Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » » 2019 » Kovo » 27

Žmonės stebuklai. Slaideriai

Jei kas nors nutiko jums, smalsu sužinoti, kas ir kodėl vyksta. Jei kažko niekada nebūna su jumis, smalsu žinoti, kodėl kiti žmonės tiki, kad tai vyksta. Jei esate skeptikas, ieškoti natūralaus paaiškinimo tam. Jei tikite nepaprastais dalykais, galite pasidžiaugti, kad kažkas vyksta, ko negali paaiškinti tradicinis mokslas.

Gatvės lempos netikėtai užgęsta pro jas praeinant. Jums esant šalia elektroniniai laikrodžiai ir kredito kortelės neveikia. Tada jūs slaideris!

Reiškinys, susijęs su gatvės lempomis, yra vadinamas SLI (angl., street lamp interference) ir, tikėtina, yra susijęs su žmogaus psichika. Jis tik dabar pradedamas tirti – ir nors reiškinys iš pirmo žvilgsnio atrodo esąs labai paprastas, gilesnė studija parodo, kad SLI yra sudėtingas procesas, pilnas paradoksų ir prieštaravimų. Žmonės į SLI reaguoja su pajuoka ar nuostaba, tiki arba netiki. SLI pasireiškia įvairiai ir žmonės tai priima skirtingai. Užregistruota šimtai pranešimų apie SLI – ir kai kurie asmenys SLI galėjo sukelti tik trumpo savo gyvenimo tarpsnio metu.

Kiekvienam gali nutikti, kad gatvės lempa šalia jo užgęsta, - bet jei tai pasikartoja gana dažnai (kelis kartus per savaitę), pradedi spėti, kad vyksta kažkas nekasdieniška. Neretai slaideriai paveikia ir kitus elektrinius įtaisus - elektros lemtutės ar TV įsijungia ar išsijungia nieko nedarant, keičiasi garso stiprumas (radijo, TV, magnetofono ir pan.), neveikia elektroniniai laikrodžiai, įsijungia elektriniai vaikų žaisliukai, „išprotėja“ kompiuteris... Kredito ir panašios kortelės išsimagnetina...

Slaideriai dažnai jautrūs elektronamgnetiniams laukams - jie „pajunta“ žaibus, TV spinduliavimą ir net kitų žmonių energetinius laukus. Pavyzdžiui, aš skersai kelio einančius aukštos įtampos elektros pajuntu už kelių šimtų metrų ir visad jaučiu stresą po jais važiuodamas.

SLI, kaip ir kiti panašūs reiškiniai, sunkiai tiriami, nes retai pakartojami laboratorijos sąlygomis. Atrodo, kad tai įvyksta be jokių specialių slaiderio pastangų. Kaip taisyklė, slaideris nesugeba pakartoti tokio reiškinio „pagal užsakymą“.

Štai ištraukos iš Dan C. iš Harrogate Jorkšryre (gana tipiškas) paliudijimas:

„Su SLI ėmiau susidurti 1991-aisiais, kai man buvo 19-a. Naktimis grįždavau iš draugės, po karšto pasimylėjimo jos namuose. Buvo vasara, ankstus rytas ir gana vėsu.... Po kelių mėnesių .... pastebėjau sąlygas, kai atsitikdavo ‚reikalas su lempomis‘. Paprastai tai įvykdavo vėlyvą tamsią naktį, kai būdavo gana vėsu. Ir mano psichinė būsena. Paprastai būdavau nepaprastai pavargęs, ties riba, aplinka nervindavo (tarkim baimė, kad būsiu užpultas) ir, spėju, mano adrenalino lygis būdavo pakilęs. Tai gali paaiškinti, kodėl negalėdavau ‚atlikti‘ stebint draugams, kai būdavau atsipalaidavęs...“

Jorgen S. paliudijimas parodo, kad atvira erdvė nėra būtina: „Kartą tunelyje važiavau eismo spūstyje (labai lėtai) ir penkios lempos užgęso viena po kita, kai pravažiuodavau po jomis“. Važiavimas spūstyje sustiprina tikėjimą, kad lempų išsijungimas susijęs su juo, o ne kitais.

Spėjama, kad tas reiškinys gali būti kažkaip susijęs su elektros impulsais smegenyse. Visos mūsų mintys ir visa smegenų veikla yra smegenų elektros impulsų pasekmė. Jų stiprumas išmatuotinas žmogaus viduje. Bet gal jie įtakoja ir išorę - kaip koks distancinio valdymo pultas?

Aišku, tai mokslo mįslė. Tačiau kas turi tirti SLI reiškinius? Kas susiję su apšvietimu, yra inžinerijos ar fizikos sritis, tačiau tai, kas sukelia reiškinį, atrodo labiau esą psichikos dalyku. O tiedu turėtų pasitelkti antropologo ir parapsichologo pagalbą, nes jie turi tiesioginės patirties su anomalia elgsena.

SLI nagrinėjanti PEAR laboratorija spėja, kad procesai pasąmonėje gali veikti elektroninius įtaisus. Ir nors SLI nėra sukeliami sąmoningai, dažnai pranešama apie jų padažnėjimą esant didesnėms emocijoms - dažnai kaip „priežastis“ pranešimuose nurodomas pyktis ar stresas; arba kai labai įtemptai apie kažką mąstoma.

SLI tiria ir Richard Wiseman'as iš Anglijos Berkfordshire universiteto. Jis tikrina ESP su kioskus primenančia sistema vadinama „Minčių mašina “rinkdamas duomenis įvairiose Anglijos vietovėse.

Reiškinį taip pat aiškinasi Hillary Evans*) iš ASSAP, kuris sako, kad „tie žmonės yra ganėtinai sveiki ir visai normalūs, - tik turi kažkokią savybę, ... kaip kokią dovaną. Gal tai dovana, kurios jie bevelytų neturėti“.

O gal tai tik kai kurių žmonių sugebėjimas įžvelgti dėsningumus „atsitiktinio triukšmo“ sraute? O gal kažkas iš „anapus“ bando mums pasakyti, kad pasaulis nėra sudarytas vien iš materijos, o minčių pasaulis ne taip smarkiai nuo jo skiriasi. Tai dvasinis ar antgamtinis reiškinys?

Slaideris Jonas,  

Kai gyveno Užupyje, vakare pakeliui nuo Meno mokyklos užgesdavo net iki 4 gatvių apšvietimų lempų; kai yra susijaudinęs, negali naudotis savo kredito kortele. Jis nemėgsta ir nenešioja elektroninių laikrodžių. Taip nutiko kažkaip nesąmoningai, apie tai nemąsčius. Tačiau sakosi, kad nepatyrė, ar turi įtakos šviesoforams, tačiau paveikia automobilių ir kitokią signalizaciją, parduotuvių kasos aparatus, kompiuterius... Namuose - krūvos perdegusių lempų. [Pastaba: tačiau HPS (aukšto slėgio natrio) lempos savo gyvavimo pabaigoje pradeda „nelaikyti“ ]

Mes grojame Jums 90s-eurodance RADIO NR. 1 LietuvojeKlausyk internetu visą parą ir bendrauk ...
Įvertink šį straipsnį Norėdami tobulėti, suteikiame jums galimybę įvertinti skaitomą PARANORMAL turinį.

Čia galite rašyti savo paranormalų nutikimą, pranešimą spaudai, reklaminį straipsnį, istorijas, pamąstymus, sveikatos patarimą, receptą... Prisijunkite ir rašykite!

Niekas neišdrįso palikti komentarą.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomone su kitais.
avatar