Mėnesio TOP 6
Pagrindinis » Kategorija: Astrologija, Horoskopai, Zodiako ženklai » Peržiūrų: (449) Komentarų: (0) (03.04.2018 - 10:06)

Sužinokite, kuris Zodiako ženklas yra pats geriausias

Negalima teigti, jog po vienu ar kitu Zodiako ženklu gimę žmonės yra geresni. Kiekvienas asmuo yra savaip išskirtinis. Nors sužinojus Zodiako ženklą apie jo savininką susidarome tam tikrą bendrą nuomonę, tai nebūtinai atskleidžia asmenines jo savybes.

gerumas, savybės, astrologija, zodiako ženklai

Susipažinkite su visų 12 Zodiako ženklų geriausiomis savybėmis.

Avinas

Tai išdidūs ir bebaimiai žmonės, kurių pasitikėjimas savimi liejasi pro kraštus. Po Avino ženklu gimę asmenys yra labai kompetentingi ir įžvalgūs, jie pasižymi geromis lyderio savybėmis. Jei pastebėjote, jog būrys žmonių klausosi vieno centre stovinčio ir prabangiais kvepalais kvepiančio žmogaus, pastarasis tikriausiai yra Avinas.

Jautis

Su Jaučiais geriau nejuokaukite. Net paprasčiausios nesąmonės juos greitai įsiutins. Tai žmonės, kurie dažniau nei įprastai arba jus įžeidinės, arba dėl neaiškios priežasties mylės.

Jie yra žinomi dėl savo aistringos ir neabejotinos meilės, ištikimybės ir, žinoma, pykčio, be to, Jaučiams svarbi jų reputacija.

Dvyniai

Net dviveidis Dvynių simbolis išduoda, kad po šiuo ženklu gimusiais žmonėmis pasitikėti negalima. Vos susipažinę su kažkuo nauju, jie nė kiek neprimena to asmens, kurį jūs gerai pažįstate. Kai Dvyniai laimingi, jie ramūs, tačiau vos tik juos užkabinsite, aplink įsisiautės tikras uraganas. Juos lengva įtikinti, tačiau jie taip pat lengvai atpažįsta melą. Dvyniai sugeba puikiai analizuoti esamą situaciją, bet kartais juos nugali jų pačių emocijos. Šie žmonės yra žinomi kaip aistringi ir lovoje savo sugebėjimus puikiai atskleidžiantys asmenys.

Vėžys

Iš išorės Vėžiai atrodo kieti, tačiau perpjovus kiautą, po juo slepiasi jautri ir emocinga siela. Tai patys atviriausi žmonės, kurie retai kada bus neištikimi ar padarys kažką blogo. Gali būti, jog tokiam elgesiui juos paskatina jų pomėgis tingėti. Iš prigimties Vėžiai yra protingi žmonės, turintys it iš aukso padarytą širdį, jie pasikliauna taisykle „kartą ir visiems laikams“. Jei jūsų geriausias draugas yra Vėžys, tokiu jis išliks iki pat gyvenimo pabaigos, nebent sugebėsite jį įskaudinti emociškai.

Liūtas

Net ir didžiausiame žmonių būryje Liūtą atpažinti nėra sunku. Jei jūsų dėmesį patraukė pasitikėjimu savimi spinduliuojantis ir užtikrintą eiseną turintis asmuo, didelė tikimybė, jog tai – Liūtas. Jų natūraliam grožiui ir iš vidaus sklindančiam žavesiui atsispirti sunku. Liūtai – patys išmintingiausi žmonės, draugai stebisi jų galia, juos pakeri jų įsitikinimai ir bandymas bet kokiais būdais išvengti ginčų. Jei po šiuo Zodiako ženklu gimęs asmuo įsimylėjo, savo antrąją pusę jie apdovanos tikra ir nuoširdžia meile bei aistra.

Mergelė

Mergelių grožį vertina visas pasaulis. Šie žmonės dar kitaip apibūdinami nekaltumo, brandos, džiaugsmo ir meilės mišiniu. Tai laimingi ir sėkmingi asmenys, kuriems svarbus kitiems rodomas dėmesys.

