Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Astrologija, Horoskopai, Zodiako Ženklai » 2019 » Sausio » 28

Tinkantys kvapai pagal Zodiako ženklus

Perfrazuojant populiarų posakį - „pasakyk, kada tu gimei, ir aš pasakysiu, kaip tu turi kvepėti“.

Kvapas - tai mūsų vizitinė kortelė. Jei teisingai pasirenkame aromatą, yra stimuliuojamas ir mūsų potencialas, harmonija su vidiniu „aš“. Įdomu tai, kad aromatas ir kosmosas yra kur kas labiau susiję, nei kada galėtume pagalvoti.

aromatas, kvapai zodiako ženklai

AVINAS 

Mėgsta intensyvius ir patvarius aromatus. Tai natūralu, juk jis – tikras užkariautojas. Svarbiausia – suvilioti ir apsvaiginti, tikrąja to žodžio prasme.  Dažnai pasiruošęs priimti bet kokį iššūkį. Ir vyrai, ir moterys – ekstravertai. Avinui patinka laikyti save nestandartiniu, jam patinka viskas, kas ryšku, šiuolaikiška – todėl jis dažnai renkasi pačių ekstravagantiškiausių parfumerų kvepalus. Jis nebijo bandyti įvairias tonacijas, bet intensyvumas ir netgi aromato aštrumas lieka dominuojančiais.

Gimę po šiuo ženklu – energingi ir ryžtingi, su dažnai pasireiškiančiu polinkiu į sportą – mėgsta aromatus su gaivia puokšte. Kasdien mėgsta naudotis tualetiniu vandeniu arba, paprastai, dezodorantais (moterys, neretai mėgsta vyriškus aromatus). Elegantiškam vakarui – kvepalai su pavasario alyvų, gvazdikų arba viržių, miros, kadagio, neroli, muskato, ylango, cinamono aromatais.

ŽENKLO KVAPAI:  

Cool Water Woman, L′Eau par Kenzo, Amarige, Parfum d′Bte Kenzo, Chif-fon Sorbet Escada, One, Hugo, Fidji Venezia, Nuit d′Ete, Chanel N5, Fahrenheit, Roma, Magnetic, Hugo Woman, Allure, Booster, Le Male, Escape, Kenzo pour homme, Drakkar Noir, Cool Water, Climat, Cerruti 1881, Contradiction, Dune pour homme, Eau de Doice Vita, Be. 
 
JAUTIS 

Ryškus žemės ženklų atstovas. Žolių, gėlių, vaisių – tai jo kvapai, nes jis pirmenybę teikia augaliniams aromatams. Moterims-Jautims visada sekasi parinkti tą nepaprastą gamą, kuri pabrėš jų moteriškumą. Vienintelis skirtumas nuo kitų zodiako ženklų, renkantis aromatus, - aromato tirštumas ir sodrumas. 
 
Galima sakyti, jog Jautis maudosi mėgstamuose aromatuose. Niekada neatmeta kitų patarimų ir rekomendacijų šiuo klausimu.

Tai solidžios ir jausmingos asmenybės, dievinančios gamtą. Vertina kvepalus, gerai perteikiančius jų norimą respektabilumo statusą. Renkasi prašmatnius, bet tuo pat metu subtilius, švelnius gėlių aromatus, patinka gražūs flakonai. Žvaigždės aktyviai rekomenduoja parfumus su verbenos aromatais (turi savybę raminti aistras), o taip pat su jazminų aromatais (suteikia ramybę), magnolijos, anyžiaus, hiacintų, lelijų, raudonųjų rožių, šermukšnio, ramunėlės, šalavijo aromatais.

 ŽENKLO KVAPAI:  

Dune, Gio, Laura, Loulou, Parfum d′Ete Kenzo, Chiffon Sorbet Escada, Eternity, Tresor, j′ai Ose, Fidji, Paloma Picasso, Dalissime, Hugo Woman, Allure, Le Male, Magic noire, Good Life . 
 
