Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » » 2018 » Sausio » 28

Taisyklės, kaip pagerinti namų energetiką

Dažniausiai negatyvi energetika į mūsų namus patenka su naujais daiktais, ypač su tais, kurie buvo ne mūsų nupirkti ar atnešti. Sužinok, kaip ja atsikratyti!
 
druska, energetika, bloga energija, negatyvi energija, baldai, burtai

Gaudama dovanų, vargu ar tu pagalvoji apie tai, kokią informaciją šis daiktas atneša į namus. Ypač tai susiję su daiktais, padovanotais mažai pažįstamų žmonių. Naujas daiktas gali atnešti ne tik svetimos, bet kartais ir priešiškos (blogos) energetikos, paveikti daugelį gyvenimo aspektų: sveikatos būklę bei šeimos mikroklimatą.
 
Tą patį galima pasakyti ir apie namų bibliotekos knygas, ypač jeigu jos perduodamos iš kartos į kartą. Stenkitės namuose nelaikyti senų knygų ar nupirktų atsitiktinai. Nepamirškite, jog Jūsų rytdienai daro įtaką bet kokie seni daiktai, kuriuos gaila išmesti. Saugodama juos Jūs, tiesiog, neleidžiame gimti naujoms idėjoms. Tai ir nereikalingi indai, ir drabužiai, kurių nedėvėjote ilgą laiką ir, netgi, niekučiai sekcijoje bei seni baldai.

Apsivalymo taisyklės

Jeigu, vis dėlto, sunku išsiskirti su užsigulėjusiais daiktais, atlikite energetinį apsivalymą, kuris neutralizuoja jų neigiamą poveikį ir padės atstatyti pusiausvyrą:

1. Senų spintų kampuose pripilkite druskos – ji sugeria negatyvią energiją. Palikite ją kelioms paroms, po to išpilkite į unitazą.

2. Reguliariai šluostykite senus minkštus baldus drėgna šluoste, sudrėkinta pasūdytame vandenyje. Šią procedūrą reikia atlikti su naujais daiktais.

3. Baldus, jei leidžia jų gabaritai, patariama kartą per metus pastatyti į kitą vietą. Tai padės atnaujinti energiją.

Niekas neišdrįso palikti komentarą.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomone su kitais.
avatar