Mėnesio TOP 6
Pagrindinis » Kategorija: Burtai, Magija » Peržiūrų: (404) Komentarų: (0) (28.01.2018 - 22:40)

Taisyklės, kaip pagerinti namų energetiką

Dažniausiai negatyvi energetika į mūsų namus patenka su naujais daiktais, ypač su tais, kurie buvo ne mūsų nupirkti ar atnešti. Sužinok, kaip ja atsikratyti!
 
druska, energetika, bloga energija, negatyvi energija, baldai, burtai

Gaudama dovanų, vargu ar tu pagalvoji apie tai, kokią informaciją šis daiktas atneša į namus. Ypač tai susiję su daiktais, padovanotais mažai pažįstamų žmonių. Naujas daiktas gali atnešti ne tik svetimos, bet kartais ir priešiškos (blogos) energetikos, paveikti daugelį gyvenimo aspektų: sveikatos būklę bei šeimos mikroklimatą.
 
Tą patį galima pasakyti ir apie namų bibliotekos knygas, ypač jeigu jos perduodamos iš kartos į kartą. Stenkitės namuose nelaikyti senų knygų ar nupirktų atsitiktinai. Nepamirškite, jog Jūsų rytdienai daro įtaką bet kokie seni daiktai, kuriuos gaila išmesti. Saugodama juos Jūs, tiesiog, neleidžiame gimti naujoms idėjoms. Tai ir nereikalingi indai, ir drabužiai, kurių nedėvėjote ilgą laiką ir, netgi, niekučiai sekcijoje bei seni baldai.

Apsivalymo taisyklės

Jeigu, vis dėlto, sunku išsiskirti su užsigulėjusiais daiktais, atlikite energetinį apsivalymą, kuris neutralizuoja jų neigiamą poveikį ir padės atstatyti pusiausvyrą:

1. Senų spintų kampuose pripilkite druskos – ji sugeria negatyvią energiją. Palikite ją kelioms paroms, po to išpilkite į unitazą.

2. Reguliariai šluostykite senus minkštus baldus drėgna šluoste, sudrėkinta pasūdytame vandenyje. Šią procedūrą reikia atlikti su naujais daiktais.

3. Baldus, jei leidžia jų gabaritai, patariama kartą per metus pastatyti į kitą vietą. Tai padės atnaujinti energiją.

Turite naujienų, nutikimų, mistinių istorijų, sveikatos patarimų, receptų, pasveikimo istorijų? Pasidalinkite su skaitytojais... Rašykite blog‛e! Kaip galite tai padaryti.

ŽYMĖS: burtai, baldai, energetika, druska, negatyvi energija, bloga energija
reklama

Jei radote tekste klaidų, išskirkite ją ir paspauskite Ctrl + Enter Sistema Orphus

Griežtai draudžiama PARANORMAL paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu, be (gyvos) nuorodos su logotipu į PARANORMAL.LT šaltinį.

Facebook komentarai

reklama


Skaityti daugiau ...
Sveikatos patarimai / Liaudies medicina
Liaudies medicinos kova prieš ligas...

Genetinių susirgimų priežastis paprasta ir daugiau paaiškinimų nereikalauja. Turtingiausi savo įvairove yra gerbūvio gauti susir...
Ligos, mutacijos
Apokaliptinės mintys apie genetiškai modifikuotus kūdik...

Praėjusį mėnesį, po to, kai kinų mokslininkai paskelbė neįprastų eksperimentų su žmogaus embrionais rezultatus, internete pasiro...
Sveikatos patarimai / Liaudies medicina
Pasitikrinkite skydliaukę namų sąlygomis...

Prieš penkiasdešimt metų, gydytojas Broda Otto Barnes nustatė, kad kūno temperatūra puikus rodiklis nustatyti skydliaukės vei...

Sveikatos patarimai / Liaudies medicina
Vitaminas B17 yra draudžiamas, nes jis gydo vėžį...

Vitaminas B17 yra naudingas pacientams kuriems yra diagnozuotas vėžys, bet formacijos kompanijos daro viską, kad pasaulis api...

Komentarai: (0) Komentuoti gali tik registruoti vartotojai!
avatar