DVYNIAI 

Oro ženklas. Nepaliaujami eksperimentatoriai, jie sugeba keisti aromatus, priklausomai nuo paros meto, o kartais kombinuoti juos pagal savo skonį. Tai visada išmuša iš vėžių net patį protingą partnerį, o ypatingai tiesiog įsimylėjusį – Dvynių esmė lieka neatskleista. O kas nori būti apgautas ir likti be nieko? ! Todėl Dvyniams reikia būti atsargiems ir atidiems šiame žaidime, nes aromatų kaita dažnai asocijuojasi ne tik su gamtos nepastovumu ir judrumu, bet ir su neištikimybe.
 
Trokšta nepaliaujamai spindėti. Mėgsta naujas madingas aromatų kompozicijas, pradedant sunkiais kvepalais, baigiant stulbinančiomis jaunatviškomis aromatų kompozicijomis su orchidėjos ir bijūnų natomis. Žvaigždės rekomenduoja kvepintis irisų, levandos, našlaitės, rozmarinų, mėtų, kamelijų, santalo, eukalipto, vetiverio, kitų gėlių ir žalumos aromatais. Dvyniams sunku apsiriboti vienu aromatu, kadangi jiems greitai pabosta net pati geriausia kvepalų gama.

ŽENKLO KVAPAI:  

Laura, L′Eau par Kenzo, Ysatis, Parfum d′Ete Kenzo, Hugo, Cerruti 1881, Hugo Woman, Booster, Chiffon Sorbet Escada, Joop! Homme, Tresor, Venezia, Allure, Kenzo pour homme, Drakkar Noir, Cool Water, Climat, Contradiction, Dune pour homme, Eau de Doice Vita, Be, Eternity for Men, L′Eau D′lssey Homme. 
 
VĖŽYS 

Vandens stichijos atstovai dažniau klausosi savo vidinio balso ir nesureikšmina supančio pasaulio. Vėžių paletė – švelnūs, subtilūs aromatai, kurie aplinkinių dažnai net nejuntami. Tik praėjus ilgesniam laiko tarpui Jie išlieka partnerių atmintyje. Kvepalai – Vėžio sielos „rėmai“, juk pagal Dangaus valią jie dažnai nugrimzsta į vidinių išgyvenimų erdvę.
 
Paprastai taupus ir ne visada efektingas, labiausiai vertina kvepalus, padovanotus mylimos šeimos narių, pats nemėgsta išlaidauti tokiems dalykams. Noriai kvepinasi švelniais, primenančiais vasarišką jūros vėjelį, parfumais. Žvaigždžių manymu, visų pirma, turi kvepintis irisų, našlaitės, o taip pat nevienareikšmiškos orchidėjos, primenančios mėnulio spindėsį – Vėžių sergėtojos, aromatais. Tiks jiems ir jazminai, greipfrutas, bazilikas. 

ŽENKLO KVAPAI:  

Laura, L′Eau par Kenzo, Ysatis, Parfum d′Ete Kenzo, Chiffon Sorbet Escada, Eternity, Hugo, Tresor, Magnetic, Hugo Woman, Allure, Booster, Escape, Kenzo pour homme, Eau de Doice Vita, Be, L′Eau D′lssey Homme, Contradiction. 
 
LIŪTAS 

Dvelkiantis ir viešpataujantis visur, nes yra lyderis iš prigimties. Neklystamai nuspėja madingas tendencijas ir kartais jas pralenkia.  Jam aromatai – ne užkariavimo įrankis, o apibrėžimo „kas yra kas“ akimirka socialinėje erdvėje. Iš karto aišku: „jis yra karalius, o tu?“ Meilėje Liūtai yra dosnūs ir kilniaširdžiai, apgaubdami partnerį gėlių švelnumu, nukelia jį į kitus pasaulius. Kvepalų pirkimas Liūtams – ritualas su visais išrankaus, įnoringo ir reikalaujančio išskirtinio dėmesio kliento atribūtais. 
 
Dinamiška elegancija ir prašmatnus skonis, būdingas Liūtams, įpareigoja juos rinktis ultramadingus, plačiai reklamuojamus aromatus, nepaisant turimus finansinius resursus. Perka jie ir saldžius, ir sunkius žinomų firmų kvepalus, o taip pat parfumuotus dezodorantus. Pagal žvaigždes, Liūtams skirti tokie aromatai: heliotropo, smilkalų, eglės, pušų, snapučio, melisos, rozmarino ir kiti gilūs aitrūs aromatai. 

