Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Konspirologija, Gandai » 2021 » Gegužės » 9

Tapo tiksliai žinoma, kuri kriptovaliuta bus pagrindinė, svarbiausia ir patikimiausia

Skaitmeninių pinigų ateitis yra ne Bitcoin, Ethereum ar Dogecoin, šiuo metu garsiausios kriptovaliutos, o „Govcoin“, kaip teigia, „The Economist“ skaitmeninė valiuta, išleidžiama centrinių bankų.

infobae.com: naujausiame numeryje britų žurnalas pabrėžia, kad technologiniai pokyčiai pertvarko finansų pasaulį, pavyzdžiui, „Bitcoino“ atvejis, kuriais daugelis tarpusavyje keičiasi. Fondų valdytojai reikalauja, kad investiciniai fondai turi būti subalansuoti. Be to, skaitmeniniai prekybininkai atstovauja nusistovėjusiai Volstrito jėgai, o „PayPal“ jau turi 392 milijonus vartotojų, anot žurnalo, tai ženklas, kad JAV vejasi Kinijos skaitmeninių mokėjimų gigantus.

Tačiau, tarp technologijos ir finansų, yra mažai žinomas trūkumas: pasaulio centrinių bankų išleidžiamos skaitmeninės valiutos. Šis pakeitimą, pabrėžia žurnalas, yra tai potencialiai svarbiausia, nes šios valiutos (skaitmeninė pinigų versija, jau egzistuojanti atitinkamose šalyse) leis žmonėms savo pinigus tiesiogiai įnešti į centrinius bankus, apeinant tarpininkus ir kredito šaltinius.

„Govcoin“, kaip paprastai vadina žurnalas, bus naujas pinigų įsikūnijimas: jis žada geresnius finansinius rodiklius, tačiau keičia ir svorio centrą, perkeldamas jį iš žmonių į vyriausybę, pakeisdamas pasaulio geopolitiką ir pakeisdamas kapitalo paskirstymo būdą. Todėl, anot „The Economist“, į artėjančią ekstremalią situaciją reikėtų elgtis „optimistiškai ir nuolankiai“.

Komentaras: Pasirodžius MMM kriptovaliutų reiškiniui, šių finansinių burbulų modeliai grybauja. Jų kapitalizacija taip pat auga. Taigi vos prieš septynerius metus nuo nulio sukurtas „Dogecoin“ jau yra vertas daugiau nei „Gazprom“ (80 mlrd., palyginti su 75 mlrd.). Todėl žiniasklaidoje kiekvieną dieną pasirodo kai kurių agitatorių straipsniai, skirti tam tikrai valiutai, kiekvienas iš jų žada, kad jo šlovinti kuponai bus pagrindiniai.

Mes, žinoma, nesame garsūs skaitmeninių pinigų ekonomistai ir pasauliečiai, vis dėlto kažką suprantame, todėl savo skaitytojams pateikiame būtent tą valiutą, kuri bus pagrindinė:

Kaip matote, su dizainu viskas tvarkoje: yra piramidė su akimi ir kita svarbi atributika.

Tačiau tai nėra pagrindinis dalykas. Svarbiausia yra tai, kad laikas tarp „The Economist“ šlovinančio „Govcoin“ ir kito garsaus žurnalo numerio išleisto1988 m. laiko tarpas yra 33 metai, 3 mėnesiai, 3 savaitės ir 3 dienos:

Tokių sutapimų gamtoje nėra - mes turime konkrečią būsimos Naujosios pasaulio tvarkos valiutos nuorodą. Mes nežinome, kada ji bus įvesta visur ir oficialiai, tačiau, greičiausiai, šis atvejis taip pat bus sutaptas su kokia nors svarbia ir simboline data, todėl stebime įvykių eigą.