Svarstyklės

Kad ir apie kokią sritį kalbėtume, Svarstyklės visame kame sugeba atrasti balansą. Jei norite ištikimo draugo, ieškokite po šiuo ženklu gimusio asmens. Svarstyklės yra gan protingos, tačiau šį savo bruožą retai kada demonstruoja. Į jų žodžius turėtų įsiklausyti kiekvienas, kadangi Svarstyklės niekada nekalba tuščiai. Šie žmonės - ryžtingi, mėgstantys ramybę ir taiką.

Skorpionas

Jie suleidžia nuodus, tačiau miršta dėl begalinio kaltės jausmo. Jei jūsų gyvenime yra po šiuo Zodiako ženklu gimęs asmuo, jų būdas gali būti labai sudėtingas arba atvirkščiai, labai sukalbamas. Skorpionai yra žinomi dėl ištikimybės, nors jie yra pakankamai užsispyrę. Šį žmogų turėdami savo draugų rate ne tik patirsite įvairius nuotykius, tačiau ir būsite pamaloninti emociškai.

Šaulys

Šauliai žinomi dėl savo tolerancijos. Vieni geriausių mokytojų, mentorių ar motinų bus gimę po šiuo ženklu. Nors galvoja jie retai ir gan dažnai sukuria chaosą, jų ketinimai yra patys geriausi ir tikrai niekam blogo nelinkintys. Šauliai kartais gali būti per daug energingi, tačiau laikui bėgant jie išmoksta valdyti savo emocijas.

Ožiaragis

Šiuos žmones suprasti gan sunku, kadangi jų veido mimikos neatspindi to, kas dedasi jų viduje. Iš pradžių Ožiaragiai yra šiek tiek kuklūs, tačiau apsipratę jie tampa bene maloniausiais žmonėmis. Didžiausia Ožiaragio aistra – gyvenimas.

Vandenis

Viskas, ko trūksta šių žmonių gyvenime, yra stabilumas. Vandenių nuotaika keičiasi kaip orai, jie linkę gyventi pasakoje, visuomet pasiruošę padėti, tačiau niekada tam neturi laiko. Vandeniai mėgsta mąstyti kitaip nei visi, o jų gyvenimo nuotykiai turėtų būti apdovanoti Oskaru.

Žuvys

Žuvys negali būti vienos, todėl jos visuomet ieško poros. Šiems žmonėms patinka būti išklausytiems, tačiau jie taip pat mėgsta plepėti ir, neva, savo žiniomis dalintis su visu pasauliu. Tai strategiškai mąstantys ir beveik visuomet tobulai savo tikslus įgyvendinantys asmenys, be to, jiems nepatinka pagyrūnai.

Sužinokite, kuris Zodiako ženklas yra pats geriausiasPatiko straipsnis? Pasidalinkite su draugais tinkluose!

ŽYMĖS: Savybės, Astrologija, gerumas, Zodiako ženklai

Griežtai draudžiama PARANORMAL paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu, be (gyvos) nuorodos su logotipu į PARANORMAL.LT šaltinį.

Komentarai: (0) Komentuoti gali tik registruoti vartotojai!
avatar

//Taip pat skaitykite »

Sveikatos patarimai / Liaudies medicina
Natūrali kaukė, kuri atėmė plastikos chirurgų žadą!...

Atrodysite jauniau po 5 minučių: natūrali kaukė, kuri atėmė plastikos chirurgų žadą! Jums reiks tik 5 minučių, kad pasigamint...

Sveikatos patarimai / Liaudies medicina
Plačialapis šaukštis ar antihistaminai nuo šienligės. K...

Gamtos priemonės prieš medikamentus... Ar žmogui, sergančiam šienlige, labiau vertėtų pasitikėti gydomųjų augalų preparatu, ar a...
Medicinos naujienos
Nustatyta: kaip vėžys pradeda plisti žmogaus organizme...

Vokietijos mokslininkai nustatė, kaip vėžinės ląstelės organizme iš pirminio auglio plečiasi į kraujotaką. „Nature“ publikuotame...
Sveikatos patarimai / Liaudies medicina
Produktas, kuris naikina nagų grybelį ir bakterijas!...

Arbatos medžio aliejus - vienas iš efektyviausių priemonių kovojant su nagų grybeliu. Šis produktas tiesiogiai veikia ligos p...