ŽENKLO KVAPAI:  

Loulou, Obsession, Parfum d′Ete Kenzo, Le Male, Magie noire, Good Life, Opium pour homme, Tresor, j′ai Ose, Fidji, Joop! Homme, Roma, Nuit d′Ete, Chanel N5, Dune pour hoilime, Opium, Casmir. 
 
MERGELĖ 

Individualistė, jausminga ir nereikli, analitiškai mąsto, kartais ironiška, bet mėgsta ir vertina kokybiškus daiktus. Intelektuali ir kultūringa, siekia visada išsaugoti šį imidžą, o aromatai čia vaidina pagrindinį vaidmenį. Kartais Mergelės ilgam prisiriša prie aromato. Kaip žemės stichijos atstovė ji išlieka abejinga citrusiniams ir šipro aromatams.
 
 Išoriškai tobula ir teisinga, visada gerai atrodo, vertina praktiškumą. Nevengia populiarių naujienų, aromatizuotų aliejų, kurie primena vanilines dirvas, magnolijos žiedus ir pan. Žvaigždės rezervavo Mergelei: hiacintą, leliją, santalą, mėtą, mirą, raudonėlį, valerijoną, citriną.

ŽENKLO KVAPAI:  

Dune, Laura, Loulou, Obsession, Chiffon Sorbet Escada, One, Be, Booster, Joop! Homme, Gabriela Sabatini, Fidji, Venezia, Nuit d′Ete, Dalissime, Hugo Woman, Allure, Escape, Passion, O oui, Eau de Doice Vita, Dune pour homme, С h а n е l N5, Casmir.
 
SVARSTYKLĖS 

Didžiuojasi savo išvaizda ir rafinuotumu. Teikia pirmenybę klasikiniams daiktams. Todėl perka žinomus kvepalus. Tai nereiškia, kad jie senamadiški ir nešiuolaikiški. Daugelis jų renkasi abstrakčias žymių dizainerių kompozicijas. Jų paletė – gėlių-aldehidų ir rytų gamos, iš esmės lengvi ir gaivūs aromatai. Šis ženklas simpatizuoja parfumeriniams gaminiams.
 
Skoningai išsirenka ne tik kvepalus ir tualetinius vandenis, bet ir kosmetiką. Pagal žvaigždes jų aromatas – gėlių karalienės – rožės. Gėlių paletėje – aštrūs gvazdikai, jazminai, o taip pat paslaptingos orchidėjos. Tinka čiobrelis, imbieras, mairūnas. 
 
ŽENKLO KVAPAI:  

Cool Water Woman , L′Eau par Kenzo , Gio , Chiffon Sorbet Escada , Eternity , Fidji , Nuit d ′ Ete , Roma , Dalissime , Booster , Kenzo pour homme, Beautiful , Pas - sion , 0 oui . Dune pour homme , Contradiction. 
 
SKORPIONAS 

Jis visada ekstravagantiškas, seksualus ir nenuspėjamas, dažnai renkasi aromatus „jai“ ir „jam“. Jo paletė sudėtinga ir įvairi, dažnai tai žinomi kvepalai, juk pagrindinis Skorpiono tikslas – sujaudinti partnerį, suintriguoti ir net psichologiškai išprovokuoti. Ir daugelis užkimba ant kabliuko. Aromatai, kuriuos renkasi Skorpionas, slepia nematomą jėgą. Bet tai tik viena iš lemtingojo Zodiako ženklo mįslių. Dažnai Skorpionai kvepinasi partnerio aromatais, kurdami intymumo atmosferą, darydami ją įvairesnę ir azartiškesnę.

Ekspansyvus, kupinas nepalenkiamo pasitikėjimo savimi, ženklas. Kartas nuo karto mėgsta išlaidauti stipriems egzotiško ir saldaus aromato kvepalams. Žvaigždės rekomenduoja jam intensyvius slopių jazminų aromatus ir sodrius, net karčius aliejų ekstraktus, druskas su pačiulio, smilkalų, gvazdikų, kedro, kipariso ekstraktais.
 
ŽENKLO KVAPAI:  

Samsara, Beautiful, Passion, Loulou, Obsession, Gio, Chiffon Sorbet Escada, Eternity, Fidji, Joop! Homme, Opium pour homme, Hugo, Casmir, Opium, Ana′i′s Ana′i′s, Davidoff, Le Male, Climat, Mage noire, Good Life, Dune pour homme, Contradiction. 
 
