Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Burtai, Magija » 2018 » Lapkričio » 17

Turi priešų? Panaudok, druskos magija

Visų tautų kultūrose druska vienaip ar kitaip atsispindi tautosakoje bei kasdienio gyvenimo papročiuose, posakiuose, prietaruose (netyčia papylęs druską gali susilaukti nesėkmės, o kad nenužiūrėtų bloga akis, reiktų sviesti žiupsnelį druskos per kairį petį). Druskos svarbą žmonių gyvenime rodo ir tas faktas, jog senovės tautos ją naudojo kaip piniginį ekvivalentą.

druska, magija, burtai, bloga akis, energetika, nesėkmė

Taigi druskos vaidmenį taip pat sutinkame ir ezoterikoje, praktinėje buityje. Druska padeda atgauti mums stiprybę, gydo skyles astraliniame kūne. Nenuostabu, kad mūsų protėviai imdavo druskos į kelią kaip talismaną. O „nešvariose“ patalpose ar plotuose mesdavo druską per petį, kad blogio jėgos negalėtų pakenkti žmonėms. Druska naudojama ir stebuklingiems ritualams, pvz., balti kristalai sugrąžina laimę, pašalina iš žmogaus negatyvą, druska valo ir blogų daiktų energetiką.

Druska saugo nuo blogos akies ir neigiamos energijos. Turbūt ne vienam yra pasitaikę, jog namuose turite priimti ir nepageidaujamus svečius. Taigi, norėdami apsisaugoti nuo „blogos akies“, atėjus nepageidaujamam žmogui į namus padėkite ant stalo atvirą druskinę. Druska „slopina“ neigiamos energijos poveikį, pašalina blogos akies nužiūrėjimą, o blogi nepageidaujamų svečių palinkėjimai grįžta tiems, kas juos siunčia.

Druska gydo – saugo nuo baisių sapnų ir nemigos. Jei jūsų zodiako ženklas Vėžys, Skorpionas, Žuvys, Dvyniai, Svarstyklės, Vandenis, vandenyje ištirpinkite tris žiupsnelius druskos, nakčiai pastatykite vieną indą su tirpalu galvūgalyje, kitą – kojūgalyje. Gimusiems po Avino, Jaučio, Liūto, Mergelės, Šaulio ar Ožiaragio ženklu galvūgalyje ir kojūgalyje reikia pastatyti po lėkštelę su sausa druska. Ryte druską ar sūrų vandenį reikia išpilti į tualetą. Padarykite šią procedūrą tris naktis iš eilės, tada miegosite giliai.

Jei jūsų vyrą kažkas tarsi užbūrė. Jis pamiršo savo mylimą moterį ar sužadėtinę ir visą ligtolinį gyvenimą, laisvalaikį leidžia su draugais ir draugėmis? Jei moteriai pavyks nors trumpam įsiterpti į tą kompaniją

ir vakarėlio metu visiems sėdint prie stalo papilti ant jo druskos, vyras „grįš“ į save ir savo ankstesnį gyvenimą.

Druska gelbsti nuo priešų. Jeigu žmogus pajunta, kad turi priešą, linkintį jam bloga, jam reikia paimti saują druskos ir beriant į ugnį tarti tokius žodžius: „Kaip tu man, taip aš tau“. Sakoma, kad to, kuris linkėjo bloga, liežuvį spuogais išbers.

Jei užpuolė piktosios dvasios. Norint išsiaiškinti, ar namuose nėra piktosios dvasios arba iš karto ją išvaryti, tarp 11 ir 12 val. (dieną) paimkite švarią metalinę keptuvę (tefloninę ar emaliuotą sugadinsite), užkaiskite ant kaitrios viryklės ir užberkite ploną sluoksnį druskos. Druską reikia kaitinti nuo vienos iki trijų valandų. Jeigu namuose yra nešvarios energijos, druskoje atsiras tamsių dėmių. Kai piktoji dvasia palieka namus, druska pašviesėja. Patariama pereiti su karšta keptuve po visus kambarius, kad apvalytumėte energiją. Tokį „valymą“ su druska geriausia atlikti kas savaitę.

