Mėnesio TOP 6
Pagrindinis » Kategorija: Pasąmonės galios » Peržiūrų: (1.0K) Komentarų: (0) (01.05.2018 - 17:55)

Septyni dalykai namuose, kurie siurbia jūsų energiją

Net savaitės pradžioje jaučiatės taip, tarytum kas būtų išsunkęs jūsų jėgas? Neskubėkite pasiduoti depresinėms nuotaikoms ir kaltinti kitų. Verčiau apsižvalgykite namuose, ar nėra senų, nenaudojamų daiktų, nereikalingų pirkinių, kurie atima gyvybines jėgas ir provokuoja įvairius negalavimus. Į ką pirmiausia reikia atkreipti dėmesį?

energija, energija namuose, fengšuji

Šiukšlės ir šlamštas

Nustebsite, bet netvarka gali ne tik charakterizuoti jus kaip nevalą, bet ir pritraukti skurdą į namus. Jeigu turite įprotį atidėti tuščias dėžes nuo technikos prietaisų ir laikyti jas namuose, nesistebėkite, kad nesulaukiate trokštamos materialinės gerovės. Fengšuji ekspertai tikina, kad pinigai turi savą energiją, kuri nedera su neigiama chaoso energija. Norite praturtėti – susitvarkykite ir atsikratykite šlamšto, rašo astromanija.lt

Nebetinkami daiktai, sudaužyti indai

Seni sudėvėti drabužiai, suplyšę batai, suskilę indai turi nedelsiant keliauti į sąvartyną. Negana to, kad naudotis tokiais daiktais yra neestetiška ir nesaugu, jie dar traukia iš jūsų energiją ir inspiruoja konfliktus namuose. Nerekomenduojama laikyti savo būste ir mirusių giminaičių daiktų, ypač batų ir drabužių. Paveldėtas brangenybes galima pasilikti tuo atveju, jeigu jos nesukelia neigiamų emocijų ir negerų prisiminimų.

Sudžiuvusios puokštės

Nepaisant to, kad daug interjero dizainerių rekomenduoja puoš būstą džiovintomis ar dirbtinėmis gėlėmis, fengšuji specialistai siūlo tos idėjos atsisakyti. Jų nuomone, negyvi augalai sugeria energiją ir atima jėgas. Nesvarbu kas vyks aplinkui, jausitės tarsi išsunkta citrina ir trokšite, kad kiti jus paliktų ramybėje.

Buvusiųjų mylimųjų dovanos

Žmonės, su kuriais išsiskyrėte dėl kokių nors priežasčių, neturi daugiau dalyvauti jūsų gyvenime. Psichologai tikina, kad pasilikdami buvusiojo dovanas, užkertate kelią naujiems ryšiams savo gyvenime. Norite surasti naują meilę, panaikinkite senosios pėdsakus.

Sena šluota

Ne visuose namuose galima rasti seną šluotą. Jas išstūmė naujos kartos dulkių siurbliai, namų robotai ir kitos technikos priemonės. Jeigu namuose šluota yra, patikrinkite, kaip ji atrodo ir kokios ji būklės. Jeigu pasenusi, negailėdami išmeskite ir įsigykite naują. Mat mūsų protėviai tikėjo, kad šluota simbolizuoja pinigus ir gerovę. Jeigu šluosite grindis susidėvėjusia šluota, galite prisišaukti skurdą ir ligas.

Magnetai ant šaldytuvo

Ar ir jūs klijuojate ant šaldytuvo suvenyrinius magnetukus? Tokiais beprasmiškais niekučiais jokiu būdu negalima apkabinėti buitinės technikos. Ir ne tik todėl, kad tai atrodo vulgariai. Jie gali užtverti kelią teigiamai energijai į jūsų namus ir provokuoti sveikatos problemas bei nutukimą. Jeigu norite saugoti suvenyrus iš kelionių, skirkite tam atskirą dėžutę , kad galėtumėte periodiškai išsitraukti ir pasigrožėti savo trofėjais.

Gyvūnų ir paukščių atvaizdai

Laikyti namuose gyvūnų iškamšas – viena blogiausių idėjų, kokia tik gali šauti į galvą. Fengšuji ekspertai atkreipia dėmesį, kad ragai ne tik gali prišaukti ligas, bet ir tapti artimo žmogaus mirties priežastimi. Žuvų atvaizdai gali padaryti jus pernelyg jautriais ir nesugebančiais laiku reaguoti į vieną ar kitą situaciją. Šuo ir liūtas su atvirais nasrais taip pat traukia bėdas ir kitų žmonių nemalonę. Jūros kriauklių taip pat neverta vežtis namo iš kelionių, nes dėl to gali pablogėti kraujagyslių ir širdies darbas. Be to, jos kaupia dulkes ir provokuoja alergijas bei kvėpavimo takų ligas.Patiko straipsnis? Pasidalinkite su draugais tinkluose!

ŽYMĖS: energija namuose, fengšuji, energija

Griežtai draudžiama PARANORMAL paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu, be (gyvos) nuorodos su logotipu į PARANORMAL.LT šaltinį.

Komentarai: (0) Komentuoti gali tik registruoti vartotojai!
avatar

//Taip pat skaitykite »

Sveikatos patarimai / Liaudies medicina
Geri patarimai, kaip suvaldyti žvynelinę...

Nors žvynelinė yra neišgydoma, tačiau ją galima suvaldyti. Oda reikia labai atidžiai rūpintis. Štai keletas dalykų, kurie pas...

Sveikatos patarimai / Liaudies medicina
Geriausia priemonė nuo cholesterolio ir aukšto spaudimo...

Vienuoliai jau senai naudoja šį nuostabų efektyvų metodą. Jie mano, kad šis metodas gali būti taikomas nuo įvairių ligų, taip pa...
Sveikatos patarimai / Liaudies medicina
Sultys kurios valo kepenis ir pašalina riebalus ir toks...

Darykite savo organizmo valymą - tai padės jums pagerinti kepenų veiklą, pašalinti riebalus ir toksinus iš jūsų organizmo. Siūlo...
Sveikatos patarimai / Liaudies medicina
Augalas kuris kovoja su senatvės demencija - atmintis p...

Rozmarinas yra populiarus augalas, dažniausiai naudojamas kaip garnyras patiekalams, dėl savo unikalaus, malonaus aromato. Ta...