ŠAULYS 

Pasitikintis savimi ir energingas, visada kupinas jėgų. Patinka veikti, geras strategas. Aromatai tik dar kartą pabrėžia jo drąsą, gerą skonį ir nuolatinį susikaupimą, gebėjimą reikalui esant atsikirsti ir net atakuoti. Šauliams aromatai padeda apgaubti migla savo kėslus ir tikruosius interesus. Dažnai aromatai kontrastuoja su jų karingumu, neretai kvepalų šeimą, į kurią nukrypsta Šaulių dėmesys, sudaro tiršti gėlių, rytų ir šipro aromatų atspalviai.

Energingas, nuolat judantis, dirbantis, mėgsta patikrintus ir patikimus aromatus. Aromatus traktuoja kaip savo papildomą kozirį dalykiniuose susitikimuose. Žvaigždės „siūlo“ jiems lengvas, nuimančias įtampą gėlių kompozicijas: orchidėjų, žirnelių, levandos, alijošiaus arba muskuso, apelsino, mandarino, rožinio medžio, rožės. 
 
ŽENKLO KVAPAI:  

Cool Water Woman, L′Eau par Kenzo, Gio, Chiffon Sorbet Escada, Parfam d′Ete Kenzo, Le Male, Wings, One, Be, Hugo, Chanel N5, Paloma Picasso, Hugo Woman, Ana′i′s Ana′i′s, Drakkar Noir, Cool Water, Good Life, Eternity for Men, Eau de Doice Vita, L′Eau D′lssey Honime, Contradiction. 
 
OŽIARAGIS 

Jeigu Jūs nebūtumete kuklumo ir susitvardymo įsikūnijimas iš prigimties, tai apie Ožiaragio seksualumą sklistų legendos. Priešingai nei kiti žemės ženklai, Ožiaragis turi gerą skonį aromatų sferoje ir moka jais naudotis ne išorinei atribūtikai. Jo aromatai intriguoja, nes atskleidžia tik dalį to paslaptingo pasaulio, kuris yra nuo visų paslėptas.
Šiek tiek konservatyvūs, efektingi, mėgsta tradiciškai kvepiančias kompozicijas, kurias pažįsta nuo jaunystės. Kvepinasi nuosaikiai, taupiai ir pagal atitinkančią situaciją. Žvaigždės „siūlo“ jiems gražius, prabangius aromatus, nepaprastus ir jaudinančius, su aguonų, kiparisų, indiškų prieskonių, melisos, anyžiaus, imbiero natomis, kurios padėtų atgaivinti ir išjudinti jų jausmingumą.

ŽENKLO KVAPAI:  

Eternity for Men, Samsara, Beautiful, Loulou, Obsession, Moments, Amarige, Wings, Opium pour homme, j′ai Ose, Casmir, Opium, Ana′i′s Ana′i′, Davidoff, Le Male, Climat, Magie noire, Paloma Picasso, Contradiction, Cerruti 1881.
 
VANDENIS 

Vyrai, kaip ir moterys, neprijaukinami. Laisvamaniški ir dažniausiai nemėgsta įsipareigojimų. Labai atidžiai renkasi parfumeriją, stengiasi nedaryti klaidingo įspūdžio apie save. Paslaptingas ir nesuvaldomas, visų pirma mėgsta ir vertina originalumą. Nebijo bandyti naujas aromatų kompozicijas. Žvaigždės mano, kad Vandenio kvepalai turi išsiskirti nekasdieniška, gilia egzotine puokšte. Jam geriausia – šiuolaikiškiausios aromatų kompozicijos, ryžtingos, tačiau šiek tiek svajingos, dvelkiančios bergamotėmis, žalumynais, arbatmedžiu, karpažole.

ŽENKLO KVAPAI:  

Loulou, Obsession, Moments, Amarige, Ysatis, One, Be, Hugo, Joop! Homme, Booster, Fahrenheit, Roma, Magnetic, Hugo Woman, Allure, Escape, Kenzo pour homme, Eau de Doice Vita, L′Eau D′lssey Homme, Contradiction, Passion, Climat, Magie noire, Good Life. 
 
