Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Burtai, Magija » 2018 » Sausio » 28

Taisyklės, kaip pagerinti namų energetiką

Dažniausiai negatyvi energetika į mūsų namus patenka su naujais daiktais, ypač su tais, kurie buvo ne mūsų nupirkti ar atnešti. Sužinok, kaip ja atsikratyti!
 
druska, energetika, bloga energija, negatyvi energija, baldai, burtai

Gaudama dovanų, vargu ar tu pagalvoji apie tai, kokią informaciją šis daiktas atneša į namus. Ypač tai susiję su daiktais, padovanotais mažai pažįstamų žmonių. Naujas daiktas gali atnešti ne tik svetimos, bet kartais ir priešiškos (blogos) energetikos, paveikti daugelį gyvenimo aspektų: sveikatos būklę bei šeimos mikroklimatą.
 
Tą patį galima pasakyti ir apie namų bibliotekos knygas, ypač jeigu jos perduodamos iš kartos į kartą. Stenkitės namuose nelaikyti senų knygų ar nupirktų atsitiktinai. Nepamirškite, jog Jūsų rytdienai daro įtaką bet kokie seni daiktai, kuriuos gaila išmesti. Saugodama juos Jūs, tiesiog, neleidžiame gimti naujoms idėjoms. Tai ir nereikalingi indai, ir drabužiai, kurių nedėvėjote ilgą laiką ir, netgi, niekučiai sekcijoje bei seni baldai.

Apsivalymo taisyklės

Jeigu, vis dėlto, sunku išsiskirti su užsigulėjusiais daiktais, atlikite energetinį apsivalymą, kuris neutralizuoja jų neigiamą poveikį ir padės atstatyti pusiausvyrą:

1. Senų spintų kampuose pripilkite druskos – ji sugeria negatyvią energiją. Palikite ją kelioms paroms, po to išpilkite į unitazą.

2. Reguliariai šluostykite senus minkštus baldus drėgna šluoste, sudrėkinta pasūdytame vandenyje. Šią procedūrą reikia atlikti su naujais daiktais.

3. Baldus, jei leidžia jų gabaritai, patariama kartą per metus pastatyti į kitą vietą. Tai padės atnaujinti energiją.
Jei manai, kad ši informacija buvo naudinga, pasidalink, prenumeruok ir padėkok...

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
19.11.2021 laikas 19:18 "Bayer" vadovas sako, kad "covid" mRNA injekcijos yra "genų terapija", klaidingai parduodama kaip "vakcinos"
Stefanas Oelrichas (Stefan Oelrich), Bayer farmacijos padalinio prezidentas, neseniai vykusioje globalistų sveikatos konferencijoje tarptautiniams "ekspertams" prisipažino, kad abi Pfizer-BioNTech ir Moderna mRNA (angl. messenger RNA) "vakcinos" yra visai ne vakcinos, o užmaskuotos "ląstelių ir genų...

Skaityti daugiau

19.11.2021 laikas 19:04 Vyro nekrologas įspėja "neskiepytus": "Nedarykite to, jei nesate pasirengę kentėti ir mirti"
vakcina, Moderna, pandemija, Didžioji farmacija, biologinis ginklas, pavojingi vaistai, farmacinis sukčiavimas, spygliuotasis baltymas, tiesa, neskiepyti, mirtis nuo vakcinos, blogi gydytojai, bloga sveikata, bloga medicina...

Skaityti daugiau

19.11.2021 laikas 18:29 Potvyniai ir nuošliaužos užfiksuoti 4 Kolumbijos departamentuose

Kolumbijoje tęsiantis lietingam sezonui, pastarosiomis dienomis pranešta apie kelis potvynių ir nuošliaužų atvejus Kindijo, Antiokijos, Risaraldos ir Kaukos departamentuose.

Skaityti daugiau

18.11.2021 laikas 23:26 Garstyčios nuo peršalimo
Daugelis skaitytojų turi prisiruošę vaistažolių, uogų ir t.t. atsargų. Kiekviena vietovė turtinga savais vaistiniais augalais. Bet tie, kurie neprisirenka vaistažolių, gali pasigydyti ir kitais būdais.

Skaityti daugiau

18.11.2021 laikas 23:18 Nuo nemigos ir nuospaudų

Siūlau receptus nuo nemigos, nuospaudų ir imuniteto stiprinimui. Kad sustiprėtų imunitetas, perku medų (3 litrų stiklainį), išpilstau į dvi talpas po 1,5 I (tinka stiklainiai nuo majonezo). Imu 1,5 I stiklainį medaus, sumaišau jį su 0,5 kg citrinų, kurias sumalu mėsmale.

...

Skaityti daugiau

Kepta lašiša grietinėlės ir sūrio padaže (video)
18.11.2021 laikas 22:59 Receptai | Patiekalai Kepta lašiša grietinėlės ir sūrio padaže (video)

Paranormal Virtuve šiandiena jums siūlo pasigaminti patiekalą pagal receptą: Kepta lašiša grietinėlės ir sūrio padaže (video). Skanaus!

Skaityti daugiau

Greita ir sotu: vištienos apkepas su bulvėmis (video)
18.11.2021 laikas 22:52 Receptai | Patiekalai Greita ir sotu: vištienos apkepas su bulvėmis (video)

Paranormal Virtuve šiandiena jums siūlo pasigaminti patiekalą pagal receptą: Greita ir sotu: vištienos apkepas su bulvėmis (video). Skanaus!

Skaityti daugiau

18.11.2021 laikas 22:46 Receptai | Patiekalai Avienos kepsnys-pjausnys su kaulu keptuvėje su Farfalle makaronais
Vieną kartą keliaujant Niujorke (New York) buvau pakviesta į vieną gimtadienį, kur susirinko nemažai žmonių. Buto šeimininkė tą kartą ruošė avienos kepsnius - pjausnius ir man teko stebėti visą gamybos procesą.

Skaityti daugiau