Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » » 2019 » Liepos » 15

Sklendžiančio Šivapuro akmens mįslė

Kiekvienais metais tūkstančiai turistų ir tikinčiųjų apsilanko Šivapūro šventyklą, esančioje nedideliame mieste apie 180 km į rytus nuo Mumbajaus, Indijoje. Šie žmonės dažniausiai atvyksta ne melstis, o savo akimis pamatyti ginčytiną stebuklą, kuris žinomas kaip Sklendžiantis (Levituojantis) Šivapuro akmuo (angl. Levitating Stone of Shivapur).

Šventykloje yra palaidotas musulmonų sufijų šventasis Kamaras Ali Darvešas, kuris mirė prieš septynis amžius. Kieme yra iš pažiūros niekuo neišsiskiriantis, šiek tiek apvalus akmuo, kuris sveria apie 90 kg. Tokio svorio akmenį netgi vienam žmogui gana sunku pakelti nuo žemės. Tačiau 11 žmonių tai gali padaryti visiškai nesunkiai, tam panaudodami tik po vieną savo rankos pirštą - jie be jokių pastangų pakelia akmenį virš galvos (pasaulio įdomybių kanalas - paranormal.lt).

Indija, Šivapuro akmuo, levitacija, akmuo, Sklendžiantis, paranormal

Legenda mįslingąjį fenomeną sieja su pačiu šventuoju Kamaru Ali. Jis gimė vidutines pajamas gaunančioje šeimoje, kuri didžiavosi tuo, jog visi šeimos nariai pasižymi fizine jėga. Tačiau Kamaras Ali jau vaikystėje išsiskyrė iš kitų ir stengėsi vystytis ne fiziškai, o dvasiškai. Būdamas 6-ių metų amžiaus jis tapo sufijų piro („Didžiojo mokytojo“) mokiniu, dienas leido medituodamas ir skaitydamas maldas. Jis taip pat pasižymėjo gailestingumu kitiems žmonėms ir turėjo „stebuklingą gydymo galią“, todėl pas jį lankydavosi daug sergančių žmonių, kuriuos jis gydydavo. Tačiau kiti vaikai juokėsi iš jo fizinio silpnumo.

Indija, Šivapuro akmuo, Levitating Stone of Shivapur

Kamaras Ali gyveno neilgai, o prieš savo mirtį liepė šalia savo kapo padėti sunkų akmenį, kurį užkeikė: „Šį akmenį galės pakelti 11 žmonių savo smiliais, jeigu juos pakiš po akmeniu ir ištars mano vardą. Tuomet jie akmenį galės pakelti virš galvų. Priešingu atveju niekas negalės pakelti akmens aukščiau juosmens - nei vienas žmogus, nei visas būrys“.

Ir štai jau beveik 700 metų šį akmenį kelia 11-os vyrų grupės. Moterims griežtai draudžiama tai daryti. Internete galima rasti keletą nuotraukų ir vaizdo įrašų su šiuo „stebuklu“.

Beje, ne visiems ir ne visuomet pavyksta pakelti akmenį taip aukštai, kaip reikia, tačiau paprastai 2-3 bandymu viskas pavyksta puikiai. Daugelis skeptikų teigia, kad tai visiškai ne fokusas, o paprasčiausia fizika, todėl akmuo ir pakeliamas su 11 pirštų. Tačiau kiti su tuo nesutinka ir tvirtina, kad to neįmanoma padaryti. Kad ir kas būtų teisūs, tačiau kiekvienais metais į Šivapūrą atvyksta minios žmonių, norinčių pamatyti šį fenomeną ar tapti jo dalyviais.

Mes grojame Jums 90s-eurodance RADIO NR. 1 LietuvojeKlausyk internetu visą parą ir bendrauk ...
Įvertink šį straipsnį Norėdami tobulėti, suteikiame jums galimybę įvertinti skaitomą PARANORMAL turinį.

Čia galite rašyti savo paranormalų nutikimą, pranešimą spaudai, reklaminį straipsnį, istorijas, pamąstymus, sveikatos patarimą, receptą... Prisijunkite ir rašykite!

Niekas neišdrįso palikti komentarą.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomone su kitais.
avatar