ŽUVYS 
Guvios, ryžtingos ir vikrios; šio ženklo moterys įkūnija visus silpnosios lyties privalumus ir trūkumus. Žuvys visada tinkamai įvertina aromatus. Rūpinasi, kad vonios kambaryje visada pakaktų įvairių gėlių ir žolių aromatų šampūnų, o taip pat jūros, gydomųjų ir aromatizuotų druskų. Geru vakarinės aprangos papildymu žuvys laiko kvepalus su jaudinančiais čiobrelio, našlaičių, rožių ir irisų, levandų, verbenų, aromatais. 
 
ŽENKLO KVAPAI:  

Cool Water Woman, L′Eau par Kenzo, Laura, One, Be, Hugo, Nuit d′Ete, Chanel N5, Fahrenheit, Magnetic, Hugo Woman, Allure, Booster, Escape, Kenzo pour homme, Drakkar Noir, Cool Water, Good Life, Eternity for Men, O oui, Dune pour homme, Eau de Doice Vita.

Jei manai, kad ši informacija buvo naudinga, pasidalink, prenumeruok ir padėkok...

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
02.12.2021 laikas 19:38 Tamsios dėmės ant kaklo: 5 natūralios priemonės, padedančios jų atsikratyti
Nors tamsios dėmės ant kaklo nekelia pavojaus sveikatai, jos gali traukti akį ir dėl jų kaklo oda gali tapti šiurkšti.

Skaityti daugiau

02.12.2021 laikas 19:30 Kodėl man miegant tirpsta rankos?
Kai naktį ramiai miegame, ilgai būname toje pačioje padėtyje. Tai gali sukelti rankos (plaštakos, riešo) tirpimą. Tačiau mėšlungis ir tirpimas gali atsirasti ir dėl kitų priežasčių. Kai kurie iš jų yra gana rimti. Pavyzdžiui, tunelinis sindromas arba riešo kanalo sindromas....

Skaityti daugiau

02.12.2021 laikas 19:16 Šios bitės – tikras siaubas: turi dantis ir ėda mėsą
Menkai pažįstamos tropinių bičių rūšys išsivystė papildomą dantį, skirtą mėsai kąsti, bei žarnyną, kuris labiau panašus į grifų, nei kitų bičių.

Skaityti daugiau

02.12.2021 laikas 18:04 Aiškiaregis Krzysztofas Jackowskis žada evakuaciją, užkrėtimą ir karantiną
2021 m. gruodžio pradžioje pasaulyje palaipsniui išryškėjo ir susiformavo kelios labai rimtos problemos, kurių kiekviena kelia didelį susirūpinimą stebėtojams, kurie stebi būtent šią problemą.

Skaityti daugiau

02.12.2021 laikas 17:22 Kopūstiniai augalai ir jų naudingosios savybės
Visos kopūstinių augalų rūšys yra labai naudingos. Kopūstiniuose augaluose yra vitamino C, augalinių baltymų, skaidulų, kalio, kalcio, fosforo ir įvairių biologiškai aktyvių medžiagų. Tiesa, vienuose kopūstiniuose augaluose naudingųjų medžiagų yra daugiau, kituose - mažiau....

Skaityti daugiau

Žiedinių kopūstų apkepas su malta mėsa ir sūriu (video)
02.12.2021 laikas 15:37 Receptai | Patiekalai Žiedinių kopūstų apkepas su malta mėsa ir sūriu (video)

Paranormal Virtuve šiandiena jums siūlo pasigaminti patiekalą pagal receptą: Žiedinių kopūstų apkepas su malta mėsa ir sūriu (video). Skanaus!

Skaityti daugiau

29.11.2021 laikas 16:41 Receptai | Patiekalai Kalėdiniai sausainiai - tirpstantys seniai besmegeniai
Šiems sausainiams "seniams besmegeniams" galite naudoti tiek pirktinį meduolių prieskonių mišinį, tiek pasigaminti patys, sumaišę tarpusavyje šiuos ingredientus

Skaityti daugiau

29.11.2021 laikas 14:01 Receptai | Patiekalai Rosettes (rozetės) - traškūs ir saldūs sausainiai
Tai tarsi tikras skonis sugrįžęs iš vaikystės… Labai gerai pamenu, kaip dar mano mama man kepdavo šiuos traškius, burnoje tirpstančius saldžius sausainius.

Skaityti daugiau