Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » » 2019 » Vasario » 2

Susitikimas su nepaaiškinamais dalykais

Astronautai, teigę, kad matė NSO ir ateivius, sėkmingai išlaikė akustinį testą naujausio tipo melo detektoriumi.

Amerikiečių astronautų Bazo Oldrino (Buzz Aldrin), Alfredo Vordeno (Alfred Worden), Edgaro Mitčelo (Edgar Mitchell) ir Gordono Kuperio (Gordon Cooper) pokalbių įrašai buvo išanalizuoti naujausiu ir įslaptintu įrenginiu, kuris, kaip teigiama, kur kas tobulesnis už bet kurį šiuolaikinį melo detektorių (poligrafą). Apie tai informuoja leidinys „Daily Star“.

nso, astronautai matė nso, ateivius

Tyrimai buvo atliekami Bioakustinės biologijos institute (Institute of BioAcoustic Biology) Olbanyje, Ohajo valstija, JAV. Pasinaudojant kompiuterinėmis programomis buvo detaliai išanalizuotos ištraukos iš astronautų įvairiu metu duotų interviu (paranormal.lt).

Tyrimas parodė, jog nė vienas astronautas sąmoningai nemelavo, jie visiškai tikėjo tuo, ką sako. O visi keturi savo interviu pasakojo apie tai, kad skrydžių į kosmosą (taip pat ir į Mėnulį) metu jie stebėjo NSO ir ateivius.

Pranešama, kad tyrimo metu naudota technologija kol kas yra įslaptinta, tačiau gali būti, jog netrukus bus keičiami visi JAV policijos ir FTB naudojami melo detektoriai.

Bazas Oldrinas, kuriam šiuo metu yra 88 metai, yra antrasis žmogus, žengęs ant Mėnulio paviršiaus. Tai įvyko 1969 merais. Nuo to liko Oldrinas visuomet tvirtino, jog skrydžio į Mėnulį metu jis matė NSO:

„Tai buvo kažkas L-formos ir tai buvo gana arti“.

Bazas Oldrinas, nso, ateiviai, astronautai

Astronautas Bazas Oldrinas

Alfredas (Elas) Vordenas (86 metų amžiaus) skrido į Mėnulį „Apollo-15“ kosminiu laivu (1971 metai), tačiau j mūsų palydovą neišlipo. Vienos TV laidos metu astronautas apstulbino publiką, pareikšdamas, jog matė ateivius. Be to, jis yra teorijos, teigiančios, jog mes visi kilome iš senovėje atskridusių ateivių, šalininkas.

Alfredas (Elas) Vordenas, nso, ateiviai, astronautai

Astronautas Alfredas (Elas) Vordenas

Edgaras Mičelas (miręs 2016 metais) buvo „Apollo-14“ ekspedicijos (1971 metai) narys ir trečiasis žmogus, žengęs ant | Mėnulio paviršiaus. Paskutiniame XX amžiaus dešimtmetyje Mičelas ne kartą darė pareiškimus, kad ateiviai tikrai egzistuoja ir jie jau ne kartą lankėsi Žemėje, tačiau vyriausybė šią informaciją nuo gyventojų slepia. Mičelas taip pat pasakojo, kad ne kartą matė NSO.

Edgaras Mičelas, nso, ateiviai, astronautai

Astronautas Edgaras Mičelas

Gordonas Kuperis (miręs 2004 metais) buvo pirmojo amerikiečių astronautų būrio nariu ir „Apollo-10“ kosminio laivo vado dubleriu. Jis taip pat buvo pretendentu skristi „Apollo-13“, tačiau į Mėnulį niekuomet neskrido. 1985 metais duoto interviu metu Gordonas Kuperis papasakojo: „Aš tikiu, kad nežemiški skraidantys aparatai su ekipažais lankėsi mūsų planetoje. Šie nežemiškieji kosminiai laivai techniniu požiūriu yra kur kas tobulesni už mūsų pačius naujausius kosminius laivus. Aš manau, kad mums reikalinga pačiu aukščiausiu lygiu suderinta informacijos apie NSO koordinuota rinkimo ir analizės programa. Taip pat mes turime sukurti draugiškų kontaktų užmezgimo su atvykėliais strategiją.

Gordonas Kuperis, nso, ateiviai, astronautai

Astronautas Gordonas Kuperis

Daugybę metų gyvenau slaptumo aplinkoje, kurioje gyveno ir visi kiti astronautai. Šiandien galiu atskleisti paslaptį, jog radarai JAV kiekvieną dieną užfiksuoja mums nežinomos formos ir konstrukcijos objektus“.

Niekas neišdrįso palikti komentarą.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomone su kitais.
avatar


TavoSkelbimai.lt Skelbimų lenta