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
TAIP PAT SKAITYKITE:
18.06.2021 laikas 08:27 Nustatyta, kad antibiotikas novobiocinas naikina navikines ląsteles, turinčias DNR atstatymo sutrikimų
Praėjusio amžiaus šeštajame dešimtmetyje sukurtas antibiotikas, kurį iš esmės išstūmė naujesni vaistai, efektyviai veikia ir naikina vėžio ląsteles, turinčias bendrą genetinį defektą, rodo Dana-Farberio (Dana-Farber Cancer Institute) vėžio instituto mokslininkų laboratoriniai tyrimai....

Skaityti daugiau

17.06.2021 laikas 23:18 Asmuo atskleidžia masoneriją, kaip seniausią pasaulyje slaptą religiją ir Liuciferio planus dėl "naujosios pasaulio tvarkos"
Buvęs aukšto rango masonas atskleidė, kad ši grupuotė iš tikrųjų yra seniausia pasaulio religija, ir atskleidė, kaip grupuotė planuoja įvesti Naująją pasaulio tvarką, drastiškai sumažindama pasaulio gyventojų skaičių....

Skaityti daugiau

17.06.2021 laikas 22:28 Paslaptinga į ateivį panaši būtybė pastebėta vaikštinėjanti viduryje kelio
Bauginantį vaizdo įrašą, kuriame užfiksuota į ateivį panaši būtybė, nufilmavo keli naktį keliu važiavę dviratininkai. Į ateivį panaši figūra buvo pastebėta virš Čadvos užtvankos (Chadwa Dam) tilto Džarkhando Hazaribagho (Hazaribagh) mieste...

Skaityti daugiau

17.06.2021 laikas 21:48 ŠOKAS: Sloan Kettering mokslininkai nustatė, kad mRNA inaktyvuoja vėžį slopinančius baltymus, o tai reiškia, kad ji gali skatinti vėžį
Ląstelėse yra slaptas informacijos sluoksnis, vadinamas pasiuntinių RNR, esantis tarp DNR ir baltymų, kuris yra labai svarbi jungtis. Dabar Sloano Ketteringo universiteto mokslininkai, sukrėtę visą vakcinų filosofijos pasaulį, nustatė, kad pati mRNA atlieka vėžį sukeliančius pokyčius - pokyčius, kur...

Skaityti daugiau

17.06.2021 laikas 18:08 «Žmogus gali gyventi iki 280 metų»: Gydytojo Neumyvakino ilgaamžiškumo paslaptis
"Ginčų metu jie puola ne jus, o jūsų energiją, kurios trūksta skriaudėjui ir kurią jis, "suvalgęs", kuriam laikui atstato savąją. Jei mokėsite susilaikyti bet kokioje situacijoje, daugelis problemų išsispręs savaime....

Skaityti daugiau

Traškūs vištienos sparneliai su „Buffalo“ padažu (video)
18.06.2021 laikas 08:08 Receptai | Patiekalai Traškūs vištienos sparneliai su „Buffalo“ padažu (video)

Paranormal Virtuvė šiandiena jums siūlo pasigaminti patiekalą pagal receptą: Traškūs vištienos sparneliai su „Buffalo“ padažu (video). Skanaus!

Skaityti daugiau

17.06.2021 laikas 22:50 Receptai | Patiekalai Orkaitėje keptas šamas
Itin paprasta bei greita žuvies - šamo iškepimo variacija orkaitėje, bet pavyksta super skaniai ir niekada nenuvilia. Šitaip pagamintą patiekalą tikrai nebus gėda patiekti ir užsukusiems svečiams, tik žinoma, tuo atveju reikės daugiau žuvies....

Skaityti daugiau

16.06.2021 laikas 21:55 Receptai | Patiekalai Sveiki jogurtiniai ledai su avokadu pagal Beatą
Tai kitokie, sveikesni ledai, kurie buvo pavadinti Joker pavadinimu. Nesu tikra, kodėl jie nusipelnė tokio pavadinimo, bet jie skanūs ir tikrai įdomaus poskonio.

Skaityti daugiau