Jei prasidėjo nelaimės. Kartais nei iš šio, nei iš to pradeda lankyti visokios smulkios ir rimtesnės finansinės nesėkmės. Tai gali reikšti, kad jus nužiūrėjo bloga akis. Geriausiai šio blogio atsikratyti padeda druska. Įpilkite jos į lėkštutę, o ant viršaus padėkite piniginę. Mintyse ar garsiai paprašykite, kad visos negerovės, nesėkmės ir skurdas paliktų jūsų namus ir piniginę. Palaikykite šį darinį iki ryto, tuomet piniginę pasiimkite, o druską išpilkite lauk – už savo namų sienų. Jeigu namuose yra katė, jokiu būdu neleiskite jai palaižyti druskos, žinoma, jeigu ji mėgsta tai daryti. Tikima, kad katei palaižius druskos namus ištiks devynios nelaimės. Tiek pat laimių bus namuose, jeigu druską palaižys šuo. Šuniui ant liežuvio galo galima patiems užberti druskos – tuomet sėkmė irgi lydės.

Panaudojimas maiste. Na, ir dažniausiai mūsuose sutinkamas druskos naudojimo būdas maiste. Sūdydami maistą, ypač sriubas ir padažus, stenkitės kalbėti ir galvoti tik apie gerus dalykus – atsiminkite, kad jūsų palinkėjimai įsirašo į patiekalo energetiką. Pikti žodžiai gali sutrikdyti skrandžio veiklą, o pozityviai paruoštas maistas padeda išsaugoti kūno ir sielos sveikatą.

Naujausias Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
19.01.2022 laikas 19:05 Gamtos anomalijos – apskritimai ant ledo
Paslaptingas reiškinys, analogiškas ratams laukuose, vis dažniau atsiranda… ant ledo. Idealios formos, didesnius ir mažesnius ratus žmonės aptinka Šiaurės Amerikoje, Rusijoje, Vokietijoje, Anglijoje. Dažniausiai šis reiškinys pastebimas Skandinavijoje. paslaptingas reiškinys, ledo ratai, anomalijos...

Skaityti daugiau

19.01.2022 laikas 18:39 Mistinės vietos. Kalnų Šorija. Jie atėjo iš tų laikų, iš miglotos priešistorės

Sibiro Kalnų Šorija – paslaptinga, mitais ir legendomis apipinta vieta, kuri iki šiolei populiariausia buvo pasakojimais apie sniego žmogų.

Skaityti daugiau

19.01.2022 laikas 18:22 Protingi žmonės gyvena netvarkoje, keikiasi ir vėlai eina gulti
Kaip dažnai kalbėdami vartojate keiksmažodžius? Jus kritikuoja dėl netvarkos miegamajame? Jūs vėlai einate miegoti? Žinoma, tai laikoma blogais įpročiais, tačiau tikite ar ne, bet jie rodo aukštą intelekto lygį ir sąžiningumą. Suintrigavo? Skaitykite toliau, kad sužinotumėte daugiau....

Skaityti daugiau

19.01.2022 laikas 09:20 Gyvūnus ir augalus Žemėje tikrai veikia Saulės ir Mėnulio gravitacija
Šie du dangaus kūnai, kuriuos mes matome danguje dienos ir nakties metu, daro kur kad didesnę įtaką gyvūnams ir augalams Žemėje, nei jūs galėtumėte pamanyti.

Skaityti daugiau

18.01.2022 laikas 22:27 7 požymiai, kad gyvenate svetimą gyvenimą ir kaip tai ištaisyti?

Visi norime gyventi savo svajonių gyvenimą, kupiną laisvės ir malonumų. Tačiau kažkuriuo momentu žmogus pradeda sekti svetimų nustatymų. Žinokite, pakeisti įvykių eiga niekada ne per vėlu.

Skaityti daugiau

19.01.2022 laikas 09:03 Receptai | Patiekalai Gaminamės namuose: lydytas sviestas be laktozės

Jau gana ilgą laiką mano patys mėgstamiausi riebalai, kuriuose savaitgaliais kepu blynus, o kiekvieną dieną ištirpinusi kepu ne tik daržoves yra lydytas ghi (ghee) sviestas.

Skaityti daugiau

17.01.2022 laikas 23:26 Receptai | Patiekalai Naminis prieskonių mišinys Za’atar

Jeigu būti visai tiksliems, tai za’atar’as yra augalas, bet šiomis dienomis paminėjus žodį za’atar jis įprastai yra suvokiamas kaip prieskonių mišinys, neatsiejamas nuo Vidurio Rytų virtuvės. Ir vieno recepto jis tikrai neturi.

...

Skaityti daugiau

17.01.2022 laikas 23:26 Receptai | Patiekalai Kepti baklažanai su česnakiniu padažu

Gyvenimas yra tiesiog fantastiškas, kai mūsų maistas toks lengvas, spalvotas, sveikas ir LABAI SKANUS. Šį kartą parodysiu kaip pasigaminti tobulus iškeptus baklažanus su fantastišku padažu. Galiu garantuoti, kad šis patiekalas tikrai patiks ne tik vegetarams.

...

Skaityti daugiau