis, kirmėlės, lietus, tubifeksas, vanduo

Šie sutvėrimai gyvena dumblėtame tvenkinių ir upių vandenyje. Jie aptinkami Europoje, Azijoje, Šiaurės Amerikoje. Tubifeksas moka surinkti deguonį ten kur jo koncentracija maža ir yra labai užterštas vanduo: jis apsiverčia žemyn galva, įsirausia į dumblą ir iš vandens absorbuoja deguonį, dėl to kraujyje esantis hemoglobinas tubifeksų kūną nudažo ryškiai raudona spalva.

Naujienos


Taip pat skaitykite:

Patiko straipsnis? Pasidalinkite su draugais tinkluose! Prisijunkite prie mūsų paskyroje, kad nepraleistumėte įdomių dalykų!


ŽYMĖS: gyvis, tubifeksas, vanduo, gamta, kirmėlės, lietus

Paranormal.lt medžiagos citavimas negavus išankstinio paranormal.lt sutikimo neleidžiamas. Išimtinių teisių pažeidimas užtraukia baudžiamąją atsakomybę.


// Susiję straipsniai »

Komentarai: (0) Komentuoti gali tik registruoti vartotojai!
avatar