- 09.05.2021
- 4.0 Reitingas
- 838 Peržiūros
- Komentarai
Skaitmeninių pinigų ateitis yra ne Bitcoin, Ethereum ar Dogecoin, šiuo metu garsiausios kriptovaliutos, o „Govcoin“, kaip teigia, „The Economist“ skaitmeninė valiuta, išleidžiama centrinių bankų.
infobae.com: naujausiame numeryje britų žurnalas pabrėžia, kad technologiniai pokyčiai pertvarko finansų pasaulį, pavyzdžiui, „Bitcoino“ atvejis, kuriais daugelis tarpusavyje keičiasi. Fondų valdytojai reikalauja, kad investiciniai fondai turi būti subalansuoti. Be to, skaitmeniniai prekybininkai atstovauja nusistovėjusiai Volstrito jėgai, o „PayPal“ jau turi 392 milijonus vartotojų, anot žurnalo, tai ženklas, kad JAV vejasi Kinijos skaitmeninių mokėjimų gigantus.
Tačiau, tarp technologijos ir finansų, yra mažai žinomas trūkumas: pasaulio centrinių bankų išleidžiamos skaitmeninės valiutos. Šis pakeitimą, pabrėžia žurnalas, yra tai potencialiai svarbiausia, nes šios valiutos (skaitmeninė pinigų versija, jau egzistuojanti atitinkamose šalyse) leis žmonėms savo pinigus tiesiogiai įnešti į centrinius bankus, apeinant tarpininkus ir kredito šaltinius.
„Govcoin“, kaip paprastai vadina žurnalas, bus naujas pinigų įsikūnijimas: jis žada geresnius finansinius rodiklius, tačiau keičia ir svorio centrą, perkeldamas jį iš žmonių į vyriausybę, pakeisdamas pasaulio geopolitiką ir pakeisdamas kapitalo paskirstymo būdą. Todėl, anot „The Economist“, į artėjančią ekstremalią situaciją reikėtų elgtis „optimistiškai ir nuolankiai“.
Komentaras: Pasirodžius MMM kriptovaliutų reiškiniui, šių finansinių burbulų modeliai grybauja. Jų kapitalizacija taip pat auga. Taigi vos prieš septynerius metus nuo nulio sukurtas „Dogecoin“ jau yra vertas daugiau nei „Gazprom“ (80 mlrd., palyginti su 75 mlrd.). Todėl žiniasklaidoje kiekvieną dieną pasirodo kai kurių agitatorių straipsniai, skirti tam tikrai valiutai, kiekvienas iš jų žada, kad jo šlovinti kuponai bus pagrindiniai.
Mes, žinoma, nesame garsūs skaitmeninių pinigų ekonomistai ir pasauliečiai, vis dėlto kažką suprantame, todėl savo skaitytojams pateikiame būtent tą valiutą, kuri bus pagrindinė:
Kaip matote, su dizainu viskas tvarkoje: yra piramidė su akimi ir kita svarbi atributika.
Tačiau tai nėra pagrindinis dalykas. Svarbiausia yra tai, kad laikas tarp „The Economist“ šlovinančio „Govcoin“ ir kito garsaus žurnalo numerio išleisto1988 m. laiko tarpas yra 33 metai, 3 mėnesiai, 3 savaitės ir 3 dienos:
Tokių sutapimų gamtoje nėra - mes turime konkrečią būsimos Naujosios pasaulio tvarkos valiutos nuorodą. Mes nežinome, kada ji bus įvesta visur ir oficialiai, tačiau, greičiausiai, šis atvejis taip pat bus sutaptas su kokia nors svarbia ir simboline data, todėl stebime įvykių eigą.
...kadangi jau perskaitėte šį straipsnį iki pabaigos, prašome Jus prisidėti prie šio darbo. Skaitykite „Paranormal.lt“ ir toliau, skirdami kad ir nedidelę paramos sumą. Paremti galite Paypal arba SMS. Kaip tai padaryti? Iš anksto dėkojame už paramą! Nepamirškite pasidalinti patikusiais tekstais su savo draugais ir pažįstamais.
Susijusios naujienos:
Komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
Skaityti daugiau
Skaityti daugiau